Ice Cream Run 2022 z Lód Miód
Bieg dziecięcy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jaroszewicz Mikołaj BEŁCHATÓW Bieg dziecięcy opłacono BM
2 Spychalski Kajetan Łódź Bieg dziecięcy
3 Banaszczyk Filip Zgierz Bieg dziecięcy opłacono BM
4 Trzcińska Natalia Rąbień AB Bieg dziecięcy SP1 Aleksandrów Łódzki opłacono BM
5 Mencel Hanna BEŁCHATÓW Bieg dziecięcy opłacono BM
6 Kłos Tomasz Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
7 Sowińska Julia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
8 Rzepkowska JULIA LUTOMIERSK Bieg dziecięcy opłacono BM
9 Koziarska Magdalena Łódź Bieg dziecięcy opłacono
10 Grzelak Kacper Włocławek Bieg dziecięcy opłacono BM
11 Orłowski Witold Łódź Bieg dziecięcy opłacono
12 Bandura Mikołaj Łódź Bieg dziecięcy opłacono
13 Grzelak Jakub Włocławek Bieg dziecięcy opłacono BM
14 Zielińska Iga Bełchatów Bieg dziecięcy opłacono BM
15 Kazimierczak Michał Łódź Bieg dziecięcy Szkoła Podstawowa nr 173 opłacono BM
16 Ośka Sara Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
17 Rak Borys Łódź Bieg dziecięcy opłacono
18 Stelmach Paulina Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
19 Izydorczyk Antoni Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
20 Zielińska Ada Bełchatów Bieg dziecięcy opłacono BM
21 Wyplosz Janek Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
22 Rak Feliks Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
23 Zieliński Eryk Bełchatów Bieg dziecięcy opłacono BM
24 Paszka Natalia Gdynia Bieg dziecięcy Sp 17 gdynia opłacono BM
25 Grobelkiewicz Julia Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy SP44 opłacono BM
26 Komsa Aleksandra Łódź Bieg dziecięcy UKS Orientuś Łódź opłacono BM
27 Wypych Gosia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
28 Paszka Bartosz Gdynia Bieg dziecięcy Sp 17 gdynia opłacono BM
29 Grobelkiewicz Juliusz Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy SP44 opłacono BM
30 Komsa Piotr Łódź Bieg dziecięcy UKS Orientuś Łódź opłacono BM
31 Głowinkowski Błażej Aleksandrów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
32 Barańska Maria Zgierz Bieg dziecięcy opłacono BM
33 Motyl Patryk Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
34 Głowinkowski Fabian Aleksandrów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
35 Dziekańska Lena Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
36 Witczak Amelka Łęczyca Bieg dziecięcy opłacono BM
37 Banaszczyk Pola Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
38 Pawlak Hanna Łódź Bieg dziecięcy Akademia Lekkoatletyki Łódź opłacono BM
39 Kuczawska Marysia ŁÓDŹ Bieg dziecięcy opłacono BM
40 Kozłowski Adam Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
41 Chojnacki Jakub Stryków Bieg dziecięcy opłacono BM
42 Remlein Mirosław Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
43 Hanuza Franciszek ŁÓDŹ Bieg dziecięcy opłacono BM
44 Paliwoda Zuzanna Stary Adamów Bieg dziecięcy opłacono BM
45 Laszuk Franciszek Borowa Bieg dziecięcy opłacono BM
46 Porczyńska Natalia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
47 Olejniczak Nikodem Łódź Bieg dziecięcy SP TOE opłacono BM
48 Borowiecki Tymoteusz Borowa Bieg dziecięcy opłacono BM
49 Biliński Mikołaj Łódź Bieg dziecięcy Biliński Team Run&Walk opłacono
50 Filipczak Wojciech łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
51 Borowiecka Iga Borowa Bieg dziecięcy opłacono BM
52 Grzegorczyk Tymon Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
53 Grzegorczyk Leon Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
54 SYGUŁA SANDRA TOMASZÓW MAZ. Bieg dziecięcy opłacono
55 Binkowska Ada ŁÓDŹ Bieg dziecięcy opłacono BM
56 Zając Julian Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
57 Szmajda Filip Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
58 Pachniewicz Zuzanna Czarnocin Bieg dziecięcy opłacono BM
59 Świątczak Hania Łódź Bieg dziecięcy opłacono
60 Bobrowski Borys Lodz Bieg dziecięcy opłacono BM
61 Dąbrowski Iga Łódź Bieg dziecięcy opłacono
62 Banaś Mikołaj Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
63 Stefańska Emilia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
64 Jastrzębski Tadeusz Brzeziny Bieg dziecięcy Żłobek Maluch Brzeziny opłacono BM
65 Smolec Antosia Łódź Bieg dziecięcy opłacono
66 Pakos Juliusz Łódź Bieg dziecięcy opłacono
67 Grzech Celina Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
68 Smolec Michalina Łódź Bieg dziecięcy opłacono
69 Kubiak Maja Łódź Bieg dziecięcy opłacono
70 Stefaniak Adam Lodz Bieg dziecięcy opłacono BM
71 Mardofel Stanisław Lodz Bieg dziecięcy opłacono BM
72 Janiak Gabriel Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
73 Stawoska Nina Aleksandrów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
74 Podlewski Miłosz Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
75 Matachowski Wojciech Regny Bieg dziecięcy opłacono BM
76 Podlewski Igor Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
77 Witkowski Kacper Łódź Bieg dziecięcy Biegusy opłacono BM
78 Wojciechowska Ina Rąbień AB Bieg dziecięcy opłacono BM
79 Drozdowski Adam Łódź Bieg dziecięcy opłacono
80 Warszawa Miron Łódź Bieg dziecięcy SP nr 1 w Łodzi opłacono BM
81 Frymus Amelia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
82 Warszawa Iskra Łódź Bieg dziecięcy PM nr 125 w Łodzi opłacono BM
83 Stanek Julek Łódź Bieg dziecięcy opłacono
84 Frymus Bartosz Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
85 Orłowski Szymon Łódź Bieg dziecięcy SP 3 opłacono BM
86 Kaczorowska Wiktoria Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
87 Młynarczyk Michał Łódź Bieg dziecięcy Dzieciaki zza pola opłacono
88 Grochowski Jan Witoldów Bieg dziecięcy opłacono BM
89 Janus Jurek Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
90 Skonieczna Łucja Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
91 Skonieczna Małgorzata Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
92 Spaczyńska Martyna Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
93 Gryszczyńska Fabian Gruszczyński Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
94 Kaczorowska Natalia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
95 Czerwiec Maja Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
96 Nawrot Amelia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
97 Kurek Dawid Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
98 Przybylska Alicja Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
99 Wojciechowski Jan Łódź Bieg dziecięcy opłacono
100 Urbaszek Jagoda Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM


Wyświetleń: 11960

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ