Ice Cream Run 2022 z Lód Miód
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 SYGUŁA SANDRA TOMASZÓW MAZ. Bieg dziecięcy opłacono
2 Kubiak Maja Łódź Bieg dziecięcy opłacono
3 Janiak Gabriel Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
4 Matachowski Wojciech Regny Bieg dziecięcy opłacono BM
5 Witkowski Kacper Łódź Bieg dziecięcy Biegusy opłacono BM
6 Kaczorowska Wiktoria Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
7 Spaczyńska Martyna Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
8 Kaczorowska Natalia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
9 Nawrot Amelia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
10 Przybylska Alicja Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
11 SZYSZKO JAN Łódź Bieg dziecięcy KAWALERIA SZATANA opłacono BM
12 Dąbrowski Igor Łódź Bieg dziecięcy opłacono
13 Kaźmierska Alisa Łódź Bieg dziecięcy opłacono
14 Nawrot Bruno Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
15 Mielczarek Blanka Lodz Bieg dziecięcy opłacono BM
16 Matachowska Adrianna Regny Bieg dziecięcy opłacono BM
17 Miller Kacper Łódź Bieg dziecięcy opłacono
18 Pyda Oskar Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
19 Kowalska Antosia Łódź Bieg dziecięcy opłacono
20 Kowalski Łukasz Łódź Bieg dziecięcy opłacono
21 Pomykała Pola Łódź Bieg dziecięcy TeamPomykała opłacono BM
22 Świerko Zofia Rąbień AB Bieg dziecięcy opłacono BM
23 Mrowicka Zosia Łódź Bieg dziecięcy opłacono
24 Jędrzejczak Anna Krystyna Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
25 Karpowicz Krystyna Łódź Bieg dziecięcy opłacono
26 Kowalczyk Gaja Łask Bieg dziecięcy opłacono
27 Bartczak Brandon Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
28 Laskowski Wojciech Lodz Bieg dziecięcy 2beFit team opłacono BM
29 Szefer Sandra Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
30 Orłowska Lidia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
31 Szewczyk Mateusz Łódź Bieg dziecięcy opłacono
32 Wypych Marysia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
33 Kłos Zuzanna Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
34 Stasiak Adam ŁÓDŹ Bieg dziecięcy opłacono BM
35 Szewczyk Jakub Łódź Bieg dziecięcy opłacono
36 Kaczmarek Pola Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
37 Pietrzyk Alicja Rawa Mazowiecka Bieg dziecięcy opłacono
38 Banaszczyk Filip Zgierz Bieg dziecięcy opłacono BM
39 Kłos Tomasz Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
40 Rzepkowska JULIA LUTOMIERSK Bieg dziecięcy opłacono BM
41 Koziarska Magdalena Łódź Bieg dziecięcy opłacono
42 Orłowski Witold Łódź Bieg dziecięcy opłacono
43 Kazimierczak Michał Łódź Bieg dziecięcy Szkoła Podstawowa nr 173 opłacono BM
44 Wyplosz Janek Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
45 Wypych Gosia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
46 Głowinkowski Błażej Aleksandrów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
47 Głowinkowski Fabian Aleksandrów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
48 Pawlak Hanna Łódź Bieg dziecięcy Akademia Lekkoatletyki Łódź opłacono BM
49 Kozłowski Adam Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
50 Paliwoda Zuzanna Stary Adamów Bieg dziecięcy opłacono BM
51 Binkowska Ada ŁÓDŹ Bieg dziecięcy opłacono BM
52 Szmajda Filip Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
53 Świątczak Hania Łódź Bieg dziecięcy opłacono
54 Stefańska Emilia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
55 Pakos Juliusz Łódź Bieg dziecięcy opłacono
56 Wojciechowska Ina Rąbień AB Bieg dziecięcy opłacono BM
57 Drozdowski Adam Łódź Bieg dziecięcy opłacono
58 Stanek Julek Łódź Bieg dziecięcy opłacono
59 Janus Jurek Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
60 Gryszczyńska Fabian Gruszczyński Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
61 Czerwiec Maja Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
62 Bąk Aleksandra Łódź Bieg dziecięcy PM nr 122 opłacono BM
63 Florczyk Jakub Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
64 Wolańczyk Filip Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
65 Janus Jagna Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
66 Florczyk Tymoteusz Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
67 Krzyżanowski Jakub ŁÓDŹ Bieg dziecięcy opłacono
68 Krzyżanowski Kacper ŁÓDŹ Bieg dziecięcy opłacono
69 Stawski Adam Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
70 Poturała Stasio ŁÓDŹ Bieg dziecięcy opłacono BM
71 Borusowski Franciszek Łódź Bieg dziecięcy opłacono
72 Stawski Oliwier Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
73 Stawski Jakub Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
74 Malanowski Miłosz Łódź Bieg dziecięcy Przedszkolak opłacono BM
75 Wojda Zosia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
76 Chodorowski-Sroka Tymon Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
77 Chojnacki Aleksander Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
78 Kornacki Filip Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
79 Kornacki Artur Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
80 Magdy Antonio Mirosławice Bieg dziecięcy Biliński Team Run&Walk opłacono BM
81 Krejczy Hanna Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
82 Jaszczur Michał Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
83 Soczyńska Zuzanna Ozorków Bieg dziecięcy opłacono BM
84 Grabski Aleksander Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
85 Stępień Lilia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
86 Broziński Krzysztof Bedoń-wieś Bieg dziecięcy opłacono BM
87 Michalski Bartosz Łódź Bieg dziecięcy opłacono
88 Kmin Stanisław Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
89 Wieraszka Filip Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
90 Zieliński Antoni Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
91 Zemło Karolina Warszawa Bieg dziecięcy opłacono BM
92 Szczepaniec Aleksandra Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
93 Jaroszewicz Mikołaj BEŁCHATÓW Bieg dziecięcy opłacono BM
94 Trzcińska Natalia Rąbień AB Bieg dziecięcy SP1 Aleksandrów Łódzki opłacono BM
95 Mencel Hanna BEŁCHATÓW Bieg dziecięcy opłacono BM
96 Bandura Mikołaj Łódź Bieg dziecięcy opłacono
97 Rak Borys Łódź Bieg dziecięcy opłacono
98 Rak Feliks Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
99 Paszka Natalia Gdynia Bieg dziecięcy Sp 17 gdynia opłacono BM
100 Komsa Aleksandra Łódź Bieg dziecięcy UKS Orientuś Łódź opłacono BM


Wyświetleń: 11494

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ