Sportowe Wakacje 2022 - półkolonie letnie

Wielkimi krokami zbliżają się długo wyczekiwane wakacje. Nadchodzący okres powinien obfitować w dużą dawkę sportu i rekreacji! Gorąco do tego zachęcamy, szczególnie dzieci oraz młodzież szkolną. Na nadchodzący wakacyjny czas, przygotowaliśmy świetną ofertę sportowych półkolonii.

„Sportowe Wakacje 2022” to oferta skierowana do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 14 lat – mieszkańców Suwałk. Wzorem ubiegłego roku w programie znajdą się atrakcyjne i ciekawe zajęcia, m.in. gry i zabawy na terenach zielonych Zalewu Arkadia, sztuki walki, wycieczka do Wigierskiego Parku Narodowego, wizyta w strefie odkrywania, wyobraźni i aktywności, zajęcia edukacyjne, biegi na orientację, zabawy w wodzie, budowa modeli lotniczych, tenis ziemny, boks, a także ścianka wspinaczkowa. Nie zabraknie również wyjścia do kina, na bowling oraz wspólną pizzę.

Ważnym punktem oferty jest wykwalifikowana kadra złożona z doświadczonych opiekunów i instruktorów którzy sprawią, że zajęcia w ramach Sportowych Wakacji będą ciekawe. Organizator zapewnia opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00 oraz wyżywienie obejmujące II śniadanie, dwudaniowy obiad, deser i napoje.

Koszt udziału w półkoloniach wynosi 319,00 zł i obejmuje wszystkie wyżej wymienione świadczenia oraz ubezpieczenie NNW. Podana cena dotyczy mieszkańców Suwałk posiadających Suwalską Kartę Mieszkańca. W przypadku osób nieposiadających SKM, koszt udziału w półkoloniach wynosi 399,00 zł.

Wyświetleń: 2990

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ