VI Bieg z Butelką Mleka

Bieg z Butelką Mleka + w dniu imprezy zapraszamy całe rodziny na piknik rodzinny. Podczas pikniku zostaną przeprowadzone konkursy zabawy oraz biegi dla dzieci z podziałem na dziewczynki i chłopców długość biegu to ok. 400m, zapraszamy na ognisko pieczenie kiełbasek degustacje produktów OSM Piątnica. Szczegółowy program Pikniku podamy w późniejszym terminie.

 Jak co roku zapraszamy do Zabawy-Konkursu. Po zakończonej Dekoracji kto odpowie prawidłowo na pytanie : kto jest Głównym Sponsorem "Biegu z Butelką Mleka" ? otrzyma nagrodę rzeczową rower damski lub męski.

Zapraszam na biegi po lesie do Giełczyna k. Łomży link do trasy :  https://www.traseo.pl/trasa/bieg-z-butelka-mleka-gielczyn

Tradycyjnie, dla uczestników przygotowano dystans półmaratonu – 21 km oraz dystanse dodatkowe na 10 i 5 km. Biegi na poszczególnych dystansach ruszą w 5-minutowych odstępach czasowych. Poniżej szczegółowy plan startu.

12:00 – Start biegu na dystansie 21 km

12:05 – Start biegu na dystansie 10 km

12:10 – Start biegu na dystansie 5 km

Jak co roku, biegacze cały dystans przemierzą z tytułową butelką mleka OSM Piątnica. Wszystkie opłaty wpisowe przekazane zostaną na cel charytatywny: wsparcie działalności wybranego stowarzyszenia. Każdy z uczestników może wybrać, które stowarzyszenie chce wesprzeć.

Wyświetleń: 4943

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ