Niebieski Rajd z Wąsem
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczyk Agnieszka KOZIENICE Polska 5 km Kozienickie Łaziki opłacono
2 Adamczyk Beata Świdnik Polska 10 km CUS ŚWIDNIK opłacono
3 Adamska Anita Radzyń Podlaski Polska 10 km CHODZĘ z SERCEM opłacono
4 Amrozy Katarzyna Świdnik Polska 10 km CUS ŚWIDNIK opłacono
5 Arciszewska Magdalena Kozubszczyzna Polska 10 km opłacono
6 Arciszewski Łukasz Kozubszczyzna Polska 10 km opłacono
7 Augustynowicz Anna Kurów Polska 5 km Kur-Team opłacono
8 Augustynowicz Nina Kurów Polska 5 km Kur-Team opłacono
9 BABIK CEZARY DĘBLIN Polska 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
10 Babik Justyna Dęblin Polska 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
11 Bacho Jolanta KOZIENICE Polska 5 km Kozienickie Łaziki opłacono
12 BANY Marta Zajezierze Polska 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
13 Bartoszek Bozena Lublin Polska 10 km opłacono
14 Bartoszek Dariusz Lublin Polska 10 km opłacono
15 Bellet rodolphe Żyrzyn Polska 10 km opłacono
16 Bieleń Paweł Kraśnik Polska 10 km KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach opłacono
17 Birska Bozena Lublin Polska 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
18 BLIŹNIAK HELENA Ryki Polska 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
19 Bogdanowicz Iwona KOZIENICE Polska 5 km Kozienickie Łaziki opłacono
20 Bojarczuk Elżbieta Radzyń Podlaski Polska 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
21 Bojarszczuk Jolanta Puławy Polska 10 km
22 Brzozowska Agata Tomaszów Polska 10 km mieszkaniec gminy WIEJSKIEJ Puławy Koło Gospodyń Wiejskich Tomaszów opłacono
23 Brzozowski Karol Tomaszów Polska 10 km mieszkaniec gminy WIEJSKIEJ Puławy Koło Gospodyń Wiejskich Tomaszów opłacono
24 Budzyńska Elżbieta Osmolice Pierwsze Polska 10 km WłóczyKIJKI opłacono
25 Bulka Oksana Janowiec Polska 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
26 Buwaj Aleksandra Krasnik Polska 10 km opłacono
27 Celejewska Agnieszka Dęblin Polska 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
28 Chamera Beata Lublin Polska 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
29 Charkiewicz Jan Biała Podlaska Polska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
30 Chechelska-Kowalczyk Justyna Janowiec Polska 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
31 Chmielewska Małgorzata Puławy Polska 10 km Czar BezMiaru opłacono
32 Cichońska Agnieszka KOZIENICE Polska 5 km Kozienickie Łaziki opłacono
33 Cieślak Anna Świdnik Polska 5 km CUS ŚWIDNIK opłacono
34 Cybul Ewa Radzyń Podlaski Polska 5 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
35 Czechowska Elżbieta Czechowska Stara Rokitnia Polska 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
36 Czerska Aneta Ryki Polska 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
37 Czerska Nadia Ryki Polska 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI
38 Domańska Agnieszka KOZIENICE Polska 5 km Kozienickie Łaziki opłacono
39 Dorosz Agnieszka Biała Podlaska Polska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
40 Duber Krystyna Ryki Polska 5 km Nordicowo- rowerowa grupa Ryki opłacono
41 Dybalska Teresa Janowiec Polska 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
42 Dziuba Barbara KOZIENICE Polska 5 km Kozienickie Łaziki opłacono
43 Gadzała Elżbieta Radzyń Podlaski Polska 5 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
44 Gajos Elżbieta Świdnik Polska 10 km CUS ŚWIDNIK opłacono
45 Gajos Iwona Świdnik Polska 10 km CUS ŚWIDNIK opłacono
46 Gajos Jan Świdnik Polska 10 km CUS ŚWIDNIK opłacono
47 Gajos Marcin Świdnik Polska 10 km CUS ŚWIDNIK opłacono
48 Gargała Elżbieta Świdnik Polska 5 km CUS ŚWIDNIK opłacono
49 Gędek Joanna Janowiec Polska 5 km Nordicowy Janowiec opłacono
50 Goleniewicz Magdalena Puławy Polska 10 km Czar BezMiaru opłacono
51 Górnik Joanna Krasnobród Polska 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
52 GÓRNIK KRZYSZTOF Krasnobród Polska 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
53 Grabowska Alicja KOZIENICE Polska 5 km Kozienickie Łaziki opłacono
54 Grabowska Małgorzata Dęblin Polska 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
55 Grzanka ANNA Motycz Polska 10 km opłacono
56 Grzegorczyk Janina Świdnik Polska 5 km CUS ŚWIDNIK opłacono
57 Grzegorczyk Krzysztof Świdnik Polska 5 km CUS ŚWIDNIK opłacono
58 Guminiak Bożena Świdnik Polska 5 km CUS ŚWIDNIK opłacono
59 Guzek Małgorzata Puławy Polska 10 km mieszkaniec gminy WIEJSKIEJ Puławy Lubelski Bank Spółdzielczy opłacono
60 Gułowska Malgorzata Bełżyce Polska 10 km WłóczyKIJKI opłacono
61 Hawrysz Ewa Świdnik Polska 5 km CUS ŚWIDNIK opłacono
62 hernas-sztrąf aneta Lublin Polska 10 km opłacono
63 Hiller Jerzy Lublin Polska 5 km LGT opłacono
64 Iłowiecka Magdalena Puławy Polska 10 km Czar BezMiaru opłacono
65 Jacniacka Krystyna Lublin Polska 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
66 Jałowiecka Justyna Dęblin Polska 10 km opłacono
67 JĘDRYCH ANTONI RYKI Polska 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
68 Kaczanowska Halina Ryki Polska 5 km opłacono
69 Kądrowska Teresa KOZIENICE Polska 5 km Kozienickie Łaziki opłacono
70 KALBARCZYK REGINA KOZIENICE Polska 5 km Kozienickie Łaziki opłacono
71 Kapica Aneta Kiełczewice Polska 10 km WłóczyKIJKI opłacono
72 Kaszubska Barbara Janowiec Polska 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
73 KAWA SŁAWOMIR RYKI Polska 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
74 Kałaska Marta Garwolin Polska 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
75 Kielar Magdalena Świdnik Polska 10 km CUS ŚWIDNIK opłacono
76 Klewek Irena Radzyń Podlaski Polska 5 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
77 Klimkowicz-Niedziółka Dorota PUŁAWY Polska 10 km Czar BezMiaru opłacono
78 Korcz Magda KOZIENICE Polska 5 km Kozienickie Łaziki opłacono
79 Korzeniowska Aldona Radzyń Podlaski Polska 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
80 Kosiorek Anna Ryki Polska 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
81 Kosiorek Krzysztof Ryki Polska 10 km Nordicowo- rowerowa grupa Ryki opłacono
82 Kowalczyk Bogusława Świdnik Polska 5 km CUS ŚWIDNIK opłacono
83 Kowalska Paulina Tomaszów Polska 10 km mieszkaniec gminy WIEJSKIEJ Puławy Koło Gospodyń Wiejskich Tomaszów opłacono
84 Kozik Beata Puławy Polska 10 km Urząd Miasta Puławy opłacono
85 Kołazińska Magdalena Kraśnik Polska 10 km KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach opłacono
86 Krajewska Beata KOZIENICE Polska 5 km Kozienickie Łaziki opłacono
87 Krawczyk Elżbieta Puławy Polska 5 km Czar BezMiaru opłacono
88 Krawczyk Magdalena Bystrzyca Stara Polska 10 km WłóczyKIJKI opłacono
89 Krupińska Wanda Świdnik Polska 5 km CUS ŚWIDNIK opłacono
90 Krupiński Waldemar Świdnik Polska 10 km CUS ŚWIDNIK opłacono
91 Krzyszkowiak Bożena LUBLIN Polska 5 km
92 Krzyżanowska Beata Bobrowniki Polska 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
93 Krzyżanowski Krzysztof Bobrowniki Polska 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
94 Książek Danuta Radzyń Podlaski Polska 5 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
95 Kułagowska Magdalena Tomaszów Polska 10 km mieszkaniec gminy WIEJSKIEJ Puławy opłacono
96 Kwaśna Małgorzata Borki Polska 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
97 Kwaśny Tomasz Borki Polska 10 km CHODZĘ Z SERcEM opłacono
98 Lasota Katarzyna Puławy Polska 10 km Czar BezMiaru opłacono
99 Lecyk Jadwiga Radzyń Podlaski Polska 5 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
100 Lecyk Mieczysław Radzyń Podlaski Polska 5 km CHODZĘ z SERcEM opłacono


Wyświetleń: 4359

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ