Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matecki Maciej | Kalisz | Polska | GRUPA 1 - prowadzący grupę: Krzysztof Wydra | Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska | |
2 | Matecka Aleksandra | Niedźwiady | Polska | GRUPA 1 - prowadzący grupę: Krzysztof Wydra | ||
3 | Wydra Krzysztof | Kalisz | Polska | GRUPA 1 - prowadzący grupę: Krzysztof Wydra | Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska | |
4 | Pomorski Krzysztof | Kalisz | Polska | GRUPA 1 - prowadzący grupę: Krzysztof Wydra | ||
5 | Gręda Przemysław | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący grupę: | ||
6 | Gręda Małgorzata | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący grupę: | ||
7 | Cieślak Krystyna | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący grupę: | Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska | |
8 | Cieślak Bartosz | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący grupę: | ||
9 | Cieślak Małgorzata | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący grupę: | ||
10 | Łuczak Agnieszka | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący grupę: | ||
11 | Kostański Wiktor | Kalisz | GRUPA 10 - prowadzący grupę: | |||
12 | Kowalczyk Angelika | Śliwniki | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
13 | Kowalczyk Wiktor | Śliwniki | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
14 | Chudzicka Iwona Chudzicka | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
15 | Chudzicka Amelia | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
16 | Chudzicki Adaś | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
17 | Jankowski Marcin | Mączniki | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska | |
18 | Jankowska Katarzyna | Mączniki | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
19 | Sipka Agnieszka | SKALMIERZYCE | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
20 | Sipka Krzysztof | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
21 | Walczak Jerzy Łukasz | SKALMIERZYCE | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
22 | Wysocka-Nowak Kamila | Nowe Skalmierzyce | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
23 | Ulichnowska Monika | SKALMIERZYCE | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
24 | Ulichnowski Grzegorz | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
25 | Grobelna Madzia | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
26 | Grobelny Miroslaw | Nowe Skalmierzyce | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | ||
27 | GARCAREK EWA | NOWE SKALMIERZYCE | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska | |
28 | Paczesny Bogdan | Koźminek | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | KTR | |
29 | Paczesny Katarzyna | Koźminek | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | KTR | |
30 | Dominiak Hanna | Koźminek | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | KTR | |
31 | Wypych Agnieszka | Kalisz | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | ||
32 | Morawska Ewa | Kalisz | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | ||
33 | Mazek Mateusz | Kalisz | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | ||
34 | Mazek Miłosz | kalisz | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | ||
35 | Stankiewicz195 Jaroslaw | Kalisz | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | ||
36 | Augustyniak Patrycja | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska | |
37 | Augustyniak Jakub | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska | |
38 | Kosowski Piotr Kosowski | Nowe Skalmierzyce | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | ||
39 | Kosowska Karolina | Nowe Skalmierzyce | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | ||
40 | Chojnacka Kamila | Kalisz | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | ||
41 | Ptak Kinga | Kalisz | Polska | GRUPA 2 - prowadzący grupę: | RoweroweLove | |
42 | CZARNOUS ARTUR | KALISZ | Polska | GRUPA 2 - prowadzący grupę: | MUSIKANT KALISZ | |
43 | OLEJNIK MONIKA | KALISZ | Polska | GRUPA 2 - prowadzący grupę: | MUSIKANT KALISZ | |
44 | Roszak Ewelina | Kalisz | Polska | GRUPA 2 - prowadzący grupę: | Wolność umysłu | |
45 | Paszyn Arkadiusz Paszyn | Kalisz | Polska | GRUPA 2 - prowadzący grupę: | ||
46 | Jarzębowski Adrian | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz | ||
47 | Jaśkiewicz Gabriela | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz | ||
48 | Olszewski Irek | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz | ||
49 | Olszewska Wiesia | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz | ||
50 | Marczak Sławomir | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz | ||
51 | JANIK Piotr | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz | Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska | |
52 | Kubera Slawomir | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz | ||
53 | LISEWSKA Anna | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz | Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska | |
54 | Karpisiewicz Jarosław | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz | Klub Turystyki Rowerowej | |
55 | Frąszczak Łukasz | Pleszew | Polska | GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz | ||
56 | FIKUS MARTA | Nowe Skalmierzyce | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
57 | Kasprzak Mariola | Boczkow | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
58 | KĘDZIERSKI KRZYSZTOF | BOCZKÓW | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
59 | Puławska paulina | kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
60 | Puławski przemysław | kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
61 | Puławska antonina | kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
62 | Puławski wojciech | kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
63 | WIŚNIEWSKI ROMAN | KALISZ | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | KNT KALISZ | |
64 | Taterski Marcin | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
65 | Taterska Małgorzata | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
66 | Taterski Maksymilian | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
67 | Mielczarek Honorata | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
68 | Mielczarek Przemysław | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
69 | Olek Krzysztof | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | Calisia Bike | |
70 | Olek Ilona | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | Calisia Bike | |
71 | Kłos Magdalena | Opatówek | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | ||
72 | Skłodowski Paweł | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | Calisia Bike | |
73 | Tylki Magdalena | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | ||
74 | Adamin Grażyna | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | Kaliska Grupa Rowerowa G7 | |
75 | Adamin Edward | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | Kaliska Grupa Rowerowa G7 | |
76 | Cała Krzysztof | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | Kaliska Grupa Rowerowa G7 | |
77 | Wojcieszak Ryszard | Opatówek | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | ||
78 | Bodylski Stanislaw | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | Klub Turystyki Rowerowej "CYKLISTA" w Kaliszu | |
79 | Gaszczynski Michal | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | Klub Turystyki Rowerowej "CYKLISTA" w Kaliszu | |
80 | Ziemniak Miroslaw | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | Klub Turystyki Rowerowej "CYKLISTA" w Kaliszu | |
81 | Bakowski Radoslaw | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | Klub Turystyki Rowerowej "CYKLISTA" w Kaliszu | |
82 | Wasielewska Marzena | Nowe Skalmierzyce | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | ||
83 | Frankowska Mirka | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | ||
84 | BĄŃCZYK ADRIAN | CEKÓW | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | ||
85 | Wierzbicki Łukasz | Koźminek | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | ||
86 | Brzozowski Marcin | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący grupę: Marcin Brzozowski | "Rowerowy Włóczęga" | |
87 | Wierusz Dawid | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący grupę: Marcin Brzozowski | ||
88 | Skłodowski Lucjusz | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący grupę: Marcin Brzozowski | Calisia Bike | |
89 | Zawadka Dominika | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący grupę: Marcin Brzozowski | ||
90 | Zawadka Grzegorz | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący grupę: Marcin Brzozowski | ||
91 | Zawadka Gabriela | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący grupę: Marcin Brzozowski | ||
92 | Zawadka Filip | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący grupę: Marcin Brzozowski | ||
93 | Szukalski Kacper | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący grupę: Marcin Brzozowski | ||
94 | Łuczak Andrzej | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa | |
95 | Łuczak Katarzyna | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa | |
96 | Grzelak Agata | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa | |
97 | Grzelak Marcel | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa | |
98 | Grzelak Radosław | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa | |
99 | Grzanka Danuta | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa | |
100 | Grzanka Piotr | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa |
Wyświetleń: 10368