Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Piernik Sebastian Bartoszówka Polska 1 km Bieg specjalny dla strażaków OSP Skuły opłacono
2 Redek Patrycja Skuły Polska Biegi Młodzieżowe OSP Skuły opłacono
3 Wojtyniak Amelia Skuły Polska Biegi Młodzieżowe OSP Skuły opłacono
4 Krajewska Oliwia Many Polska Biegi Młodzieżowe
5 Krajewski Daniel Many Polska 10 km Bieg Główny
6 Kozikowski Kazimierz Warszawa Polska 10 km Nordic Walking Let’s go Nordic Podkowa Leśna
7 Ciborowski Krzysztof Milanówek Polska 1 km Bieg specjalny dla strażaków OSP Milanówek opłacono
8 Pocialik Maciej Milanówek Polska 1 km Bieg specjalny dla strażaków OSP Milanówek opłacono
9 Gałązka Mateusz Grzmiąca Polska 10 km Bieg Główny opłacono
10 Cyrkanowicz Kamil Dwórzno Polska Biegi Młodzieżowe MDP ZBIROŻA opłacono
11 Tomczyk Antoni Radziejowice Polska Biegi Młodzieżowe Szkoła Podstawowa w Radziejowicach opłacono
12 Lipiński Mikołaj Nosy Poniatki Polska Biegi Młodzieżowe
13 Lipiński Filip Nosy Poniatki Polska Biegi Młodzieżowe
14 Zegarska Gabrysia Mościska Polska Biegi Młodzieżowe DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
15 Szydlik Kostek Grodzisk Mazowiecki Polska Biegi Młodzieżowe DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
16 Sokołowski Michał Osowiec Polska 10 km Bieg Główny
17 Tomczak Marcin Ciechanów Polska 10 km Nordic Walking
18 Sokołowski Jakub Osowiec Polska Biegi Młodzieżowe
19 Ostrowska Marta Osowiec Polska 10 km Bieg Główny
20 Makarenkov Sergii Milanówek Polska 10 km Bieg Główny OSP Milanówek opłacono
21 Piniaź Piotr Tarczyn Polska Biegi Młodzieżowe opłacono
22 Ciesielska Maja Karolew Polska Biegi Młodzieżowe MDP ZBIROŻA opłacono
23 Strojek Łukasz Marianka Polska 1 km Bieg specjalny dla strażaków OSP ZBIROŻA opłacono
24 Romański Miłosz Warszawa Polska Biegi Młodzieżowe opłacono
25 Romański Roger Warszawa Polska 10 km Bieg Główny opłacono
26 Metrycki Piotr Kamionka Gmina Radziejowice Polska 10 km Bieg Główny opłacono
27 Świdlicka Agata Radziejowice Polska Biegi Młodzieżowe OSP Skuły opłacono
28 Cebula Aleksander Żabia Wola Polska Biegi Młodzieżowe opłacono
29 Kwapińska Maja Grodzisk Maz Polska 10 km Bieg Główny Dogoń Grodzisk Mazowiecki
30 Bystrzycki Marcin Owczarnia Polska 10 km Bieg Główny opłacono
31 Gajewski Jacek Grodzisk Mazowiecki Polska 10 km Bieg Główny Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
32 Kamiński Stanisław Nadarzyn Polska 10 km Bieg Główny GOS Nadarzyn opłacono
33 Puszkarski Adam Warszawa Polska Biegi Młodzieżowe Gosadi Nordic Team opłacono
34 Klimczak Adam Warszawa Polska 10 km Nordic Walking Gosadi Nordic Team opłacono
35 Puszkarska Małgorzata Warszawa Polska 10 km Nordic Walking Gosadi Nordic Team opłacono
36 Wasilewska Nadia Żyrardów Polska Biegi Młodzieżowe Szkoła Podstawowa nr 1 w Żyrardowie opłacono
37 Wasilewski Tomasz Żyrardów Polska 10 km Bieg Główny opłacono
38 Pawlak Marcelina Ciepłe A Polska Biegi Młodzieżowe opłacono
39 PAWLAK IRENEUSZ Ciepłe A Polska 10 km Bieg Główny opłacono
40 Pałuba Sebastian Baranów Polska 1 km Bieg specjalny dla strażaków OSP Baranów
41 Stosio Kacper Grodzisk Mazowiecki Polska Biegi Młodzieżowe MDP Grodzisk Mazowiecki opłacono
42 Stegienko Artur Baranów Polska 1 km Bieg specjalny dla strażaków OSP Baranów
43 Woltyński Ksawery Baranów Polska Biegi Młodzieżowe MDP Baranów
44 Frączak Oliwier Baranów Polska Biegi Młodzieżowe MDP Baranów
45 Szymańczak Kuba Baranów Polska Biegi Młodzieżowe MDP Baranów
46 Stegienko Julia Baranów Polska Biegi Młodzieżowe MDP Baranów
47 Szymańczak Zuzia Baranów Polska Biegi Młodzieżowe MDP Baranów
48 Dąbkowska Antonina Baranów Polska Biegi Młodzieżowe MDP Baranów
49 Grabalska Karolina Baranów Polska Biegi Młodzieżowe MDP Baranów
50 Szymańczak Antosia Baranów Polska Biegi Młodzieżowe MDP Baranów
51 Stegienko Oskar Baranów Polska Biegi Młodzieżowe MDP Baranów
52 Kryński Szymon Baranów Polska Biegi Młodzieżowe MDP Baranów
53 Adamiak Tomasz Żyrardów Polska 10 km Bieg Główny
54 Mróz Gabriela Młochów Polska Biegi Młodzieżowe MDP Młochów
55 Dziekański Paweł Podkowa Leśna Polska 10 km Nordic Walking Let’s go Nordic Podkowa Leśna opłacono
56 Domaradzka Zuzanna Dwórzno Polska Biegi Młodzieżowe opłacono
57 Zarzycki Maciej Zarzycki Żółwin Polska 10 km Bieg Główny Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
58 Olejniczak-Siara Anna Podkowa Leśna Polska 10 km Nordic Walking NWFL opłacono
59 Kurek Krzysztof Plock Polska 10 km Nordic Walking Czapski team opłacono
60 Szot Maria Ujazd Polska 10 km Nordic Walking Jasielskie pioruny opłacono
61 Płaskowicka Oriana Grodzisk Mazowiecki Polska Biegi Młodzieżowe Przedszkole nr 2 w Grodzisku Mazowieckim opłacono
62 Szymaniak Paweł Grodzisk Maz Polska 10 km Bieg Główny opłacono
63 Szymaniak Krystian Grodzisk Mazowiecki Polska Biegi Młodzieżowe opłacono
64 Parada Tomasz Jaktorów Polska 10 km Bieg Główny opłacono
65 Kłos Agata Bolesławek Polska Biegi Młodzieżowe SZKOŁA PODSTAWOWA W SKUŁACH opłacono
66 Netkowski Wojciech Warszawa Polska 10 km Nordic Walking Let’s go Nordic Podkowa Leśna opłacono
67 Jabłońska Natalia Żyrardów Polska Biegi Młodzieżowe opłacono
68 Kossakowska Marzena Warszawa Polska 10 km Nordic Walking Let’s go Nordic Podkowa Leśna opłacono
69 Łaszewski Teofil Pruszków Polska 10 km Bieg Główny OSP Nowa Wieś opłacono
70 Kowalska Mariola Brwinów Polska 10 km Bieg Główny opłacono
71 Świdlicka Patrycja Skuły Polska Biegi Młodzieżowe OSP Skuły opłacono
72 Świdlicka Gosia Skuły Polska Biegi Młodzieżowe OSP Skuły opłacono
73 Kampa Henryk Adamów Wieś Polska 10 km Bieg Główny KGW Adamów Wieś opłacono
74 Wicińska Izabela Adamów Wieś Polska 10 km Bieg Główny KGW Adamów Wieś opłacono
75 Jarosz Ola Adamów Wieś Polska 10 km Nordic Walking KGW Adamów Wieś opłacono
76 Włudarkiewicz Aneta Adamów Wieś Polska 10 km Nordic Walking KGW Adamów Wieś opłacono
77 Klecz Marcin Warszawa Polska 1 km Bieg specjalny dla strażaków KM PSP Warszawa opłacono
78 Klecz Marianna Warszawa Polska Biegi Młodzieżowe UKS SP 11 Warszawa opłacono
79 Klecz Marcelina Warszawa Polska Biegi Młodzieżowe UKS Skalar Warszawa opłacono
80 Maślanko Maciej Wola Łokotowa Polska 10 km Bieg Główny Gra-Lech namioty
81 Stefańska Monika Adamów Wieś Polska 10 km Nordic Walking KGW Adamów-Wieś opłacono
82 Dudzińska Agnieszka Adamów-Wieś Polska 10 km Nordic Walking KGW Adamów-Wieś opłacono
83 Mikulski Tomasz Łazy Polska 10 km Bieg Główny UKS Filipides Teresin opłacono
84 Janiszewski Mikołaj Ciepłe A Polska Biegi Młodzieżowe Przedszkole Żabka opłacono
85 Juszczak Leszek Warszawa Polska 10 km Nordic Walking opłacono
86 Tupczyński Rafał Grodzisk Mazowiecki Polska 10 km Bieg Główny opłacono
87 Gałka Adam Wycinki Osowskie Polska Biegi Młodzieżowe Przedszkole Żabka
88 Gałka Zuzanna Wycinki Osowskie Polska Biegi Młodzieżowe Przedszkole Żabka
89 Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz Piotrkowice Polska 10 km Bieg Główny opłacono
90 Szolc Małgorzata Żółwin Polska 10 km Nordic Walking Let’s go Nordic Podkowa Leśna opłacono
91 Kowalewska Karolina Adamów-Wieś Polska 10 km Nordic Walking KGW Adamów-Wieś opłacono
92 Kowalewski Mikołaj Adamów-Wieś Polska Biegi Młodzieżowe Szkoła Podstawowa w Kuklówce opłacono
93 Kowalewski Kacper Adamów-Wieś Polska Biegi Młodzieżowe Szkoła Podstawowa w Kuklówce opłacono
94 Rowiński Paweł Rowiński Kutno Polska 10 km Nordic Walking opłacono
95 Borucka Agnieszka Warszawa Polska 10 km Nordic Walking Let’s go Nordic Podkowa Leśna opłacono
96 Błotnicki Jakub Władysławów Polska 1 km Bieg specjalny dla strażaków OSP Skuły opłacono
97 Gradkowska Agnieszka Skuly Polska 10 km Nordic Walking
98 Gradkowski Franciszek Skuly Polska Biegi Młodzieżowe
99 Gradkowska Zofia Skuly Polska Biegi Młodzieżowe
100 Szeszko Jeremi Skuly Polska Biegi Młodzieżowe opłacono


Wyświetleń: 11414

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ