Nordikiada 2022 - Rajd nad Zalewem Lublin
10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wójtowicz Joanna Bełżyce 10 km opłacono
2 Haleniuk Joanna Lublin 10 km opłacono
3 Kozik Beata Puławy 10 km Urząd Miasta Puławy opłacono
4 Kwiatkowska Katarzyna Lublin 10 km opłacono
5 Muller Aneta Tomaszowice 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
6 Jarszak Elzbieta Jarszak Milejów 10 km opłacono
7 Zielińska Elżbieta Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ Z SERcEM opłacono
8 Chmielewska Małgorzata Puławy 10 km Czar Bezmiaru opłacono
9 Szaniawska Anna Lublin 10 km opłacono
10 Adamczyk Beata Świdnik 10 km CUS Świdnik opłacono
11 Prokopowicz Magdalena Radzyń Podlaski 10 km opłacono
12 Mucha Wioletta Lublin 10 km opłacono
13 Sztamberek Kamila Puławy 10 km Czar Bezmiaru opłacono
14 Guzek Małgorzata Puławy 10 km Lubelski Bank Spółdzielczy opłacono
15 Mackiewicz Dariusz Kodeń 10 km Aktywny Kodeń opłacono
16 Prokopowicz Małgorzata Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ Z SERcEM opłacono
17 Skowronek Iwona Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
18 Niewęgłowska Dorota Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
19 Olszak Anika Olszak Lublin 10 km Lublin Chodzi z Kijkami opłacono
20 Wilk Agnieszka Krasnik 10 km Niezrzeszony opłacono
21 Tarkowska Agnieszka Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
22 Zdańkowski Sylwester Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
23 Żuk Karolina Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
24 Kędziera Iwona Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami
25 Chamera Beata Chamera Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
26 Olender Iwona Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
27 Samsoniuk Edyta Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
28 Dejneka Emilia Lublin 10 km opłacono
29 Kuternowska Marta Lublin 10 km opłacono
30 Wójcik Anna Lublin 10 km opłacono
31 Chroń Grzegorz Turka 10 km opłacono
32 Chroń Maria Turka 10 km opłacono
33 Górnik Joanna Krasnobród 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
34 GÓRNIK KRZYSZTOF Krasnobród 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
35 Kisiel Paulina Lublin 10 km
36 Nowosad Adam Świdnik 10 km CUS Świdnik opłacono
37 Nowosad Teresa Świdnik 10 km CUS Świdnik opłacono
38 Rosiak Jan Świdnik 10 km CUS Świdnik opłacono
39 Krupiński Waldemar Świdnik 10 km CUS Świdnik opłacono
40 Kielar Magdalena Świdnik 10 km CUS Świdnik opłacono
41 Malec Grażyna Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
42 Kuchno Katarzyna Lublin 10 km opłacono
43 Kuchno Ewelina Lublin 10 km opłacono
44 Piskor Mirosław Krasnobród 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
45 Sokołoska-Piskor Agnieszka Krasnobród 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
46 Sioma Barbara Lublin 10 km opłacono
47 Kuternowska Julia Lublin 10 km opłacono
48 Węgrzyn Izabela Lublin 10 km opłacono
49 Żurowski Jacek Lublin 10 km opłacono
50 Żurowska Małgorzata Lublin 10 km opłacono
51 Pasierkiewicz Justyna Bełżyce 10 km opłacono
52 Łukawska Małgorzata Świdnik 10 km CUS Świdnik opłacono
53 Gułowska Malgorzata Bełżyce 10 km opłacono
54 Kwaśny Tomasz Borki 10 km CHODZĘ Z SERcEM opłacono
55 Kwaśna Małgorzata Borki 10 km CHODZĘ Z SERcEM opłacono
56 Mazur Barbara Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ Z SERcEM opłacono
57 Budzyńska Elżbieta Strzyżewice 10 km opłacono
58 Klimkowicz-Niedziółka Dorota PUŁAWY 10 km Czar Bezmiaru opłacono
59 Kaszubska Barbara Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
60 Przybylska Renata Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
61 Wolska Karolina Wojszyn 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
62 Chechelska-Kowalczyk Justyna Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
63 Kalisiak Piotr Lublin 10 km opłacono
64 Kalisiak Ewa Lublin 10 km opłacono
65 Lasota Katarzyna Puławy 10 km Czar Bezmiaru opłacono
66 Chudek Małgorzata Lublin 10 km BILLEWALKING opłacono
67 Chmiel Dariusz Kraśnik 10 km opłacono
68 Chmiel Magdalena Kraśnik 10 km opłacono
69 Nakonieczna Anna Lublin 10 km opłacono
70 Szeląg Anna Puławy 10 km Czar Bezmiaru opłacono
71 Tolisz-Brecht Ewa Warszawa 10 km Żbiki Nordic Walking
72 Ratus Anna Ratus Zagrody 10 km opłacono
73 Kozak Agnieszka Żyrzyn 10 km opłacono
74 Bukowska Iga Bełżyce 10 km BILLEWALKING opłacono
75 Pietroń Aneta Nałęczów 10 km BILLEWALKING opłacono
76 Skowronek Magdalena Lublin 10 km BILLEWALKING opłacono
77 Walczak Kupisz Magdalena Puławy 10 km opłacono
78 Wojciechowski Paweł Puławy 10 km Czar Bezmiaru opłacono
79 Motyka Magdalena Lublin 10 km BILLEWALKING opłacono
80 Pachuta Małgorzata Lublin 10 km BILLEWALKING opłacono
81 Błaszczak Monika Lublin 10 km BILLEWALKING opłacono
82 Różycka Beata Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ Z SERcEM opłacono
83 Korzeniowska Aldona Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ Z SERcEM opłacono
84 Kulik Jakub Łuków 10 km Niezrzeszony opłacono
85 Kulik Adam Łukow 10 km Niezrzeszony opłacono
86 Świć Joanna Borki 10 km CHODZĘ Z SERcEM opłacono
87 Woźniak Barbara Lublin 10 km opłacono
88 Pawelec Danuta Krasnobród 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
89 Pawelec Tomasz Krasnobród 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
90 Madej Monika RYKI 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki opłacono
91 Siądecka Katarzyna Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
92 BANY Marta Zajezierze 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
93 Krawczyk Elżbieta Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
94 Chudzik Ewa Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
95 KAWA SŁAWOMIR RYKI 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki opłacono
96 Sekita Tomasz Sekita Puławy 10 km opłacono
97 Mierzejewska Ewelina Mierzejewska DĘBLIN 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
98 Kamińska Krystyna Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
99 Kamiński Waldemar Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
100 Bartoszek Bozena Lublin 10 km opłacono


Wyświetleń: 3735

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ