Lp | Nazwa drużyny | Miejscowość | Kraj | Dystans | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Apacze :) | Grupa 1: godz. 10.30-11.00 | |||
2 | Zosia&Miki Team ! | Grupa 1: godz. 10.30-11.00 | |||
3 | Pandy | Borkowo | Grupa 3: godz. 12.30-13.00 | ||
4 | Debesciaki | Gdansk | Grupa 3: godz. 12.30-13.00 | ||
5 | Tata i syn | gdansk | Grupa 4: godz. 13.30-14.00 | ||
6 | Jasie | gdansk | Grupa 4: godz. 13.30-14.00 | ||
7 | Irina | Gdansk | Grupa 5: godz. 14.30-15.00 | ||
8 | Papucie | Gdansk | Grupa 4: godz. 13.30-14.00 | ||
9 | Stokrotki | Gdańsk | Grupa 4: godz. 13.30-14.00 | ||
10 | Moi | GDAŃSK | Grupa 5: godz. 14.30-15.00 | ||
11 | Malinki | Gdańsk | Grupa 3: godz. 12.30-13.00 | ||
12 | Kalinki | Gdańsk | Grupa 3: godz. 12.30-13.00 | ||
13 | Dawid i Karolina | Gdańsk | Grupa 1: godz. 10.30-11.00 | ||
14 | AJ | Gdańsk | Grupa 2: godz. 11.30-12.00 | ||
15 | Śledziaki | Gdańsk | Grupa 2: godz. 11.30-12.00 | ||
16 | Sokołowscy | Gdańsk | Grupa 5: godz. 14.30-15.00 | ||
17 | Pati i Zosia | Gdańsk | Grupa 5: godz. 14.30-15.00 | ||
18 | Przemek i Hania | Gdańsk | Grupa 5: godz. 14.30-15.00 | ||
19 | Filip Sokołowski | Gdańsk | Grupa 5: godz. 14.30-15.00 | ||
20 | Przedszkolaki | Gdańsk | Grupa 2: godz. 11.30-12.00 | ||
21 | Poszukiwacze przygód | Gdańsk | Grupa 1: godz. 10.30-11.00 | ||
22 | Bulinki | Gdańsk | Grupa 4: godz. 13.30-14.00 | ||
23 | Bulinki2 | Gdańsk | Grupa 5: godz. 14.30-15.00 | ||
24 | GOZAB | Gdańsk | Grupa 5: godz. 14.30-15.00 | ||
25 | Kwietniewscy Team 2 ! | Gdańsk | Grupa 3: godz. 12.30-13.00 | ||
26 | Kułaczki | Gdańsk | Grupa 3: godz. 12.30-13.00 | ||
27 | Kutczynski team | Gdańsk | Grupa 3: godz. 12.30-13.00 | ||
28 | Zosia&Miki Team | Gdańsk | Grupa 1: godz. 10.30-11.00 | ||
29 | Jakubowscy | Gdańsk | Grupa 2: godz. 11.30-12.00 | ||
30 | JakubowscyII | Gdańsk | Grupa 2: godz. 11.30-12.00 | ||
31 | Kwietniewscy Team ! | Gdańsk | Grupa 3: godz. 12.30-13.00 | ||
32 | Szajwaj2 | Gdańsk | Grupa 4: godz. 13.30-14.00 | ||
33 | Kułaki | Gdańsk | Grupa 3: godz. 12.30-13.00 | ||
34 | Kwietniewscy Team 3 ! | Gdańsk | Grupa 3: godz. 12.30-13.00 | ||
35 | Odważni na Wyspie | Gdańsk | Grupa 1: godz. 10.30-11.00 | ||
36 | Paputki | Gdańsk | Grupa 5: godz. 14.30-15.00 | ||
37 | solo | Gdańsk | Grupa 1: godz. 10.30-11.00 | ||
38 | Szajwajki | Gdańsk | Grupa 4: godz. 13.30-14.00 | ||
39 | Dziadki | Gdańsk | Grupa 4: godz. 13.30-14.00 | ||
40 | Szajwaj | Gdańsk | Grupa 4: godz. 13.30-14.00 | ||
41 | Faltynowscy | Gdańsk | Grupa 4: godz. 13.30-14.00 | ||
42 | pszczołki | Jankowo | Grupa 2: godz. 11.30-12.00 | ||
43 | Wiola i Tymek | Łęgowo | Grupa 1: godz. 10.30-11.00 | ||
44 | Adam i Daniel | Łęgowo | Grupa 2: godz. 11.30-12.00 | ||
45 | Dzwonki | Rokitnica | Grupa 2: godz. 11.30-12.00 | ||
46 | LASKOSIE | Roszkowo | Grupa 2: godz. 11.30-12.00 | ||
47 | Janiccy Team | Sobieszewo | Grupa 2: godz. 11.30-12.00 |
Wyświetleń: 4660