Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Active Flow | |||||||||
1 | Teska Martyna | Gdynia | 300 m (rocznik 2013/2014) | Active Flow | limit osiągnięty | ||||
Biegun OCR Team | |||||||||
2 | Teska Patrycja | Gdynia | 900 m (rocznik 2007/2008) | Biegun OCR Team | |||||
Błyskawica Team | |||||||||
3 | Mackiewicz Filip | Borkowo | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Błyskawica Team | opłacono on-line | ||||
Czarni Pruszcz Gdański | |||||||||
4 | Kitowski Kajetan | pruszcz gdański | 600 m (rocznik 2011/2012) | Czarni Pruszcz Gdański | opłacono on-line | ||||
Diamonds | |||||||||
5 | Jadczak Julia | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2013/2014) | Diamonds | opłacono on-line | ||||
Drużyna sołtysa | |||||||||
6 | Nowak Maria | RADUNICA | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Drużyna sołtysa | opłacono on-line | ||||
7 | Nowak Tymon | RADUNICA | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Drużyna sołtysa | opłacono on-line | ||||
Dziki z Trójmiasta | |||||||||
8 | Zwatykanicz Ewa | Rumia | 600 m (rocznik 2011/2012) | Dziki z Trójmiasta | opłacono on-line | ||||
Dziki z trójmiasta | |||||||||
9 | Dzemidok Alicja | Rumia | 300 m (rocznik 2013/2014) | Dziki z trójmiasta | opłacono on-line | ||||
Escola futbolu | |||||||||
10 | Kotek Igor | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2013/2014) | Escola futbolu | opłacono on-line | ||||
11 | Jadczak Dominik | Pruszcz Gdański | 600 m (rocznik 2011/2012) | Escola futbolu | opłacono on-line | ||||
GTS - Sekcja Straszyn :) | |||||||||
12 | Danielczyk Robert | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | GTS - Sekcja Straszyn :) | opłacono on-line | ||||
13 | Danielczyk Bartłomiej | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2013/2014) | GTS - Sekcja Straszyn :) | opłacono on-line | ||||
14 | Sztormowski Milan | Straszyn | 600 m (rocznik 2011/2012) | GTS - Sekcja Straszyn :) | opłacono on-line | ||||
Gminne Przedszkole Straszyn Skowronki | |||||||||
15 | Jasiński Aleksander | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Gminne Przedszkole Straszyn Skowronki | opłacono on-line | ||||
Gminne Przedszkole Straszyn Sójki | |||||||||
16 | Miroński Antoni | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Gminne Przedszkole Straszyn Sójki | opłacono on-line | ||||
17 | Laskowski Radosław | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Gminne Przedszkole Straszyn Sójki | opłacono on-line | ||||
18 | Laskowski Szymon | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Gminne Przedszkole Straszyn Sójki | opłacono on-line | ||||
19 | Myśkiewicz Antek | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Gminne Przedszkole Straszyn Sójki | opłacono on-line | ||||
Gminne Przedszkole Straszyn Wilgi | |||||||||
20 | Roskal Aniela | Żuława | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Gminne Przedszkole Straszyn Wilgi | opłacono on-line | ||||
IRon Team/SUT | |||||||||
21 | Podwysocka Aleksandra | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2013/2014) | IRon Team/SUT | opłacono on-line | ||||
Iron Team | |||||||||
22 | Wirgentius Dominik | Gdańsk | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Iron Team | opłacono on-line | ||||
23 | Dobrzeniecki Seweryn | Gdańsk | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Iron Team | opłacono on-line | ||||
24 | Kamińska Maja | Gdansk | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Iron Team | opłacono on-line | ||||
25 | Łęgowski Kornel | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Iron Team | opłacono on-line | ||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||||||
26 | Szwedowski Kacper | Kulice | 900 m (rocznik 2007/2008) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
27 | Szwedowska Laura | Kulice | 600 m (rocznik 2009/2010) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
28 | Szwedowska Martyna | Kulice | 300 m (rocznik 2013/2014) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | limit osiągnięty | ||||
29 | Szwedowska Julia | Kulice | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | limit osiągnięty | ||||
Lechia Gdańsk | |||||||||
30 | Szamotulski Oskar | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2013/2014) | Lechia Gdańsk | opłacono on-line | ||||
Liski z "Czwóreczki" | |||||||||
31 | Kitowska Nina | pruszcz gdański | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Liski z "Czwóreczki" | opłacono on-line | ||||
MKS Czarni Pruszcz | |||||||||
32 | Mańka Jakub | Pruszcz Gdański | 600 m (rocznik 2011/2012) | MKS Czarni Pruszcz | opłacono on-line | ||||
33 | ŚCIŃSKA Zuzanna | Pruszcz Gdański | 600 m (rocznik 2011/2012) | MKS Czarni Pruszcz | opłacono on-line | ||||
34 | Chrząszcz Igor | Pruszcz Gdański | 600 m (rocznik 2011/2012) | MKS Czarni Pruszcz | opłacono on-line | ||||
MKS Czarni Pruszcz Gdański | |||||||||
35 | Niedźwiecki Tomasz | Pruszcz Gdański | 600 m (rocznik 2009/2010) | MKS Czarni Pruszcz Gdański | opłacono on-line | ||||
MPP nr 4 "Tęczą Malowane" Starogard Gdański | |||||||||
36 | Kuca Kuba | Starogard Gdański | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | MPP nr 4 "Tęczą Malowane" Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
NIECKO | |||||||||
37 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | 600 m (rocznik 2009/2010) | NIECKO | opłacono on-line | ||||
38 | Smołoński Marcel | Gdańsk | 600 m (rocznik 2011/2012) | NIECKO | opłacono on-line | ||||
Olimpijczyk Skorzewo i Kościerski klub kyokushin karate | |||||||||
39 | Lubecki Szymon | BĘDOMIN | 900 m (rocznik 2007/2008) | Olimpijczyk Skorzewo i Kościerski klub kyokushin karate | |||||
PSP nr 3 Starogard Gdański | |||||||||
40 | Majkowski Nikodem | Starogard Gdański | 300 m (rocznik 2013/2014) | PSP nr 3 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
Przedszkole 75 | |||||||||
41 | Łukwiński Krzysztof | Gdańsk | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole 75 | opłacono on-line | ||||
42 | Łukwińska Lidia | Gdańsk | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole 75 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole De La Salle | |||||||||
43 | Strużyńska Basia | Gdańsk | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole De La Salle | opłacono on-line | ||||
Przedszkole Morskie Opowieści Jagatowo | |||||||||
44 | Urban Michał | Jagatowo | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole Morskie Opowieści Jagatowo | opłacono on-line | ||||
Przedszkole Nad Rzeczką Pruszcz Gdański | |||||||||
45 | Charubin Agata | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole Nad Rzeczką Pruszcz Gdański | opłacono on-line | ||||
Przedszkole Wiki | |||||||||
46 | Gadaj Krzyś | Elbląg | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole Wiki | opłacono on-line | ||||
RKS Rumia | |||||||||
47 | kubler Julia | Rumia | 600 m (rocznik 2011/2012) | RKS Rumia | opłacono on-line | ||||
SP 2 Tczew | |||||||||
48 | Chorążewski Krzysztof | Tczew | 600 m (rocznik 2009/2010) | SP 2 Tczew | opłacono on-line | ||||
SP 3 Pruszcz Gdański | |||||||||
49 | Charubin Joanna | Pruszcz Gdanski | 600 m (rocznik 2011/2012) | SP 3 Pruszcz Gdański | opłacono on-line | ||||
50 | Charubin Jan | Pruszcz Gdanski | 600 m (rocznik 2009/2010) | SP 3 Pruszcz Gdański | opłacono on-line | ||||
SP 4 Pruszcz gdański | |||||||||
51 | Gondek Lena | Pruszcz Gdański | 600 m (rocznik 2011/2012) | SP 4 Pruszcz gdański | opłacono on-line | ||||
SP10 TCZEW | |||||||||
52 | Zaremba LENA | TCZEW | 300 m (rocznik 2013/2014) | SP10 TCZEW | opłacono on-line | ||||
SP 18 Gdańsk | |||||||||
53 | Miszewski Antoni | Gdańsk | 600 m (rocznik 2011/2012) | SP 18 Gdańsk | opłacono on-line | ||||
SP 39 Gdańsk | |||||||||
54 | Strużyńska Weronika | Gdańsk | 600 m (rocznik 2009/2010) | SP 39 Gdańsk | opłacono on-line | ||||
55 | Strużyński Michał | Gdańsk | 600 m (rocznik 2011/2012) | SP 39 Gdańsk | opłacono on-line | ||||
SP Kowale | |||||||||
56 | Kruk Iga | Kowale | 600 m (rocznik 2011/2012) | SP Kowale | opłacono on-line | ||||
57 | Kruk Miłosz | Kowale | 600 m (rocznik 2011/2012) | SP Kowale | opłacono on-line | ||||
SP Rotmanka | |||||||||
58 | Hurtak Zofia | Juszkowo | 600 m (rocznik 2009/2010) | SP Rotmanka | opłacono on-line | ||||
59 | Nowakowska Lidia | Juszkowo | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | SP Rotmanka | opłacono on-line | ||||
60 | Nowakowska Tola | Juszkowo | 300 m (rocznik 2013/2014) | SP Rotmanka | opłacono on-line | ||||
61 | Malohlovets Polina | Juszkowo | 600 m (rocznik 2011/2012) | SP Rotmanka | opłacono on-line | ||||
62 | Kviatkivskyi Vladyslav | Juszkowo | 600 m (rocznik 2011/2012) | SP Rotmanka | opłacono on-line | ||||
63 | Kviatkivskyi Illia | Juszkowo | 600 m (rocznik 2009/2010) | SP Rotmanka | opłacono on-line | ||||
SP w Straszynie | |||||||||
64 | Mirońska Olivia | Straszyn | 600 m (rocznik 2009/2010) | SP w Straszynie | opłacono on-line | ||||
65 | Piotrowski Michał | Straszyn | 600 m (rocznik 2011/2012) | SP w Straszynie | opłacono on-line | ||||
66 | Szafraniec LEON | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | SP w Straszynie | opłacono on-line | ||||
67 | Marchewka Damian | Straszyn | 600 m (rocznik 2009/2010) | SP w Straszynie | opłacono on-line | ||||
SSP3 | |||||||||
68 | Gadaj Michał | Elbląg | 300 m (rocznik 2013/2014) | SSP3 | opłacono on-line | ||||
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 W GDYNI | |||||||||
69 | BIAŁASZEWSKA ANITA | GDYNIA | 600 m (rocznik 2011/2012) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 W GDYNI | opłacono on-line | ||||
Sp 75 gdańsk MKS Gala | |||||||||
70 | Witoslawska Weronika | Gdansk | 600 m (rocznik 2011/2012) | Sp 75 gdańsk MKS Gala | opłacono on-line | ||||
Straszyn Biega | |||||||||
71 | Biczkowska Hanna | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Straszyn Biega | opłacono on-line | ||||
72 | Biczkowski Antoni | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Straszyn Biega | opłacono on-line | ||||
73 | Biczkowski Jan | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | Straszyn Biega | opłacono on-line | ||||
Swim4fun | |||||||||
74 | Szklarz Mieszko | Borkowo | 300 m (rocznik 2013/2014) | Swim4fun | opłacono on-line | ||||
Szkoła 25 w Elblągu | |||||||||
75 | Czerniak Julia | Elbląg | 300 m (rocznik 2013/2014) | Szkoła 25 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
Szkoła Katolicka Pruszcz Gdański | |||||||||
76 | Koszarowski Dawid | Pruszcz Gdański | 600 m (rocznik 2009/2010) | Szkoła Katolicka Pruszcz Gdański | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa Straszyn | |||||||||
77 | Cichy Agata | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | Szkoła Podstawowa Straszyn | opłacono on-line | ||||
78 | Plichta Jakub | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | Szkoła Podstawowa Straszyn | opłacono on-line | ||||
79 | Roskal Amelia | Żuława | 300 m (rocznik 2013/2014) | Szkoła Podstawowa Straszyn | opłacono on-line | ||||
80 | WYSOCKI DAWID | ŻUŁAWA | 300 m (rocznik 2013/2014) | Szkoła Podstawowa Straszyn | opłacono on-line | ||||
81 | Diakun Hanna | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | Szkoła Podstawowa Straszyn | opłacono on-line | ||||
82 | Diakun Zofia | Straszyn | 600 m (rocznik 2011/2012) | Szkoła Podstawowa Straszyn | opłacono on-line | ||||
83 | Myśkiewicz Rozalia | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | Szkoła Podstawowa Straszyn | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa w Borkowie | |||||||||
84 | Szymczuk Filip | Borkowo | 600 m (rocznik 2011/2012) | Szkoła Podstawowa w Borkowie | opłacono on-line | ||||
85 | Kurkowska Ada | Borkowo | 600 m (rocznik 2009/2010) | Szkoła Podstawowa w Borkowie | opłacono on-line | ||||
86 | Kurkowska Nina | Borkowo | 300 m (rocznik 2013/2014) | Szkoła Podstawowa w Borkowie | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa w Przejazdowie | |||||||||
87 | Murawski Tymon | Przejazdowo | 300 m (rocznik 2013/2014) | Szkoła Podstawowa w Przejazdowie | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa w Wojanowie | |||||||||
88 | Gawarecka Aleksandra | Kleszczewko | 600 m (rocznik 2009/2010) | Szkoła Podstawowa w Wojanowie | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa w Łęgowie | |||||||||
89 | Gawarecki Wiktor | Kleszczewko | 900 m (rocznik 2007/2008) | Szkoła Podstawowa w Łęgowie | opłacono on-line | ||||
Szkoła Wiślina | |||||||||
90 | Zawada Zuzanna | Rokitnica | 300 m (rocznik 2013/2014) | Szkoła Wiślina | opłacono on-line | ||||
Szkoła podstawowa nr 31 | |||||||||
91 | Dancewicz Amelka | Gdynia | 300 m (rocznik 2013/2014) | Szkoła podstawowa nr 31 | opłacono on-line | ||||
Szkoła w Wojanowie | |||||||||
92 | Urban Marcelina | Jagatowo | 300 m (rocznik 2013/2014) | Szkoła w Wojanowie | opłacono on-line | ||||
Taka RYBA / TUMBOteam | |||||||||
93 | Skwiot Julia | Gdańsk | 600 m (rocznik 2009/2010) | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line | ||||
Tik tak | |||||||||
94 | Kowalski Leon | Juszkowo | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | Tik tak | limit osiągnięty | ||||
Trójmiejska Akademia Triathlonu | |||||||||
95 | Kuliga Agnieszka | Gdańsk | 600 m (rocznik 2009/2010) | Trójmiejska Akademia Triathlonu | opłacono on-line | ||||
96 | Sendal Lena | Gdańsk | 600 m (rocznik 2009/2010) | Trójmiejska Akademia Triathlonu | opłacono on-line | ||||
UKS Kempes | |||||||||
97 | Kempinski Leon | Gdansk | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | UKS Kempes | opłacono on-line | ||||
WARMA Team | |||||||||
98 | Warmowska Michalina | Juszkowo | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | WARMA Team | opłacono on-line | ||||
Znikające punkty | |||||||||
99 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | 300 m (rocznik 2013/2014) | Znikające punkty | opłacono on-line | ||||
100 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | 600 m (rocznik 2011/2012) | Znikające punkty | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
101 | Goleń WOJTEK | Mokry Dwór | 600 m (rocznik 2009/2010) | opłacono on-line | |||||
102 | Pyż Antoni | Juszkowo | 600 m (rocznik 2011/2012) | opłacono on-line | |||||
103 | Kowalska Nadia | Łęgowo | 600 m (rocznik 2011/2012) | opłacono on-line | |||||
104 | Kowalski Fabian | Łęgowo | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
105 | Nofz Daria | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
106 | Laskowski Nikodem | Roszkowo | 600 m (rocznik 2011/2012) | opłacono on-line | |||||
107 | Walentynowicz Julia | Rokitnica | 600 m (rocznik 2011/2012) | opłacono on-line | |||||
108 | Dzwoniarska Zuzanna | Rokitnica | 600 m (rocznik 2011/2012) | opłacono on-line | |||||
109 | Kreft Igancy | Pruszcz Gdanski | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
110 | Sulich Magda | Juszkowo | 600 m (rocznik 2011/2012) | opłacono on-line | |||||
111 | Sulich Hania | Juszkowo | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
112 | Sulich Kuba | Juszkowo | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
113 | Pasztaleniec Paweł | Trąbki Wielkie | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
114 | Kamińska Zosia | Juszkowo | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
115 | Grześkowiak Aleksander | Rokitnica | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
116 | Grześkowiak Marcel | Rokitnica | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
117 | Mierzejewski Nikodem | Starogard Gdański | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
118 | Mierzejewska Lena | Starogard Gdański | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
119 | BOBER Jan | Borkowo | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
120 | BOBER Agata | Borkowo | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
121 | Wardęcka Michalina | Borkowo | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
122 | Kaczorowska Maja | juszkowo | 600 m (rocznik 2011/2012) | opłacono on-line | |||||
123 | Nowicki Kornel | Warszawa | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
124 | Nowicki Kosma | Warszawa | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
125 | Walewski Grzegorz | Łęgowo | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
126 | Rozenberg Julia | Juszkowo | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
127 | Rozenberg Adam | Juszkowo | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
128 | Zduńczyk Bruno | Gdańsk | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
129 | Bielicka Dorota | Żukczyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
130 | Bielicka Alicja | Żukczyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
131 | Lic Oskar | Rokitki | 900 m (rocznik 2007/2008) | opłacono on-line | |||||
132 | Lic Oliwier | Rokitki | 600 m (rocznik 2011/2012) | opłacono on-line | |||||
133 | Plichta Karol | ZGORZAŁE | 600 m (rocznik 2009/2010) | opłacono on-line | |||||
134 | Plichta Wiktoria | ZGORZAŁE | 600 m (rocznik 2011/2012) | opłacono on-line | |||||
135 | Białka Zuzanna | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
136 | Śliwka - Nowak Kinga | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
137 | Wronka Hania | Straszyn | 600 m (rocznik 2011/2012) | opłacono on-line | |||||
138 | Wronka Barbara | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
139 | Nibus Ryszard | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
140 | Zalewska Rozalia | Pszczółki | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
141 | Kowalski Tadeusz | Juszkowo | 600 m (rocznik 2011/2012) | opłacono on-line | |||||
142 | Gawrylczyk Nina | Wejherowo | 600 m (rocznik 2009/2010) | opłacono on-line | |||||
143 | Kwiatkowski Aleksander | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
144 | Pettka Igor | Trąbki Wielkie | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
145 | Pettka Tymon | Trąbki Wielkie | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
146 | Wysocka Łucja | Gdańsk | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
147 | Rycharski Mikołaj | Kolbudy | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
148 | Lic Zuzanna | Rokitki | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
149 | Bożęcki Szymon | Straszyn | 600 m (rocznik 2009/2010) | opłacono on-line | |||||
150 | WOLSZCZAK JAN | GRABINY-ZAMECZEK | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
151 | Bożęcki Mateusz | Straszyn | 600 m (rocznik 2009/2010) | opłacono on-line | |||||
152 | Wąsowicz Antonina | Juszkowo | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
153 | Wąsowicz Hania | Juszkowo | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
154 | Rogalski Franciszek | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
155 | Pechnikova Mariia | Odessa | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
156 | Rząska Antoni | Rotmanka | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
157 | Mańka Filip | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
158 | Płoszaj Nadia | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
159 | BORKOWSKI KACPER | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
160 | Borkowska Ada | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
161 | PERFIKOWSKI Kuba | Suchy Dąb | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
162 | BORKOWSKI Mikołaj | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
163 | Białka Jakub | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
164 | Kwiatkowski Adam | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
165 | Pilas Sergiusz | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
166 | Gaziński Bartosz | Łęgowo | 600 m (rocznik 2009/2010) | opłacono on-line | |||||
167 | Auguściak Mikołaj | Pruszcz Gdański | 600 m (rocznik 2009/2010) | opłacono on-line | |||||
168 | Borowiec Dominik | PRUSZCZ GDAŃSKI | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
169 | Kreft Jan | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
170 | Rzedzicki Hubert | Straszyn | 600 m (rocznik 2009/2010) | opłacono on-line | |||||
171 | Rzedzicki Jan | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
172 | Rzedzicki Antoni | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
173 | Podskok Laura | Pruszcz Gdanski | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
174 | Podskok Amelia | Pruszcz Gdanski | 600 m (rocznik 2009/2010) | opłacono on-line | |||||
175 | Grochola Kornelia | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
176 | Siedlecka Alicja | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
177 | Siedlecka Danuta | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
178 | Gajda Urszula | Straszyn | 600 m (rocznik 2009/2010) | opłacono on-line | |||||
179 | Gajda Stanislaw | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
180 | Nałęcz Oliwia | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
181 | Węgrzyn Marcin | Gdańsk | 600 m (rocznik 2011/2012) | opłacono on-line | |||||
182 | Hering Lena | Tczew | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
183 | Hering Nina | Tczew | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
184 | Rozmus Patryk | Gdańsk | 600 m (rocznik 2011/2012) | opłacono on-line | |||||
185 | Rozmus Mikołaj | Gdańsk | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
186 | Kankowski Jakub | Luzino | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
187 | Kankowski Kordian | Luzino | 900 m (rocznik 2007/2008) | opłacono on-line | |||||
188 | Korszańska Łucja | Pruszcz Gdański | 600 m (rocznik 2009/2010) | opłacono on-line | |||||
189 | Rohda Cezary | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
190 | Rohda Alan | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
191 | Brzustowicz Zofia | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
192 | Brzustowicz Jakub | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
193 | Kosecki Witold | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
194 | Kosecki Mikołaj | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
195 | Zawadziński Oliwier | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
196 | Zawadzińska Maja | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
197 | Baumgart Filip | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | limit osiągnięty | |||||
198 | SZYRSZYNG IGOR | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
199 | Wierzba Przemysław | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
200 | Wierzba Grzegorz | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
201 | Michałejko Urszula | Przechlewo | 600 m (rocznik 2011/2012) | opłacono on-line | |||||
202 | Geraszek Julia | Gdynia | 600 m (rocznik 2009/2010) | opłacono on-line | |||||
203 | Andres Zuzanna | Pruszcz Gdanski | 900 m (rocznik 2007/2008) | opłacono on-line | |||||
204 | Andres Maja | Pruszcz Gdanski | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
205 | Sitterlee Zosia | Zgorzałe | 600 m (rocznik 2011/2012) | opłacono on-line | |||||
206 | Sitterlee Franek | Zgorzałe | 600 m (rocznik 2009/2010) | opłacono on-line | |||||
207 | Wolańska Julia | Rumia | 600 m (rocznik 2011/2012) | opłacono on-line | |||||
208 | Wolańska Lena | Rumia | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
209 | Zawadzki Maksym | Słupsk | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
210 | Żmuda Jakub | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
211 | Tomczyk Magdalena | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
212 | Tomczyk Hanna | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
213 | Leśniewski Mikołaj | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
214 | Leśniewska Martyna | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
215 | Leśniewski Michał | Straszyn | 600 m (rocznik 2011/2012) | opłacono on-line | |||||
216 | Szafraniec Filip | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
217 | MAKUCH HELENKA | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
218 | Makuch Wojciech | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
219 | Pytel Katarzyna | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
220 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
221 | Kwiatkowski Jakub | Gdańsk | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | limit osiągnięty | |||||
222 | Zaremba WOJCIECH | TCZEW | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
223 | Doring Szymon | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
224 | Stellmach Jakub | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
225 | Stellmach Dominik | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
226 | Dubiel Aleksander | Gniszewo | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
227 | Kuźmiński Milan | Borkowo | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
228 | Kuźmiński Julian | Borkowo | 600 m (rocznik 2009/2010) | opłacono on-line | |||||
229 | Berlik Jakub | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | limit osiągnięty | |||||
230 | Berlik Julia | Pruszcz Gdański | 600 m (rocznik 2009/2010) | opłacono on-line | |||||
231 | Czajka Szymon | Łęgowo | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
232 | Nałęcz Karina | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
233 | Saluk Igor | Juszkowo | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
234 | Michańska KAROLINA | Kowale | 300 m (rocznik 2013/2014) | limit osiągnięty | |||||
235 | Stolarek Nela | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
236 | Stolarek Michał | Pruszcz Gdański | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
237 | Stolarek Pola | Pruszcz Gdański | 600 m (rocznik 2009/2010) | opłacono on-line | |||||
238 | BORYS SZYSZKOWSKI | JUSZKOWO | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
239 | SZYSZKOWSKA HANNA | JUSZKOWO | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
240 | Chrząszcz Marysia | Pruszcz Gdański | 600 m (rocznik 2009/2010) | opłacono on-line | |||||
241 | Radzio Mateusz | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
242 | Kozikowska Daria | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line | |||||
243 | Kozikowski Dominik | Straszyn | 300 m (rocznik 2013/2014) | opłacono on-line | |||||
244 | Sztormowska Sara | Straszyn | 300 m (rocznik 2015 i młodsi) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10075