Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9BBKPanc | |||||||||
1 | Jakimczuk Aleksandra | Braniewo | 10 km | 9BBKPanc | opłacono on-line | ||||
22.BLT | |||||||||
2 | Dobrowolski Kamil | Malbork | 10 km | 22.BLT | |||||
AMATOR | |||||||||
3 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | 10 km - kobiety powyżej 60+ oraz mężczyźni 70+ | AMATOR | |||||
APATOR Metrix S.A. | |||||||||
4 | Spławiński Paweł | Tczew | 10 km | APATOR Metrix S.A. | opłacono on-line | ||||
AP TCZEW | |||||||||
5 | Pepliński Krzysztof | Tczew | 10 km | AP TCZEW | opłacono on-line | ||||
ARCON | |||||||||
6 | Siemiński Jerzy | Gdańsk | 10 km | ARCON | opłacono on-line | ||||
Adidas Runners Tricity | |||||||||
7 | Wolański Tomasz | Rumia | 10 km | Adidas Runners Tricity | opłacono on-line | ||||
Akademia Biegowa Kościerzyna | |||||||||
8 | Gralak Jacek | Kościerzyna | 10 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line | ||||
9 | Rutkowski Adrian | Kościerzyna | 10 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line | ||||
10 | Sowa Joanna | Koscierzyna | 10 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line | ||||
11 | Sowa Krzysztof | Koscierzyna | 10 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line | ||||
12 | Steinka Marian | Kościerzyna | 10 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line | ||||
Akademia Marynarki Wojennej | |||||||||
13 | Kościński Patryk | Pozezdrze | 10 km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line | ||||
Akademia Marynarki Wojennej | |||||||||
14 | Kamiński Daniel | Olsztyn | 10 km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line | ||||
Apator Metrix | |||||||||
15 | Marczak Leszek | Tczew | 10 km | Apator Metrix | opłacono on-line | ||||
16 | Nelke Eliasz | Tczew | 10 km | Apator Metrix | opłacono on-line | ||||
Atlas Running Team | |||||||||
17 | Malek Andrzej | Koscierzyna | 10 km - kobiety powyżej 60+ oraz mężczyźni 70+ | Atlas Running Team | |||||
BEZTLENOWI MALBORK | |||||||||
18 | Dziwosz Paweł | Malbork | 10 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
19 | Bakuła Tomasz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
20 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
21 | Czechanowska Lucyna | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
22 | Dejna Sylwia | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
23 | Dubiela Halina | Tczew | 10 km - kobiety powyżej 60+ oraz mężczyźni 70+ | Biegający Tczew | |||||
24 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
25 | Frankiewicz Żaneta | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
26 | KARGUL JAN | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
27 | Liegmann Bożena | Lubiszewo | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
28 | Liegmann Mariusz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
29 | MARKOWSKI WIESŁAW | TCZEW | 10 km | Biegający Tczew | |||||
30 | Michalak Marek | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
31 | NADOLSKI WALDEMAR | TCZEW | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
32 | Nowak Grzegorz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
33 | Nowak Katarzyna | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
34 | Pawelczyk Krzysztof | Sierakowice | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
35 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
36 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | 10 km | Biegający Tczew | |||||
Biegający Tczew | |||||||||
37 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegać/Zwiedzać | |||||||||
38 | Suchoparski Szczepan Suchoparski | Gdynia | 10 km | Biegać/Zwiedzać | opłacono on-line | ||||
Boeing Poland | |||||||||
39 | Tabaczyński Łukasz | Pępowo | 10 km | Boeing Poland | opłacono on-line | ||||
CYCE | |||||||||
40 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | 10 km | CYCE | opłacono on-line | ||||
CrossElite | |||||||||
41 | Szlija Natalia | Tczew | 10 km | CrossElite | opłacono on-line | ||||
Cycling Planet | |||||||||
42 | Krzywy Krzysztof | Gdańsk | 10 km | Cycling Planet | |||||
DCT RUNNING TEAM | |||||||||
43 | Czarnecki Mateusz | Stobiec | 10 km | DCT RUNNING TEAM | opłacono on-line | ||||
DUDYCZ run | |||||||||
44 | stankiewicz tomasz | Staszyn | 10 km | DUDYCZ run | opłacono on-line | ||||
Dovista Active Team | |||||||||
45 | Dudziński Tomasz | Tczew | 10 km | Dovista Active Team | opłacono on-line | ||||
Dovista Active Team/Biegający Tczew | |||||||||
46 | Czechanowski Piotr | Tczew | 10 km | Dovista Active Team/Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
47 | Stolarów Robert | Malbork | 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
Dzika Wataha | |||||||||
48 | Kordowska Magdalena | Tczew | 10 km | Dzika Wataha | opłacono on-line | ||||
49 | Lipke Krzysztof | Tczew | 10 km | Dzika Wataha | opłacono on-line | ||||
50 | Ściesiński Kamil | Tczew | 10 km | Dzika Wataha | opłacono on-line | ||||
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||||||
51 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | 10 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
52 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line | ||||
Edoradca | |||||||||
53 | Kurczyński Szymon | Tczew | 10 km | Edoradca | opłacono on-line | ||||
54 | Makać Mateusz | Tczew | 10 km | Edoradca | opłacono on-line | ||||
55 | Panufnik Robert | Gdańsk | 10 km | Edoradca | opłacono on-line | ||||
56 | Sowański Piotr | Gdańsk | 10 km | Edoradca | opłacono on-line | ||||
Fast KUZL | |||||||||
57 | Falkowski Patryk | Malbork | 10 km | Fast KUZL | opłacono on-line | ||||
Flex Runners | |||||||||
58 | Dubiel Piotr | Gniszewo | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
59 | Dusowski Piotr | Borkowo | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
60 | Eggert Piotr | Kwidzyn | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
61 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
62 | Piekarski Przemysław | Tczew | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
63 | Szyca Katarzyna | Gdańsk | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
Flex Runners | |||||||||
64 | Adamczyk Marek | Gręblin | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
65 | Chyb Radosław | Gdynia | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
66 | Cierlicka Magdalena | Gdansk | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
67 | Habas Gabriela | Mała Słońca | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
68 | Jędraszewski Łukasz | Tczew | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
69 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
70 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
71 | Kucharski Adam | Gdańsk | 10 km | Flex Runners | |||||
72 | Kukliński Marek | Tczew | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
73 | Marchaj Tomasz | Tczew | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
74 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
75 | Nowakowski Marcin | Tczew | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
76 | Szczyglak Mariusz | Tczew | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
77 | TROCHOWSKA Anna | TCZEW | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
78 | Trzciński Krzysztof | Tczew | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
79 | Ulatowski Marcin | Tczew | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
80 | Zagórowska Anna | Malbork | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
81 | Zaremba Marcin | Tczew | 10 km | Flex Runners | |||||
82 | Zbrzeźny Paweł | Rokitki | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
Florian Chojnice | |||||||||
83 | Rudnik Jerzy | Chojnice | 10 km - kobiety powyżej 60+ oraz mężczyźni 70+ | Florian Chojnice | |||||
GNIEW | |||||||||
84 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | 10 km - kobiety powyżej 60+ oraz mężczyźni 70+ | GNIEW | |||||
GRUPA MALBORK | |||||||||
85 | Tur Marcin | Malbork | 10 km | GRUPA MALBORK | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
86 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
87 | Olińska Marzena | Gardeja | 10 km | Gmina Gardeja Biega | |||||
Hacjenda | |||||||||
88 | Szoska Sławomir | Tczew | 10 km | Hacjenda | opłacono on-line | ||||
Huber + Suhner | |||||||||
89 | Welke Artur | Gdynia | 10 km | Huber + Suhner | opłacono | ||||
Huber+Suhner | |||||||||
90 | Mikuś Marcin | Tczew | 10 km | Huber+Suhner | opłacono | ||||
91 | Pakeiser Piotr | Tczew | 10 km | Huber+Suhner | opłacono | ||||
92 | Simon Julia | Gniew | 10 km | Huber+Suhner | opłacono | ||||
93 | Stajuda-Mackun Anna | Gdańsk | 10 km | Huber+Suhner | opłacono | ||||
I LO TCZEW | |||||||||
94 | Sommer-Smolińska Anna | Tczew | 10 km | I LO TCZEW | opłacono on-line | ||||
I LO Tczew/Tczewskie Stowarzyszenie Radioorienracji Sportowej / I LO Tczew | |||||||||
95 | Deptulska Agnieszka | Tczew | 10 km | I LO Tczew/Tczewskie Stowarzyszenie Radioorienracji Sportowej / I LO Tczew | |||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
96 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
97 | Grzonka Kamila | Bytonia | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
98 | Loose Anna | Wda | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
99 | Loose Dariusz | Wda | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
100 | Machnikowska Karolina | Zblewo | 10 km | KS Sokół Zblewo | |||||
101 | Ossowska Ewa | Zblewo | 10 km - kobiety powyżej 60+ oraz mężczyźni 70+ | KS Sokół Zblewo | |||||
102 | Skalska Anna | Bytonia | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
103 | JANIK Roman | KWIDZYN | 10 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
Karate Człuchów | |||||||||
104 | Krassowski Sławomir | Człuchów | 10 km | Karate Człuchów | |||||
Kierowcy Ciężarówek | |||||||||
105 | Kaiser Krzysztof | Gniew | 10 km | Kierowcy Ciężarówek | opłacono on-line | ||||
Kijowy folk | |||||||||
106 | Zakrzewska Agnieszka | Malbork | 10 km | Kijowy folk | opłacono on-line | ||||
Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||||||
107 | Waśniewski Edward | Pelplin | 10 km - kobiety powyżej 60+ oraz mężczyźni 70+ | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
108 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | |||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
109 | Cebula Bogdan | Sztum | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
110 | mazerski bartosz | sztum | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
111 | Pepliński Grzegorz | Sztum | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
LKS Ziemi Puckiej Puck | |||||||||
112 | Kujawski Grzegorz | Puck | 10 km | LKS Ziemi Puckiej Puck | opłacono on-line | ||||
LOTOS Running Team | |||||||||
113 | Łosiński Damian | Gdańsk | 10 km | LOTOS Running Team | opłacono on-line | ||||
Luks Serock | |||||||||
114 | Chmarzyński Jerzy | Nowe Krąplewice | 10 km | Luks Serock | opłacono on-line | ||||
MRC | |||||||||
115 | Ogonowski Michał | Gdynia | 10 km | MRC | opłacono on-line | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
116 | Witt Grażyna | Sopot | 10 km - kobiety powyżej 60+ oraz mężczyźni 70+ | MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||
Matner Running Team | |||||||||
117 | Jędrzejewski Paweł | Pelplin | 10 km | Matner Running Team | opłacono on-line | ||||
Matner running team / Dovista Running team | |||||||||
118 | Lewandowski Dariusz | Pelplin | 10 km | Matner running team / Dovista Running team | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
119 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
Norbsoft | |||||||||
120 | Witt Henryk | Sopot | 10 km - kobiety powyżej 60+ oraz mężczyźni 70+ | Norbsoft | |||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
121 | Ślęzak Adam | Elbląg | 10 km | OSP POGRODZIE | |||||
PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | |||||||||
122 | Bondar Viktoria | Tczew | 10 km | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
123 | Małkiewicz Michał | Tczew | 10 km | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | |||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | |||||||||
124 | Derlaga Kamil | Szymankowo | 10 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | opłacono on-line | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA | |||||||||
125 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | 10 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA | opłacono on-line | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY i WSPIERAMY | |||||||||
126 | Barczyk-Strama Justyna | Poraj | 10 km | PRESS GLASS BIEGAMY i WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy | |||||||||
127 | Zogrodnik Andrzej | Lędziny | 10 km | PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy. | |||||||||
128 | Piętak Jacek | Jaworzno | 10 km | PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy. | opłacono on-line | ||||
PRESS GLASS Biegamy i wspieramy | |||||||||
129 | Szczelina Paweł | Gorzów | 10 km | PRESS GLASS Biegamy i wspieramy | opłacono on-line | ||||
Parkrun Gdynia | |||||||||
130 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | 10 km - kobiety powyżej 60+ oraz mężczyźni 70+ | Parkrun Gdynia | |||||
Press-Glass Biegamy i Wspieramy | |||||||||
131 | Duda Jan | Siemianowice Śląskie | 10 km | Press-Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
132 | Zaborska Wioletta | Żory | 10 km | Press-Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
Press Glass - Biegamy i Wspieramy | |||||||||
133 | Bzdak Alicja | Pajeczno | 10 km | Press Glass - Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
134 | Nowak Łukasz | Rększowice 182 | 10 km | Press Glass - Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
135 | PORADA PRZEMYSŁAW PORADA | Teklinów | 10 km | Press Glass - Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
136 | Skonieczny Patryk | Witkowice | 10 km | Press Glass - Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
137 | Staniec Karolina | Radomsko | 10 km | Press Glass - Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
Press Glass Biegamy Wspieramy | |||||||||
138 | Gaik Marcin | Częstochowa | 10 km | Press Glass Biegamy Wspieramy | opłacono on-line | ||||
139 | Jamski Tomasz | Częstochowa | 10 km | Press Glass Biegamy Wspieramy | opłacono on-line | ||||
140 | Kostrzewa Łukasz | Radomsko | 10 km | Press Glass Biegamy Wspieramy | opłacono on-line | ||||
141 | Kruk Grzegorz | czestochowa | 10 km | Press Glass Biegamy Wspieramy | opłacono on-line | ||||
142 | Łągiewka Daniel | Wałbrzych | 10 km | Press Glass Biegamy Wspieramy | opłacono on-line | ||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy | |||||||||
143 | Bolingier Dominik | Częstochowa | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
144 | Bondar Dmytro | Tczew | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
145 | Idziak Agnieszka | Radomsko | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
146 | Maciejewski Michał | Poczesna | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
147 | Marczyk Kamil | Tychy | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
148 | Niestrój Slawek | Słowik | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
149 | Oziębała Adam | Kobiele Wielkie | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
150 | Rudzińska Ewa | Tychy | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | |||||||||
151 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy, CrossElite | |||||||||
152 | Szlija Sławomir | Tczew | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy, CrossElite | opłacono on-line | ||||
Press Glass run and sport | |||||||||
153 | Wywiał Sebastian | Poczesna | 10 km | Press Glass run and sport | opłacono on-line | ||||
Rogiewicz Running Team | |||||||||
154 | Nadolny Radosław | Pelplin | 10 km | Rogiewicz Running Team | opłacono on-line | ||||
Runeda | |||||||||
155 | Dydymska Monika | Rumia | 10 km | Runeda | opłacono on-line | ||||
156 | Dydymski Krzysztof | Rumia | 10 km | Runeda | opłacono on-line | ||||
S...K...S... | |||||||||
157 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | 10 km | S...K...S... | opłacono on-line | ||||
SKL Filippides | |||||||||
158 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | 10 km | SKL Filippides | opłacono on-line | ||||
Sowiński Team / Biegający Tczew / Huber+Suhner | |||||||||
159 | Niewiadomski Patryk | Czarlin | 10 km | Sowiński Team / Biegający Tczew / Huber+Suhner | opłacono | ||||
TUPOT Ustka | |||||||||
160 | Stopnicki Ignacy | Ustka | 10 km - kobiety powyżej 60+ oraz mężczyźni 70+ | TUPOT Ustka | |||||
TakaRYBA | |||||||||
161 | Ambroziak Adam | Kowale | 10 km | TakaRYBA | |||||
162 | Ambroziak Sylwia | Kowale | 10 km | TakaRYBA | |||||
Team Tapflo | |||||||||
163 | Czajka Bartłomiej | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
164 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
165 | Kocerba Weronika | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
166 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
167 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
168 | Steinka Justyna | Łęgowo | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
169 | Steinka Mateusz | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
170 | Żurawski Mariusz | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
Teams PsiaPsi | |||||||||
171 | Nagórski Jakub | Tczew | 10 km | Teams PsiaPsi | opłacono on-line | ||||
Teams PsiaPsi | |||||||||
172 | Urbański Marcin | Knybawa | 10 km | Teams PsiaPsi | opłacono on-line | ||||
The Szopin Stones Running Team | |||||||||
173 | Szopiński Wiktor | Starogard Gdański | 10 km | The Szopin Stones Running Team | opłacono on-line | ||||
Trójmiejska Akademia Triathlonu/ Smaruj Na Trening | |||||||||
174 | Łagownik Marta | Gdańsk | 10 km | Trójmiejska Akademia Triathlonu/ Smaruj Na Trening | opłacono on-line | ||||
Wataha Wilków | |||||||||
175 | Żołądek Paweł | Starogard Gdański | 10 km | Wataha Wilków | opłacono on-line | ||||
ZABIEGANE DWIE | |||||||||
176 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line | ||||
ZABIEGANE DWIE | |||||||||
177 | Dalke Jowita | Gdańsk | 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line | ||||
Za Linią Mety Team | |||||||||
178 | Chamski Michał | Gdańsk | 10 km | Za Linią Mety Team | opłacono on-line | ||||
Zabiegani Częstochowa | |||||||||
179 | Welm Grzegorz | Częstochowa | 10 km | Zabiegani Częstochowa | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
180 | Ackermann Piotr | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
181 | Ackermann Tomasz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
182 | Barwikowski Sebastian | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
183 | Bołtruczyk Krzysztof | Bytów | 10 km | ||||||
184 | Bugajski Marcin | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
185 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | 10 km | opłacono on-line | |||||
186 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | 10 km | opłacono on-line | |||||
187 | Chorążewski Piotr | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
188 | Cyran Tomasz | Gdańsk | 10 km | ||||||
189 | Czech Przemysław | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
190 | Daszkiewicz Artur | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
191 | Dering Marcin | Demlin | 10 km | opłacono on-line | |||||
192 | Detko Gabriela | Kwidzyn | 10 km | opłacono on-line | |||||
193 | Dordzik Małgorzata | 82-300 | 10 km - kobiety powyżej 60+ oraz mężczyźni 70+ | ||||||
194 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
195 | Dubiela Sebastian | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
196 | Fajtek Laura | Rumia | 10 km | opłacono on-line | |||||
197 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | 10 km | ||||||
198 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
199 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
200 | Gdaniec Kamil | Tczew | 10 km | opłacono | |||||
201 | Grefka Stefan | Bukowa Góra | 10 km | opłacono on-line | |||||
202 | Grubich Marcin | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
203 | GUZ Robert | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
204 | Homa Henryk | Pelplin | 10 km - kobiety powyżej 60+ oraz mężczyźni 70+ | ||||||
205 | Kamińska Ania | Grudziądz | 10 km | opłacono on-line | |||||
206 | Kamiński Marcin | Grudziądz | 10 km | opłacono on-line | |||||
207 | Karolewska Anna | Wejherowo | 10 km | ||||||
208 | Kasiorek Grzegorz | Rotmanka | 10 km | opłacono on-line | |||||
209 | Kazanowska Agnieszka | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
210 | Koper Antonina | Bałdowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
211 | Kubiak Andrzej | Rumia | 10 km - kobiety powyżej 60+ oraz mężczyźni 70+ | ||||||
212 | Kuczora Artur | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
213 | Laskowski Kamil | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
214 | Laskowski Marek | Kwidzyn | 10 km | opłacono on-line | |||||
215 | Laskowski Marek | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
216 | Lasota Aleksandra | tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
217 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | 10 km | opłacono on-line | |||||
218 | Liedtke Dariusz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
219 | Lipkowski Paweł | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
220 | Lisewski Łukasz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
221 | Mazerski Jarosław | Toruń | 10 km | opłacono on-line | |||||
222 | Miąsek Ryszard | Szpęgawa | 10 km | opłacono on-line | |||||
223 | Myśliwiec Artur | Pszczółki | 10 km | ||||||
224 | Nduva Boniface Wambua | Machakos | 10 km | opłacono on-line | |||||
225 | Ogonowski Rafał | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
226 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | 10 km - kobiety powyżej 60+ oraz mężczyźni 70+ | ||||||
227 | Palicki Marcin | Rudna | 10 km | opłacono on-line | |||||
228 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
229 | Patelczyk Sławomir | Demlin | 10 km | opłacono on-line | |||||
230 | Pęśko Michał | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
231 | Popiel Ryszard | Gdańsk | 10 km - kobiety powyżej 60+ oraz mężczyźni 70+ | ||||||
232 | Posmyk Łukasz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
233 | Radtke Aurelia | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
234 | Radtke Dariusz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
235 | Reksyn Małgorzata | Tczew | 10 km | ||||||
236 | Rogowski Wojciech | Pelplin | 10 km | opłacono on-line | |||||
237 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | 10 km | opłacono on-line | |||||
238 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | 10 km | opłacono on-line | |||||
239 | Rybczyński Andrzej | Malbork | 10 km | opłacono on-line | |||||
240 | Sanko Aliaksandr | Grudziądz | 10 km | opłacono on-line | |||||
241 | Sanko Sviatlana | Grudziądz | 10 km | opłacono on-line | |||||
242 | SEMENOVYCH NATALIIA SEMENOVYCH | Kyiv | 10 km | ||||||
243 | Sidorowicz Anna | Stogi | 10 km - kobiety powyżej 60+ oraz mężczyźni 70+ | ||||||
244 | Siomak Michał | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
245 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | 10 km | ||||||
246 | Sobisz Joanna | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
247 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | 10 km | opłacono on-line | |||||
248 | Stankiewicz Paweł | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
249 | Stępiński Paweł | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
250 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | 10 km | ||||||
251 | Syska Daniel | Skarżysko-Kamienna | 10 km | opłacono on-line | |||||
252 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | 10 km | opłacono on-line | |||||
253 | Szwocha Łukasz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
254 | Szymański Sebastian | Szprudowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
255 | Tomaszewski Michał | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
256 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
257 | Wilga Rafał | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
258 | Wojciechowski Adam | Starogard Gd. | 10 km | opłacono on-line | |||||
259 | Wojdyło Daniel | Lubiszewo | 10 km | opłacono on-line | |||||
260 | Wróblewska Iwona | Pruszcz Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
261 | Zając Grzegorz | Czarlin | 10 km | opłacono on-line | |||||
262 | Zielski Grzegorz | Bogaczewo | 10 km | opłacono on-line | |||||
263 | Zietarski Robert | Łasin | 10 km | opłacono on-line | |||||
kredytbezstresu.pl/Biegający Tczew | |||||||||
264 | Bładzikowski Rafał | Tczew | 10 km | kredytbezstresu.pl/Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
malborskie morsy | |||||||||
265 | Chabowski Tomasz | sztum | 10 km | malborskie morsy | opłacono on-line | ||||
niezrzeszony | |||||||||
266 | Filipów Tadeusz | Lębork 84-300 ,ul. 0br. Wybrzeża 5/6 | 10 km - kobiety powyżej 60+ oraz mężczyźni 70+ | niezrzeszony | |||||
267 | Jaskot Jerzy | Malbork | 10 km - kobiety powyżej 60+ oraz mężczyźni 70+ | niezrzeszony | |||||
polkrys team | |||||||||
268 | Czerwiński Krzysztof | Osno | 10 km | polkrys team | opłacono on-line | ||||
tRUNsformacja Gniewu | |||||||||
269 | Połomski Jarosław | Gniew | 10 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | ||||
xRunners | |||||||||
270 | Wałdowski Dominik | Gdańsk | 10 km | xRunners | opłacono on-line | ||||
271 | Zalejasz Paulina | Gdańsk | 10 km | xRunners | opłacono on-line | ||||
Ścigał Team | |||||||||
272 | Breska Daniel | Bytów | 10 km | Ścigał Team | opłacono on-line | ||||
273 | Czech Dariusz | Płotowo | 10 km | Ścigał Team | opłacono on-line | ||||
274 | Glazik Dariusz | Bytów | 10 km | Ścigał Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16150