Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Który kraj reprezentujesz? | Rocznik dziecka | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
301 | Kosiński Ignacy | Żurczyn | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Przedszkole Iguś w Zamościu | Polska | 2017 | |
302 | Kuc Kornelia | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | SP 32 Bydgoszcz | POLSKA | 2014 | |
303 | Łukasik Adam | Lipniki | Republika Zielonego Przylądka | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Malta | 2011 | ||
304 | Łukasik Witold | Lipniki | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | S.P. Białe Blota | Malta | 2009 | |
305 | Sporny Tymoteusz | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2013 | ||
306 | Wernerowicz Borys | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Niepubliczne przedszkole miś | Polska | 2017 | |
307 | Ollesz Oskar | Sicienko | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Gminne Przedszkole w Sicienku | Polska | 2016 | |
308 | Ollesz Oliwia | Sicienko | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Gminne Przedszkole w Sicienku | Polska | 2016 | |
309 | Kurowski Jakub | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Niepubliczne Przedszkole Zasiedmiogórogród | Polska | 2017 | |
310 | Kurowski Tymon | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | SP 60 BYDGOSZCZ | Polska | 2013 | |
311 | Sarnecki Filip | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Sp 31 Bydgoszcz | Polska | 2012 | |
312 | Demska Pola | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Przedszkole Elf | Polska | 2018 | |
313 | Demski Tymon | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy | Polska | 2014 | |
314 | Rybka Victoria | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Sp 31 Bydgoszcz | Polska | 2011 | |
315 | Kunicki Jan Maciej | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2017 | ||
316 | Sikorska Pola | Ciele | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Gminne Przedszkole Wróżka | Polska | 2018 | |
317 | Sikorski Tymoteusz | Ciele | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | S.P. Białe Blota | Polska | 2014 | |
318 | Okulicz Jaś | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polaka | 2013 | ||
319 | Bartosz Łatacz | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Sportolubni | Ukraina | 2011 | |
320 | Milenka Łatacz | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Włochy | 2017 | ||
321 | Wojciechowska Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. L. Braille'a w Bydgoszczy | Polska | 2009 | |
322 | Musiał Leszek | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. L. Braille'a w Bydgoszczy | Polska | 2006 | |
323 | Janczarska Jagoda | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. L. Braille'a w Bydgoszczy | Polska | 2012 | |
324 | Tryba Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. L. Braille'a w Bydgoszczy | Polska | 2011 | |
325 | Stalkowska Vanessa | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. L. Braille'a w Bydgoszczy | Polska | 2007 | |
326 | Janczarski Jakub | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. L. Braille'a w Bydgoszczy | Polska | 2009 | |
327 | Ziółkowska Sylwia | Niemcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2017 | ||
328 | Powała Karolina | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. L. Braille'a w Bydgoszczy | Kamerun | 2007 | |
329 | Powała Zofia | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | PZSM | Belgia | 2010 | |
330 | Swieczkowski Maciej | Łobżenica | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2017 | ||
331 | Wiśniewski Leszek | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Sp66 | Polska | 2013 | |
332 | Klawikowska Iga | BYDGOSZCZ | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | Polska | 2015 | |
333 | Klawikowski Oskar | BYDGOSZCZ | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | Meksyk | 2012 | |
334 | Miks ZOFIA | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2009 | ||
335 | Żukowska Antonina | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2016 | ||
336 | BUSZMAN Julian | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2015 | ||
337 | BUSZMAN Maksymilian | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2012 | ||
338 | REICH MARIA | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | MYSZKI | Polska | 2019 | |
339 | REICH KLARA | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | MYSZKI | Polska | 2015 | |
340 | Dudzyński Jędrzej | Murowaniec | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Przedszkole Wróżka Białe Błota | Polska | 2015 | |
341 | Dudzyński Jerzy | Murowaniec | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | S.P. Białe Blota | Polska | 2012 | |
342 | Biesiada Tymon | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2015 | ||
343 | Kuźniewski Oliwier | Prądki | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | SP nr 15 Bydgoszcz | Polska | 2012 | |
344 | Kuźniewski Leon | Prądki | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Przedszkole Niepubliczne Tęcza | Polska | 2015 | ||
345 | Szlija Natalia | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2015 | ||
346 | Chwyć Błażej | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Polska | 2017 | |
347 | Chwyć Lena | BYDGOSZCZ | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Polska | 2015 | |
348 | Montowski Jeremi | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2013 | ||
349 | Bańczyk Maja | Mława | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2017 | ||
350 | Bańczyk Jakub | Mława | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2012 | ||
351 | Kasprowicz LAURA | BYDGOSZCZ | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | SP 46 Bydgoszcz | Irlandia | 2012 | |
352 | Milewski Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2018 | ||
353 | Konwiński Borys | Bydgoszcz | Portugalia | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Wisła Fordon | Polska | 2013 | |
354 | Otlewski Franek | Bydgoszcz | Ukraina | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | ZESPOLAKI | Ukraina | 2013 | |
355 | Nowakowski Sebastian | BYDGOSZCZ | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | NARUTO TEAM | Polska | 2010 | |
356 | Baczyńska Weronika | Osielsko | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2013 | ||
357 | Ociesielski Piotr | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2017 | ||
358 | Jaskulska Anna | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2019 | ||
359 | Tomaszewski Wiktor | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2016 | ||
360 | Ćwikła Antonina | Potulice | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2012 | ||
361 | Pawlewicz Patrycja | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2011 | ||
362 | Pawlewicz Emil | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2018 | ||
363 | Stefański Antoni | Sadlinki | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2016 | ||
364 | Czerwiński Feliks | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2017 | ||
365 | Lubiszewska Michalina | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Niepubliczne Przedszkole Skrzat | Polska | 2019 | |
366 | Lubiszewski Jakub | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | SP 60 BYDGOSZCZ | Polska | 2011 | |
367 | Podkówka Wincent | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Przedszkole Ekolaki | Polska | 2017 | |
368 | Podkówka Maksymilian | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | KS Gwiazda Bydgoszcz | Polska | 2015 | |
369 | Węgielewski Jan | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Drużyna wesołych piernisiów | Polska | 2019 | |
370 | Węgielewski Filip | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Drużyna wesołych piernisiów | Polska | 2017 | |
371 | Szymkowiak Natan | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Niepubliczne Przedszkole Fordonek | Polska | 2015 | |
372 | Góra Amelia | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Przedszkole u Krecika Szybownika | Polska | 2017 | |
373 | Góra Igor | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2012 | ||
374 | Smyk Eryk | Bydgoszcz | Zambia | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Kolorowe Kredki II | Zambia | 2018 | |
375 | Smyk Antonina | Bydgoszcz | Haiti | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Kolorowe Kredki II | Haiti | 2016 | |
376 | Chodorowska Zofia | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | SP nr 15 Bydgoszcz | Francja | 2013 | |
377 | Zacniewski Ignacy | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Przedszkole muzyczne DoReMi | Polska | 2017 | |
378 | Zacniewski Aleksander | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Przedszkole muzyczne DoReMi | Polska | 2016 | |
379 | Kuśpa Adrianna | Kołaczkowo | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. L. Braille'a w Bydgoszczy | Polska | 2007 | |
380 | Gulska Jagoda | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Run Forest | Japonia | 2012 | |
381 | Chrustowski Mateusz | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | S.P. nr 41 Bydgoszcz | Polska | 2013 | |
382 | Kojro Eliza | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | SP 14 Bydgoszcz | Polska | 2010 | |
383 | Górska Zofia | Niemcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Harpagan Runners | Polska | 2015 | |
384 | Górski Antek | Niemcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Harpagan Runners | Polska | 2018 | |
385 | Ziółkowski Alex | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek | Polska | 2015 | |
386 | Kujawa Martyna | Maksymilianowo | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Maksymilianowie | Polska | 2013 | |
387 | Kujawa Kalina | MAKSYMILIANOWO | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Maksymilianowie | Polska | 2013 | |
388 | Zarosa Erika | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Gersy | Polska | 2016 | |
389 | Zarosa Emma | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Gersy | Polska | 2013 | |
390 | Brona Cecilia | Samociążek | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2010 | ||
391 | Binczak Konrad | Białe Błota | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | S.P. Białe Blota | Polska | 2009 | |
392 | Pluta Bartosz | Białe Błota | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | S.P. Białe Blota | Polska | 2013 | |
393 | Pluta Igor | Białe Błota | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | S.P. Białe Blota | Polska | 2009 | |
394 | Marut Maciej | Zielonka | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | 4 Pory Roku w Ciele | Polska | 2017 | |
395 | Marut Mikołaj | Zielonka | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Chemik Bydgoszcz | Polska | 2013 | |
396 | Kilanowski Antoni | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Gwiazda Bydgoszcz | Polska | 2015 | |
397 | Zaparucha Jakub | Rynarzewo | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2009 | ||
398 | Lewandowski Artur | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2014 | ||
399 | Lewandowski Adam | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2013 | ||
400 | Tomilicz Kasjan | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | K6 - KaSix | Polska | 2012 |
Wyświetleń: 18942