Ice Cream Run 2022 z Lód Miód
Bieg dziecięcy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pakos Aleksander Łódź Bieg dziecięcy opłacono
2 Dąbrowski Iga Łódź Bieg dziecięcy opłacono
3 Unlu Teoman Łódź Bieg dziecięcy Sp 116 opłacono BM
4 Kierzkowski Aleksander Łódź Bieg dziecięcy Szybki dzieciak opłacono BM
5 Głydziak Róża Łódź Bieg dziecięcy AZS opłacono BM
6 Głydziak Zofia Łódź Bieg dziecięcy AZS opłacono BM
7 Barańska Maria Zgierz Bieg dziecięcy opłacono BM
8 Sil Zofia Parzniew Bieg dziecięcy opłacono BM
9 Sil Maria Parzniew Bieg dziecięcy opłacono BM
10 Misztal Rafał Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
11 Kamocka Kaja Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
12 Jaroszewski Jarek Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
13 Jaroszewska Weronika Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
14 Stawoska Nina Aleksandrów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
15 Hanuza Franciszek ŁÓDŹ Bieg dziecięcy opłacono BM
16 Barczyński Eryk Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
17 Barczyński Olaf Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
18 Węzikowski Jan Pabianice Bieg dziecięcy opłacono
19 Gołota Aleksandra Łódź Bieg dziecięcy opłacono
20 Kaczmarski Kacper Zgierz Bieg dziecięcy opłacono
21 Falkowska Anna Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
22 Falkowski Tomasz Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
23 Balczyńska Nina Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
24 Olejniczak Nikodem Łódź Bieg dziecięcy SP TOE opłacono BM
25 Sowińska Julia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
26 Kuźmicka Halszka Rąbień Bieg dziecięcy opłacono BM
27 Zakrzewska Amelia Lutomiersk Bieg dziecięcy opłacono BM
28 Pachniewicz Zuzanna Czarnocin Bieg dziecięcy opłacono BM
29 Zając Julian Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
30 Biliński Mikołaj Łódź Bieg dziecięcy Biliński Team Run&Walk opłacono
31 Porczyńska Natalia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
32 Chojnacki Jakub Stryków Bieg dziecięcy opłacono BM
33 Salski Tytus Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
34 Krakowski Adam Łodź Bieg dziecięcy opłacono BM
35 Warszawa Iskra Łódź Bieg dziecięcy PM nr 125 w Łodzi opłacono BM
36 Warszawa Miron Łódź Bieg dziecięcy SP nr 1 w Łodzi opłacono BM
37 Smolec Michalina Łódź Bieg dziecięcy opłacono
38 Smolec Antosia Łódź Bieg dziecięcy opłacono
39 Motyl Patryk Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
40 Morawiec Stanisław Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
41 Salski Leonard Łódź Bieg dziecięcy Akademia Lekkoatletyki Łódź opłacono BM
42 Olobry Błażej Zgierz Bieg dziecięcy opłacono BM
43 Olobry Sara Zgierz Bieg dziecięcy opłacono BM
44 Mazurek Tymon Lodz Bieg dziecięcy opłacono BM
45 Rubinkowski Mateusz Łódź Bieg dziecięcy Razem Trenujemy Sport opłacono BM
46 Rubinkowski Szymon Łódź Bieg dziecięcy Razem Trenujemy Sport opłacono BM
47 Janiszewska Luiza Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
48 Orłowski Szymon Łódź Bieg dziecięcy SP 3 opłacono BM
49 Banaś Mikołaj Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
50 Borowiecka Iga Borowa Bieg dziecięcy opłacono BM
51 Borowiecki Tymoteusz Borowa Bieg dziecięcy opłacono BM
52 Laszuk Franciszek Borowa Bieg dziecięcy opłacono BM
53 Bocian Aneta Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
54 Siwińska Kalina Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
55 Siwińska Amelia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
56 Wojna Olek Łódź Bieg dziecięcy opłacono
57 Falkowski Miłosz łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
58 Lesiewicz Amelka Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
59 Urbaszek Jagoda Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
60 Grzegorczyk Leon Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
61 Grzegorczyk Tymon Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
62 Spychalski Kajetan Łódź Bieg dziecięcy
63 Bošnjak Tomasz Skierniewice Bieg dziecięcy opłacono BM
64 Rogowska Iga Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
65 Kućmański Kamil Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
66 Kućmański Krzysztof Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
67 Wojciechowski Jan Łódź Bieg dziecięcy opłacono
68 Frymus Bartosz Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
69 Frymus Amelia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
70 Podlewski Igor Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
71 Podlewski Miłosz Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
72 Mardofel Stanisław Lodz Bieg dziecięcy opłacono BM
73 Stefaniak Adam Lodz Bieg dziecięcy opłacono BM
74 Jastrzębski Tadeusz Brzeziny Bieg dziecięcy Żłobek Maluch Brzeziny opłacono BM
75 Banaszczyk Pola Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
76 Grobelkiewicz Juliusz Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy SP44 opłacono BM
77 Grobelkiewicz Julia Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy SP44 opłacono BM
78 Zieliński Eryk Bełchatów Bieg dziecięcy opłacono BM
79 Zielińska Ada Bełchatów Bieg dziecięcy opłacono BM
80 Izydorczyk Antoni Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
81 Stelmach Paulina Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
82 Ośka Sara Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
83 Zielińska Iga Bełchatów Bieg dziecięcy opłacono BM
84 Grzelak Jakub Włocławek Bieg dziecięcy opłacono BM
85 Grzelak Kacper Włocławek Bieg dziecięcy opłacono BM
86 Wrzosek Teodor Łódź Bieg dziecięcy Wrzoski Team opłacono BM
87 Wrzosek Antoni Łódź Bieg dziecięcy Wrzoski Team opłacono BM
88 Badek Liliana Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
89 Przybylski Jakub Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
90 Przybylska Zofia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
91 Włudarczyk Antoni Starowa Góra Bieg dziecięcy Dzieciaki zza pola opłacono
92 Włudarczyk Maciej Starowa Góra Bieg dziecięcy Dzieciaki zza pola opłacono
93 Włudarczyk Wojciech Starowa Góra Bieg dziecięcy Dzieciaki zza pola opłacono
94 Sieradzan Adrianna Łódź Bieg dziecięcy Dzieciaki zza pola opłacono
95 Sieradzan Katarzyna Łódź Bieg dziecięcy Dzieciaki zza pola opłacono
96 Worach Franciszek Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
97 Worach Antoni Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
98 Nowak Arkadiusz Łódź Bieg dziecięcy Przedszkole Jonaszek opłacono BM
99 Turek Lilianna Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
100 Sroczyńska Julia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM


Wyświetleń: 11961

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ