Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | dodatkowa wpłata na cele charytatywne | Dom Pomocy Społecznej | Łomżyńskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera „Paradiso” | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Domaszewski Damian | Łomża | Polska | 5 km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
2 | Grabowska Wiktoria | Łomża | Polska | 5 km | PREFBET-SONAROL | NIE | TAK | TAK | opłacono |
3 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | 5 km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
4 | Korszun Marta | Biała Podlaska | Polska | 5 km | KB BIAŁA BIEGA | NIE | NIE | NIE | opłacono |
5 | Kościuk Marzena | Łomża | Polska | 5 km | Torti Art | NIE | NIE | NIE | opłacono |
6 | Szmit Wojciech | Łomża | Polska | 5 km | Torti Art | NIE | NIE | NIE | opłacono |
7 | Dardziński Przemysław | Białystok | Polska | 5 km | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
8 | Rusiński Filip | Łomża | Polska | 5 km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
9 | Rusiński Karol | Łomża | Polska | 5 km | Run Team Piątnica | NIE | TAK | NIE | opłacono |
10 | Płoska Klaudia | Nowogród | Polska | 5 km | Forty Piątnica | NIE | NIE | NIE | opłacono |
11 | Wądołowski Łukasz | Łomża | Polska | 5 km | BRAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
12 | Kotowski Dariusz | Olszyny | Polska | 5 km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
13 | Trzeszczkowski Robert | Białystok | Polska | 5 km | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
14 | Rydzewska Marta | Łomża | Polska | 5 km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
15 | Raszczyk Katarzyna | Kolno | Polska | 5 km | Kolno Biega | NIE | NIE | TAK | opłacono |
16 | Gniazdowska Monika | Kownaty | Polska | 5 km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
17 | Głasek Tomasz | Łomża | Polska | 5 km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
18 | Rosiński Arkadiusz | Orło | Polska | 5 km | WKB Meta Lubliniec | NIE | NIE | TAK | opłacono |
19 | Lisnichenko Serhii | Łomża | Polska | 5 km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
20 | Lemański Dawid | Łomża | Polska | 5 km | Grupa Ratownicza Nadzieja | NIE | TAK | NIE | opłacono |
21 | Cwaliński Adrian | Łomża | Polska | 5 km | Grupa Ratownicza Nadzieja | NIE | TAK | NIE | opłacono |
22 | Grądzka Anna | Łomża | Polska | 5 km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
23 | Wykowska Natalia | Nowe Krzewo | Polska | 5 km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
24 | Toczek Piotr | Szczytno | Polska | 5 km | Są Wolniejsi | NIE | NIE | NIE | opłacono |
25 | Lewandowska Kamila | Chomentowo | Polska | 5 km | Forty Piątnica | NIE | NIE | NIE | opłacono |
26 | Modzelewski Paweł | Piątnica | Polska | 5 km | Run Team Piątnica | NIE | TAK | NIE | opłacono |
27 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Polska | 5 km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
28 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | Polska | 5 km | ATP Augustów | NIE | NIE | NIE | opłacono |
29 | Szorc Monika | Nowodworce | Polska | 5 km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
30 | Okurowski Jerzy | Supraśl | Polska | 5 km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
31 | Pędzich Wioletta | Warszawa | Polska | 5 km | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
32 | Łozińska Marzena | Łomża | Polska | 5 km | TMT | NIE | NIE | NIE | opłacono |
33 | Gałązka Konrad | Stare Chojny | Polska | 5 km | Ekonomik Łomża | TAK | TAK | TAK | opłacono |
34 | Kajakowski Grzegorz | Hajnówka | Polska | 5 km | Rowerowa Polska | NIE | TAK | NIE | opłacono |
35 | Murat Bartosz | Łomża | Polska | 5 km | Biegamy Dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | opłacono |
36 | Laskowska Monika | Łomża | Polska | 5 km | Dom Pomocy Łomża | NIE | TAK | NIE | opłacono |
37 | Arciszewska-Onyszko Magdalena | Łomża | Polska | 5 km | Dom Pomocy Łomża | NIE | TAK | NIE | opłacono |
38 | Romatowska Renata | Łomża | Polska | 5 km | Dom Pomocy Łomża | NIE | TAK | NIE | opłacono |
39 | Bałazy Natalia | Łomża | Polska | 5 km | Dom Pomocy Łomża | NIE | TAK | NIE | opłacono |
40 | Chmielewska Anna | Łomża | Polska | 5 km | Dom Pomocy Łomża | NIE | TAK | NIE | opłacono |
41 | Kropiewnicka Izabela | Wizna | Polska | 5 km | Run Team Piątnica | TAK | NIE | NIE | opłacono |
42 | Sierocki Jan | Augustów | Polska | 5 km | ATP AUGUSTÓW | NIE | NIE | NIE | opłacono |
43 | Borkowski Pawel | Łomża | Polska | 5 km | Akademia Sportu Medyk Łomża | NIE | NIE | NIE | opłacono |
44 | Juchnowicz Robert | Bialystok | Polska | 5 km | Biegnacy Slimak | NIE | NIE | NIE | opłacono |
45 | Juchnowicz Edyta | Białystok | Polska | 5 km | Biegnacy Slimak | TAK | TAK | NIE | opłacono |
46 | Chludziński Oskar | Giełczyn | Polska | 5 km | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
47 | Sobocińska Sylwia | Rogienice Wielkie | Polska | 5 km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
48 | Niklewicz Anna | Łomża | Polska | 5 km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
49 | Niklewicz Paweł | Łomża | Polska | 5 km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
50 | Kołodziejski Arkadiusz | Małkinia Górna | Polska | 5 km | Ostrów Biega | NIE | NIE | NIE | opłacono |
51 | Wyrzykowski Wojciech | Konarzyce | Polska | 5 km | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
52 | Szelągowska Anna | Łomża | Polska | 5 km | Akademia Sportu Medyk Łomża | NIE | TAK | TAK | opłacono |
53 | Markowski Marcin | Zosin | Polska | 5 km | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
54 | Nowak Marcin | Stary Lubotyń | Polska | 5 km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
55 | Raczyńska MONIKA | Biała Podlaska | Polska | 5 km | KB BIAŁA BIEGA | NIE | NIE | NIE | opłacono |
56 | Śledziewska Katarzyna | Stary Lubotyń | Polska | 5 km | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
57 | Dziedzik Patrycja | Białystok | Polska | 5 km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
58 | Krajewska Malgorzata | Łomża | Polska | 5 km | Run Team Piątnica | TAK | TAK | TAK | opłacono |
59 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Polska | 5 km | Klub Morsów w Piszu | NIE | NIE | NIE | opłacono |
60 | Krajewski Franciszek | Śniadowo | Polska | 5 km | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
61 | Brzeziński Sławomir | Łomża | Polska | 5 km | TAK | NIE | TAK | opłacono | |
62 | Chodnicki Karol | Łomża | Polska | 5 km | Osm piatnica | NIE | TAK | NIE | opłacono |
63 | Adamowicz Joanna | Łomża | Polska | 5 km | TMT | NIE | NIE | NIE | opłacono |
64 | Śniedko Kamil | Łomża | Polska | 5 km | TMT | NIE | NIE | NIE | opłacono |
65 | Śniedko Joanna | Łomża | Polska | 5 km | TMT | NIE | NIE | NIE | opłacono |
66 | Sochacki Tomasz | Łomża | Polska | 5 km | TMT | NIE | NIE | NIE | opłacono |
67 | Florczyk-Wagner Joanna | Łomża | Polska | 5 km | Run Team Piątnica | NIE | NIE | NIE | opłacono |
68 | Olender Joanna | Łomża | Polska | 5 km | Akademia Sportu Medyk | NIE | TAK | TAK | opłacono |
69 | Piotrowska Dorota | Warszawa | Polska | 5 km | TAK | NIE | TAK | opłacono | |
70 | Staniurska Ewa | Łomża | Polska | 5 km | Akademia Sportu Medyk | TAK | TAK | TAK | opłacono |
71 | Langowski Leszek | Łomża | Polska | 5 km | Run Team Piątnica | NIE | NIE | NIE | opłacono |
72 | Nadwodna -Stachacz Agata | Ostrołęka | Polska | 5 km | Starglass Team Ostrołęka | NIE | NIE | NIE | opłacono |
73 | Zbiegniewski Paweł | Zalesie Górne | Polska | 5 km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
74 | Gajdek Ewelina | Ełk | Polska | 5 km | Serduszko Team Ełk | TAK | NIE | NIE | opłacono |
75 | Zabielski Piotr | Piątnica Włościańska | Polska | 5 km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
76 | Wichorowski Kamil | Pniewo | Polska | 5 km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
77 | Baranowska Marta | Wyszków/ Leszczydół Nowiny | Polska | 5 km | Pawko Runner Team | NIE | NIE | NIE | opłacono |
78 | Bałło Jarosław | Orla | Polska | 5 km | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
79 | Ciołek Adam | Pniewo | Polska | 5 km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
80 | Wszeborowska-Ciołek Emilia | Pniewo | Polska | 5 km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
81 | Choiński Paweł | Zambrów | Polska | 5 km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
82 | Skrodzki Tomasz | Łomża | Polska | 5 km | NIE | TAK | TAK | opłacono | |
83 | Urwanowicz Łukasz | Konarzyce | Polska | 5 km | Run Team Piątnica | NIE | NIE | NIE | opłacono |
84 | Zabielski Karol | Piątnica Włościańska | Polska | 5 km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
85 | Wołosz Wiktor | Szwendrowy most | Polska | 5 km | UKS 7 ostrołęka/Dabrowski team | NIE | NIE | NIE | opłacono |
86 | Chojnicka Joanna | Łomża | Polska | 5 km | Akademia Sportu Medyk Łomża | TAK | TAK | TAK | opłacono |
Wyświetleń: 14879