VII STRAŻACKI BIEG DARZLUBSKI
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Walczak Filip Rozewie 500 m OSP 10.00 PLN
2 Miś Stanisław Gdańsk 500 m opłacono BM
3 Miś Waldemar Gdańsk 10 km Team DKMS opłacono BM
4 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo 10 km Run Babys opłacono BM
5 Dettlaff Sławomir Hel 10 km opłacono BM
6 Rybak Zuzanna Darzlubie 250 m opłacono BM
7 Klebba Krzysztof Puck 10 km Kaszëbë Łebcz 30.00 PLN
8 MARDZIŃSKA SYLWIA Wejherowo 10 km RUNEDA opłacono BM
9 Pecz Igor Żelistrzewo 10 km The North Runners opłacono BM
10 Pouch Martyna Reda 2 km ASPW 10.00 PLN
11 Szymański Krzysztof Domatówko 10 km opłacono BM
12 Bladowska Katarzyna Reda 10 km Runeda opłacono BM
13 Szopa Marek Gdynia 10 km Runeda opłacono BM
14 Szopa Małgorzata Gdynia 10 km Runeda opłacono BM
15 Bystram Ksawery Darzlubie 250 m opłacono BM
16 Stenka Józef Darzlubie 250 m opłacono BM
17 Okrój Brunon Darzlubie 250 m opłacono BM
18 Konkel Edyta Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono BM
19 Konkel Wojciech Władysławowo 250 m 10.00 PLN
20 Białk Stanisław Darzlubie 250 m opłacono BM
21 Białk Hanna Darzlubie 250 m opłacono BM
22 Kowalik Adam Jastarnia 10 km The North Runners opłacono BM
23 Dorobczyński Marek Chałupy 10 km North Runners opłacono BM
24 Mickiewicz -Szymańska Ilona Domatówko 10 km opłacono BM
25 Karnowski Wojciech Rumia 250 m Przedszkole Calineczka opłacono BM
26 Prena Wojciech Gościcino 500 m Prency na trasie / SP Gościcino opłacono BM
27 Prena Sławomir Gościcino 10 km Ochotnicza Straż Pożarna w Gościcinie/ Prency na trasie opłacono BM
28 Srok Michał Leśniewo 250 m Pozytywne Przedszkole Leśniewo opłacono BM
29 Głombiowska Zuzanna Gdynia 10 km Runpassion.pl TEAM opłacono BM
30 Kamiński Mateusz Celbowo 2 km Szkoła Podstawowa im M. Zaruskiego w Pucku opłacono BM
31 Kamiński Michał Celbowo 250 m Przedszkole Pod Tecza Puck opłacono BM
32 Labun Zenon Mrzezino 10 km opłacono BM
33 Rybacki Kacper Reda 500 m Ap1 Reda opłacono BM
34 Rybacki Kuba Reda 250 m Przedszkole Milo opłacono BM
35 Wasilke Paulina Reda 500 m opłacono BM
36 Wasilke Julia Reda 500 m opłacono BM
37 Lademann Maciej Darzlubie 10 km opłacono BM
38 Szewka Maciej Darzlubie 10 km OSP DARZLUBIE opłacono BM
39 Lademann Alicja Darzlubie 10 km opłacono BM
40 Szewka Alicja Darzlubie 2 km OSP DARZLUBIE opłacono BM


Wyświetleń: 1226

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ