Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gozdan Dariusz | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
2 | Breczko Paulina | Sokółka | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | UKS Omega Sokółka | |
3 | Pezowicz Krystian | Sokółka | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | UKS Omega | |
4 | ŁUPIŃSKA JUDYTA | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISWIM Białystok | |
5 | Pyś Mateusz | Łebcz | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | BlueApart TEAM / RAK Team | opłacono on-line |
6 | Kiluk Beata | Grajewo | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | Maratonka Grajewo | opłacono on-line |
7 | Trzeszczkowski Dominika | kieźliny | Polska | iSwim Kids 150 metrów | Swimland Olsztyn | |
8 | Bursiewicz Filip | Kleosin | Polska | iSwim Kids 150 metrów | 3T Białystok | opłacono on-line |
9 | Bursiewicz Zuzanna | Kleosin | Polska | iSwim Kids 150 metrów | 3T Białystok | opłacono on-line |
10 | Bursiewicz Zofia | Kleosin | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | 3T Białystok | opłacono on-line |
11 | Brałkowski Adam | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | ISwim | |
12 | Palmi-Kukiełko Mieszko | Wejsuny | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
13 | Marinicz Wiktor | Augustów | Polska | iSwim Kids 150 metrów | UKS PŁYWACY Augustów | opłacono on-line |
14 | Paczyński Szczepan | Augustów | Polska | iSwim Kids 150 metrów | UKS PŁYWACY Augustów | opłacono on-line |
15 | Mazur Kajetan | Gdańsk | Polska | iSwim Kids 150 metrów | Trójmiejska Akademia Triathlonu | opłacono on-line |
16 | Gawkowski Mariusz | Warszawa | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | opłacono | |
17 | Pawełko Katarzyna | Krupniki | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISwim | |
18 | Pawełko Kamila | Krupniki | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISwim | |
19 | Balkiewicz Kajetan | Zambrów | Polska | iSwim Kids 150 metrów | opłacono on-line | |
20 | Balkiewicz Ignacy | Zambrów | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | opłacono on-line | |
21 | Piaścik Zuzanna | Nowogród | Polska | iSwim Kids 150 metrów | UKS Butterfly Łomża | opłacono on-line |
22 | Rółkowska Kornelia | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | opłacono on-line | |
23 | Goździejewska Anna | Tomaszkowo | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Masters Olsztyn | opłacono on-line |
24 | Piotrowski Rafał | Choroszcz | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Nadaktywni | |
25 | Perkowski Kazimierz | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | 3T Białystok | opłacono on-line |
26 | Maliszewski Adam | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | ISwim | opłacono on-line |
27 | Juszczyńska Małgorzata | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | ISwim | |
28 | Zadykowicz Natalia | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | Jagiellonia Swim | opłacono on-line |
29 | Lemańczyk Maciej | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Masters Olsztyn | opłacono on-line |
30 | Łozowski Krzysztof | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | iSwim | |
31 | Michałowski Leon | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | Iswim | opłacono on-line |
32 | Michałowska Pola | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | Iswim | opłacono on-line |
33 | Szewczyk Piotr | Radom | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | opłacono on-line | |
34 | Łuczak Jacek | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | Masters Olsztyn | opłacono on-line |
35 | Aleksandrowicz Paweł | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | Iswim | opłacono |
36 | Karpiuk Jan | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISWIM Białystok | opłacono |
37 | Bogdański Krzysztof | Giżycko | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | opłacono on-line | |
38 | Milewski Bogdan | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Aquasferas Master Olsztyn | |
39 | Różycka Natalia | Olsztyn | Polska | iSwim Kids 150 metrów | Swimland Olsztyn | opłacono on-line |
40 | Cichocka Marta | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ISwim | |
41 | Cichocka Anita | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | ISwim | |
42 | Mrzygłód Zoja | Warszawa | Polska | iSwim Kids 50 metrów | Happy Sport | opłacono on-line |
43 | Mrzygłód Miłosz | Warszawa | Polska | iSwim Kids 50 metrów | Happy Sport | opłacono on-line |
44 | Stefanowska Agnieszka | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Iswim | |
45 | Bogdańska Katarzyna | Giżycko | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | KS Mako | opłacono on-line |
46 | Milewski Hubert | Zaścianki | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | ISWIM Białystok | |
47 | Jeka Michał | Mechelinki | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | BlueApart TEAM | opłacono on-line |
48 | Okopiński Bartek | Kudowa zdrój | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | BlueApart TEAM | opłacono on-line |
49 | Ochental Maria | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ISwim | |
50 | Wiszowata Inga | Nowodworce | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISWIM Białystok | |
51 | Wiszowata Oliwia | Nowodworce | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ISWIM Białystok | |
52 | Czupryn Wojciech | Warszawa | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Warsaw Masters Team | opłacono on-line |
53 | Kuczyńska Pola | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | iSwim | |
54 | Kozłowski Konrad | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | MTP Kormoran Olsztyn | opłacono on-line |
55 | Jaskułowski Krzysztof | Warszawa | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | opłacono on-line | |
56 | Kuczyńska Blanka | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | iSwim | |
57 | Olszewska Zuzanna | Wasilków | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISwim | |
58 | Brałkowski Adam Brałkowski | Białystok | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | opłacono on-line | |
59 | Lach Agnieszka | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | ||
60 | Gniedziejko Mikołaj | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISwim | |
61 | Kierzkowski Tobiasz | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | iSwim | |
62 | Kierzkowski Adam | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | iSwim | |
63 | Lubiński Kamil | Gdynia | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Szkoła pływania frajda | opłacono on-line |
64 | Zimnoch Maria | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ISwim | |
65 | Zimnoch Krzysztof | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISwim | |
66 | Radomyska Hanna | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISwim | |
67 | Omielańczyk Alan | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISwim | |
68 | Omielańczyk Oliwier | Białystok | Polska | iSwim Kids 150 metrów | ISwim | |
69 | Iwanowska Marcelina | Białystok | Polska | iSwim Kids 50 metrów | ISwim | |
70 | Żuchowska Antonina | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | Swimland Olsztyn | opłacono on-line |
71 | Mówiński Grzegorz | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Masters Olsztyn | opłacono on-line |
72 | Konopacki Piotr | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Masters Olsztyn | opłacono on-line |
73 | Matusiak vel Matuszewski Tobiasz | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | Swimland Olsztyn | opłacono on-line |
74 | Matusiak vel Matuszewski Adam | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Masters Olsztyn | opłacono on-line |
75 | Kieres Michał Kieres | Jaroty | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Masters Olsztyn | |
76 | Lagowska Justyna | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Masters Olsztyn | opłacono on-line |
77 | Gregorowicz Paweł | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Masters Olsztyn | opłacono on-line |
78 | Rakowski Piotr | Jeziorko | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | opłacono on-line | |
79 | Rakowski Rafał | Jeziorko | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | opłacono on-line | |
80 | Rakowska Zosia | Jeziorko | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | opłacono on-line | |
81 | Maciag Joanna | Warszawa | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | opłacono on-line | |
82 | Makar Marcin | Suwałki | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | MUKS Olimpijczyk Suwałki | opłacono on-line |
83 | Płaszczyca Tobiasz | Tama | Polska | iSwim Kids 50 metrów | opłacono on-line | |
84 | trzeszczkowski marek | Olsztyn | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | Michelin Bloomnet | opłacono |
85 | Hurec Barbara | Łomża | Polska | iSwim Kids 50 metrów - z rodzicem | opłacono on-line | |
86 | Bajda Piotr | Połczyno | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Sea team of Neptune | opłacono on-line |
87 | Nowak Paweł | Opole | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Polskie Stowarzyszenie Trenerów Zdrowia | opłacono on-line |
88 | Alzak Grzegorz | Radom | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | WOPR Radom | opłacono on-line |
89 | Gorzkowski Marek | Warszawa | Polska | Pływanie wody otwarte 1250 metrów | Warsaw Masters Team | opłacono on-line |
90 | Andrzejewicz Łukasz | Warszawa | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | Warsaw Masters Team | opłacono on-line |
91 | ZIELIŃSKI ZBIGNIEW | ŁOMŻA | Polska | Pływanie wody otwarte 5000 metrów | opłacono on-line |
Wyświetleń: 6748