VIII Wojewódzki Bieg Żuławski Brzegiem Motławy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Lejsa Jakub Pruszcz Gdański Polska Bieg Główny opłacono on-line
2 Łukaszewska Maria Bystra Polska Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 opłacono on-line
3 Tymoszuk Nadia Pruszcz Gdanski Polska Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 opłacono on-line
4 Grodecki Jan Pruszcz Gdański Polska Bieg Główny opłacono on-line
5 Grodecka Agnieszka Pruszcz Gdański Polska Bieg Główny Pingwin Team Show Must Go On opłacono on-line
6 Lipski Karol Cieplewo Polska Bieg Główny OSIR opłacono
7 Szwedowska Julia Kulice Polska Bieg Skrzatów 7-8 lat - rocznik 2014/2015 Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono on-line
8 Szwedowska Martyna Kulice Polska Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono on-line
9 Szwedowska Laura Kulice Polska Bieg Młodzieżowy 11-12 lat - rocznik 2010/2011 Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono on-line
10 Szwedowski Kacper Kulice Polska Bieg Główny - młodzież do 18 roku życia Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono on-line
11 Szwedowski Łukasz Kulice Polska Bieg Główny Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono on-line
12 Wiwatowska Dagmara Straszyn Polska Bieg Główny opłacono on-line
13 Lokś Paulina Janowo Polska Bieg Główny - młodzież do 18 roku życia opłacono on-line
14 Lokś GRAŻYNA Janowo Polska Bieg Główny opłacono on-line
15 Jackiewicz Bartłomiej Grabiny Zameczek Polska Bieg Główny opłacono on-line
16 Bernaszuk Monika Pruszcz Gdański Polska Bieg Główny Kundy Portowe opłacono on-line
17 Charkiewicz Jakub Straszyn Polska Bieg Główny - młodzież do 18 roku życia opłacono on-line
18 Grochola Kornelia Pruszcz Gdański Polska Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 opłacono on-line
19 PERFIKOWSKI Kuba Suchy Dąb Polska Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 opłacono on-line
20 PERFIKOWSKA Zosia Suchy Dąb Polska Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 opłacono on-line
21 Linda Małgorzata Mokry dwór Polska Bieg Główny opłacono on-line
22 BORKOWSKA Ada Pruszcz Gdański Polska Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi opłacono on-line
23 Borkowski Mikolaj Pruszcz Gdański Polska Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 opłacono on-line
24 Paradzewski Krzysztof Łęgowo Polska Bieg Główny Team Łęgowo opłacono on-line
25 Siedlecka Alicja Pruszcz Gdański Polska Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 opłacono on-line
26 Siedlecka Danuta Pruszcz Gdański Polska Bieg Skrzatów 7-8 lat - rocznik 2014/2015 opłacono on-line
27 Goleń Wojciech Mokry Dwór Polska Bieg Młodzieżowy 11-12 lat - rocznik 2010/2011 opłacono on-line
28 Szynszecka Sara Mokry Dwór Polska Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 opłacono
29 Goleń Jan Mokry Dwór Polska Bieg Główny - młodzież do 18 roku życia opłacono on-line
30 Gawarecka Aleksandra Kleszczewko Polska Bieg Młodzieżowy 11-12 lat - rocznik 2010/2011 Szkoła Podstawowa w Wojanowie opłacono on-line
31 Gawarecki Wiktor Kleszczewko Polska Bieg Główny - młodzież do 18 roku życia Szkoła Podstawowa w Łęgowie opłacono on-line
32 Szynszecki Maciej Mokry Dwór Polska Bieg Główny opłacono
33 Goleń Oliwia Mokry Dwór Polska Bieg Główny opłacono on-line
34 Gawarecki Kamil Kleszczewko Polska Bieg Główny Lotos Running Team opłacono on-line
35 Pirch Aleksandra Mokry Dwór Polska Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi Drużyna sołtysa opłacono on-line
36 Garczewski Szymon Borkowo Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi opłacono on-line
37 Garczewski Kazimierz Borkowo Bieg Skrzatów 7-8 lat - rocznik 2014/2015 opłacono on-line
38 Grabowski Piotr Pruszcz Gdański Polska Bieg Główny Pruszcz Biega, Straszyn Biega opłacono on-line
39 Zańko Marek Pruszcz Gdański Polska Bieg Główny opłacono on-line
40 Mąkosa Sara Wiślinka Polska Bieg Główny opłacono on-line
41 Gawrysiak Aleksander Borkowo Polska Bieg Główny - młodzież do 18 roku życia opłacono on-line
42 Pechnikov Ruslan Odesa Ukraina Bieg Główny opłacono on-line
43 Bohomiahkova Khrystyna Odessa Polska Bieg Główny opłacono on-line
44 Dargiewicz Robert Gdańsk Polska Bieg Główny Aktywuj się w maratonie opłacono on-line
45 Parulis-Wojciechowska Małgorzata Juszkowo Polska Bieg Główny opłacono on-line
46 Dzióbek Paweł Rokitnica Polska Bieg Skrzatów 7-8 lat - rocznik 2014/2015 SP Wiślina opłacono on-line
47 Pisiorski Ksawery Krępiec Polska Bieg Główny - młodzież do 18 roku życia OSP WIŚLINA opłacono on-line
48 Wojtowicz Marcin Gdynia Polska Bieg Główny BBL BAŁTYK GDYNIA opłacono on-line
49 Pieniak Marcin Gdańsk Polska Bieg Główny opłacono on-line
50 Kulkowski Bartosz Straszyn Polska Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi opłacono
51 Kulkowski Grzegorz Straszyn Polska Bieg Młodzieżowy 11-12 lat - rocznik 2010/2011 opłacono
52 Koziorowicz Iga Borkowo Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi opłacono on-line
53 Koziorowicz Aleksander Borkowo Polska Bieg Skrzatów 7-8 lat - rocznik 2014/2015 opłacono on-line
54 Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański Polska Bieg Główny Straszyn Biega opłacono on-line
55 Pechnikova Mariia Odessa Ukraina Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi opłacono on-line
56 Bartosiewicz Marta Juszkowo Polska Bieg Główny opłacono on-line
57 Kuchta Maria Sopot Polska Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi opłacono on-line
58 Kozikowska Daria Straszyn Polska Bieg Główny - młodzież do 18 roku życia opłacono on-line
59 Wydrowski Andrzej Gdańsk Polska Bieg Główny opłacono on-line
60 Jersak Bartosz Skowarcz Polska Bieg Młodzieżowy 11-12 lat - rocznik 2010/2011 opłacono on-line
61 Jersak Jakub J Gdańsk Polska Bieg Główny opłacono on-line
62 Jersak Bruno Skowarcz Polska Bieg Skrzatów 7-8 lat - rocznik 2014/2015 opłacono on-line
63 Jaskułowska Klaudia Gdańsk Polska Bieg Skrzatów 7-8 lat - rocznik 2014/2015 opłacono on-line
64 Jaskułowska Paulina Gdańsk Polska Bieg Skrzatów 7-8 lat - rocznik 2014/2015 opłacono on-line
65 Jaskułowska Aneta Gdańsk Polska Bieg Główny opłacono on-line
66 Szabłowska Gabriela Pruszcz Gdański Polska Bieg Główny - młodzież do 18 roku życia opłacono on-line
67 Węgrzyn Marcin Gdańsk Polska Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 opłacono on-line
68 Wendt Kornelia Kościerzyna Polska Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 Wencik Team
69 Wendt Franek Kościerzyna Polska Bieg Młodzieżowy 11-12 lat - rocznik 2010/2011 Wencik Team
70 Wendt Patryk Kościerzyna Polska Bieg Główny Wencik Team
71 Sadoch Kacper Rotmanka Polska Bieg Skrzatów 7-8 lat - rocznik 2014/2015 opłacono on-line
72 Goleń Agnieszka Wiślina Polska Bieg Główny opłacono on-line
73 Goleń Aleksandra Wiślina Polska Bieg Skrzatów 7-8 lat - rocznik 2014/2015 opłacono on-line
74 Polinceusz Adam Gdańsk Polska Bieg Główny opłacono on-line
75 Polinceusz Małgorzata Gdańsk Polska Bieg Główny opłacono on-line
76 DAMPS KRZYSZTOF PRUSZCZ Polska Bieg Główny opłacono
77 Janisz Kozikowska Joanna Juszkowo Polska Bieg Główny opłacono on-line
78 Begger Natalia Pruszcz Gdański Polska Bieg Główny opłacono on-line
79 Begger Marcin Łapino Polska Bieg Główny opłacono on-line
80 Freda Dominika Malenin Polska Bieg Główny opłacono on-line
81 Freda Daniel Malenin Polska Bieg Główny - młodzież do 18 roku życia opłacono on-line
82 Freda Mariusz Pruszcz Gdański Polska Bieg Główny - młodzież do 18 roku życia opłacono on-line
83 Kozikowski Dominik Straszyn Polska Bieg Główny - młodzież do 18 roku życia opłacono on-line
84 Kozikowska Dominika Straszyn Polska Bieg Główny opłacono on-line
85 Pergoł Marek Borkowo Polska Bieg Główny opłacono on-line
86 MIOTKE MARCEL GRABINY-ZAMECZEK Polska Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 opłacono on-line
87 Jaruga Michał Koźliny Polska Bieg Główny opłacono on-line
88 Paradzewska Martyna Łęgowo Polska Bieg Młodzieżowy 11-12 lat - rocznik 2010/2011 Łęgowo Team opłacono on-line
89 Nałęcz Paweł Straszyn Polska Bieg Główny opłacono on-line
90 Kreft Ignacy Pruszcz Gdański Polska Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi opłacono on-line
91 Kreft Jan Pruszcz Gdański Polska Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 opłacono on-line
92 Biczkowska Hanna Straszyn Polska Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi Straszyn Biega opłacono on-line
93 Biczkowski Antoni Straszyn Polska Bieg Skrzatów 7-8 lat - rocznik 2014/2015 Straszyn Biega opłacono on-line
94 Biczkowski Jan Straszyn Polska Bieg Skrzatów 7-8 lat - rocznik 2014/2015 Straszyn Biega opłacono on-line
95 Biczkowski Konrad Straszyn Polska Bieg Główny Straszyn Biega opłacono on-line
96 Petryszk Roman straszyn Ukraina Bieg Główny opłacono on-line
97 Piasecki Jan Gdańsk Polska Bieg Główny opłacono on-line
98 Dreszler Aleksandra Skowarcz Polska Bieg Główny opłacono on-line
99 Dreszler Szymon Skowarcz Polska Bieg Główny opłacono on-line
100 Gawrysiak Maksymilian Borkowo Polska Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi opłacono on-line


Wyświetleń: 8817

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ