Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Banach Tomasz Grudziądz Polska 10 km opłacono
2 Malinowska Karolina GNIEW Polska 10 km opłacono
3 Byczyńska Barbara Starogard Gdański Polska 10 km
4 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Polska 10 km CYCE
5 Boschke Magdalena Pelplin Polska 10 km Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono
6 Stosik Artur Pączewo Polska 10 km opłacono
7 Wakuła-Kunz Wanda Klaniny Polska 10 km
8 Sarnowski Marcin Osiek Polska 10 km opłacono
9 Nowak Piotr Warlubie Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie
10 Szamocki Dominik Śliwice Polska 10 km opłacono
11 Janiak Marcin Grudziądz Polska 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono
12 Rekowski Kazimierz Tczew Polska 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
13 Kunz Mieczysław Klaniny Polska 10 km AZS UMK Toruń opłacono
14 Gundman Jacek Gdańsk Polska 10 km Morsy Gdańsk
15 Różycki Jakub Tczew Polska 10 km
16 Machnikowska Karolina Zblewo Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono
17 Chabros Anna Wiąg Polska 10 km opłacono
18 Bogalecki Marek Starogard Gdański Polska 10 km Safe Sport Team opłacono
19 Meloch Arleta Grudziądz Polska 10 km opłacono
20 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Polska 10 km KS Prefbet Sonarol opłacono
21 Tryczak Andrzej Wąbrzeźno Polska 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono
22 Chabros Teresa Świecie Polska 10 km The Runners Świecie opłacono
23 Janus Małgorzata Świecie Polska 10 km The Runners Świecie opłacono
24 Janus Dawid Świecie Polska 10 km The Runners Świecie opłacono
25 Wiśniewski Damian Grudziądz Polska 10 km GKS Olimpia Grudziądz / Czubaszek Running Team opłacono
26 Szczepański Mateusz Szembruk Polska 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono
27 Kopczyński Piotr Lipinki Polska 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono
28 Arendt Kacper Grudziądz Polska 10 km GKS Olimpia Grudziądz
29 Bielińska Barbara Starogard Gdański Polska 10 km SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono
30 Wojas Aneta Grudziadz Polska 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono
31 Zawadzki Kazimierz Błotnia Polska 10 km Klub Kociewiak Tczew opłacono
32 Olejarczyk Piotr Elbląg Polska 10 km Elektromet-Gmina Elbląg opłacono
33 Loose Sebastian Wda Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono
34 Sobczyk Joanna Grudziadz Polska 10 km Parkrun Grudziądz opłacono
35 Stencel Tomasz Pinczyn Polska 10 km Morsy Zblewo
36 Michalak Daria Warlubie Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie
37 Pechnikov Ruslan Odesa Ukraina 10 km Stayer Run Odesa opłacono
38 Kłos Łukasz Zblewo Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono
39 Patelczyk Karol Demlin Polska 10 km opłacono
40 Patelczyk Sławomir Demlin Polska 10 km opłacono
41 Kłos Szymon Zblewo Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono
42 Dobies Bartosz Warlubie Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie
43 Orlikowski Tadeusz Gdynia Polska 10 km Biegająca Gdynia opłacono
44 Loose Dariusz Wda Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono
45 Loose Anna Wda Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono
46 Piotrowska Justyna Pięćmorgi Polska 10 km Pięćmorgi biegają opłacono
47 Krajnik Wojciech Grudziądz Polska 10 km Pięćmorgi biegają opłacono
48 Danielewicz Anna Danielewicz Bzowo Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie
49 Mirota Katarzyna Wielki Komorsk Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie
50 Reimus Maciej Skórcz Polska 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono
51 Trzaska Józef Trzaska Grudziądz Polska 10 km Parkrun Grudziądz opłacono
52 Michalak Mateusz Warlubie Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie
53 Michałowski Maciej Warlubie Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie
54 Wenderska Dominika Grudziądz Polska 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono
55 Cychowski Adam Rulewo Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie Rulewo
56 Brzóska Krzysztof Nowe Polska 10 km opłacono
57 Olkowski Jurek Świecie Polska 10 km The Runners Świecie opłacono
58 Dalke Jowita Gdańsk Polska 10 km ZABIEGANE DWIE opłacono
59 Urban Monika Przywidz Polska 10 km opłacono
60 Kubczak-Kosicka Anna Toruń Polska 10 km SPC opłacono
61 Czechowski Rafał Grudziądz Polska 10 km Nieskończoność opłacono
62 Walterski Sławomir Toruń Polska 10 km
63 Orlikowski Eugeniusz Gdynia Polska 10 km opłacono
64 Szatkowski Józef Grudziadz Polska 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono
65 Budzik Kazimierz Grudziądz Polska 10 km parkrun Grudziądz opłacono
66 GŁADYSZ KRZYSZTOF ŚWIECIE Polska 10 km opłacono
67 Karbownik Daniel Świecie Polska 10 km The Runners Świecie opłacono
68 Gawkowski Piotr Starogard Gdański Polska 10 km
69 Nakonieczna Monika Grudziadz Polska 10 km Parkrun Grudziądz
70 Nowicka Tatiana Świecie Polska 10 km Diabelskie Pioruny
71 Wiśniewska KORNELIA Gdańsk Polska 10 km ZABIEGANE DWIE opłacono
72 Groch Jerzy Grudziądz Polska 10 km opłacono
73 spręga aurelia starogard gdański Polska 10 km
74 Grzonka Kamila Bytonia Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono
75 Klajbor Mariusz Jeżewo Polska 10 km Terenowy
76 Różycki Ryszard Tczew Polska 10 km opłacono
77 Muszczyński Cezary Świecie Polska 10 km BHP COMPLEX Świecie opłacono


Wyświetleń: 4120

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ