Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żebrowski Daniel Nowosiedliny 10 km
2 Zyskowski Artur Ostrołęka 10 km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
3 Sulewski Maciej Ostrołęka 10 km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
4 JASIŃSKA - ŻOK ANNA ŁOMŻA 10 km Grygo Team
5 Pędzich Bartłomiej Szafarczyska 10 km KURPIE Szafarczyska
6 ustaszewski jan ustaszewski Rydzewo 10 km Szkoła Podstawowa w Rydzewie
7 Eliasz Magdalena Ostrołęka 10 km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
8 Elster Adam Łomża 10 km Grygo Team
9 Białobrzeski Witold Ostrołęka 10 km Kurpie Ostrołęka
10 Szczubełek Waldemar Ostrołęka 10 km Kurpie Ostrołęka
11 Dmochowski Tobiasz Rydzewo 10 km Szkoła Podstawowa w Rydzewie
12 Kita Grzegorz Warszawa 10 km SMP
13 Nadwodna -Stachacz Agata Ostrołęka 10 km Starglass Team Ostrołęka
14 Ścibek Kacper Nowosiedliny 10 km Szkoła Podstawowa w Rydzewie
15 Wojnar Dariusz Olszewo-Borki 10 km
16 Karczmarczyk Jakub Ostrołęka 10 km Run CREW Ostrołęka
17 Dulewicz Dariusz Drogoszewo 10 km
18 Tatko Michał Łomża 10 km Street Workout Łomża
19 Dąbkowski Rafał Miastkowo 10 km
20 Gurzęda Ryszard Ostrołęka 10 km TriUnlimited
21 Tatko Michal Lomza 10 km Street Workout Łomża
22 Mierzejewska Olga Ostrołęka 10 km
23 Wołosz Wiktor Wołosz Szwendrowy most 10 km UKS clan Ostrołeka
24 Pędzich Waldemar Szafarczyska 10 km
25 Pędzich Marianna Szafarczyska 10 km
26 Mazurek Adrian Ostrołęka 10 km
27 Skowroński Michał Ostrołęka 10 km Następny Krok Team
28 Jastrzębski Adam Warszawa 10 km
29 Miłosek Maciek Lomża 10 km Street Workout Łomża
30 Pieńkowski Kamil Łomża 10 km Street Workout Łomża
31 Szydlik Adam Łomża 10 km Biegamy dla Zdrowia
32 Bieńkowski Arkadiusz Miastkowo 10 km
33 Grużewski Przemysław Wygrane 10 km Street Workout Łomża
34 Korsak Grzegorz Korsak Ostrołęka 10 km UKS ,,Clan''
35 SKOWROŃSKI SŁAWEK TOBOLICE 10 km
36 Biernat Tomasz Ostrołęka 10 km Run Team Piątnica
37 Dulewicz Daniel Ostrołęka 10 km
38 Modzelewski Wiesław Ostrołęka 10 km Starglass Team Ostrołęka
39 Bujalski Konrad Jakubiki 10 km Tachimetr Warszawa
40 Stachacz Mirosław Ostrołęka 10 km STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA
41 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka 10 km Starglass Team Ostrołęka
42 Leszczyński Roman Ostrołęka 10 km so-biebie-gam
43 Ptak Damian Łomża 10 km WIOŚ ŁOMŻA
44 Regulski Dariusz Ostrołęka 10 km RUMET Ostrołęka
45 Szczyglewski Marcin Rydzewo 10 km
46 Gaczkowski Grzegorz Rydzewo 10 km
47 Gumkowski Andrzej Ostrołęka 10 km Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka
48 Grabowski Łukasz Rydzewo 10 km


Wyświetleń: 1125

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ