III Bieg Nadziei
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szarko Ezbieta Mariolal Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
2 Magoń Ewelina Sierpin Bieg na 5 km opłacono on-line
3 Kozłowska Sylwia Elbląg Bieg na 5 km opłacono on-line
4 DEMSKI DANIEL ELBLĄG Bieg na 5 km UKS Olimpia Judo Elbląg opłacono on-line
5 Demska Kamila Elbląg Bieg na 5 km opłacono on-line
6 Gałuszewska Małgorzata Elbląg Marsz Nadziei opłacono on-line
7 Rejman Marta Elbląg Bieg na 5 km Niepubliczne przedszkole i żłobek Jedyneczka opłacono on-line
8 Skalska - Wołoszyn Anna Sierpin 4c Marsz Nadziei opłacono on-line
9 PFEIFER BEATA ELBLĄG Bieg na 5 km opłacono on-line
10 PFEIFER PATRYK ELBLĄG Bieg na 5 km opłacono on-line
11 Wrzosek Bartłomiej Elbląg Bieg na 5 km opłacono on-line
12 Gadaj Michał Elbląg Bieg dzieci i młodzieży SSP3
13 Gadaj Krzyś Elbląg Bieg dzieci i młodzieży Przedszkole Wiki
14 Kurpiewska Anna Elbląg Bieg na 5 km opłacono on-line
15 Kurpiewski Marek Elbląg Bieg na 5 km opłacono on-line
16 Kmita Sylwia Elbląg Bieg na 5 km
17 Burzykowski Andrzej Elblag Bieg na 10 km opłacono on-line
18 DYAS KRZYSZTOF ELBLĄG Bieg na 10 km opłacono on-line
19 Chrapan Anna Elbląg Bieg na 5 km opłacono on-line
20 Taraszkiewicz Bogusław Elbląg Bieg na 5 km opłacono on-line
21 Sokołowski Oskar Elbląg Bieg na 5 km SP 11 Elbląg opłacono on-line
22 Makowska Magdalena Elbląg Bieg na 5 km Hati Team opłacono on-line
23 Znarowska Bożena Elblag Bieg na 5 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
24 Kuszelewska-Królik Katarzyna Elbląg Marsz Nadziei opłacono on-line
25 Jasiulewicz Marta Elbląg Marsz Nadziei opłacono on-line
26 Pogorzelski Darek Elbląg Bieg na 5 km opłacono on-line
27 Kotulska Ada Elbląg Bieg na 5 km opłacono on-line
28 Fiedorowicz Iwona Elbląg Marsz Nadziei Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Jedyneczka opłacono on-line
29 Karolkiewicz Barbara Elbląg Bieg na 10 km TT FURNITURE-meble na wymiar opłacono on-line
30 Żarkowska Milena Elbląg Bieg dzieci i młodzieży Team Karaś - Elbląg opłacono on-line
31 Żarkowski Michał Elbląg Bieg dzieci i młodzieży Team Karaś - Elbląg opłacono on-line
32 Żarkowski Piotr Elbląg Bieg na 5 km Team Karaś - Elbląg opłacono on-line
33 Jasiulewicz Franciszek Elbląg Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 19 opłacono on-line
34 Jasiulewicz Zosia Elbląg Bieg dzieci i młodzieży Elbląg opłacono on-line
35 Madera Filip Elbląg Bieg na 5 km opłacono on-line
36 Wysocka Anna Elbląg Bieg na 5 km Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Jedyneczka opłacono on-line
37 Majewska Agnieszka Elbląg Bieg na 5 km Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Jedyneczka opłacono on-line
38 Chwieckowicz Karolina Elblag Bieg na 5 km opłacono on-line
39 Popielarczyk Robert Gronowo Górne Bieg na 5 km opłacono on-line
40 Rybińska Edyta Rybińska Elbląg Marsz Nadziei Niepubliczne przedszkole i żłobek Jedyneczka
41 Jabłoński Przemysław Elblag Bieg na 5 km opłacono on-line
42 Płatkowski Marcin Elbląg Bieg na 10 km Team Karaś - Elbląg opłacono on-line
43 Dudzik Piotr Elbląg Bieg na 5 km El-Aktywni opłacono on-line
44 Kozłowska Aleksandra Elbląg Bieg na 5 km
45 Lahn Liliana Elbląg Bieg dzieci i młodzieży Akademia Krasnoludków opłacono on-line
46 Lahn Ewelina Elbląg Bieg na 5 km opłacono on-line
47 Maliszewska Ewa Elbląg Marsz Nadziei Przedszkole Nr 8 opłacono on-line
48 Kowalska Kamila Elbląg Marsz Nadziei Przedszkole Nr 8 opłacono on-line
49 Misztal Anna Elbląg Marsz Nadziei Team Nigdy się nie poddawaj opłacono on-line
50 Brandt Gabriel Elbląg Bieg dzieci i młodzieży opłacono on-line
51 Klimczak Kamila Elbląg Bieg na 5 km Wonder Women Elbląg opłacono on-line
52 Szałach Anna Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
53 Szałach Sebastian Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
54 Purcelewski Tomasz Stegna Bieg na 5 km opłacono on-line
55 Kowitz Katarzyna Elbląg Bieg na 5 km Wonder Women Elbląg opłacono on-line
56 Klimowski Przemysław Elbląg Bieg na 10 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
57 Kowitz Daria Stegna Bieg na 5 km Wonder Women Elbląg opłacono on-line
58 Klimowska Anetta Elbląg Bieg na 10 km ETT opłacono on-line
59 Wewiórski Paweł Elbląg Bieg na 10 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
60 Wysocka Jagoda Elbląg Bieg dzieci i młodzieży SP 11 Elbląg opłacono on-line
61 Wysocka Wiktoria Elbląg Bieg dzieci i młodzieży SP 11 Elbląg opłacono on-line
62 Sambor Elżbieta Elbląg Bieg na 5 km Open Balance Health Triathlon Team opłacono on-line
63 Grubecki Marcin Raczki Elbląskie Bieg na 10 km DEPRESJA RACZKI ELBLĄSKIE opłacono on-line
64 Najmeg-Sokołowska Anna Elbląg Bieg na 5 km Drużyna Żbika opłacono on-line
65 Bieńkowski Robert Elbląg Bieg na 5 km Drużyna Żbika opłacono on-line
66 Dudzik Amelia Elbląg Bieg na 5 km opłacono on-line
67 Bednarek Blanka Elbląg Bieg dzieci i młodzieży Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole Mieszko I opłacono on-line
68 Grynis Piotr Elbląg Bieg na 5 km SP 11 Elbląg opłacono on-line
69 Grynis Paweł Elbląg Bieg na 5 km Forever Faster opłacono on-line
70 Berger Zuzanna Joanna Elbląg Bieg dzieci i młodzieży opłacono on-line
71 Biniewicz Łukasz Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
72 Broczkowski Lucjan Elbląg Bieg dzieci i młodzieży SP 21 opłacono on-line
73 Broczkowska Dorota Elbląg Bieg na 5 km opłacono on-line
74 Zemszał Halina ElblAg Marsz Nadziei Team Nigdy się nie poddawaj opłacono on-line
75 Sikora Dariusz Nowy Dwór Gdański Bieg na 5 km ETT opłacono on-line
76 Oleksiak Małgorzata Elbląg Bieg na 5 km opłacono on-line
77 Adamowski Andrzej Elbląg Bieg na 5 km opłacono on-line
78 Nowak Janusz Elbląg Bieg na 5 km opłacono on-line
79 Nowak Anna Elblag Marsz Nadziei opłacono on-line
80 Beling Piotr Elbląg Bieg na 5 km opłacono on-line
81 Stefański Andrzej Elbląg Bieg na 5 km Maratończyk. Elbląg opłacono on-line
82 Jastrzębska Julia Elbląg Bieg dzieci i młodzieży opłacono on-line
83 Bendyk Katarzyna Łęcze Bieg na 5 km opłacono on-line
84 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg na 5 km opłacono on-line
85 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg na 5 km Piękny opłacono on-line
86 Cegielski Przemysław Elbląg Bieg na 5 km #BKKSE opłacono on-line
87 Wawrzyk Iwona Elbląg Bieg na 5 km opłacono on-line
88 Konieczna Alekasandra Sztum Bieg na 5 km opłacono on-line
89 Krasowska Danuta Elbląg Bieg na 5 km opłacono on-line
90 Prusinowski Michał Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
91 Grzybowski Mikołaj Elbląg Bieg dzieci i młodzieży SP 11 Elbląg opłacono on-line
92 Stankiewicz Piotr Elbląg Bieg na 5 km #BKKSE opłacono on-line
93 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg na 10 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
94 Serocki Adam Elblag Bieg na 10 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
95 Gronowska Joanna Elbląg Marsz Nadziei opłacono on-line
96 Stanicka Danuta Elbląg Marsz Nadziei opłacono on-line
97 Galuszewski Marek Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
98 Krasowski Janusz Elbląg Bieg na 5 km SP 11 opłacono on-line
99 Werema Natalia Pasłęk Bieg na 10 km
100 Werema Nikodem Pasłęk Bieg dzieci i młodzieży


Wyświetleń: 4109

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ