Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6300 | |||||||||
1 | PIERNIK RADOSŁAW PIERNIK | Świętochłowice | Pozostałe osoby | 6300 | |||||
AWF Katowice | |||||||||
2 | Czajor Kornelia | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | AWF Katowice | opłacono | ||||
AZS AWF Katowice Judo | |||||||||
3 | Adamoszek Bartosz | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | AZS AWF Katowice Judo | opłacono | ||||
Augusteam | |||||||||
4 | Nowak Piotr Nowak | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | Augusteam | opłacono | ||||
5 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Pozostałe osoby | Augusteam | opłacono | ||||
Batory Loto | |||||||||
6 | Ogórek Adam | Chorzów | Małżeństwa | Batory Loto | opłacono | ||||
7 | Ogórek Wioletta | Chorzów | Małżeństwa | Batory Loto | opłacono | ||||
BiegaMYsłowice | |||||||||
8 | Sieka Magdalena | Mysłowice | Pozostałe osoby | BiegaMYsłowice | opłacono | ||||
9 | Różycka-Fryt Katarzyna | Mysłowice | Małżeństwa | BiegaMYsłowice | opłacono | ||||
Biegowa Kuźnia | |||||||||
10 | Łuszcz Konrad | Będzin | Pozostałe osoby | Biegowa Kuźnia | opłacono | ||||
CLLEO ZAWIERCIE | |||||||||
11 | Polewczak Mariusz | ZAWIERCIE | Pozostałe osoby | CLLEO ZAWIERCIE | opłacono | ||||
CROSS-ŚWIONY | |||||||||
12 | Janus Krzysztof | Świętochłowice | Pozostałe osoby | CROSS-ŚWIONY | opłacono | ||||
Carbon silesia | |||||||||
13 | Staroszyński Dawid | Katowice | Pozostałe osoby | Carbon silesia | opłacono | ||||
Clleo Zawiercie | |||||||||
14 | Kreczmer Marzena | Zawiercie | Pozostałe osoby | Clleo Zawiercie | opłacono | ||||
15 | Machnik Janusz | Zawiercie | Pozostałe osoby | Clleo Zawiercie | opłacono | ||||
Csc Adventure Academy | |||||||||
16 | Wower Maria | Katowice | Pozostałe osoby | Csc Adventure Academy | opłacono | ||||
17 | Jastrzębska Karolina | Chorzów | Pozostałe osoby | Csc Adventure Academy | opłacono | ||||
Drużyna SMA | |||||||||
18 | Litwinczuk Gabriel | Klucze | Małżeństwa | Drużyna SMA | opłacono | ||||
19 | Litwinczuk Aneta | Klucze | Małżeństwa | Drużyna SMA | opłacono | ||||
Dziubusie | |||||||||
20 | Sufin Karolina | Katowice | Pozostałe osoby | Dziubusie | opłacono | ||||
21 | Szynwelski Michał | Katowice | Pozostałe osoby | Dziubusie | opłacono | ||||
EKIPA NA KIJACH | |||||||||
22 | DOLISTOWSKI MAREK | RUDA ŚLĄSKA | Pozostałe osoby | EKIPA NA KIJACH | opłacono | ||||
23 | Tkocz Alicja | Ruda Śląska | Małżeństwa | EKIPA NA KIJACH | opłacono | ||||
24 | Tkocz Adam | Ruda Śląska | Małżeństwa | EKIPA NA KIJACH | opłacono | ||||
25 | Kopala Marek | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | EKIPA NA KIJACH | opłacono | ||||
Famuła Team | |||||||||
26 | Famuła Marek | Katowice | Pozostałe osoby | Famuła Team | opłacono | ||||
Harpagan Sosnowiec | |||||||||
27 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono | ||||
28 | Kuczborski Piotr | Sosnowiec | Dzieci i młodzież do lat 18 | Harpagan Sosnowiec | opłacono | ||||
29 | Kuczborska Marta | Sosnowiec | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono | ||||
30 | Kuczborska Barbara | Sosnowiec | Pozostałe osoby | Harpagan Sosnowiec | opłacono | ||||
INO RUCH | |||||||||
31 | Berkowski Paweł | Katowice | Pozostałe osoby | INO RUCH | opłacono | ||||
Katowice 49 | |||||||||
32 | Górnik Jerzy | katowice | Pozostałe osoby | Katowice 49 | opłacono | ||||
Kulam się jak gumiklyjzy | |||||||||
33 | Czaban Katarzyna | Katowice | Pozostałe osoby | Kulam się jak gumiklyjzy | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
34 | WILK GRAŻYNA | PIEKARY ŚLĄSKIE | Pozostałe osoby | Lecymy Durś | opłacono | ||||
35 | Marks Dorota | Bytom | Małżeństwa | Lecymy Durś | opłacono | ||||
36 | Marks Adrian | Bytom | Małżeństwa | Lecymy Durś | opłacono | ||||
MALINOWE GWIAZDY | |||||||||
37 | NIESŁONY RYSZARD | CHORZÓW | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
38 | Nowak Barbara | CHORZÓW | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
39 | Kuczera Sabina | Chorzów | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
MKS MOS Katowice | |||||||||
40 | Marekwica Jakub | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | MKS MOS Katowice | opłacono | ||||
MMATADORES | |||||||||
41 | Fiuk Michal | Katowice | Pozostałe osoby | MMATADORES | opłacono | ||||
MORS HUBERTUS MYSŁOWICE | |||||||||
42 | Mrowiec Damian | Wojkowice | Pozostałe osoby | MORS HUBERTUS MYSŁOWICE | opłacono | ||||
Mafia Team Lubliniec | |||||||||
43 | KORDZIŃSKI KAZIMIERZ | LUBLINIEC | Pozostałe osoby | Mafia Team Lubliniec | |||||
44 | SWOBODA LESZEK | Solarnia | Pozostałe osoby | Mafia Team Lubliniec | |||||
Mk team | |||||||||
45 | Witor Klaudia | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Małżeństwa | Mk team | opłacono | ||||
46 | Witor Marek | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Małżeństwa | Mk team | opłacono | ||||
47 | Kapica Małgorzata | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Pozostałe osoby | Mk team | opłacono | ||||
NORDICUS Strzybnica | |||||||||
48 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
49 | Morawiec Marzena | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
50 | Kirsz Mariola | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
51 | Pilarz Zuzanna | Zbrosławice | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
52 | Pilarz Dominika | Zbrosławice | Dzieci i młodzież do lat 18 | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
53 | Pilarz Tomasz | Zbrosławice | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
54 | Breguła Ewa | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
55 | Dudkiewicz Anna | Tarnowskie Góry | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
56 | Dudkiewicz Wojciech | Tarnowskie Góry | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
57 | Poniatowska Alina | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
58 | Giza Elżbieta | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
59 | Jagiełła Danuta | Tarnowskie Góry | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
60 | Jagiełla Marian | Tarnowskie góry | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
61 | Wolko Barbara | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
62 | Korpok Aleksandra | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
Night Runners Śląsk | |||||||||
63 | Powroźna Mariola | Katowice | Pozostałe osoby | Night Runners Śląsk | opłacono | ||||
Nordic Walking Stadion Śląski | |||||||||
64 | Wolny Leszek | Katowice | Pozostałe osoby | Nordic Walking Stadion Śląski | opłacono | ||||
Ohio Team | |||||||||
65 | Stypka Artur | Katowice | Pozostałe osoby | Ohio Team | opłacono | ||||
Poruszeni - Aktywni z Sośnicy | |||||||||
66 | ROSADA ZDZISŁAW | Gliwice | Pozostałe osoby | Poruszeni - Aktywni z Sośnicy | opłacono | ||||
ROCK AREA FANS | |||||||||
67 | Barczyk Piotr | Chorzów | Pozostałe osoby | ROCK AREA FANS | opłacono | ||||
Rapid Runners Team | |||||||||
68 | Wochnik Marek | Katowice | Pozostałe osoby | Rapid Runners Team | opłacono | ||||
Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | |||||||||
69 | Szymura Wojciech | Rybnik | Małżeństwa | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | opłacono | ||||
70 | Szymura Izabela | Rybnik | Małżeństwa | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | opłacono | ||||
SOCIOS SILESIA | |||||||||
71 | Sztajer Bartosz | Będzin | Pozostałe osoby | SOCIOS SILESIA | opłacono | ||||
STADION ŚLĄSKI | |||||||||
72 | Ocysek zygmunt | katowice | Pozostałe osoby | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
SZMATERLOK | |||||||||
73 | Kowalski Jacek | Mikołów | Pozostałe osoby | SZMATERLOK | opłacono | ||||
SZOMBIERKI DREAM TEAM | |||||||||
74 | walusz jolanta | Bytom | Pozostałe osoby | SZOMBIERKI DREAM TEAM | opłacono | ||||
Saint Gobain SQUAD | |||||||||
75 | Kubik Dariusz | Siewierz | Małżeństwa | Saint Gobain SQUAD | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
76 | Furich Dariusz | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
Silesia Nordic Team | |||||||||
77 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Pozostałe osoby | Silesia Nordic Team | opłacono | ||||
Skwarek Racing Team | |||||||||
78 | Skwarek Jarosław | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | Skwarek Racing Team | opłacono | ||||
79 | Różański Janusz | Mikołów | Pozostałe osoby | Skwarek Racing Team | opłacono | ||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
80 | Pacana Krzysztof | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
Stadion Śląski | |||||||||
81 | Oziębło Maja | Chorzów | Dzieci i młodzież do lat 18 | Stadion Śląski | opłacono | ||||
82 | Inglant Krystyna | Chorzów | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono | ||||
83 | Przybyłka Anna | Bytom | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono | ||||
84 | Rumanek Sylwia | Świerklaniec | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono | ||||
Szombierki chodzą i biegają | |||||||||
85 | Snochowska Agata | Bytom | Małżeństwa | Szombierki chodzą i biegają | opłacono | ||||
86 | Snochowska Marysia | Bytom | Dzieci i młodzież do lat 18 | Szombierki chodzą i biegają | opłacono | ||||
TS AKS Chorzów | |||||||||
87 | Opalińska Alicja | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | TS AKS Chorzów | |||||
Tarnogórskie Łazęgi | |||||||||
88 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Pozostałe osoby | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono | ||||
Trees' Friend | |||||||||
89 | Dendra Marcin | Chorzów | Pozostałe osoby | Trees' Friend | opłacono | ||||
Trees' Friends | |||||||||
90 | Łozowska Małgorzata | Chorzów | Pozostałe osoby | Trees' Friends | opłacono | ||||
Truchtacz Mysłowice | |||||||||
91 | Cieśla Urszula | Katowice | Pozostałe osoby | Truchtacz Mysłowice | opłacono | ||||
92 | Jastrzębska Ewa | Katowice | Pozostałe osoby | Truchtacz Mysłowice | opłacono | ||||
UKS Trójka Mikołów | |||||||||
93 | Pyka Artur | Mikołów | Dzieci i młodzież do lat 18 | UKS Trójka Mikołów | opłacono | ||||
WATAHA | |||||||||
94 | Paszyńska Ewa | Katowice | Pozostałe osoby | WATAHA | opłacono | ||||
95 | Wocław Barbara | Katowice | Pozostałe osoby | WATAHA | opłacono | ||||
96 | Lubowiecki Adam | Katowice | Małżeństwa | WATAHA | opłacono | ||||
97 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Małżeństwa | WATAHA | opłacono | ||||
Z Kijkami Nam Po Drodze | |||||||||
98 | Zydroń Wiesław | Katowice | Pozostałe osoby | Z Kijkami Nam Po Drodze | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
99 | Kopyto Izabela | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
100 | Golonka Marek | Mysłowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
101 | Golonka Renata | Mysłowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
102 | Wójcicka Monika | Katowice | Pozostałe osoby | ||||||
103 | Kordon Anna | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
104 | Knaś Łukasz | Piekary Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
105 | Górecka Iwona | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
106 | Gawlina Lesław | Ruda śląska | Małżeństwa | opłacono | |||||
107 | Gawlina Anna | Ruda Slaska | Małżeństwa | opłacono | |||||
108 | Leszczyna Danuta | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
109 | Kawa Tomasz | Mysłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
110 | Gierlotka Maciej | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
111 | Wcisło Dariusz | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
112 | Wcisło Piotr | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
113 | Drożdżowski Marek | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
114 | Strzelecki Piotr | ZABRZE | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
115 | Mansfeld Dorota | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
116 | Tyka Edward Tyka | świetochłowice | Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej | ||||||
117 | Wieczorek Magdalena | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
118 | Kosałka-Passia Ewelina | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
119 | Rygulski Andrzej | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
120 | Moczko Ola | Myslowice | Pozostałe osoby | ||||||
121 | Łukaszczyk Sylwia Łukaszczyk | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
122 | Więcek Beata | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
123 | Więcek Przemysław | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
124 | Skubis Agnieszka | Krzykawka | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
125 | Krzysztofik Dawid | Wilkszyn | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
126 | Kaczmarczyk Grzegorz | Zabrze | Pozostałe osoby | ||||||
127 | Ciesielska Sylwia | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
128 | Holecka Beata | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
129 | Holecki Paweł | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
130 | Sitkowski Tomasz | Mysłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
131 | Ałaszewska Agnieszka | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
132 | WOSZCZYK ANNA | KATOWICE | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
133 | Iwanecki Jarosław | Orzesze | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
134 | Chrobok Joanna | Mysłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
135 | Razik Grażyna | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
136 | Cyganek Marta | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
137 | Janusz Marek | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
138 | Wyleżałek Iwona | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
139 | Wyleżałek Jan | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
140 | Kurek Adam | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
141 | Borycka-Swierzy Bogusława | Katowice | Pozostałe osoby | ||||||
142 | Zysk Dariusz | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
143 | Kubiak Rafał | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
144 | Kubiak Bartosz | Sosnowiec | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
145 | Makowski Marek | Tychy | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
146 | Wawrzynek Rafał | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
147 | Bińkowski CZESŁAW | Orzesze | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
148 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
149 | Fryt Marcin | Mysłowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
150 | Kamińska Anna | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
151 | Aleksandrowicz Marcin | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
152 | Folusiak Marcin | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
153 | Piela-Skawińska Aldona | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
154 | Kubik Aleksandra | Siewierz | Małżeństwa | opłacono | |||||
155 | Krawczykiewicz Marcin | Chrzanów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
156 | Czagan Dawid | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
157 | Zgoda Bogusław | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
158 | Zgoda Joanna | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
159 | Kozubski Maciej | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
160 | Wiener Marcin | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
161 | Cisowski Kamil | Mikołów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
162 | Warzocha Mirosław | Mikołów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
163 | Miszczyk Łukasz | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
164 | Ziaja Edyta | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | ||||||
165 | Romecki Zygmunt | Gliwice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
166 | Pasiecznik Mirosław | Żernica | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
167 | Zawada Dawid | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
168 | Smajdor Anna | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
169 | Latko Andrzej | Katowice | Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej | ||||||
170 | Latko Krystyna | Katowice | Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej | ||||||
171 | Świerkot Paweł | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
172 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
173 | Adamoszek Daniel Adamoszek | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
174 | Kusiak Dariusz | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
175 | Bodzianowska Joanna | Ruda Śąska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
176 | Pawlik ANNA | KATOWICE | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
177 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Małżeństwa | opłacono | |||||
178 | Wiśniewski Sławomir | Zabrze | Małżeństwa | opłacono | |||||
179 | Defouilloy Thibaut | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
180 | Mierzejewska Gosia | Mysłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
181 | Wyród Monika | Tychy | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
182 | Wyród Maciej | Tychy | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
183 | Szczerba Andrzej | SOSNOWIEC | Małżeństwa | opłacono | |||||
184 | Szczerba Sylwia | Sosnowiec | Małżeństwa | opłacono | |||||
185 | Wiesner Stanisława | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
186 | Wiesner Tomasz | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
187 | Hałas Marcin | Czechowice-Dziedzice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
188 | Stefańska Kasia | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
189 | Tomczyk Rafal | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
190 | Matyjaszczyk Agata | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
191 | Matyjaszczyk Hanna | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
192 | Wójcik Jerzy | Katowice | Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej | ||||||
193 | Chrubasik Ewa | Zabrze | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
194 | Bubel Krzysztof | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
195 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Małżeństwa | opłacono | |||||
196 | Bujoczek Piotr | Bytom | Małżeństwa | opłacono | |||||
197 | Bujoczek Milena | Bytom | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
198 | Maceluch Marta | Rybnik | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
199 | Pinkawa Olgierd | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
200 | Manowski Piotr | Ruda Ślaska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
201 | Polak Justyna | Czeladz | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
202 | Botor Adrian | Mikołów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
203 | chrzanowski mariusz | gliwice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
kosekteam | |||||||||
204 | Czypek Damian | Tychy | Pozostałe osoby | kosekteam | |||||
niezrzeszony | |||||||||
205 | Drzewiecki Sławomir | Gliwice | Pozostałe osoby | niezrzeszony | opłacono | ||||
olkuszbiega.pl | |||||||||
206 | Szczepanek Asia | Olkusz | Pozostałe osoby | olkuszbiega.pl | opłacono | ||||
parkrun Cieszyn | |||||||||
207 | Szubarski Krzysztof | Pogwizdów | Pozostałe osoby | parkrun Cieszyn | opłacono | ||||
wolny strzelec | |||||||||
208 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Pozostałe osoby | wolny strzelec | opłacono | ||||
Łogyń Kurła | |||||||||
209 | Łosoń Kamil | Gostyń | Pozostałe osoby | Łogyń Kurła | opłacono | ||||
ŚWIRY STELA | |||||||||
210 | ADAMIAK EDYTA | Skoczów | Pozostałe osoby | ŚWIRY STELA | opłacono | ||||
Żórawski Team | |||||||||
211 | Kaptur Jarosław | Katowice | Pozostałe osoby | Żórawski Team | opłacono |
Wyświetleń: 9317