5 km bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Nowak Dawid Mikołów Polska 5 km bieg opłacono
2 Bizoń Tomasz Lędziny Polska 5 km bieg Czorno Linia Lędziny opłacono
3 Kępa Jakub Truskoalsy Polska 5 km bieg Emjot Tri Team opłacono
4 Peikert Jacek Chełm Śląski Polska 5 km bieg opłacono
5 Korycki Irek Tychy Polska 5 km bieg Irys opłacono
6 Knopek Bartłomiej Bieruń Polska 5 km bieg opłacono
7 Buchała Andrzej Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
8 Duży Karol Tychy Polska 5 km bieg Taem Papry opłacono
9 Noras Maria Tychy Polska 5 km bieg opłacono
10 Noras Piotr Tychy Polska 5 km bieg Mosir Tychy opłacono
11 Nachman Kama Jaworzno Polska 5 km bieg opłacono
12 Janicka-Jawor Joanna Janicka-Jawor Mysłowice Polska 5 km bieg emjot tri team opłacono
13 Urbanek Iwona Bieruń Polska 5 km bieg opłacono
14 Tomala robert lędziny Polska 5 km bieg opłacono
15 Kowalski Piotr Tychy Polska 5 km bieg opłacono
16 Kubica Piotr Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
17 Michalski Alan Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
18 Mikolasz Jacek Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
19 Woźnicki Szymon mysłowice Polska 5 km bieg opłacono
20 Grzesica Paweł LĘDZINY Polska 5 km bieg Boży Ultras opłacono
21 Rajkiewicz Katarzyna Mysłowice Polska 5 km bieg opłacono
22 Jarnot Sonia Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
23 Jarnot Oliwia Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
24 Holewa Mirella Lędziny Polska 5 km bieg TTA Bieruń opłacono
25 Holewa Krystian Holewa Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
26 Skorupa Paweł Tychy Polska 5 km bieg SKORUPA SPORT opłacono
27 Tekla Krzysztof Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
28 Żydzik Anna Mysłowice Polska 5 km bieg opłacono
29 Żydzik Jakub Mysłowice Polska 5 km bieg Concept Swimming opłacono
30 Kulinska Bożena Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
31 Brzezina Rafał Lędziny Polska 5 km bieg Bohema opłacono
32 Górska Barbara Mysłowice Polska 5 km bieg opłacono
33 Michniak Natalia Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
34 Wiercioch Piotr Mysłowice Polska 5 km bieg opłacono
35 Maciejowski Wiesław OLKUSZ Polska 5 km bieg opłacono
36 Michalak Rafał RUDA ŚLĄSKA Polska 5 km bieg Bohema opłacono
37 Gdula Karol Lędziny Polska 5 km bieg Grupa Pościgowa opłacono
38 Józefus Ewa Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
39 Raś Agnieszka Krakow Polska 5 km bieg Husaria Race Team opłacono
40 Musioł Beata Imielin Polska 5 km bieg opłacono
41 Musioł Piotr Imielin Polska 5 km bieg opłacono
42 Papiernik Sylwia Papiernik Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
43 Gdula Martyna Lędziny Polska 5 km bieg Grupa Pościgowa opłacono
44 Gdula Leszek Lędziny Polska 5 km bieg Grupa Pościgowa opłacono


Wyświetleń: 4905

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ