Nordikiada 2022 -  II Kraśnicki Rajd Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czechowska Iza Lublin 10 km Heńteam opłacono
2 Tęcza Justyna Tęcza Kraśnik 10 km mieszkaniec Kraśnika Kraśnik Biega opłacono
3 Grzanka ANNA Motycz 10 km opłacono
4 Gieral Olesya Gieral Kraśnik 10 km mieszkaniec Kraśnika opłacono
5 Łukawska Małgorzata Świdnik 10 km CUS Świdnik opłacono
6 Baran Józefa Kraśnik 5 km mieszkaniec Kraśnika Klub Senior+ z Kraśnika opłacono
7 Dąbrowska Janina Kraśnik 5 km mieszkaniec Kraśnika Klub Senior+ z Kraśnika opłacono
8 STANEK PAWEŁ PUŁAWY 10 km opłacono
9 Gułowska Malgorzata Bełżyce 10 km
10 Wilk Agnieszka Krasnik 5 km opłacono
11 Biernacka Monika Dębno 10 km opłacono
12 Wójtowicz Joanna Bełżyce 10 km opłacono
13 Tryka Katarzyna Kraśnik 5 km mieszkaniec Kraśnika
14 Grochal Norbert Puławy 10 km Lubelski Bank Spòłdzielczy opłacono
15 Kozik Beata Puławy 5 km Urząd Miasta Puławy opłacono
16 Kaczanowska Halina RYKI 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
17 Zając Helena RYKI 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
18 Kowalczyk Małgorzata Wojciechów 10 km Magia Kroku - Wojciechów opłacono
19 Pasierkiewicz Justyna Bełżyce 10 km opłacono
20 Ciempiel Stanisława Kraśnik 5 km mieszkaniec Kraśnika opłacono
21 Posyniak Dorota Kraśnik 5 km mieszkaniec Kraśnika opłacono
22 Biały Piotr Kraśnik 5 km mieszkaniec Kraśnika opłacono
23 Biała Elżbieta Kraśnik 5 km mieszkaniec Kraśnika opłacono
24 Bilgorajska Małgorzata Kraśnik 10 km mieszkaniec Kraśnika opłacono
25 Chapska Edyta Kraśnik 10 km mieszkaniec Kraśnika opłacono
26 Osielska-Fąfara Justyna Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
27 Cieślik Paweł Cieślik Kaśnik 10 km mieszkaniec Kraśnika opłacono
28 Budzyńska Elżbieta Osmolice Pierwsze 10 km opłacono
29 Grabczak Monika SIEDLCE 10 km opłacono
30 Ostrowski Radosław Ostrowski Kraśnik 10 km mieszkaniec Kraśnika KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach opłacono
31 Bluma Beata Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
32 Jarzyna Beata Wola Trzydnicka 10 km opłacono
33 Stachera Emilia Stachera Lublin 5 km opłacono
34 Klimkowicz-Niedziółka Dorota PUŁAWY 10 km opłacono
35 Krzyżanowski Łukasz Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
36 Krzyżanowska Justyna Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
37 Wójcik Marzanna Puławy 10 km CzarBezmiaru opłacono
38 Guzek Małgorzata Puławy 10 km Lubelski Bank Spółdzielczy opłacono
39 Biniaś Pastusiak Anna Nasutów 5 km opłacono
40 Sekita Tomasz Sekita Puławy 10 km opłacono
41 Paciorek Filip PUŁAWY 10 km Państwowa Straż Pożarna w Puławach opłacono
42 Głogowski Emil PUŁAWY 10 km Państwowa Straż Pożarna w Puławach opłacono
43 Ryciak Monika PUŁAWY 10 km Państwowa Straż Pożarna w Puławach opłacono
44 Jeżak Grzegorz PUŁAWY 10 km Państwowa Straż Pożarna w Puławach opłacono
45 Helfojer Sławomir PUŁAWY 10 km Państwowa Straż Pożarna w Puławach opłacono
46 Kowal Dorota PUŁAWY 10 km Państwowa Straż Pożarna w Puławach opłacono
47 Chomiuk Patrycja PUŁAWY 10 km Państwowa Straż Pożarna w Puławach opłacono
48 Chamera Beata Chamera Lublin 10 km opłacono
49 Górnik Krysztof Krasnobród 10 km opłacono
50 Górnik Joanna Krasnobród 10 km opłacono
51 Wójcik Ewelina Kozienice 10 km opłacono
52 Woźniak Barbara Lublin 10 km opłacono
53 Gałęza Małgorzata Dwikozy 10 km Gminna Grupa NW Dwikozy opłacono
54 Rogozinska Iwona Dwikozy 10 km Gminna Grupa NW Dwikozy opłacono
55 Zielińska Barbara Dwikozy 10 km opłacono
56 Łącz Agnieszka Poręby Furmańskie 10 km opłacono
57 Chmiel Magdalena Kraśnik 10 km opłacono
58 Boryc Monika Kraśnik 10 km Kraśnik Biega opłacono
59 Zabielski Grzegorz Lublin 10 km mieszkaniec Kraśnika AZS Umcs Biega opłacono
60 Karwacka Aneta Łęczna 10 km AZS Umcs Biega opłacono
61 Żebrowska Maria Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
62 K S PL 5 km opłacono
63 Kotowska Małgorzata PL 10 km opłacono
64 K J PL 5 km opłacono
65 Kotowska Anna Opole Lubelskie 5 km opłacono
66 Dorosz Agnieszka Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
67 Kwaśny Tomasz Borki 10 km CHODZĘ Z SERcEM opłacono
68 Kwaśna Małgorzata Borki 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
69 Jagielska Bożena Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
70 Gębala Jan Puławy 10 km UTW Puławy opłacono
71 Kazula Jola Kraśnik 10 km mieszkaniec Kraśnika opłacono
72 Przybylska Renata Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
73 Kielar Magdalena Świdnik 10 km CUS Świdnik opłacono
74 Kwiatosz Katarzyna Świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
75 Kozłowska Małgorzata Świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
76 Grzegorczyk Krzysztof świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
77 Grzegorczyk Janina Świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
78 Gajos Jan Świdnik 10 km CUS Świdnik opłacono
79 Gajos Elżbieta Świdnik 10 km CUS Świdnik opłacono
80 Hawrysz Ewa Świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
81 Tynecka Alicja Świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
82 Sokołowski Józef Świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
83 Łukasiewicz Elżbieta Świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
84 Madejska Regina Świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
85 Krupiński Waldemar Świdnik 10 km CUS Świdnik opłacono
86 Krupińska Wanda Świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
87 Kowalczyk Bogusława Świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
88 Król-Kania Marta Kraśnik 10 km mieszkaniec Kraśnika opłacono
89 Wiśniowska Alicja Słupcza 10 km opłacono
90 Kotuła Iwona Kraśnik 10 km mieszkaniec Kraśnika opłacono
91 Próchnicka Marianna Radzyń Podlaski 5 km CHODZĘ Z SERcEM opłacono
92 Słupczyńska Renata Lublin 5 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
93 Słupczyński Cezary Lublin 5 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
94 Nawrocki Rafał Łęczna 5 km opłacono
95 Bzymek-Polańska Joanna Zaklików 10 km opłacono
96 Makarewicz Marek Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
97 Makarewicz Agnieszka Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
98 Szlendak Wiesława Ryki 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
99 Stołecka Alicja Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
100 Pietruszka Iwona Rzeczyca Mokra 10 km opłacono


Wyświetleń: 5575

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ