Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Modrzewski Bogumił Prabuty Mini BIKE CLUB PRABUTY opłacono on-line
2 Sypniewski Mariusz Koteże Mini GK STG opłacono on-line
3 Sztencel Tymon Osiek Mini Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn opłacono on-line
4 Stoppa Wojciech Pelplin Mini GK Gryf Tczew 70.00 PLN
5 Krajnik Oskar Pelplin Mini GK Gryf Tczew 70.00 PLN
6 Pałkowski Mateusz Tczew Mini GK Gryf Tczew 70.00 PLN
7 Koniec Krzysztof Więcbork Mega MK BUD Atlas Racing Team opłacono on-line
8 Jaskólski Rafał Gniew Mini Qark-KK Pelplin 70.00 PLN
9 Dittmar Marek Kwidzyn Mini GKW 70.00 PLN
10 Koper Łukasz Starogard Gdański Mini Brak opłacono on-line
11 Cieślak Robert Rumia Mini Majbike Team opłacono on-line
12 Hałas Marcin Skórcz Mini - Członkowie Team MX Skórcz Team MX Skórcz darmowy udział
13 Kwaśniewski Łukasz Osiek Mega lukaszcycling.com 70.00 PLN
14 Janiszewski Wojciech Janiszewski Smętowo Graniczne Mega lukaszcycling.com 70.00 PLN
15 Janicki Zbiganiew Prabuty Mini BIKE CLUB PRABUTY opłacono on-line
16 Urmański Sławomir Skórcz Mini - Członkowie Team MX Skórcz Team MX Skórcz darmowy udział
17 Cylkowski Grzegorz Starogard Gdański Mini TRI Starogard Gdański opłacono on-line
18 Szulc Izabela Więcbork Mini MK-BUD Atlas Racing Team opłacono on-line
19 Kowalski Dominik Osiek Mini opłacono on-line
20 Niklas Tomasz Kartuzy Mini opłacono on-line
21 Kowalczyk Wojciech Susz Mega Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn 70.00 PLN
22 Damian Kwiatkowski Gruczno Mini - Członkowie Team MX Skórcz Team MX Skórcz darmowy udział
23 Piepka Sławomir Leśniewo Mega KLIF Team opłacono on-line
24 Kucharska Jadzia Gdynia Mini Belta Team Gdańsk opłacono on-line
25 Żułma Daniel Kwidzyn Mega Orbit One opłacono on-line
26 Kucharski Bartosz Gdynia Mega opłacono on-line
27 Trzebiatowska Aldona Gdynia Mega Bogdziewicz Team Cumulus opłacono on-line
28 Zachciał Tomek Kowale Mini VO2max MTB Team opłacono on-line
29 Gardzielewski Artur Gdańsk Mini VO2max MTB Team opłacono on-line
30 Guth Mirosław Bydgoszcz Mini opłacono on-line
31 Jarocki Tomasz Sztutowo Mini Red Bull Sztutowo opłacono on-line
32 Goyke Krzysztof Lubkowo Mega KLIF TEAM opłacono on-line
33 Styn Mateusz Karwia Mega KLIF TEAM opłacono on-line
34 Drewniak Artur Kielno Mini opłacono on-line
35 Kapica Paweł Prabuty Mini BIKE CLUB PRABUTY opłacono on-line
36 Pyk Piotr Skórcz Mini opłacono on-line
37 Korth Damian Żarnowiec Mini Norda Active Team opłacono on-line
38 Wutkowski Dawid Śliwice Mini vutko.pl 70.00 PLN
39 Rybiński Mirosław Grudziądz Mini 70.00 PLN
40 Wietrzykowski Jakub Jeżewo Mini opłacono on-line
41 Urban Marcin Toruń Mini opłacono on-line
42 Dembski Marcin Skórcz Mini opłacono on-line
43 Noga Grzegorz Skórcz Mini Skórcz opłacono on-line
44 Kryszczuk Sebastian Gniew Mini QARK NICPONIA opłacono on-line
45 Wiklent Tomasz Wolental Mini opłacono on-line
46 Gruszczyński Rafał Chełmża Mini SISU-OWB rowertour.com opłacono on-line
47 Lange Tomasz Gdańsk Mini RACK TEAM MTB opłacono on-line
48 Maćkiewicz Przemysław Chełmża Mini opłacono on-line
49 Koralewski Mariusz Kwidzyn Mega lukaszcycling.com opłacono on-line
50 Kamrowski Adam Gniew Mini opłacono on-line
51 Wontka Piotr Starogard Gdański Mini - Członkowie Team MX Skórcz Mx Skórcz darmowy udział
52 Cichawa Adrian Osieczna Mini 70.00 PLN
53 Kalinowski Marcin Malbork Mini opłacono on-line
54 Gortat Bogumił Dobrzęcino Mini Norda Active Team 70.00 PLN
55 Piechna Jarosław Świecie Mini opłacono on-line
56 Kaliszewski Jakub Gdańsk Mini TA KO TEAM opłacono on-line
57 Duszyński Robert Starogard Gdański Mini GK STG 70.00 PLN
58 Szczygielski Pawel gdansk Mega the Barbers Gdansk opłacono on-line
59 BARAN JACEK Prabuty Mini BIKE CLUB PRABUTY opłacono on-line
60 Trochowski Sławomir Laskowice Mini opłacono on-line
61 Sobieralski Piotr tczew Mini VO2max MTB Team 70.00 PLN
62 Jaworski Bartosz Kwidzyn Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 70.00 PLN
63 Szczybura Remigiusz Tczew Mini GK Gryf Tczew 70.00 PLN
64 Drwięga Mariusz Rywałd Mini GK STG opłacono on-line
65 Dunda Daniel Trzcińsk Mini GK STG opłacono on-line
66 Rożniata Piotr Kwidzyn Mini BTK 70.00 PLN
67 Ciemna Renata Górowatki 21 Mini MK-BUD Atlas Racing Team opłacono on-line
68 Teofilak Jacek Rumia Mega TA KO Team opłacono on-line
69 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Mini GK MALBORK opłacono on-line
70 Zaleś Roman Elbląg Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono on-line
71 Kawski Bartłomiej Kisielice Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono on-line
72 Orzędowski Dominik Kwidzyn Mini Orbit One 70.00 PLN
73 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Mini TA KO Team opłacono on-line
74 Jankowski Krzysztof Szczecinek Mega GK Gryf Tczew 70.00 PLN
75 Malinowski Andrzej Kwidzyn Mini BTK 70.00 PLN
76 Kapuściński Krzysztof Olsztyn Mini MSR Olsztyn Mobilny Serwis Rowerowy opłacono on-line
77 Kowalski Wojtek Gniew Mini QARK-BIKES.COM opłacono on-line
78 Kupczyk Jarosław Kwidzyn Mini BTK 70.00 PLN
79 Malinowski Mateusz Skórcz Mini - Członkowie Team MX Skórcz Team MX Skórcz darmowy udział
80 Bianek Marcin Skórcz Mini - Członkowie Team MX Skórcz Team MX Skórcz darmowy udział
81 GNIECH MONIKA GDYNIA Mini VO2max MTB Team opłacono on-line
82 Hillar Jacek Kwidzyn Mini KWIDZYN BIEGA 70.00 PLN
83 Urmański Michał Skórcz Mini - Członkowie Team MX Skórcz Team MX Skórcz darmowy udział


Wyświetleń: 2745

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ