Nordikiada 2022 - Rajd z Flagą Annopol
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zielińska Barbara Dwikozy 10 km Nordic Walking Dwikozy opłacono
2 Chmiel Magdalena Kraśnik 10 km opłacono
3 Boryc Monika Kraśnik 10 km Kraśnik Biega opłacono
4 ZAJĄC HELENA RYKI 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki opłacono
5 Lecyk Mieczysław Międzyrzec Podlaski 5 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
6 Kaczanowska Halina ryki 5 km opłacono
7 Czerska Aneta Ryki 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki opłacono
8 Zabielski Grzegorz Lublin 10 km opłacono
9 Karwacka Aneta Łęczna 10 km opłacono
10 Strojewska Ewa Rzeczyca Mokra 5 km Nordic Walking Dwikozy opłacono
11 Pietruszka Iwona Rzeczyca Mokra 5 km Nordic Walking Dwikozy opłacono
12 Wyskiel Anna Dwikozy 5 km opłacono
13 Budzyńska Elżbieta Strzyżewice 10 km opłacono
14 Gębala Jan Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
15 Wójcik Marzanna Puławy 10 km opłacono
16 Kobyra Grażyna Świeciechów Duży 10 km opłacono
17 Janik-Tymińska Elżbieta Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami
18 Majak Mirosław Otwock 5 km Aktywni z Pasją Łuków opłacono
19 Socha Krzysztof Wojciechów 10 km opłacono
20 Szlendak Wiesława Ryki 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki opłacono
21 Osetkowska Ania Puławy 10 km Czar Bezmiaru opłacono
22 Ochal Grażyna Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
23 Grochal Norbert Puławy 5 km Lubelski Bank Spòłdzielczy opłacono
24 Bzymek-Polańska Joanna Zaklików 10 km opłacono
25 Wojciechowski Paweł Puławy 10 km Czar Bezmiaru opłacono
26 Piętka Krzysztof Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
27 Gieral Olesya Gieral Kraśnik 10 km
28 Mazurek Danuta Świdnik 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
29 Ulasiewicz Barbara Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
30 Ułasiewicz Jerzy Biała Podlaska 5 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
31 Romaszko Lidia Lublin 10 km opłacono
32 Mandziuk Marta Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
33 Mandziuk Marek Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
34 Biernacka Monika Dębno 10 km opłacono
35 Pawelec Danuta Krasnobród 10 km opłacono
36 Pawelec Tomasz Krasnobród 10 km opłacono
37 Siemionek Ewa Snopków 10 km GKS JASTKÓW opłacono
38 Żurowska Małgorzata Lublin 10 km opłacono
39 Żurowski Jacek Lublin 10 km opłacono
40 Struski Marian Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
41 ŻEBROWSKA Maria Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
42 Ufniarz Marzena Annopol 10 km Chodzimy z SZANSĄ opłacono
43 Rudziejewski-Rudziewicz Wojciech Annopol 10 km Chodzimy z SZANSĄ opłacono
44 Rudziejewska Magdalena Annopol 10 km Chodzimy z SZANSĄ opłacono
45 Pomarańska Małgorzata Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
46 Cybul Ewa Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
47 BABIK CEZARY DĘBLIN 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
48 Babik Justyna Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
49 Książek Danuta Staras Wieś 10 km opłacono
50 Lecyk Jadwiga Międzyrzec Podlaski 5 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
51 Stachera Emilia Lublin 5 km opłacono
52 Michalak Elżbieta Radzyń Podl 5 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
53 Żaczek Teresa Ryki 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
54 Mazur Barbara Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
55 Bergiel Agnieszka Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
56 Świć Joanna Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
57 Różycka Beata Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
58 Korzeniowska Aldona Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
59 Chmielewska Małgorzata Puławy 5 km Czar Bezmiaru opłacono
60 Kołazińska-Bieleń Magdalena Kraśnik 10 km KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach opłacono
61 Bieleń Paweł Kraśnik 10 km KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach opłacono
62 Mierzejewska Ewelina Mierzejewska DĘBLIN 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
63 Turowska Wiesława Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
64 Seń Janina Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
65 Pawłowska Anna Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
66 Stołecka Alicja Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
67 Kałaska Marta Garwolin 10 km opłacono
68 Słupczyńska Renata Lublin 5 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
69 Słupczyński Cezary Lublin 5 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
70 Birska Bozena Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
71 Miłek Maryla Puławy 5 km Czar BezMiaru opłacono
72 Krawczyk Elżbieta Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
73 Solecka Anna Puławy 10 km Czar Bezmiaru opłacono
74 KAWA SŁAWOMIR RYKI 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki opłacono
75 Zboch Jacek Sandomierz 5 km Gorzyce chodzi z kijkami opłacono
76 Hiller Jerzy Lublin 5 km LGT opłacono
77 Patro Adam Ryki 5 km opłacono
78 Stefan Marek Sędziszów Małopolski 5 km Face Nordic Walking Team
79 Duber Krystyna Ryki 5 km opłacono
80 Oleś-Ferfecka Edyta Ropczyce 5 km Face Nordic Walking Team
81 Świrszcz Tomasz Świdnik 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
82 BLIŹNIAK HELENA Ryki 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
83 Sobczak Józef Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
84 Jacniacka Krystyna Lublin 10 km opłacono
85 Łysiak Monika Lublin 5 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
86 SZLACHCIC MONIKA RYKI 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki opłacono
87 WÓJCIK MARIUSZ PAWEŁ RYKI 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki opłacono
88 Świderski Wojciech Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
89 Świderska Kamila Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
90 Majewski Jan Gorzyce 5 km Gorzyce chodzi z kijkami opłacono


Wyświetleń: 2006

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ