1800 m (dzieci 12-15 lat)

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Dystans 300 m -1 300 m -2 300 m -3 Meta
1 36 SYGUŁA SANDRA K 1 TOMASZÓW MAZ. 1800 m (dzieci 12-15 lat) 00:01:12.82 00:01:12.49 00:01:14.49 00:03:39.80
2 29 IVASHCHENKO OLEKSANDRA K 2 GDANSK 1800 m (dzieci 12-15 lat) 00:01:13.09 00:01:21.06 00:01:20.89 00:03:55.04
3 124 STEPAN MELNIKAU M 1 BRAK 1800 m (dzieci 12-15 lat) 00:01:16.17 00:01:21.73 00:01:19.33 00:03:57.23
4 37 WNUCZKO ALAN M 2 PRUSZCZ GDAŃSKI 1800 m (dzieci 12-15 lat) 00:01:30.58 00:01:40.18 00:01:37.59 00:04:48.35
5 38 WOJCIECHOWSKA HANNA K 3 ROZŁAZINO 1800 m (dzieci 12-15 lat) 00:01:47.74 00:02:01.26 00:02:09.60 00:05:58.60
6 32 NIEWĘGŁOWSKI SZYMON M 3 GDAŃSK 1800 m (dzieci 12-15 lat) 00:02:02.51 00:02:13.77 00:02:18.12 00:06:34.40
7 39 WOJCIECHOWSKA JUSTYNA K 4 ROZŁAZINO 1800 m (dzieci 12-15 lat) 00:02:44.52 00:03:04.56 00:03:17.71 00:09:06.79

24 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Kat M kat Miejscowość Dystans 8 km - 1 8 km - 2 8 km - 3 Meta
1 135 PAWELEC MIROSŁAW M 1 M 30-39 1 GDAŃSK 24 km 00:13:02.82 00:13:33.56 00:13:27.10 00:40:03.48
2 139 SKRZYPIEC KAMIL M 2 M 16-19 1 PRUSZCZ GDAŃSKI 24 km 00:13:02.55 00:13:34.07 00:13:33.62 00:40:10.24
3 92 ZGRZYWA MAREK M 3 M 16-19 2 GDAŃSK 24 km 00:13:36.02 00:14:11.06 00:13:58.19 00:41:45.27
4 70 MAZUREK SEBASTIAN M 4 M 30-39 2 GDYNIA 24 km 00:13:02.53 00:14:46.01 00:13:57.05 00:41:45.59
5 51 CHOJNACKI BARTŁOMIEJ M 5 M 16-19 3 KŁAJ 24 km 00:13:36.13 00:14:11.13 00:13:59.03 00:41:46.29
6 81 SZUMLAS ARKADIUSZ M 6 M 20-29 1 MRZEZINO 24 km 00:13:37.99 00:14:10.34 00:13:58.59 00:41:46.92
7 138 WARCHOŁ ŁUKASZ M 7 M 40-49 1 WARSZAWA 24 km 00:13:38.25 00:14:10.21 00:13:59.52 00:41:47.98
8 122 BOGUSŁAWSKI KAROL M 8 M 20-29 2 POZNAŃ 24 km 00:13:37.29 00:14:12.12 00:13:59.41 00:41:48.82
9 52 DUDA MARCIN M 9 M 40-49 2 TORUŃ 24 km 00:13:38.93 00:14:09.01 00:14:01.36 00:41:49.30
10 83 SZUMLAS JACEK M 10 M 40-49 3 MRZEZINO 24 km 00:13:37.85 00:14:10.22 00:14:01.97 00:41:50.04
11 58 JARKIEWICZ MARCIN M 11 M 50-59 1 WARSZAWA 24 km 00:13:38.49 00:14:10.62 00:14:02.57 00:41:51.68
12 74 NAHAJOWSKI KRYSTIAN M 12 M 20-29 3 PIŁA 24 km 00:13:40.07 00:14:11.77 00:16:28.69 00:44:20.53
13 116 CHOJECKI DARIUSZ M 13 M 50-59 2 BYDGOSZCZ 24 km 00:14:23.38 00:15:53.95 00:15:32.31 00:45:49.64
14 73 MITKOWSKA NATALIA K 1 K 30-39 1 KORONOWO 24 km 00:15:14.27 00:15:16.35 00:16:19.04 00:46:49.66
15 84 ŚLIWIŃSKI HENRYK M 14 M 60-69 1 TORUŃ 24 km 00:15:15.50 00:16:17.20 00:16:07.69 00:47:40.39
16 90 ZDANCEWICZ PAWEŁ M 15 M 40-49 4 WARSZAWA 24 km 00:15:14.42 00:16:17.64 00:16:08.43 00:47:40.49
17 65 KWIATKOWSKI ŁUKASZ M 16 M 30-39 3 BYDGOSZCZ 24 km 00:15:14.01 00:16:18.90 00:16:07.77 00:47:40.68
18 63 MYDLARSKI MAREK M 17 M 40-49 5 GDYNIA 24 km 00:15:14.62 00:16:17.87 00:16:08.66 00:47:41.15
19 47 ADAMCZUK AMELIA K 2 K 16-19 1 SZARÓW 24 km 00:15:15.36 00:16:18.08 00:16:08.52 00:47:41.96
20 93 ZIÓŁKOWSKI JULIAN M 18 M 50-59 3 GDAŃSK 24 km 00:15:15.09 00:16:17.09 00:17:23.15 00:48:55.33
21 60 KASPROWICZ DANIEL M 19 M 40-49 6 WĄGROWIEC 24 km 00:15:37.79 00:17:22.50 00:17:16.68 00:50:16.97
22 71 MAZUREK WIESŁAW M 20 M 50-59 4 GDYNIA 24 km 00:15:14.94 00:17:21.42 00:17:44.83 00:50:21.19
23 54 FELIKS PIOTR M 21 M 40-49 7 GORZÓW ŚLĄSKI 24 km 00:15:44.56 00:17:21.51 00:17:30.96 00:50:37.03
24 145 KONKEL MATEUSZ M 22 M 40-49 8 CHAŁUPY 24 km 00:16:37.43 00:17:00.14 00:17:21.49 00:50:59.06
25 142 PRZYCHODNIAK ROBERT M 23 M 30-39 4 PABIANICE 24 km 00:16:39.98 00:17:11.40 00:17:32.22 00:51:23.60
26 77 SOBCZYŃSKI BARTOSZ M 24 M 30-39 5 TCZEW 24 km 00:16:37.66 00:17:13.16 00:17:34.67 00:51:25.49
27 68 ŁUKASIEWICZ JACEK M 25 M 40-49 9 GDAŃSK 24 km 00:15:26.21 00:16:10.60 00:19:59.29 00:51:36.10
28 121 SIERPOWSKI ZBIGNIEW M 26 M 40-49 10 POZNAŃ 24 km 00:17:03.30 00:17:23.59 00:17:28.71 00:51:55.60
29 57 GRASZKA BARTOSZ M 27 M 40-49 11 GDYNIA 24 km 00:16:38.81 00:17:39.92 00:17:41.78 00:52:00.51
30 137 KOŚCIUWSKA AGNIESZKA K 3 K 30-39 2 GDAŃSK 24 km 00:16:49.11 00:17:30.32 00:18:02.32 00:52:21.75
31 115 STEPAN MELNIRAK M 28 1 BRAK 24 km 00:16:41.46 00:18:29.01 00:18:14.54 00:53:25.01
32 88 WRÓBEL ANTONI M 29 70+ 1 PĘPOWO KARTUSKIE 24 km 00:16:36.84 00:17:55.41 00:18:54.28 00:53:26.53
33 80 CHOMIAK MARIUSZ M 30 M 50-59 5 GDYNIA 24 km 00:16:37.03 00:18:33.70 00:18:16.91 00:53:27.64
34 82 SZUMLAS DOROTA K 4 K 40-49 1 MRZEZINO 24 km 00:17:10.90 00:18:00.06 00:18:18.03 00:53:28.99
35 136 KOWALSKI DAMIAN M 31 M 40-49 12 GDAŃSK 24 km 00:16:42.25 00:18:29.18 00:18:29.83 00:53:41.26
36 89 ZABAWA ANDRZEJ M 32 M 60-69 2 SŁUPSK 24 km 00:17:21.09 00:19:18.70 00:19:48.01 00:56:27.80
37 50 BINDEK WERONIKA K 5 K 16-19 2 BYDGOSZCZ 24 km 00:18:15.09 00:19:20.46 00:19:16.44 00:56:51.99
38 79 SPYCHALSKA ZUZANNA K 6 K 16-19 3 KORONOWO 24 km 00:18:07.77 00:19:35.15 00:19:57.12 00:57:40.04
39 111 WILCZEWSKI MACIEJ M 33 M 50-59 6 SULĘCZYNO 24 km 00:18:30.49 00:19:12.72 00:19:57.10 00:57:40.31
40 56 FROŁOWICZ TOMASZ M 34 M 60-69 3 MEZOWO 24 km 00:19:22.13 00:19:28.26 00:19:29.08 00:58:19.47
41 140 CHOJNACKA MARIA K 7 K 20-29 1 KŁAS 24 km 00:18:27.06 00:20:26.76 00:19:32.16 00:58:25.98
42 141 KUSA PIOTR M 35 M 40-49 13 BYDGOSZCZ 24 km 00:19:13.55 00:19:39.99 00:19:41.42 00:58:34.96
43 91 ZGRZYWA AGNIESZKA K 8 K 50-59 1 GDAŃSK 24 km 00:18:26.86 00:20:24.94 00:20:51.57 00:59:43.37
44 62 KRETKIEWICZ MAGDALENA K 9 K 20-29 2 GDAŃSK 24 km 00:19:31.04 00:20:26.02 00:20:29.76 01:00:26.82
45 53 ENGELBERG ŁUKASZ M 36 M 30-39 6 GDAŃSK 24 km 00:19:42.18 00:20:33.40 00:20:26.08 01:00:41.66
46 69 MACIEJEWSKI MARIAN M 37 M 60-69 4 IŁAWA 24 km 00:19:25.13 00:20:21.51 00:21:01.28 01:00:47.92
47 67 LEWANDOWSKI PAWEŁ M 38 M 30-39 7 RUMIA 24 km 00:21:53.83 00:20:17.07 00:20:36.64 01:02:47.54
48 86 WIATROWSKI ROMAN M 39 M 40-49 14 BYDGOSZCZ 24 km 00:19:50.05 00:20:58.98 00:22:09.78 01:02:58.81
49 75 NIEWĘGŁOWSKI RYSZARD M 40 M 40-49 15 GDAŃSK 24 km 00:20:41.19 00:21:26.19 00:21:12.41 01:03:19.79
50 72 MELNIKAU ALIAKSANDR M 41 M 50-59 7 GDANSK 24 km 00:19:29.66 00:21:55.74 00:22:09.96 01:03:35.36
51 66 LEŚNIEWSKA MARTA K 10 K 30-39 3 PIŁA 24 km 00:42:06.96 00:21:54.45 01:04:01.41
52 78 SPYCHALSKA ANNA K 11 K 40-49 2 KORONOWO 24 km 00:21:53.74 00:20:41.29 00:22:30.94 01:05:05.97
53 59 JUNKA MAŁGORZATA K 12 K 50-59 2 BYDGOSZCZ 24 km 00:20:40.63 00:21:52.35 00:22:33.02 01:05:06.00
54 48 BANIA ZYGMUNT M 42 70+ 2 PRZYSIEK 24 km 00:20:47.31 00:22:24.17 00:22:59.93 01:06:11.41
55 61 KRASUSKA ANNA K 13 K 60-69 1 ELBLĄG 24 km 00:21:02.19 00:22:45.88 00:23:25.25 01:07:13.32
56 85 ŚPICA DARIUSZ M 43 M 50-59 8 BYDGOSZCZ 24 km 00:23:36.51 00:24:40.97 00:22:47.61 01:11:05.09
57 55 FLISIKOWSKI RADOSŁAW M 44 M 40-49 16 NOWA WIEŚ KOŚCIERSKA 24 km 00:24:13.06 00:23:34.71 00:24:03.92 01:11:51.69
58 87 WÓJTOWICZ KATARZYNA K 14 K 30-39 4 NARZYM 24 km 00:23:18.14 00:24:46.40 00:24:02.83 01:12:07.37
59 113 STACHOWSKA MONIKA K 15 K 40-49 3 GDAŃSK 24 km 00:23:31.70 00:24:32.48 00:25:14.44 01:13:18.62
60 146 RADZEWICZ DAWID M 45 M 20-29 4 RĘBIELCZ 24 km 00:24:42.20 00:25:45.31 00:26:31.36 01:16:58.87
61 49 BIAŁOSKÓRSKA MAŁGORZATA K 16 K 40-49 4 GDYNIA 24 km 00:23:35.09 00:26:49.66 00:28:53.73 01:19:18.48
62 64 KUBISIAK KAROLINA K 17 K 30-39 5 TORUŃ 24 km 00:29:30.00 00:35:51.10 00:30:22.06 01:35:43.16
DNF 134 HEINRICH JULIA K DNF DNF BYDGOSZCZ 24 km 00:15:14.11 00:15:53.81 00:16:53.04 00:48:00.96
DNF 143 CHARUBIN SŁAWOMIR M DNF M 50-59 DNF CIEPLEWO 24 km 00:14:23.28 00:18:42.19 00:19:20.61 00:52:26.08
DNF 114 IVASHENENKO OLEKSANDRA K DNF DNF GDAŃSK 24 km 00:16:41.57 00:18:28.98 00:18:14.14 00:53:24.69
DNF 76 PAWELEC ZBIGNIEW M DNF M 60-69 DNF KŁODAWA 24 km 00:19:57.92 00:20:40.47

300 m (dzieci do lat 6)

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Dystans Meta
1 7 TOPOLIŃSKI PATRYK M 1 KORONOWO 300 m (dzieci do lat 6) 00:00:24.67
2 5 KRYSZAK HENRYK M 2 WŁADYSŁAWOWO 300 m (dzieci do lat 6) 00:00:31.61
3 22 PIWKOWSKA NADIA K 1 PRUSZCZ GDAŃSKI 300 m (dzieci do lat 6) 00:00:32.36
4 6 LIPIŃSKA OLGA K 2 LIPUSZ, KOŚCIERSKI, POMORSKIE 300 m (dzieci do lat 6) 00:00:36.53
5 4 KRYSZAK GABRIEL M 3 WŁADYSŁAWOWO 300 m (dzieci do lat 6) 00:01:36.51

600 m (dzieci 7-11 lat)

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Dystans Meta
1 17 MITKOWSKA ALEKSANDRA K 1 KORONOWO 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:00:59.44
2 27 TOPOLIŃSKA EMILIA K 2 KORONOWO 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:05.09
3 25 SADOWSKA MILENA K 3 PRUSZCZ GDAŃSKI 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:17.92
4 19 NIEWĘGŁOWSKA MARCELINA K 4 GDAŃSK 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:18.41
5 28 WNUCZKO ALEX M 1 PRUSZCZ GDAŃSKI 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:23.02
6 126 SŁOWIK ANNA K 5 KOŚCIERZYNA 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:33.57
7 16 ŁYS HUBERT M 2 ROTMANKA 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:37.03
8 26 ŚWIĄTEK KAJETAN M 3 GDYNIA 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:40.33
9 12 KRYSZAK DOROTA K 6 WŁADYSŁAWOWO 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:42.80
10 18 NAPORA IVAN M 4 GDANSK 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:44.51
11 117 MOKWIŃSKA HANNA K 7 LIPUSZ 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:45.93
12 131 MADEJ KINGA K 8 GOŚCICINO 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:50.29
13 120 LANDOWSKI BARTŁOMIEJ M 5 LIPUSZ 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:52.38
14 15 ŁYS EWA K 9 ROTMANKA 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:02:02.80
15 8 GOŁKOWSKA LAURA K 10 GDAŃSK 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:02:05.90
16 11 KIEDROWICZ ZOFIA K 11 PAPIERNIA 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:02:11.14
17 13 LIPIŃSKA MILENA K 12 LIPUSZ, KOŚCIERSKI, POMORSKIE 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:02:14.32
18 125 SŁOWIK MICHALINA M 6 KOŚCIERZYNA 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:02:18.73
19 21 PAZERA SARA K 13 PRUSZCZ GDAŃSKI 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:02:45.68
20 128 LIPIŃSKA ŁUCJA K 14 LIPUSZ 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:02:58.99
21 9 JARZĘBOWSKA ZUZANNA K 15 GDAŃSK 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:03:45.42
22 10 JARZĘBOWSKI JAKUB M 7 GDAŃSK 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:04:06.11
23 127 KOWALCZYK AGNIESZKA K 16 KOŚCIERZYNA 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:04:27.05

8 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Dystans Meta
1 44 SYGUŁA SANDRA K 1 TOMASZÓW MAZ. 8 km 00:16:13.54
2 43 STASIAK MARIUSZ M 1 BYDGOSZCZ 8 km 00:18:54.81
3 112 WNUCZKO ALAN M 2 PRUSZCZ GDAŃSKI 8 km 00:19:27.01
4 118 MITKOWSKI PIOTR M 3 GOŚCIERADZ 8 km 00:20:28.27
5 110 KRYSZAK KATARZYNA K 2 WŁADYSŁAWOWO 8 km 00:21:53.67
6 46 WNUCZKO KAROL M 4 PRUSZCZ GDAŃSKI 8 km 00:22:58.63
7 123 SŁOWIK ALEKSANDRA K 3 KOŚCIERZYNA 8 km 00:23:57.58
8 119 ADAMCZAK BOGUMIŁA K 4 LĘBORK 8 km 00:24:35.76
9 144 GIELNIAK BORYS M 5 ZDROJE-LIPUSZ 8 km 00:27:46.95
10 130 SYNAK WIKTORIA K 5 KOŚCIERZYNA 8 km 00:28:19.35
11 42 PIANKOWSKA JOANNA K 6 NIEDAMOWO 8 km 00:29:15.34
12 132 RESZCZYŃSKA JUSTYNA K 7 KOŚCIERZYNA 8 km 00:29:26.93
13 45 WERA ANNA K 8 KOŚCIERZYNA 8 km 00:30:55.45
14 129 OSSOWSKA ALINA K 9 KOŚCIERZYNA 8 km 00:34:03.22
15 133 PIWOWARCZYK HANNA K 10 KOŚCIERZYNA 8 km 00:37:11.75

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ