XXIV Biegi uliczne im. Jana Kielasa VI Mistrzostwa Polski Urzędników - V Biegowe Grand Prix Kociewia

10 km

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Kat M kat Kat. mundurowa Kat. Urzędników meta
1 97 NIEMCZYK MATEUSZ M 1 STAROGARD GDAŃSKI KS PREFBET-SONAROL 10 km M 30-39 NIE NIE 00:33:52.70
2 61 PECHNIKOV RUSLAN M 2 ODESA STAYER RUN ODESA 10 km M 30-39 NIE NIE 00:35:30.19
3 33 KASPEREK PATRYK M 3 STAROGARD GDAŃSKI 10 km M 20-29 NIE NIE 00:37:55.98
4 19 GAJDUS LEON M 4 SKÓRCZ LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 10 km M 20-29 1 NIE NIE 00:38:38.00
5 53 MRÓWKA MICHAŁ M 5 GDAŃSK MAJATEAM 10 km M 30-39 1 NIE NIE 00:38:56.36
6 20 GAPIŃSKI ŁUKASZ M 6 WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO 10 km M 30-39 2 NIE TAK 00:39:46.45
7 45 LANG PAWEŁ M 7 GDAŃSK KUJAWSCY RUNNERS 10 km M 30-39 3 NIE NIE 00:40:45.20
8 26 HAPKE TOMASZ M 8 WILKOWO KWIDZYN BIEGA 10 km M 40-49 1 NIE NIE 00:41:07.76
9 70 SAKRAJECKI ANDRZEJ M 9 CZECHOWICE-DZIEDZICE URZĄD MIEJSKI W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH - CEE 10 km M 30-39 4 NIE TAK 00:41:26.41
10 1 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA K 1 GDYNIA HARPAGAN 10 km K 40-49 NIE NIE 00:41:32.95
11 69 RETECKI KRZYSZTOF M 10 OSTROMECKO LKS BOGMAR / GINTER-EKOTECHNIKA / PRESTO 10 km M 40-49 2 TAK NIE 00:41:33.70
12 34 KIEDROWSKI GRZEGORZ M 11 POGÓDKI MORSY SKARSZEWY 10 km M 40-49 3 NIE NIE 00:42:00.93
13 25 GRZONKA KAMILA K 2 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 10 km K 30-39 NIE NIE 00:42:30.32
14 59 PATELCZYK SŁAWOMIR M 12 DEMLIN 10 km M 40-49 4 NIE NIE 00:43:01.15
15 105 SZARKO MACIEJ M 13 ELBLĄG 10 km M 40-49 5 NIE NIE 00:43:09.03
16 71 SARNOWSKI MARCIN M 14 OSIEK 10 km M 20-29 2 NIE NIE 00:43:21.32
17 50 MAJKOWSKI TOMASZ M 15 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10 km M 30-39 5 NIE NIE 00:43:33.23
18 46 LITWIN PIOTR M 16 GDAŃSK 10 km M 50-59 1 NIE NIE 00:43:39.19
19 22 GONTARZEWSKI ŁUKASZ M 17 LUBNIA 10 km M 30-39 6 NIE NIE 00:43:46.78
20 14 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA K 3 GDAŃSK 10 km K 40-49 NIE TAK 00:43:52.83
21 72 SOKÓŁ PAWEŁ M 18 ZDUNY AKTYWNI KOCIEWIACY 10 km M 20-29 3 NIE NIE 00:44:06.59
22 43 KUHN RAFAŁ M 19 STAROGARD GDAŃSKI 10 km M 30-39 7 NIE TAK 00:44:53.70
23 77 STĘPIŃSKI PAWEŁ M 20 STAROGARD GDAŃSKI 10 km M 20-29 4 NIE NIE 00:45:21.68
24 139 BRICKELL HANNA K 4 KAMIEROWO HUNTS AC 10 km K 30-39 1 NIE NIE 00:45:35.17
25 67 REIMUS MACIEJ M 21 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10 km M 40-49 6 NIE NIE 00:45:52.20
26 16 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 22 RUMIA RUNEDA 10 km M 40-49 7 NIE NIE 00:45:56.51
27 40 KOŚCIŃSKI PATRYK M 23 POZEZDRZE AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 10 km M 20-29 5 TAK NIE 00:46:00.55
28 82 URBAN MONIKA K 5 PRZYWIDZ 10 km K 16-19 1 NIE NIE 00:46:16.64
29 13 DERING MARCIN M 24 DEMLIN 10 km M 30-39 8 NIE NIE 00:46:18.34
30 85 WNUK STANISŁAW M 25 WIELKI KLINCZ 10 km M 60-69 1 NIE NIE 00:46:27.34
31 86 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 26 BŁOTNIA KL LECHIA GDAŃSK 10 km M 50-59 2 NIE NIE 00:46:33.58
32 11 CZECHANOWSKI PIOTR M 27 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10 km M 40-49 8 NIE NIE 00:46:48.67
33 76 STENCEL TOMASZ M 28 PINCZYN MORSY ZBLEWO 10 km M 40-49 9 NIE NIE 00:46:48.71
34 60 PAWLUCZUK TOMASZ M 29 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU 10 km M 40-49 10 NIE NIE 00:46:48.87
35 138 SLISEWSKI TOMASZ M 30 STAROGARD GDAŃSKI KOCHANKI TEAM 10 km M 50-59 3 00:47:29.36
36 44 LANG MARCIN M 31 GDYNIA LANG TEAM ŻABIANKA 10 km M 40-49 11 NIE NIE 00:47:49.03
37 24 GRUCHAŁA DANIEL M 32 STAROGARD GDAŃSKI KOCHANKI TEAM 10 km M 30-39 9 NIE NIE 00:47:57.78
38 37 KŁOS SZYMON M 33 ZBLEWO 10 km M 20-29 6 NIE NIE 00:48:03.60
39 65 PROKOPIUK JACEK M 34 BOLESŁAWOWO 10 km M 30-39 10 NIE NIE 00:48:10.44
40 75 STEINER ANDRZEJ M 35 POGÓDKI 10 km M 20-29 7 NIE NIE 00:48:27.72
41 81 SZUMACHER MARTA K 6 PELPLIN 10 km K 30-39 2 NIE NIE 00:48:54.29
42 38 KOLIŃSKI KRZYSZTOF M 36 LIPUSZ 10 km M 40-49 12 TAK NIE 00:49:21.30
43 54 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ M 37 GDYNIA 10 km M 70+ 1 NIE NIE 00:49:24.69
44 56 PASZKOWSKI PAWEŁ M 38 GDAŃSK 10 km M 30-39 11 NIE NIE 00:49:27.40
45 7 CZAPIEWSKIE PRZEMYSŁAW M 39 KOPYTKOWO 10 km M 30-39 12 NIE NIE 00:49:27.82
46 27 HOFFMANN DANIEL M 40 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10 km M 40-49 13 NIE NIE 00:49:57.33
47 137 MACHNIKOWSKA KAROLINA K 7 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10 km K 30-39 3 00:50:37.61
48 36 KŁOS ŁUKASZ M 41 ZBLEWO 10 km M 20-29 8 NIE NIE 00:51:15.17
49 80 SZUBERT KATARZYNA K 8 SIWIAŁKA 10 km K 30-39 4 NIE NIE 00:51:20.62
50 10 CZECHANOWSKA LUCYNA K 9 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10 km K 40-49 1 NIE NIE 00:51:24.40
51 57 PASZTALENIEC WŁADYSŁAW M 42 TRĄBKI WIELKIE 10 km M 40-49 14 NIE NIE 00:51:35.15
52 31 KACZYŃSKI DANIEL M 43 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO 10 km M 30-39 13 NIE TAK 00:52:14.76
53 48 LOOSE DARIUSZ M 44 WDA KS SOKÓŁ ZBLEWO 10 km M 40-49 15 NIE NIE 00:52:18.37
54 52 MALINOWSKA KAROLINA K 10 GNIEW 10 km K 20-29 1 NIE NIE 00:52:35.19
55 55 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 45 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA 10 km M 70+ 2 NIE NIE 00:52:36.91
56 23 GREFKA STEFAN M 46 ŁĄG AKTYWNI BOROWIACY CZERSK 10 km M 60-69 2 NIE NIE 00:53:04.73
57 89 DAMPS KASIA K 11 SKRZESZEWO 10 km K 40-49 2 NIE NIE 00:53:20.08
58 9 CZECH PRZEMYSŁAW M 47 TCZEW 10 km M 30-39 14 NIE NIE 00:53:43.01
59 5 BYCZYŃSKA BARBARA K 12 STAROGARD GDAŃSKI 10 km K 40-49 3 NIE NIE 00:54:21.01
60 8 CZARNECKI SEBASTIAN M 48 BORKOWO 10 km M 30-39 15 NIE NIE 00:54:35.59
61 2 BEDNAREK MICHAL M 49 TCZEW CROSSELITE 10 km M 40-49 16 NIE NIE 00:54:44.56
62 73 SPRĘGA AURELIA K 13 STAROGARD GDAŃSKI 10 km K 40-49 4 NIE NIE 00:55:05.04
63 92 KORPAS EWA K 14 PRUSZCZ GDAŃSKI KUNDY PORTOWE 10 km K 40-49 5 NIE NIE 00:55:07.01
64 29 JANIK ROMAN M 50 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10 km M 60-69 3 NIE NIE 00:55:49.28
65 21 GAWKOWSKI PIOTR M 51 STAROGARD GDAŃSKI 10 km M 20-29 9 NIE NIE 00:55:57.87
66 30 KACZMAREK ALEKSANDRA K 15 CHWASZCZYNO CROSSELITE 10 km K 40-49 6 NIE TAK 00:55:59.98
67 3 BIELIŃSKA BARBARA K 16 STAROGARD GDAŃSKI SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD 10 km K 40-49 7 NIE TAK 00:56:16.09
68 58 PATELCZYK KAROL M 52 DEMLIN 10 km M 16-19 1 NIE NIE 00:56:23.56
69 4 BINISZKIEWICZ MARCIN M 53 TCZEW 10 km M 40-49 17 TAK NIE 00:56:50.63
70 84 WENDERSKA DOMINIKA K 17 GRUDZIĄDZ START TEAM WĄBRZEŹNO 10 km K 20-29 2 NIE NIE 00:57:13.03
71 17 DYWEL BOGDAN M 54 ŁĄG AKTYWNI BOROWIACY CZERSK 10 km M 50-59 4 NIE NIE 00:57:33.66
72 39 KORDECKI ROBERT M 55 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 10 km M 20-29 10 NIE NIE 00:58:09.16
73 47 LOOSE ANNA K 18 WDA KS SOKÓŁ ZBLEWO 10 km K 30-39 5 NIE NIE 00:58:45.30
74 42 KRYSZCZUK PIOTR M 56 PASŁĘK 10 km M 30-39 16 NIE NIE 00:58:45.43
75 79 SZACHTA KATARZYNA K 19 ZELGOSZCZ 10 km K 30-39 6 NIE NIE 01:01:37.25
76 98 OSIECKI GRZEGORZ M 57 14-220 KISIELICE 10 km M 70+ 3 NIE NIE 01:01:44.57
77 12 ĆWIKAŁOWSKI WALDEMAR M 58 GDYNIA 10 km M 60-69 4 TAK NIE 01:02:57.22
78 64 PROKOPIUK AGNIESZKA K 20 BOLESŁAWOWO 10 km K 40-49 8 NIE NIE 01:04:26.13
79 35 KLEJNA WIESŁAWA K 21 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10 km K 50-59 1 NIE NIE 01:05:11.93
80 15 DYDYMSKA MONIKA K 22 RUMIA RUNEDA 10 km K 40-49 9 NIE NIE 01:06:20.96
81 68 REKOWSKI KAZIMIERZ M 59 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 10 km M 60-69 5 NIE NIE 01:08:09.18
82 140 OLESIŃSKI BARTOSZ M 60 GDAŃSK 10 km M 40-49 18 01:11:26.27
83 83 WEILAND EMILA K 23 UNISŁAW 10 km K 40-49 10 NIE NIE 01:11:54.06
84 63 PIĄTEK JUSTYNA K 24 GDAŃSK 10 km K 30-39 7 NIE NIE 01:11:56.89
85 51 MAKOWSKI KRZYSZTOF M 61 STAROGARD GDAŃSKI 10 km M 40-49 19 NIE NIE 01:12:01.24
86 78 SULEWSKA ANNA SULEWSKA K 25 SZCZODROWO 10 km K 30-39 8 NIE NIE 01:16:45.61
87 6 CHEREK ALICJA CHEREK K 26 BARCHNOWY 10 km K 30-39 9 NIE NIE 01:16:46.19
88 49 ŁANKOWSKI ANDRZEJ M 62 LINIEWO 10 km M 60-69 6 NIE NIE 01:16:59.89

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ