Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ryckowska Marta Gdynia 21 km opłacono
2 Łys Hubert Rotmanka 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
3 Łys Ewa Rotmanka 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
4 Michalski Mariusz Pisz 21 km UKS Zwoleń-Team opłacono
5 Klasa Wiktoria Mosty 21 km opłacono
6 Pakulska Jagna Banino 600 m (dzieci 7-11 lat)
7 Pakulski Milosz Banino 1800 m (dzieci 12-15 lat)
8 Koiszewska Monika Lębork 21 km opłacono
9 Heinrich Julia Bydgoszcz 21 km UKS Zryw Słomczyn
10 Pazera Sara Pruszcz Gdański 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
11 Wnuczko Karol Pruszcz Gdański 10 km opłacono
12 Śpica Dariusz Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
13 Danowska Monika Danowska Gdansk 21 km Roll4All opłacono
14 Lewandowski Paweł Rumia 21 km opłacono
15 Śliwiński Henryk Toruń 21 km Rolla Speed Team opłacono
16 Duda Marcin Toruń 21 km Rolla Speed Team opłacono
17 Kotzian Daniel Warszawa 21 km Legia Warszawa Masters opłacono
18 Napora Ivan Gdansk 600 m (dzieci 7-11 lat)
19 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie 21 km opłacono
20 Jarzębowski Jakub Gdańsk 300 m (dzieci do lat 6) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
21 Jarzębowska Zuzanna Gdańsk 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
22 Kokowski Piotr Poznań 21 km Plichwyscig. pl opłacono
23 Przychodniak Robert Pabianice 21 km opłacono
24 Sarzała Natalia Gostynin 1800 m (dzieci 12-15 lat) UKS Zwoleń Team
25 Ossowska Ewa Bydgoszcz 600 m (dzieci 7-11 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
26 Bindek Weronika Bydgoszcz 21 km RollTeam Bydgoszcz opłacono
27 Reglińska Ania SMOŁDZINO 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
28 Regliński Tymon Smołdzino 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
29 Reglińska Izabela Smoldzino 1800 m (dzieci 12-15 lat)
30 Ogonowski Jacek Kórnik 21 km Plichwyscig.pl opłacono
31 Kretkiewicz Magdalena Kowale 21 km opłacono
32 Kseniak Tomasz Gdańsk 21 km opłacono
33 Heinrich Milena Bydgoszcz 600 m (dzieci 7-11 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
34 Szumlas Arkadiusz Mrzezino 21 km Prolube Speed Team opłacono
35 Szumlas Dorota Mrzezino 21 km Prolube masters opłacono
36 Szumlas Jacek Mrzezino 21 km Prolube masters opłacono
37 Gajak Paulina Sławoszyno 10 km opłacono
38 Ebertowski Michał Żarnowiec 21 km Prolube masters opłacono
39 Chomiak Mariusz Gdynia 21 km X-Trainer.pl
40 Kryszak Henryk Władysławowo 300 m (dzieci do lat 6)
41 Kryszak Dorota Władysławowo 600 m (dzieci 7-11 lat)
42 Kryszak Katarzyna Władysławowo 21 km
43 Mydlarski Jarosław Gdynia 10 km opłacono
44 Spychalska Zuzanna Koronowo 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
45 Spychalska Anna Koronowo 21 km KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
46 Niewęgłowski Szymon Gdańsk 1800 m (dzieci 12-15 lat) Nie zrzeszony
47 Adamczak Bogumiła Lębork 10 km opłacono
48 Adamczuk Amelia Szarów 21 km Enes Roller Team opłacono
49 Chojnacki Bartłomiej Kłaj 21 km Enes Roller Team opłacono
50 Ivashchenko Oleksandra Gdansk 1800 m (dzieci 12-15 lat)
51 Surma Balbina Gdańsk 21 km Niestowarzyszony opłacono
52 Radzewicz Dawid Rębielcz 21 km opłacono
53 Piłeczka Adam Warszawa 21 km Legia Warszawa Masters
54 Nahajowski Krystian Piła 21 km zico racing speed team opłacono
55 Adamski Jan Warszawa 21 km Legia Warszawa Masters opłacono
56 Graszka Bartosz Gdynia 21 km opłacono
57 Warchoł Łukasz Warszawa 21 km Legia Warszawa opłacono
58 Jarkiewicz Marcin Warszawa 21 km Legia Warszawa Masters opłacono
59 Willer Zbigniew Gdańsk 21 km Amator opłacono
60 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
61 Walter Monika Gdańsk 21 km opłacono
62 Konkol Jarosław Gdańsk 21 km Jabra RT Friends opłacono
63 Charubin Sławomir Cieplewo 21 km Amator opłacono
64 Glowczewska Marysia Gdynia 600 m (dzieci 7-11 lat)
65 Glowczewska Zosia Gdynia 600 m (dzieci 7-11 lat)
66 Stefaniak Wojciech Gdynia 21 km opłacono
67 Magrean Patryk Gdańsk 21 km opłacono
68 Wójtowicz Katarzyna Narzym 21 km Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
69 Zabawa Andrzej Słupsk 21 km opłacono
70 Konkol Kaja Rybki 600 m (dzieci 7-11 lat)
71 Turkiewicz Grzegorz Zdunska Wola 21 km GATTA BIKE-RS
72 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk 600 m (dzieci 7-11 lat)
73 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk 21 km opłacono
74 Junka Małgorzata Bydgoszcz 21 km Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
75 Bania Zygmunt Przysiek 21 km opłacono
76 Krasuska Anna ELBLĄG 21 km KS Orzeł Elbląg opłacono
77 Feliks Piotr Gorzów Śląski 21 km Plichwyscig.pl opłacono
78 Gołkowska Laura Gdańsk 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
79 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska 21 km
80 Browarczyk Wiesław Rybki 21 km Amator opłacono
81 Wiatrowski Roman Bydgoszcz 21 km opłacono
82 Kubisiak Karolina Toruń 21 km opłacono
83 Stachowska Monika Gdańsk 21 km Kołami do góry opłacono
84 Słowik Arkadiusz Kruklanki 21 km Giżycie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
85 Oleksiewicz Jurek Gdynia 21 km Twister Trójmiasto opłacono
86 Sadowska Milena Pruszcz Gdański 600 m (dzieci 7-11 lat) SP1 Pruszcz Gdański
87 Topoliński Patryk Koronowo 300 m (dzieci do lat 6) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
88 Topolińska Emilia Koronowo 600 m (dzieci 7-11 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
89 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański 600 m (dzieci 7-11 lat)
90 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański 1800 m (dzieci 12-15 lat)
91 Kowalski Damian Gdańsk 21 km obiegUWka Uniwersytet Warszawski opłacono
92 Zdancewicz Paweł Warszawa 21 km Legia Warszawa Masters opłacono
93 Pawelec Zbigniew Kłodawa 21 km Jabra RT Friends opłacono
94 Kowalewska Martyna Strzebielino 600 m (dzieci 7-11 lat)
95 Kowalewska Klara Strzebielino 600 m (dzieci 7-11 lat)
96 Ropela Aleksander Pruszcz gdanski 1800 m (dzieci 12-15 lat)
97 Kasprowicz Daniel Wągrowiec 21 km Plichwyscig. pl opłacono
98 Białoskórska Małgorzata Gdynia 21 km Roll4All opłacono
99 Łukasiewicz Jakub Gdańsk 600 m (dzieci 7-11 lat)
100 Łukasiewicz Jacek Gdańsk 21 km opłacono


Wyświetleń: 2927

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ