Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BlueBees Warszawa | |||||||||
1 | Moczyński Piotr | Warszawa | Bieg przedszkolaka (do lat 5) | BlueBees Warszawa | |||||
Diabelskie Pioruny | |||||||||
2 | Szarmach Stanisław | Gródek | Bieg główny 3,5 km | Diabelskie Pioruny | |||||
Diabelskie pioruny | |||||||||
3 | Słomska Monika | Jeżewo | Bieg główny 3,5 km | Diabelskie pioruny | |||||
4 | Wruk Justyna | Gródek | Nordic Walking 3,5 km | Diabelskie pioruny | |||||
5 | Zalewska Alina | Sierosław | Nordic Walking 3,5 km | Diabelskie pioruny | |||||
6 | Nowak Ewa | Drzycim | Bieg główny 3,5 km | Diabelskie pioruny | |||||
7 | Nowicka Tatiana | Świecie | Bieg główny 3,5 km | Diabelskie pioruny | |||||
Moja Szkoła Łomianki | |||||||||
8 | Moczyńska Ewa | Warszawa | Bieg dzieci (8-9 lat) | Moja Szkoła Łomianki | |||||
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Sierosławiu | |||||||||
9 | Żbikowski Wojciech | Sierosław | Bieg przedszkolaka (6-7 lat) | Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Sierosławiu | |||||
OSP OSIE | |||||||||
10 | Konieczka Michał | Osie | Bieg główny 3,5 km | OSP OSIE | |||||
Przedszkole Drzycim | |||||||||
11 | Kwiatkowska Inga | Drzycim | Bieg przedszkolaka (6-7 lat) | Przedszkole Drzycim | |||||
12 | Kwiatkowska Liliana | Drzycim | Bieg przedszkolaka (do lat 5) | Przedszkole Drzycim | |||||
13 | Wróbel Nikodem | Drzycim | Bieg przedszkolaka (do lat 5) | Przedszkole Drzycim | |||||
14 | Wróble Zuzanna | Drzycim | Bieg przedszkolaka (do lat 5) | Przedszkole Drzycim | |||||
15 | Konopa Aleks | Drzycim | Bieg przedszkolaka (do lat 5) | Przedszkole Drzycim | |||||
16 | Konopa Maja | Drzycim | Bieg przedszkolaka (do lat 5) | Przedszkole Drzycim | |||||
SP Gródek | |||||||||
17 | Miloch Mateusz | Gródek | Bieg dzieci (14-15 lat) | SP Gródek | |||||
18 | Czajka Kacper | Gródek | Bieg dzieci (14-15 lat) | SP Gródek | |||||
19 | Fierek Jan | Gródek | Bieg dzieci (14-15 lat) | SP Gródek | |||||
Szkoła Drzycim | |||||||||
20 | Śledź Lena | Drzycim | Bieg dzieci (12-13 lat) | Szkoła Drzycim | |||||
21 | Kocikowski Kacper | Drzycim | Bieg dzieci (8-9 lat) | Szkoła Drzycim | |||||
22 | Żurawińska Martyna | Gródek | Bieg dzieci (8-9 lat) | Szkoła Drzycim | |||||
23 | MROZIŃSKI MARCEL | DRZYCIM | Bieg dzieci (8-9 lat) | Szkoła Drzycim | |||||
24 | Gaca Oliwia | Drzycim | Bieg dzieci (8-9 lat) | Szkoła Drzycim | |||||
25 | Gaca Mikołaj Gaca | Drzycim | Bieg dzieci (10-11 lat) | Szkoła Drzycim | |||||
26 | Sudoł Wojtek | Drzycim | Bieg dzieci (12-13 lat) | Szkoła Drzycim | |||||
27 | Dolińczyk Mikołaj | Drzycim | Bieg dzieci (12-13 lat) | Szkoła Drzycim | |||||
Szkoła Lniano | |||||||||
28 | Werońska Weronika | Lniano | Bieg dzieci (8-9 lat) | Szkoła Lniano | |||||
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Gródku | |||||||||
29 | Luks Mikołaj | Lubocheń | Bieg dzieci (14-15 lat) | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Gródku | |||||
30 | Leszczyński Piotr | Biechowo | Bieg dzieci (10-11 lat) | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Gródku | |||||
31 | Leszczyński Radosław | Biechowo | Bieg dzieci (14-15 lat) | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Gródku | |||||
Szkoła podstawowa w Drzycimiu | |||||||||
32 | Kruczyńska Zuzanna Maria | Biechòwko 12 | Bieg dzieci (8-9 lat) | Szkoła podstawowa w Drzycimiu | |||||
The Runners Świecie | |||||||||
33 | Dziennik Maciej | Świecie | Bieg główny 3,5 km | The Runners Świecie | |||||
ZPO Drzycim | |||||||||
34 | Wiśniewska Dominika | Drzycim | Bieg dzieci (10-11 lat) | ZPO Drzycim | |||||
35 | Krauze Karolina | Drzycim | Bieg dzieci (10-11 lat) | ZPO Drzycim | |||||
36 | Malinowska Aleksandra | Gacki | Bieg przedszkolaka (6-7 lat) | ZPO Drzycim | |||||
37 | Holc Monika | Drzycim | Bieg dzieci (8-9 lat) | ZPO Drzycim | |||||
38 | Suchomski Oskar | Drzycim | Bieg przedszkolaka (6-7 lat) | ZPO Drzycim | |||||
39 | Suchomski Mikołaj | Drzycim | Bieg przedszkolaka (do lat 5) | ZPO Drzycim | |||||
40 | Recki Patryk | Drzycim | Bieg dzieci (10-11 lat) | ZPO Drzycim | |||||
41 | KONOPA HUBERT | DRZYCIM | Bieg dzieci (10-11 lat) | ZPO Drzycim | |||||
42 | Różycki Brunon | Drzycim | Bieg dzieci (10-11 lat) | ZPO Drzycim | |||||
43 | Trajder Aleksandra | Dąbrówka | Bieg dzieci (8-9 lat) | ZPO Drzycim | |||||
44 | Piotrowski Wojciech | Drzycim | Bieg przedszkolaka (do lat 5) | ZPO Drzycim | |||||
45 | Piotrowski Szymon | Drzycim | Bieg dzieci (8-9 lat) | ZPO Drzycim | |||||
46 | Piotrowska Natalia | Drzycim | Bieg dzieci (10-11 lat) | ZPO Drzycim | |||||
47 | Szymczyk Maja | Drzycim | Bieg dzieci (8-9 lat) | ZPO Drzycim | |||||
48 | Rajnowska Zofia | Drzycim | Bieg dzieci (8-9 lat) | ZPO Drzycim | |||||
49 | Balicka Lena | Drzycim | Bieg dzieci (10-11 lat) | ZPO Drzycim | |||||
50 | Kaczyńska Agnieszka | Drzycim | Bieg dzieci (10-11 lat) | ZPO Drzycim | |||||
51 | Trajder Aleksandra | Drzycim | Bieg dzieci (8-9 lat) | ZPO Drzycim | |||||
52 | Konopa Aleksandra | Drzycim | Bieg dzieci (8-9 lat) | ZPO Drzycim | |||||
53 | Topolińska Agata | Drzycim | Bieg dzieci (8-9 lat) | ZPO Drzycim | |||||
54 | Poraj Dominik | Drzycim | Bieg dzieci (8-9 lat) | ZPO Drzycim | |||||
55 | Kochanowicz Katarzyna | Drzycim | Bieg dzieci (14-15 lat) | ZPO Drzycim | |||||
56 | Mindykowska Martyna | Drzycim | Bieg dzieci (14-15 lat) | ZPO Drzycim | |||||
57 | Wróblewska Klaudia | Drzycim | Bieg dzieci (8-9 lat) | ZPO Drzycim | |||||
58 | Wróblewska Anna | Drzycim | Bieg dzieci (14-15 lat) | ZPO Drzycim | |||||
59 | Ziółkowska Otylia | Drzycim | Bieg dzieci (14-15 lat) | ZPO Drzycim | |||||
60 | Witkowska Agnieszka | Drzycim | Bieg dzieci (12-13 lat) | ZPO Drzycim | |||||
61 | Wróblewska Daria | Drzycim | Bieg dzieci (12-13 lat) | ZPO Drzycim | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
62 | Matuszewski Rafał | Poznań | Nordic Walking 3,5 km | ||||||
63 | Konarski Michał | Inowrocław | Nordic Walking 3,5 km | ||||||
64 | Hilpert Julia | Dólsk | Bieg dzieci (12-13 lat) | ||||||
65 | Nowiński Kuba | Dólsk | Bieg przedszkolaka (do lat 5) | ||||||
66 | Golovina Anastasiia | Gródek | Bieg główny 3,5 km | ||||||
67 | Zhuk Natalia | Gródek | Nordic Walking 3,5 km | ||||||
68 | Gutowska Pola | drzycim | Bieg dzieci (8-9 lat) | ||||||
69 | gutowska inga | drzycim | Bieg dzieci (12-13 lat) | ||||||
70 | Radziszewski Adrian | Drzycim | Bieg główny 3,5 km | ||||||
71 | Radziszewska Monika | Drzycim | Nordic Walking 3,5 km | ||||||
72 | Gibalski Marcel | Lubocheń | Bieg dzieci (8-9 lat) | ||||||
73 | Golovina Mariam | Gródek | Bieg przedszkolaka (do lat 5) | ||||||
74 | Golovina Milana | Gródek | Bieg dzieci (10-11 lat) | ||||||
75 | Zieliński Bartosz | Drzycim | Bieg dzieci (14-15 lat) | ||||||
76 | Zalewska Oliwia | Sierosław | Nordic Walking 3,5 km | ||||||
77 | Dziennik Mateusz | Świecie | Bieg dzieci (8-9 lat) | ||||||
78 | Śląska Angelika | Świecie | Nordic Walking 3,5 km | ||||||
79 | Konarski Tomasz | Drzycim | Bieg dzieci (14-15 lat) | ||||||
80 | Zielińska Wioletta | Drzycim | Nordic Walking 3,5 km | ||||||
81 | Zielińska Katarzyna | Drzycim | Nordic Walking 3,5 km | ||||||
82 | Michalak Krystian | Dąbrówka | Bieg główny 3,5 km | ||||||
83 | Michalak Ilona | Dąbrówka | Nordic Walking 3,5 km | ||||||
84 | Sudoł Piotr | Drzycim | Bieg dzieci (14-15 lat) | ||||||
85 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Bieg główny 3,5 km | ||||||
86 | Gawkowski Dawid | Starogard Gdański | Bieg dzieci (12-13 lat) | ||||||
87 | Konarska Bożena | Drzycim | Nordic Walking 3,5 km | ||||||
88 | Ratkowska Jolanta | Drzycim | Nordic Walking 3,5 km | ||||||
89 | Karamucka Weronika | Wielki Komorsk | Nordic Walking 3,5 km | ||||||
90 | Gehrke Grzegorz | Drzycim | Bieg główny 3,5 km | ||||||
91 | Gibalski Sebastian | Lubocheń | Bieg główny 3,5 km | ||||||
92 | Zielińska Katarzyna | Drzycim | Nordic Walking 3,5 km | ||||||
93 | Gołecka Małgorzata | Biechówko | Bieg główny 3,5 km | ||||||
94 | Gołecki Jacek | Biechówko | Bieg główny 3,5 km | ||||||
95 | Luks Kamila | Lubocheń | Bieg główny 3,5 km | ||||||
96 | Blachowska Barbara | Jastrzębie | Nordic Walking 3,5 km | ||||||
97 | Młynarska Weronika | Drzycim | Bieg przedszkolaka (do lat 5) | ||||||
98 | Michalak Filip | Dąbrówka | Bieg dzieci (10-11 lat) | ||||||
99 | Michalak Marcel | Dąbrówka | Bieg przedszkolaka (6-7 lat) | ||||||
100 | Dolińczyk Ewelina | Drzycim | Bieg główny 3,5 km | ||||||
101 | Dolińczyk Daniel | Drzycim | Bieg główny 3,5 km |
Wyświetleń: 8182