Ice Cream Run 2022 z Lód Miód
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Laskowska Dorota Łódź Bieg główny opłacono BM
302 Kołodziejska Agnieszka Łódź Bieg główny opłacono BM
303 Karasek Dariusz Slubice Bieg główny opłacono BM
304 Sroczyńska Julia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
305 Polaszczyk Bartłomiej Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
306 Polaszczyk Dawid Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
307 Grabicka Sara Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
308 Grabicki Rafał Łódź Bieg główny opłacono BM
309 Janiszewski Jakub Łódź Bieg główny opłacono BM
310 Kurek Dawid Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
311 Kurek Paweł Łódź Bieg główny opłacono BM
312 Wojtylak Krzysztof Łódź Bieg główny opłacono BM
313 Olędzki Marcin Oledzki Łódź (Łódź-Górna) Bieg główny opłacono BM
314 Skonieczny Jarosław Łódź Bieg główny opłacono BM
315 Skonieczna Małgorzata Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
316 Janicki Mateusz ŁÓDŹ Bieg główny opłacono BM
317 Skonieczna Łucja Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
318 Skonieczna Katarzyna Łódź Bieg główny opłacono BM
319 Mastalerz Martyna Pabianice Bieg główny Księżniczki Patataja opłacono BM
320 Myroniuk Małgorzata Łódź Bieg główny opłacono BM
321 Grochowski Jan Witoldów Bieg dziecięcy opłacono BM
322 Kozioł Anna Łódź Bieg główny opłacono
323 Młynarczyk Michał Łódź Bieg dziecięcy Dzieciaki zza pola opłacono
324 Kaźmierska Monika Krośniewice Bieg główny opłacono BM
325 Gabryelczyk Marta Łodź Bieg główny Razem Trenujemy Sport opłacono BM
326 Podgórska Aleksandra Podgórska Łódź Bieg główny opłacono BM
327 Domańska Sylwia Łódź Bieg główny opłacono BM
328 Woźna Martika Łódź Bieg główny opłacono BM
329 Małolepszy Zdzisław Łódź Bieg główny NiktTeam opłacono BM
330 Banachowicz Daniel Łódź Bieg główny opłacono BM
331 Damaz Jakub Łódź Bieg główny opłacono BM
332 Grzech Celina Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
333 Filipczak Marta Łódź Bieg główny opłacono BM
334 Grzech Marcin Łódź Bieg główny opłacono BM
335 Damaz Żaneta Łódź Bieg główny opłacono BM
336 Bobrowska Katarzyna Lodz Bieg główny opłacono BM
337 Bobrowski Borys Lodz Bieg dziecięcy opłacono BM
338 Nowak Damian Łódź Bieg główny opłacono BM
339 KAPUŚCIŃSKA Natalia Łódź Bieg główny opłacono BM
340 Szymczak Michał Łódź Bieg główny opłacono BM
341 STUDZIANNA-KAPUŚCIŃSKA Agnieszka Łódź Bieg główny opłacono BM
342 Szymczak Antonina Łódź Bieg główny opłacono BM
343 Górowski Wiktor Górowski Łódź Bieg główny opłacono BM
344 Filipczak Wojciech łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
345 Błaszczyk Szymon Łódź Bieg główny opłacono
346 Filipczak Justyna łódź Bieg główny opłacono BM
347 Aleksandrowicz Beata Kaletnik Bieg główny opłacono BM
348 Żurański Michał Łódź Bieg główny opłacono BM
349 Remlein Mirosław Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
350 Włodarczyk Arkadiusz Łódź Bieg główny opłacono BM
351 Domańska Izabela Łódź Bieg główny opłacono BM
352 Garus Martyna Łódź Bieg główny opłacono BM
353 Kopczyńska Katarzyna Łódź Bieg główny opłacono BM
354 Borkowska Anna Aleksandrów Łódzki Bieg główny opłacono BM
355 Kuczawska Marysia ŁÓDŹ Bieg dziecięcy opłacono BM
356 Bartosik Krystyna Warszawa Bieg główny opłacono BM
357 Bielecka-Dziekańska Anna Łódź Bieg główny opłacono BM
358 Witczak Amelka Łęczyca Bieg dziecięcy opłacono BM
359 Dziekańska Lena Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
360 Niewolska Kinga Łęczna Bieg główny opłacono BM
361 Komsa Piotr Łódź Bieg dziecięcy UKS Orientuś Łódź opłacono BM
362 Korc Anna Aleksandrów Łódzki Bieg główny opłacono BM
363 Paszka Bartosz Gdynia Bieg dziecięcy Sp 17 gdynia opłacono BM
364 Komsa Aleksandra Łódź Bieg dziecięcy UKS Orientuś Łódź opłacono BM
365 Karasińska Ewa Zgierz Bieg główny 5 z Księżyca opłacono
366 Paszka Natalia Gdynia Bieg dziecięcy Sp 17 gdynia opłacono BM
367 Lenartowicz Anna Łódź Bieg główny opłacono BM
368 Rak Feliks Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
369 Scibor Aleksandra Łodz Bieg główny opłacono BM
370 Kolanek Aneta Bełchatów Bieg główny opłacono BM
371 Choczaj Aleksandra Choczaj Łódź Bieg główny opłacono BM
372 Saladra Przemysław Łódź Bieg główny opłacono BM
373 Rak Borys Łódź Bieg dziecięcy opłacono
374 Hajdukiewicz Marcin Łódź Bieg główny opłacono BM
375 Boczkowski Marcin Łódź Bieg główny opłacono BM
376 Kabzińska Julia Łódź Bieg główny opłacono BM
377 Bandura Mikołaj Łódź Bieg dziecięcy opłacono
378 Szczepaniec Sylwia Łódź Bieg główny opłacono BM
379 Kabziński Łukasz Łódź Bieg główny opłacono BM
380 Trzciński Paweł Rąbień AB Bieg główny opłacono BM
381 Jacek Janus Jacek Belchatow Bieg główny opłacono BM
382 Bandura Agnieszka Łódź Bieg główny opłacono
383 Mencel Hanna BEŁCHATÓW Bieg dziecięcy opłacono BM
384 Trzcińska Natalia Rąbień AB Bieg dziecięcy SP1 Aleksandrów Łódzki opłacono BM
385 Jaroszewicz Mikołaj BEŁCHATÓW Bieg dziecięcy opłacono BM
386 Szczepaniec Aleksandra Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
387 Jaroszewicz Łukasz BEŁCHATÓW Bieg główny opłacono BM
388 Zemło Karolina Warszawa Bieg dziecięcy opłacono BM
389 Zieliński Antoni Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
390 Jędrzejczak Ula Łódź Bieg główny opłacono BM
391 Wieraszka Filip Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
392 Kopczyński Tomasz Łódź Bieg główny opłacono BM
393 Szymański Krzysiek Łódź Bieg główny opłacono BM
394 Kierzkowski Radoslaw Łódź Bieg główny opłacono BM
395 Dominiak Paula Łódź Bieg główny opłacono BM
396 Kmin Stanisław Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
397 Jabłońska Karolina Łódź Bieg główny opłacono BM
398 Michalski Bartosz Łódź Bieg dziecięcy opłacono
399 Dajczer Jakub Łódź Bieg główny opłacono BM
400 Barański Krzysztof Barański Brzeziny Bieg główny Brzeziny opłacono BM


Wyświetleń: 11496

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ