Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Michno Anna Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
2 Myszk Damian Robakowo Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino Porta Running Team opłacono on-line
3 Paprocki krzysztof Luzino Polska 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
4 Damps Katarzyna Przyjaźń Polska 10 km
5 Kwiatkowski Michał wejherowo Polska 10 km opłacono on-line
6 Lewandowski Andrzej Lebork Polska 10 km opłacono on-line
7 Labuda Karina Lębork Polska 6 km opłacono on-line
8 Trybański Marek Lębork Polska 10 km Twoja Telewizja Morska opłacono on-line
9 Grabowski Andrzej Cewice Polska 10 km Cewicki klub morsa i biegacza opłacono on-line
10 Erdmańczyk Anna Wyszecino Polska 10 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
11 Czerniak Robert Mosty Polska 6 km UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork opłacono on-line
12 KLEIN Wojciech BOLSZEWO Polska 6 km
13 Treder Kamil Gowidlino Polska 10 km opłacono
14 Rosa Grzegorz Luzino Polska 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
15 Bulczak Karol Aleksander Strzepcz Polska 10 km
16 Cwalina Tomasz Gdańsk Polska 10 km PORTA RUNNING TEAM opłacono on-line
17 Bożeński dariusz Rumia Polska 10 km opłacono on-line
18 Rusin Leszek Lębork Polska 6 km LKB im,, BRACI PETK LĘBORK"
19 Reiter Piotr Bolszewo Polska 6 km PORTA RUNNING TEAM opłacono on-line
20 Dąbek Adrian Gdynia Polska 10 km Chylońskie Dziki Gdynia opłacono on-line
21 Rompca Dariusz Luzino Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino KASZUBI LUZINO
22 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Polska 6 km Kujawscy Runners
23 Drozdowski Adam Bolszewo Polska 6 km opłacono on-line
24 stebnicki leszek stebnicki bolszewo Polska 6 km ,,LORD''sklepy z mocnymi'' napojami'' opłacono on-line
25 Richert Jarosław Luzino Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino Maja Team opłacono on-line
26 Adamus Patryk Luzino Polska 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
27 Wirkus Antonina Szczecinek Polska 10 km LKB im. Braci Petk opłacono on-line
28 Wirkus Łukasz Lipnica Polska 10 km LKB im. Braci Petk opłacono on-line
29 Paczuła Urszula Cewice Polska 6 km opłacono on-line
30 Rostankowska Joanna Kębłowo Polska 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
31 Gilla Grzegorz Gilla Wyszecino Polska 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino KASZUBI LUZINO
32 Formela Sebastian Luzino Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
33 Poblocki Piotr Lębork Polska 10 km UKS ekonomik maratonczyk lębork opłacono on-line
34 Maslowski Mateusz Mosty gm Kosakowo Polska 10 km opłacono on-line
35 Hojka Tomasz Lipie Polska 10 km Zakwas Team opłacono on-line
36 Barzowska Monika Gowino Polska 10 km Polipack Team GWE opłacono on-line
37 KOŁAKOWSKI DARIUSZ ŚWIDWIN Polska 10 km opłacono on-line
38 MARDZIŃSKA SYLWIA Wejherowo Polska 6 km RUNEDA opłacono on-line
39 Jankowski Sebastian Kębłowo Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino Wikęd team opłacono on-line
40 Kwidzińska Dorota Luzino Polska 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino Polipack Team GWE opłacono on-line
41 Dąbrowski Piotr Gdynia Polska 10 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
42 Czarnowski Emilian Czarna Dąbrówka Polska 10 km WKS Nożyno opłacono on-line
43 Masłowski Andrzej Gdynia Polska 10 km opłacono on-line
44 Lubowiecka Alicja Wejherowo Polska 6 km opłacono on-line
45 Ossowski Arkadiusz Luzino Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino KASZUBI LUZINO
46 Dydymski Krzysztof Rumia Polska 10 km opłacono on-line
47 Dydymska Monika Rumia Polska 10 km opłacono on-line
48 Bujak Aleksandra Bolszewo Polska 6 km RUNEDA/ DĄBROWSKI TEAM opłacono on-line
49 Reclaf Daria Borzestowo Polska 6 km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
50 Reclaf Piotr Borzestowo Polska 10 km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
51 Zielonka Ryszard Lębork Polska 10 km SURSUM opłacono on-line
52 Halmann Mirek Wejherowo Polska 10 km PGB sportowa paczka
53 Okrój Arkadiusz Reda Polska 10 km Przyjaciele w biegu opłacono on-line
54 Kreft Krzysztof Reda Polska 10 km Przyjaciele w Biegu opłacono on-line
55 Hintzke Leszek Leśniewo Polska 10 km Przyjaciele w biegu
56 Konopka Piotr Reda Polska 10 km NDI opłacono on-line
57 Lademann Artur Bolszewo Polska 6 km Run Babys opłacono on-line
58 Lademann Gabriela Bolszewo Polska 6 km Run Babys opłacono on-line
59 Dzienisz Marek Robakowo Polska 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
60 Kobiela Piotr Amalka Polska 6 km Karate Shotokan opłacono on-line
61 Kobiela Marta Amalka Polska 6 km Karate Shotokan opłacono on-line
62 Seniuś Marcin Egiertowo Polska 10 km opłacono on-line
63 Bladowska Katarzyna Reda Polska 6 km RUNEDA opłacono on-line
64 Klahs Katarzyna Połczyno Polska 10 km opłacono on-line
65 Lewańczyk Marcin Stężyca Polska 6 km Metrożercy opłacono on-line
66 Płomin Ola Bożepole Wielkie Polska 10 km opłacono on-line
67 Wierzbowska Martyna Bożepole Wielkie Polska 10 km opłacono on-line
68 Wendt Karol Luzino Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
69 Kankowski Paweł Luzino Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino KASZUBI LUZINO
70 Kankowska Justyna Luzino Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino KASZUBI LUZINO
71 Formella Mirosław Wejherowo Polska 10 km opłacono on-line
72 Klein Sebastian Kąpino Polska 10 km opłacono on-line
73 Rymarz Paulina Bojano Polska 10 km Pędzące Ślimaki opłacono on-line
74 Gąska Maciej Gdynia Polska 10 km Pędzące Ślimaki opłacono on-line
75 Szymański Krzysztof Domatówko Polska 6 km opłacono on-line
76 Litwin Piotr Gdańsk Polska 10 km OCEANIC opłacono on-line
77 Dzienisz Roman Robakowo Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino Kaszubi Luzino
78 DZIENISZ JUSTYNA ROBAKOWO Polska 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino Kaszubi Luzino
79 Myszk Dariusz Nowa wies leborska Polska 6 km DaroTeam
80 Małek Aleksandra Kąpino Polska 6 km Run babys
81 Lewicki Tomasz Lewicki Luzino Polska 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
82 Mickiewicz -Szymańska Ilona Domatówko Polska 6 km opłacono on-line
83 Dmowska Agnieszka Wejherowo Polska 10 km opłacono on-line
84 Błachnio Jarosław Wicko Polska 6 km opłacono on-line
85 Rosiński Piotr Wejherowo Polska 10 km PRO-CARS opłacono on-line
86 Sokół Marcin Pobłocie Polska 10 km opłacono on-line
87 Dąbrowski Tadeusz Gdynia Polska 10 km Oksywie opłacono on-line
88 sztygiel Joanna Wejherowo Polska 10 km PORTA RUNNING TEAM opłacono on-line
89 Nawrocki Dariusz Gdańsk Polska 6 km Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
90 Lisius Renata Kębłowo Polska 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
91 Adamus Bożena Luzino Polska 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
92 Ferra-Klas Monika Bolszewo Polska 10 km Akademia Sportów Walki Free Fight
93 sztygiel Maciej Wejherowo Polska 10 km PORTA Running Team opłacono on-line
94 Witanowski Adam Dębno Polska 10 km opłacono on-line
95 Dmowski Robert Wejherowo Polska 10 km opłacono on-line
96 Labudda Wojciech Puck Polska 10 km LKS Puck, Przyjaciele w Biegu opłacono on-line
97 Jakubowski Zbigniew Gościcino Polska 10 km MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
98 Syldatk Stanisław Luzino Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
99 Grzechulski Piotr Wejherowo Polska 6 km Morska Jednostka Rakietowa Siemirowice opłacono on-line
100 Miotk Waldemar Kębłowo Polska 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line


Wyświetleń: 6747

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ