Cross - Podejmij wyzwanie!
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ćwikowski Marcin Suwałki 2 km SP 10
2 Chrulski Franciszek Suwałki 5 km SP 10
3 Ołów Wojciech Suwałki 5 km SP 10
4 Węgrowski Kacper Suwałki 5 km SP 10
5 Osiecki Jacek Suwałki 5 km SP 10
6 Kardel Blanka Suwałki 0,5 km SP 10
7 Rzatkowska Patrycja Suwałki 2 km SP 10
8 Rzatkowska Maja Suwałki 2 km SP 10
9 Żyliński Tymoteusz Suwałki 2 km SP 10
10 Bilbin Dawid Poddubówek 0,5 km SP Poddubówek
11 Walenda Magdalena Poddubówek 0,5 km SP Poddubówek
12 Pomian Bartosz Poddubówek 0,5 km SP Poddubówek
13 Makarewicz Dawid Poddubówek 0,5 km SP Poddubówek
14 Kondratowicz Anna Poddubówek 0,5 km SP Poddubówek
15 Walenda Weronika Poddubówek 2 km SP Poddubówek
16 Truszkowski Bartosz Poddubówek 2 km SP Poddubówek
17 Pomian Hubert Poddubówek 2 km SP Poddubówek
18 Łowczyńska Julia Poddubówek 2 km SP Poddubówek
19 Chałko Emilia Poddubówek 2 km SP Poddubówek
20 Truszkowski Kacper Poddubówek 2 km SP Poddubówek
21 Czeraszewska Klaudia Poddubówek 2 km SP Poddubówek
22 Chmielewski Karol Poddubówek 2 km SP Poddubówek
23 Wasilewska Zofia Poddubówek 5 km SP Poddubówek
24 Tokaj Bartosz Poddubówek 5 km SP Poddubówek
25 Pietrewicz Paweł Poddubówek 5 km SP Poddubówek
26 Łowczyński Dawid Poddubówek 5 km SP Poddubówek
27 Grzędziński Kacper Poddubówek 5 km SP Poddubówek
28 Galińska Julia Poddubówek 5 km SP Poddubówek
29 Zakrzewski Krystian Przebród 0,5 km SP Przebród
30 Sender Filip Przebród 0,5 km SP Przebród
31 Rukść Łucja Przebród 0,5 km SP Przebród
32 Milewski Dominik Przebród 0,5 km SP Przebród
33 Kulbacki Dawid Przebród 0,5 km SP Przebród
34 Kotarska Kamila Przebród 0,5 km SP Przebród
35 Kotarska Gabriela Przebród 0,5 km SP Przebród
36 Kosak Maja Przebród 0,5 km SP Przebród
37 Kopko Nadia Przebród 0,5 km SP Przebród
38 Konopko Jakub Przebród 0,5 km SP Przebród
39 Kierun Hubert Przebród 0,5 km SP Przebród
40 Karczewska Julia Przebród 0,5 km SP Przebród
41 Gryniewicz Filip Przebród 0,5 km SP Przebród
42 Dermont Izabela Przebród 0,5 km SP Przebród
43 Brozio Patrycja Przebród 0,5 km SP Przebród
44 Bokuniewicz Joanna Przebród 0,5 km SP Przebród
45 Maciejewska Lena Mikołajewo 0,5 km Sp Stary Folwark
46 Gójski Kacper Mikołajewo 0,5 km Sp Stary Folwark
47 Truszkowski Dawid Stary Folwark 0,5 km Sp Stary Folwark
48 Moroz Sylwia Żubrówka Stara 0,5 km Sp Stary Folwark
49 Jachimowicz Lena Stary Folwark 0,5 km Sp Stary Folwark
50 Sviderska Oryna Stary Folwark 0,5 km Sp Stary Folwark
51 Moroz Patryk Remieńkiń 0,5 km Sp Stary Folwark
52 Rozenkiewicz Izabela Mikołajewo 0,5 km Sp Stary Folwark
53 Jachimowicz Zuznna Stary Folwark 0,5 km Sp Stary Folwark
54 Nowel Stanisław Żubrówka Stara 0,5 km Sp Stary Folwark
55 Stankiewicz Martyna Wigry 2 km Sp Stary Folwark
56 Maciewjewski Dawid Mikołajewo 2 km Sp Stary Folwark
57 Zieliński Szymon Remieńkiń 2 km Sp Stary Folwark
58 Poświatowski Bartosz Leszczewek 2 km Sp Stary Folwark
59 Topolski Tomasz Rosochaty Róg 2 km Sp Stary Folwark
60 Bazylewicz Paweł Ryżówka 5 km Sp Stary Folwark
61 Domysławska Dominika Burdeniszki 5 km Sp Stary Folwark
62 Żukowski Krzysztof Mikołajewo 5 km Sp Stary Folwark
63 Wielgat Maksymiljan Stary Folwark 5 km Sp Stary Folwark
64 Gościński Jakub Tartak 5 km Sp Stary Folwark
65 Krysztopowicz Bartosz Ryzówka 5 km Sp Stary Folwark
66 Milewski Krystian Mikołajewo 5 km Sp Stary Folwark
67 Nowel Paulina Rosochaty Róg 5 km Sp Stary Folwark
68 Nowel Karol Żubrówka Stara 5 km Sp Stary Folwark
69 Karwowski Mateusz Nowa Wieś 2 km SP Nowa Wieś
70 Kamińska Natalia Nowa Wieś 2 km SP Nowa Wieś
71 Karwowska Oliwia Nowa Wieś 2 km SP Nowa Wieś
72 Boguszewski Kacper Nowa Wieś 2 km SP Nowa Wieś
73 Tyszkiewicz Kuba Nowa Wieś 0,5 km SP Nowa Wieś
74 Szyszko Bartłomiej Okuniowiec 0,5 km SP Nowa Wieś
75 Bieniasz Dawid Nowa Wieś 0,5 km SP Nowa Wieś
76 Żukowska Maja Suwałki 2 km SP 10
77 Wójtowicz Monika Suwałki 2 km SP 10
78 Sierocki Jakub Suwałki 2 km SP 10
79 Rucińska Julia Suwałki 2 km SP 10
80 Kopiczko Wojciech Suwałki 2 km SP 10
81 Kamiński Filip Suwałki 2 km SP 10
82 Jurkun Nadia Suwałki 2 km SP 10
83 Fiećko Dawid Suwałki 2 km SP 10
84 Dźwilewska Anna Suwałki 2 km SP 10
85 Chmielewski Bartosz Suwałki 2 km SP 10
86 Barszczewski Hubert Suwałki 2 km SP 10
87 Stypułkowska Julia Suwałki 2 km SP 10
88 Sowa Mateusz Suwałki 2 km SP 10
89 Ryszkiewicz Kacper Suwałki 2 km SP 10
90 Panasiewicz Julia Suwałki 2 km SP 10
91 Mróz Franciszek Suwałki 2 km SP 10
92 Mościński-Sarafin Arkadiusz Suwałki 2 km SP 10
93 Krzesicka Julianna Suwałki 2 km SP 10
94 Kowalczyk Oliwia Suwałki 2 km SP 10
95 Kamiński Filip Suwałki 2 km SP 10
96 Grabowski Wiktor Suwałki 2 km SP 10
97 Gliński Miłosz Suwałki 2 km SP 10
98 Cuper Maria Suwałki 2 km SP 10
99 Borsuk Julia Suwałki 2 km SP 10
100 Bieluch Anna Suwałki 2 km SP 10


Wyświetleń: 808

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ