Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Świerc Estera Tarnowskie Góry Bieg Krasnala (2016-2017), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 darmowy udział
2 Kamyk Oskar Bytom Bieg Smyka (2014-2015), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 SOSW Tarnowskie Góry darmowy udział
3 Szeremeta Tymoteusz Nakło Śląskie Bieg Smyka (2014-2015), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 darmowy udział
4 Szeremeta Julia Nakło Śląskie Bieg Urwisa (2012-2013), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 darmowy udział
5 Trzebska Hanna Ruda Śląska Bieg Juniora (2010-2011), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 darmowy udział
6 Trzebski Michał Ruda Śląska Bieg Małolata (2008-2009), dystans: 1000 metrów, godzina 12:20 darmowy udział
7 Pożyć Jan Mysłowice Bieg Smyka (2014-2015), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 darmowy udział
8 Pożyć Łucja Mysłowice Bieg Bąbla (2018 i 2019) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 darmowy udział
9 Cieślik Filip KNURÓW Bieg Bąbla (2018 i 2019) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 darmowy udział
10 Cieślik Anna KNURÓW Bieg Krasnala (2016-2017), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 darmowy udział
11 Kozdroń Paulina KNURÓW Bieg Smyka (2014-2015), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 darmowy udział
12 Kozdroń Wiktoria KNURÓW Bieg Urwisa (2012-2013), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 darmowy udział
13 Kozdroń Nadia KNURÓW Bieg Juniora (2010-2011), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 darmowy udział
14 Zniszczoł Zuzanna KNURÓW Bieg Krasnala (2016-2017), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 darmowy udział
15 Zniszczoł Maja KNURÓW Bieg Urwisa (2012-2013), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 darmowy udział
16 Gwiżdż Anastazja Piekary Śląskie Bieg Urwisa (2012-2013), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 darmowy udział
17 JAREK JAKUB RYBNIK Bieg Smyka (2014-2015), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 Akademia Piłkarska Kamyczki darmowy udział
18 JAREK PAWEŁ RYBNIK Bieg Urwisa (2012-2013), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 Akademia Piłkarska Kamyczki darmowy udział
19 Matura Oliwier Radzionków Bieg Smyka (2014-2015), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 SMS Radzionków darmowy udział
20 Kruk Kalina Zabrze Bieg Nastolatka (2006-2007), dystans: 1200 metrów, godzina 12:30 Szkoła Podstawowa nr 25 w Zabrzu darmowy udział
21 Górska Agnieszka Ruda Śląska Bieg Bąbla (2018 i 2019) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 darmowy udział
22 Labus Zofia Tarnowskie Góry Bieg Bąbla (2018 i 2019) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 darmowy udział
23 Rygus Lidia Sosnowiec Bieg Smyka (2014-2015), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 darmowy udział
24 Jakubowska Klaudia Tychy Bieg Małolata (2008-2009), dystans: 1000 metrów, godzina 12:20 Jakubs Team darmowy udział
25 Jakubowska Weronika Tychy Bieg Juniora (2010-2011), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 Jakubs Team darmowy udział
26 Jakubowska Paulina Tychy Bieg Smyka (2014-2015), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 Jakubs Team darmowy udział
27 Skandy Wojciech Radzionków Bieg Juniora (2010-2011), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 Szkoła Podstawowa nr 4 darmowy udział
28 Olejnik Lena Radzionków Bieg Bąbla (2018 i 2019) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 darmowy udział
29 Olejnik Pola Radzionków Bieg Bąbla (2018 i 2019) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 Przedszkole nr 2 darmowy udział
30 Piekarczyk Natalia Radzionków Bieg Juniora (2010-2011), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 darmowy udział
31 Piekarczyk Paweł Radzionków Bieg Juniora (2010-2011), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 darmowy udział
32 Kaczmarczyk MATYLDA Bytom Bieg Małolata (2008-2009), dystans: 1000 metrów, godzina 12:20 SPMS W BYTOMIU darmowy udział
33 Kaczmarczyk KINGA bytom Bieg Bąbla (2018 i 2019) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 PRZEDSZKOLE NR 54 darmowy udział
34 Kaczmarczyk Piotr Bytom Bieg Małolata (2008-2009), dystans: 1000 metrów, godzina 12:20 SPMS W BYTOMIU darmowy udział
35 Stroka Bartosz Tarnowskie Góry Bieg Krasnala (2016-2017), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 darmowy udział
36 Labus Alicja Tarnowskie Góry Bieg Krasnala (2016-2017), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 darmowy udział
37 Stroka Kacper Tarnowskie Góry Bieg Urwisa (2012-2013), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 darmowy udział
38 Połedniok Karolina Radzionków Bieg Smyka (2014-2015), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 Bajtle Lotajom darmowy udział
39 Połedniok Aleksander Radzionków Bieg Bąbla (2018 i 2019) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 Przedszkole nr 2 darmowy udział
40 Zosgórnik Łukasz Tarnowskie Góry Bieg Juniora (2010-2011), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 O co biega w Kaletach darmowy udział
41 Zosgórnik Julia Tarnowskie Góry Bieg Smyka (2014-2015), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 O co biega w Kaletach darmowy udział
42 Kargól Natalia Tarnowskie Góry Bieg Smyka (2014-2015), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 F4 Kids darmowy udział
43 Gil Maja Ruda Śląska Bieg Urwisa (2012-2013), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 darmowy udział
44 Iskrzak Adam Bytom Bieg Krasnala (2016-2017), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 darmowy udział
45 Kruk Matylda Gliwice Bieg Urwisa (2012-2013), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 darmowy udział
46 Skorupa Adam Zabrze Bieg Smyka (2014-2015), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 Miraz Race Team darmowy udział
47 Dziubek Julia Orzech Bieg Bąbla (2018 i 2019) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 Cidry Lotajom darmowy udział
48 Michlik Paulina Wymyslow Bieg Juniora (2010-2011), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 darmowy udział
49 Czerniecka Natalia Radzionków Bieg Smyka (2014-2015), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 darmowy udział
50 Puchała Hanna Zabrze Bieg Smyka (2014-2015), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 Socios Silesia darmowy udział
51 Tucki Olaf Gliwice Bieg Urwisa (2012-2013), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 Trampolina Gliwice darmowy udział
52 Andruszkiewicz Filip Gliwice Bieg Urwisa (2012-2013), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 Trampolina Gliwice darmowy udział
53 Łańko Amelia Gliwice Bieg Urwisa (2012-2013), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 Trampolina Gliwice darmowy udział
54 Jankowska Anna Gliwice Bieg Urwisa (2012-2013), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 Trampolina Gliwice darmowy udział
55 Czerwińska Aleksandra Gliwice Bieg Smyka (2014-2015), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 Trampolina Gliwice darmowy udział
56 Kiliszek Jessica Gliwice Bieg Juniora (2010-2011), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 Trampolina Gliwice darmowy udział
57 Orzechowska Berenika Gliwice Bieg Urwisa (2012-2013), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 Trampolina Gliwice darmowy udział
58 Drzisla Krystian Gliwice Bieg Juniora (2010-2011), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 Trampolina Gliwice darmowy udział
59 Stożek Nikola Gliwice Bieg Juniora (2010-2011), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 Trampolina Gliwice darmowy udział
60 Stożek Natalia Gliwice Bieg Małolata (2008-2009), dystans: 1000 metrów, godzina 12:20 Trampolina Gliwice darmowy udział
61 Boratyński Xawier Gliwice Bieg Smyka (2014-2015), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 Trampolina Gliwice darmowy udział
62 Boratyńska Zuzanna Gliwice Bieg Nastolatka (2006-2007), dystans: 1200 metrów, godzina 12:30 Trampolina Gliwice darmowy udział
63 Boratyńska Antonina Gliwice Bieg Małolata (2008-2009), dystans: 1000 metrów, godzina 12:20 Trampolina Gliwice darmowy udział
64 Dwornikowska Jagoda Bobrowniki Bieg Krasnala (2016-2017), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 darmowy udział
65 Dwornikowski Borys Bobrowniki Bieg Bąbla (2018 i 2019) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 darmowy udział
66 Szydłowski Witold Bobrowniki Bieg Bąbla (2018 i 2019) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 darmowy udział
67 Porada Bartek Nowe chechło Bieg Smyka (2014-2015), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 darmowy udział
68 Porada Igor Nowe chechło Bieg Krasnala (2016-2017), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 darmowy udział
69 Porada Łukasz Nowe chechło Bieg Bąbla (2018 i 2019) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 darmowy udział


Wyświetleń: 517

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ