8 Dycha Strażacka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pawkak Marcelina Ciepłe A Biegi Młodzieżowe 30.00 PLN
2 PAWLAK IRENEUSZ Ciepłe A 10 km Bieg Główny 45.00 PLN
3 Pałuba Sebastian Baranów 1 km Bieg specjalny dla strażaków OSP Baranów 35.00 PLN
4 Stosio Kacper Grodzisk Mazowiecki Biegi Młodzieżowe MDP Grodzisk Mazowiecki 30.00 PLN
5 Stegienko Artur Baranów 1 km Bieg specjalny dla strażaków OSP Baranów 35.00 PLN
6 Woltyński Ksawery Baranów Biegi Młodzieżowe MDP Baranów 30.00 PLN
7 Frączak Oliwier Baranów Biegi Młodzieżowe MDP Baranów 30.00 PLN
8 Szymańczak Kuba Baranów Biegi Młodzieżowe MDP Baranów 30.00 PLN
9 Stegienko Julia Baranów Biegi Młodzieżowe MDP Baranów 30.00 PLN
10 Szymańczak Zuzia Baranów Biegi Młodzieżowe MDP Baranów 30.00 PLN
11 Dąbkowska Antonina Baranów Biegi Młodzieżowe MDP Baranów 30.00 PLN
12 Grabalska Karolina Baranów Biegi Młodzieżowe MDP Baranów 30.00 PLN
13 Szymańczak Antosia Baranów Biegi Młodzieżowe MDP Baranów 30.00 PLN
14 Stegienko Oskar Baranów Biegi Młodzieżowe MDP Baranów 30.00 PLN
15 Kryński Szymon Baranów Biegi Młodzieżowe MDP Baranów 30.00 PLN
16 Adamiak Tomasz Żyrardów 10 km Bieg Główny 45.00 PLN
17 Mróz Gabriela Młochów Biegi Młodzieżowe MDP Młochów 30.00 PLN
18 Dziekański Paweł Podkowa Leśna 10 km Nordic Walking Let’s go Nordic Podkowa Leśna 40.00 PLN
19 Domaradzka Zuzanna Dwórzno Biegi Młodzieżowe opłacono
20 Zarzycki Maciej Zarzycki Żółwin 10 km Bieg Główny Dogoń Grodzisk Mazowiecki 45.00 PLN
21 Olejniczak-Siara Anna Podkowa Leśna 10 km Nordic Walking NWFL 40.00 PLN
22 Kurek Krzysztof Plock 10 km Nordic Walking Czapski team 40.00 PLN
23 Szot Maria Ujazd 10 km Nordic Walking Jasielskie pioruny 40.00 PLN
24 Płaskowicka Oriana Grodzisk Mazowiecki Biegi Młodzieżowe Przedszkole nr 2 w Grodzisku Mazowieckim 30.00 PLN
25 Szymaniak Paweł Grodzisk Maz 10 km Bieg Główny opłacono
26 Szymaniak Krystian Grodzisk Mazowiecki Biegi Młodzieżowe opłacono
27 Parada Tomasz Jaktorów 10 km Bieg Główny opłacono
28 Kłos Agata Bolesławek Biegi Młodzieżowe SZKOŁA PODSTAWOWA W SKUŁACH opłacono
29 Netkowski Wojciech Warszawa 10 km Nordic Walking Let’s go Nordic Podkowa Leśna opłacono
30 Jabłońska Natalia Żyrardów Biegi Młodzieżowe opłacono
31 Kossakowska Marzena Warszawa 10 km Nordic Walking Let’s go Nordic Podkowa Leśna 40.00 PLN
32 Łaszewski Teofil Pruszków 10 km Bieg Główny OSP Nowa Wieś opłacono
33 Kowalska Mariola Brwinów 10 km Bieg Główny opłacono
34 Świdlicka Patrycja Skuły Biegi Młodzieżowe OSP Skuły opłacono
35 Świdlicka Gosia Skuły Biegi Młodzieżowe OSP Skuły opłacono
36 Kampa Henryk Adamów Wieś 10 km Bieg Główny KGW Adamów Wieś opłacono
37 Wicińska Izabela Adamów Wieś 10 km Bieg Główny KGW Adamów Wieś opłacono
38 Jarosz Ola Adamów Wieś 10 km Nordic Walking KGW Adamów Wieś opłacono
39 Włudarkiewicz Aneta Adamów Wieś 10 km Nordic Walking KGW Adamów Wieś opłacono
40 Klecz Marcin Warszawa 1 km Bieg specjalny dla strażaków KM PSP Warszawa 35.00 PLN
41 Klecz Marianna Warszawa Biegi Młodzieżowe UKS SP 11 Warszawa 30.00 PLN
42 Klecz Marcelina Warszawa Biegi Młodzieżowe UKS Skalar Warszawa 30.00 PLN
43 Maślanko Maciej Wola Łokotowa 10 km Bieg Główny Gra-Lech namioty 45.00 PLN
44 Stefańska Monika Adamów Wieś 10 km Nordic Walking KGW Adamów-Wieś opłacono
45 Dudzińska Agnieszka Adamów-Wieś 10 km Nordic Walking KGW Adamów-Wieś opłacono
46 Mikulski Tomasz Łazy 10 km Bieg Główny UKS Filipides Teresin opłacono
47 Janiszewski Mikołaj Ciepłe A Biegi Młodzieżowe Przedszkole Żabka opłacono
48 Juszczak Leszek Warszawa 10 km Nordic Walking opłacono
49 Tupczyński Rafał Grodzisk Mazowiecki 10 km Bieg Główny opłacono
50 Gałka Adam Wycinki Osowskie Biegi Młodzieżowe Przedszkole Żabka 30.00 PLN
51 Gałka Zuzanna Wycinki Osowskie Biegi Młodzieżowe Przedszkole Żabka 30.00 PLN
52 Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz Piotrkowice 10 km Bieg Główny opłacono
53 Szolc Małgorzata Żółwin 10 km Nordic Walking Let’s go Nordic Podkowa Leśna opłacono
54 Kowalewska Karolina Adamów-Wieś 10 km Nordic Walking KGW Adamów-Wieś opłacono
55 Kowalewski Mikołaj Adamów-Wieś Biegi Młodzieżowe Szkoła Podstawowa w Kuklówce opłacono
56 Kowalewski Kacper Adamów-Wieś Biegi Młodzieżowe Szkoła Podstawowa w Kuklówce opłacono
57 Rowiński Paweł Rowiński Kutno 10 km Nordic Walking opłacono
58 Borucka Agnieszka Warszawa 10 km Nordic Walking Let’s go Nordic Podkowa Leśna opłacono
59 Michalec Wojciech Radom 10 km Bieg Główny Street Run Radom 45.00 PLN
60 Błotnicki Jakub Władysławów 1 km Bieg specjalny dla strażaków OSP Skuły 35.00 PLN
61 Gradkowska Agnieszka Skuly 10 km Nordic Walking 40.00 PLN
62 Gradkowski Franciszek Skuly Biegi Młodzieżowe 30.00 PLN
63 Gradkowska Zofia Skuly Biegi Młodzieżowe 30.00 PLN
64 Szeszko Jeremi Skuly Biegi Młodzieżowe opłacono
65 Szeszko Nikodem Skuly Biegi Młodzieżowe opłacono
66 Szeszko Tymon Skuly Biegi Młodzieżowe opłacono
67 Gradkowska-Szeszko Marta Skuły 10 km Nordic Walking 40.00 PLN
68 ksyna boguslaw Kamion mały 10 km Bieg Główny opłacono
69 Soboń Wiktor Adamów Wieś Biegi Młodzieżowe Szkoła Podstawowa w Kuklówce opłacono
70 Zbierańska Renata Adamów Wieś 10 km Bieg Główny opłacono
71 Rybitwa Dariusz Warszawa 10 km Bieg Główny 45.00 PLN
72 KOSSAKOWSKA-CZERNIAK JOANNA Grodzisk Mazowiecki 10 km Bieg Główny Świteziaki 45.00 PLN
73 Gajda Paweł Ruda 10 km Bieg Główny 45.00 PLN
74 Biernacki Kazik Bieniewiec Biegi Młodzieżowe Domowa Szkoła 30.00 PLN
75 Michałowski Staś Skuły Biegi Młodzieżowe opłacono
76 Michałowski Piotr Skuły Biegi Młodzieżowe opłacono
77 Maliszewski Leon Stara Wieś Biegi Młodzieżowe opłacono
78 Maliszewska Pola Stara Wieś Biegi Młodzieżowe opłacono
79 Cegliński Antoni Grodzisk Mazowiecki Biegi Młodzieżowe OSP Grodzisk Maz. opłacono
80 Kusio Marcin Osowiec 10 km Bieg Główny Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
81 Michalak Sylwester Michalak Szczęsne 10 km Bieg Główny Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
82 Szydlik Arkadiusz Grodzisk Maz. 10 km Bieg Główny DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 45.00 PLN
83 Magda Łukasz Czerwona Niwa Parcel 10 km Bieg Główny 45.00 PLN
84 Klecz Magda Klecz Warszawa 10 km Nordic Walking Ursus team Nw opłacono
85 WALORYSZAK Barbara Radzymin 10 km Nordic Walking opłacono
86 WALORYSZAK Andrzej RADZYMIN 10 km Nordic Walking Morsy Radzymin opłacono
87 Wojtasiński Rafał Grodzisk Mazowiecki 10 km Bieg Główny opłacono
88 Kuran Piotr Mszczonów 10 km Bieg Główny Pobiegani Mszczonów opłacono
89 Basza Alicja Młochów Biegi Młodzieżowe 30.00 PLN
90 Basza Michał Młochów Biegi Młodzieżowe 30.00 PLN
91 Tomczykowski Piotr Podkowa Leśna Biegi Młodzieżowe Szkoła Podstawowa nr 2 w Podkowie Leśnej opłacono
92 Blancard Kasia Owczarnia Biegi Młodzieżowe MDP Młochów opłacono
93 Pigońska Maja Rozalin Biegi Młodzieżowe MDP Młochów opłacono
94 jedynak stanisław jedynak RASZYN 10 km Nordic Walking Żbiki Nordic Walking opłacono
95 Antosik Bartosz Jaktorów Biegi Młodzieżowe DŻAKARTA RUN TEAM opłacono
96 Antosik Bartrix Jaktorów 10 km Bieg Główny Dżakarta Run Team opłacono
97 Anowski Adrian Drochowo 1 km Bieg specjalny dla strażaków LSP Warszawa Okęcie 35.00 PLN
98 Muszał Karolina Osowiec 10 km Nordic Walking 40.00 PLN
99 Muszał Maja Osowiec Biegi Młodzieżowe 30.00 PLN
100 Muszał Marcin Osowiec 10 km Bieg Główny 45.00 PLN


Wyświetleń: 5604

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ