Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chmielewski Tomasz | Barwice | Polska | Bieg 8km | Iron Team Barwice | opłacono BM |
2 | Majewska Dorota Majewska | Białogard | Polska | Bieg 15km | Białogard Biega | opłacono BM |
3 | Urbański Tomasz | Białogard | Polska | Bieg 15km | Białogard Biega | |
4 | Suproń Izabela | Biały Bór | Polska | Bieg 8km | opłacono BM | |
5 | Ułanowski Jarosław | Bobolice | Polska | Bieg 8km | KW Żararaka | opłacono BM |
6 | Adaszynski Wiesław | BOBOLICE | Polska | Bieg 15km | opłacono BM | |
7 | Grunwald Karolina | BOBOLICE | Polska | Bieg 15km | opłacono BM | |
8 | Wróblewski Bartosz | Bobolice | Polska | Bieg 8km | KW Żararaka | opłacono BM |
9 | Wantoch Rekowski Zbigniew | Borowy Młyn | Polska | Bieg 15km | JRG Miastko | opłacono BM |
10 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg 15km | Świat Płytek u Kryspina | |
11 | Brovchenko Sylwia | Bytów | Polska | Bieg 15km | ||
12 | GUZOWSKI DARIUSZ | Cetyń | Polska | Bieg 8km | Talex Borzytuchom | opłacono BM |
13 | Monikowski Adam | Chojnice | Polska | Bieg 15km | TRI TUR Chojnice | |
14 | Jabłoński Andrzej | Czarne | Polska | Bieg 15km | Czarne Biega | opłacono BM |
15 | Kurzawińska-Jabłońska Kasia | Czarne | Polska | Bieg 8km | Czarne Biega | opłacono BM |
16 | Mazur Emiliusz | Darłowo | Polska | Bieg 15km | opłacono BM | |
17 | Chylewska-Mucha Aleksandra | Dębnica Kaszubska | Polska | Bieg 8km | opłacono BM | |
18 | Serowski Łukasz | Drzewiany | Polska | Bieg 15km | BIegolas Koszalin | opłacono BM |
19 | Krukowska Magdalena | Drzonowo | Polska | Bieg 15km | 12BZ | opłacono BM |
20 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | Bieg 8km | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |
21 | Ciżmowska Barbara | Kępice | Polska | Bieg 8km | MTS HAMER Miastko | opłacono BM |
22 | Nejman Jerzy | Koszalin | Polska | Bieg 8km | opłacono BM | |
23 | Gaweł Marcin | Koszalin | Polska | Bieg 15km | ||
24 | Konkel Agnieszka | Koszalin | Polska | Bieg 8km | ||
25 | Siejak Piotr | Koszalin | Polska | Bieg 8km | ||
26 | Pick Tomek | Koszalin | Polska | Bieg 15km | BIEGOLAS Koszalin / KORONA Szczecin | opłacono BM |
27 | Kiełtyka Grzegorz | Kusowo | Polska | Bieg 8km | opłacono BM | |
28 | Owśnicki Wojciech | Lipnica | Polska | Bieg 15km | opłacono BM | |
29 | Wirkus Łukasz | Lipnica | Polska | Bieg 15km | LKB im. Braci Petk | opłacono BM |
30 | Suchanowski Zygmunt | Lotyń | Polska | Bieg 15km | Respect lotyń | opłacono BM |
31 | Suchanowska Anna | Lotyń | Polska | Bieg 8km | Respect lotyń | opłacono BM |
32 | Godula Bożena | Łeba | Polska | Bieg 8km | opłacono BM | |
33 | Sadowska Justyna | Manowo | Polska | Bieg 8km | ||
34 | Bigus Ewelina | MIASTKO | Polska | Bieg 8km | ||
35 | Gajlewicz Dominik | Miastko | Polska | Bieg 8km | MTS HAMER | |
36 | Pluto-Prondziński Adam | Miastko | Polska | Bieg 8km | OresTeam | opłacono BM |
37 | Dwulit Dariusz | Miastko | Polska | Bieg 8km | MTS Hamer Miastko / JRG PSP Miastko | opłacono BM |
38 | Grzybowski Jarek | Miastko | Polska | Bieg 8km | opłacono BM | |
39 | Cywińska Agnieszka | Miastko | Polska | Bieg 8km | MTS HAMER Miastko | opłacono BM |
40 | Kryczka Stanisław | Miastko | Polska | Bieg 8km | Mts Hamer Miastko | opłacono BM |
41 | Felska Anna | Miastko | Polska | Bieg 15km | MŻS Wołcza Mała | opłacono BM |
42 | Felska Natalia | Miastko | Polska | Bieg 15km | MŻS Wołcza Mała | opłacono BM |
43 | Felski Jakub | Miastko | Polska | Bieg 15km | MŻS Wołcza Mała | opłacono BM |
44 | Rudnik Tomasz | Miastko | Polska | Bieg 15km | opłacono BM | |
45 | Stankowiak Magdalena | Miastko | Polska | Bieg 8km | MTS HAMER Miastko | opłacono BM |
46 | Cybulski Robert | MIASTKO | Polska | Bieg 8km | MTS HAMER | opłacono BM |
47 | LAMORSKA Wiesława | MIASTKO | Polska | Bieg 8km | ||
48 | Mrugalski Stanisław | Miastko | Polska | Bieg 8km | ||
49 | Gawin Andrzej | Miastko | Polska | Bieg 15km | MTS HAMER | opłacono BM |
50 | Butkiewicz Wojciech | Miastko | Polska | Bieg 15km | opłacono BM | |
51 | Sobierajski Krzysztof | Miastko | Polska | Bieg 8km | Teen Challenge | |
52 | Kaszubowska Martyna | Miastko | Polska | Bieg 8km | opłacono BM | |
53 | Kaszubowski Paweł | Miastko | Polska | Bieg 8km | opłacono BM | |
54 | Jankiewicz Tomasz | Miastko | Polska | Bieg 15km | MTS HAMER | opłacono BM |
55 | Maciejewski Mariusz | Miastko | Polska | Bieg 8km | opłacono BM | |
56 | Szymański Mateusz | Miastko | Polska | Bieg 8km | opłacono BM | |
57 | Grzejda Karolina | Miastko | Polska | Bieg 8km | ||
58 | Szyc Krystyna | Miastko | Polska | Bieg 8km | MTS HAMER Miastko | opłacono BM |
59 | Lesyk Rafał | Parsęcko | Polska | Bieg 8km | 7PRO SIÓDMIAK TEAM | |
60 | Lesyk Rafał | Parsęcko | Polska | Bieg 15km | Kępka na trasie | |
61 | NARLOCH WOJCIECH | Pawłówko | Polska | Bieg 15km | Florian Chojnice | opłacono BM |
62 | Maciejczyk Mateusz | Polanow | Polska | Bieg 15km | opłacono BM | |
63 | Michałowski Piotr | Przechlewo | Polska | Bieg 15km | opłacono BM | |
64 | Barton Krystyna | Przechlewo | Polska | Bieg 15km | Przechlewo | opłacono BM |
65 | PISKÓRZ JUSTYNA | ROSNOWO | Polska | Bieg 8km | opłacono BM | |
66 | SUCHODOLSKA ALEKSANDRA | ROSNOWO | Polska | Bieg 15km | Dzikie Żółwie | opłacono BM |
67 | Słupczewski Krzysztof | Sianów | Polska | Bieg 8km | SDROG Koszalin www.koparkakoszalin.pl | opłacono BM |
68 | Rahoza Szymon | Siemianice | Polska | Bieg 15km | Honorowy Dawca Krwi | |
69 | Grzystek Magdalena | Sitno | Polska | Bieg 8km | opłacono BM | |
70 | Grzystek Marcin | Sitno | Polska | Bieg 15km | opłacono BM | |
71 | Waleński Michał | Skibienko | Polska | Bieg 8km | SDROG Koszalin www.koparkakoszalin.pl | opłacono BM |
72 | Chudy Henryk | Sławsko | Polska | Bieg 15km | k s Olszewski i synowie | opłacono BM |
73 | Kwaśniak Zdzisław | Słupsk | Polska | Bieg 15km | Pro Dystans | |
74 | Gierlach Jacek | Słupsk | Polska | Bieg 15km | Stopa Słupsk | opłacono BM |
75 | Chylewska Aleksandra | Słupsk | Polska | Bieg 15km | opłacono BM | |
76 | Rudnik Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg 8km | opłacono BM | |
77 | Bogumiłow Marcin | Słupsk | Polska | Bieg 15km | opłacono BM | |
78 | Kmiecik Joanna | Starkowo | Polska | Bieg 8km | opłacono BM | |
79 | Mazur Tomasz | Szczecinek | Polska | Bieg 8km | I LO Szczecinek | opłacono BM |
80 | Eckert Zbigniew | Szczecinek | Polska | Bieg 15km | Gladiator | opłacono BM |
81 | Raddatz Alicja | Szczecinek | Polska | Bieg 8km | opłacono BM | |
82 | Bałakari Temur | Szczecinek | Polska | Bieg 8km | Pentathlon Szczecinek | |
83 | Lasak Konrad | Szczecinek | Polska | Bieg 8km | opłacono BM | |
84 | Kokolska Sandra | Szczecinek | Polska | Bieg 8km | opłacono BM | |
85 | Kubiś Paweł | Szczecinek | Polska | Bieg 15km | opłacono BM | |
86 | Dąbrowska Katarzyna | Szczecinek | Polska | Bieg 8km | opłacono BM | |
87 | Siódmiak Igor | Szczecinek | Polska | Bieg 8km | 7PRO SIÓDMIAK TEAM | |
88 | Cygan Malgorzata | Szczecinek | Polska | Bieg 15km | Kocury | opłacono BM |
89 | Wirkus Antonina | Szczecinek | Polska | Bieg 15km | LKB im. Braci Petk | opłacono BM |
90 | Zatoń Olga | Świdwin | Polska | Bieg 15km | Kocury | opłacono BM |
91 | Trzebiatowski Sławek | Trzebiatkowa | Polska | Bieg 8km | opłacono BM | |
92 | Elendt Tomasz Elendt | Tuchomie | Polska | Bieg 8km | opłacono BM | |
93 | Safronova Tetiana | Ukraina, Kremenchuk | Ukraina | Bieg 8km | Steel Runners | opłacono BM |
94 | KARPOVA ALONA | Ukraina, Kremenchuk | Ukraina | Bieg 8km | KremenStyle | opłacono BM |
95 | Felski Mariusz | Wielka Wołcza Mała | Polska | Bieg 15km | MŻS Wołcza Mała | opłacono BM |
Wyświetleń: 6510