Weź udział w biegu na 10 km Northvolt Open i ścigaj się z Mistrzem!

12 czerwca, 10:00-17:00, Park im. Ronalda Reagana w Gdańsku

 

Northvolt Open to bieg na 10 kilometrów pt. „Uciekaj przed Mistrzem”. Olimpijczyk i wielokrotny Mistrz Polski, Marcin Chabowski, będzie gonił biegaczy, a że wystartuje później niż wszyscy uczestnicy, to nie ma pewności, że dobiegnie do mety jako pierwszy. Tak więc przyjmij wyzwanie i spróbuj wygrać z Mistrzem – zapisz się na bieg!

 

Pakiety startowe (69 PLN)

W skład pakietów startowych wchodzi koszulka Nike z logo biegu oraz medal. Pakiety będzie można odbierać przed biegiem w Parku Reagana, w namiocie Northvolt, od godziny 8.45.

 

W trakcie Northvolt Open przewidziane są też dodatkowe atrakcje, więc śmiało możecie zabrać rodzinę i przyjaciół - dla każdego znajdzie się coś ciekawego! Joga na trawie, prowadzona przez Patrycję Wróblewską, nordic walking z instruktorem, gra w palanta, siatkówkę lub piłkę nożną, rodzinne igrzyska olimpijskie - i to jeszcze nie wszystkie niespodzianki. Na najmłodszych będą czekały dmuchańce oraz warsztaty kreatywne.

Za sferę kulinarną będą odpowiadali kucharze z trójmiejskich food truck’ów.

Wydarzenie organizowane jest przez firmę Northvolt, która buduje w Gdańsku zakład produkujący magazyny energii i systemy bateryjne dla przemysłu. Będzie to największy tego rodzaju obiekt produkcyjny w Europie. Inwestycja, warta 200 milionów dolarów, stworzy 500 nowych miejsc pracy.

Wszystko wskazuje na to, że będzie to świetna impreza, na której nie może Cię zabraknąć!

Link do wydarzenia na Facebooku.

Dokładne miejsce biura zawodów.

Wyświetleń: 5782

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ