Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stachowicz Jacek Jastarnia 21 km Co JA Robię Tu ? TEAM 100.00 PLN
2 Małecki Janusz Ojrzeń 42 km 100.00 PLN
3 Chudy Henryk Sławsko 42 km K60+, M65+ k s Olszewski i synowie 20.00 PLN
4 Birlet Paweł Krosno 42 km 100.00 PLN
5 Jaciuk Dagmara Zalasewo 42 km 100.00 PLN
6 Kościński Patryk Pozezdrze 42 km Akademia Marynarki Wojennej 100.00 PLN
7 Kiklica Agata Gdańsk 42 km 100.00 PLN
8 SOBKOWIAK Ewa Poznań 42 km 100.00 PLN
9 Roszman Henryk Orle 21 km K60+, M65+ opłacono
10 Torłop Przemysław Gdańsk 42 km 100.00 PLN
11 Szyszkowski Miroslaw Leleszki 21 km opłacono
12 Nehring Barbara Chełmno 3 mile morskie WETERANI RP 80.00 PLN
13 Nehring Tomasz Chełmno 42 km WETERANI RP 100.00 PLN
14 Klebba Krzysztof Puck 21 km Kaszëbë Łebcz 100.00 PLN
15 Bańbura Piotr Końskie 42 km opłacono
16 Wąż Mariusz Reda 42 km Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni opłacono
17 Dreliszek Wojciech Ogrodzieniec 21 km 100.00 PLN
18 Mika Damian Racibórz 42 km Eko-okna. Runners 100.00 PLN
19 Antosiak Anna Bełchatów 42 km KB Spartakus Bełchatów 100.00 PLN
20 Brzozowski Andrzej Zamość 42 km K60+, M65+ WKZ opłacono
21 Fajer Marek Myszków 21 km Zwik Myszków, Myszków Biega 100.00 PLN
22 Wilczek Krzysztof Poznań 21 km WOLF opłacono
23 Baraniecki Zbigniew Poznan 42 km 100MARATHON CLUB POLAND 100.00 PLN
24 Jastrzembski Edmund Gdańsk 42 km Bydgoszcz Fan Maraton opłacono
25 Lipińska Paulina Lipińska Bolechówko 21 km opłacono
26 Pawlak Radosław Pawlak Poznań 21 km opłacono
27 Stępień Renata Kielce 21 km K60+, M65+ Bbl Kielce opłacono
28 Kowalski Kazimierz Starogard Gdanski 42 km opłacono
29 Pilch Mateusz Krakow 21 km opłacono
30 Rubaszewski Zbigniew 58-100 Świdnica 21 km K60+, M65+ 20.00 PLN
31 Ornal Mirosław Wejherowo 21 km opłacono
32 Kaźmierczak Andrzej Kaźmierczak Szczytniki 42 km W tri Team opłacono
33 Mikołajczyk Marek Piaseczno 42 km opłacono
34 Głupczyk Tadeusz Warszawa 42 km 100 Marathon Club Polska opłacono
35 Bugajewski Janusz PŁOŃSK 3 mile morskie KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
36 Bugajewska Anna Płońsk 3 mile morskie KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
37 Skalski Piotr Warszawa 21 km NST opłacono
38 Doliński Adam Mińsk Mazowiecki 42 km KB Legionowo opłacono
39 Wojtkowiak Paweł Radonie 42 km opłacono
40 Dawidowski Roman Puck 3 mile morskie Kaszubska Spółdzielnia Przystan 80.00 PLN
41 Dembiński Marek Poznań 42 km Wójtowicz TRI Team / Atimex opłacono
42 Pięt Marta Wrocław/ Dzierżoniów 21 km 100.00 PLN
43 Napiontek Maria Poznań/Warszawa 42 km opłacono
44 Paraniak Jan Huddinge 42 km K60+, M65+ Boraas LK opłacono
45 Dębski Tomasz Gdańsk 42 km opłacono
46 Paraniak Barbro Huddinge 21 km K60+, M65+ Boraas LK opłacono
47 Dorobczyński Marek Chałupy 21 km North Runners 100.00 PLN
48 Kolasa Barbara Warszawa-Wesoła 21 km K60+, M65+ Klub J.Słowackiego opłacono
49 Kolasa Andrzej Warszawa-Wesoła 42 km K60+, M65+ Klub J.Słowackiego opłacono
50 Gołębiewska Dominika Poznań 21 km opłacono
51 Rybarczyk Robert Rybarczyk Warszawa 21 km Orange Polska opłacono
52 Morawski Paweł Gdynia 42 km opłacono
53 Hryń-Morawska Elżbieta Gdynia 42 km Mama w Trójmieście opłacono
54 Ostojska Ewa Reda 21 km Biegamy Razem Władysławowo/Kundy Portowe 100.00 PLN
55 Gołębiewski Dawid Poznań 21 km opłacono
56 Wesołek Paula Poznań 21 km opłacono
57 Zawadzki Andrzej Warszawa 42 km opłacono


Wyświetleń: 1334

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ