Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bazyluk Małgorzata Pruszcz Gdański Junior E - (7-8 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
2 Pytel Julia Pruszcz Gdański Junior D - (9-10 lat)
3 Sadowska Milena Pruszcz Gdański Junior D - (9-10 lat) SP1 Pruszcz Gdański
4 Skowron Kaja Bydgoszcz Junior F (do 6 lat samodzielnie) Rollteam Bydgoszcz
5 Spychalska Zuzanna Koronowo Junior A - (17-18 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
6 Hillar Zofia Pruszcz Gdański Junior F (do 6 lat samodzielnie)
7 Bujacz Zofia Pruszcz Gdański Junior E - (7-8 lat)
8 Bujacz Antoni Pruszcz Gdański Junior F (do 6 lat samodzielnie)
9 Kwidzińska Maja Żukowo Junior C - (11-12 lat)
10 MATYSIAK Sara PRUSZCZ GDAŃSKI Junior E - (7-8 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
11 Glowacka Anna Pruszcz Gdański Junior D - (9-10 lat)
12 Kryszewska Krystyna Pruszcz Gdański Junior D - (9-10 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
13 Teska Martyna Gdynia Junior D - (9-10 lat) Active Flow
14 Teska Patrycja Gdynia Kadet - Junior Młodszy (13-14 lat) Biegun OCR Team
15 Pofelska Helena Sikorzyno Junior D - (9-10 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
16 Wąsowicz Julka Wąsowicz INOWROCŁAW Junior F (do 6 lat z rodzicem) Przedszkole Miś w Inowrocławiu
17 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański Junior C - (11-12 lat)
18 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański Junior B - (15-16 lat)
19 Przybysz Cezary Rumia Junior D - (9-10 lat)
20 Mróz Mateusz Rumia Kadet - Junior Młodszy (13-14 lat)
21 Regliński Tymon Smołdzino Junior C - (11-12 lat)
22 Reglińska Iza Smołdzino Junior C - (11-12 lat)
23 Reglińska Ania Smołdzino Junior D - (9-10 lat)
24 Główczewska Marysia Gdynia Junior D - (9-10 lat)
25 Sztajkowski Grzegorz JUSZKOWO Junior F (do 6 lat samodzielnie) Rolkowy Straszyn
26 Sztajkowska Natalia JUSZKOWO Junior D - (9-10 lat) Rolkowy Straszyn
27 Kędra Natalia Straszyn Junior D - (9-10 lat) Rolkowy Straszyn
28 Kędra Antoni Straszyn Junior E - (7-8 lat) Rolkowy Straszyn
29 Kędra Tomasz Straszyn Junior C - (11-12 lat) Rolkowy Straszyn
30 Kędra Aleksandra Straszyn Junior F (do 6 lat z rodzicem) Rolkowy Straszyn
31 Mechova Uliana Gdańsk Junior D - (9-10 lat)
32 Kusa Wiktoria Bydgoszcz Kadet - Junior Młodszy (13-14 lat) Rollteam Bydgoszcz
33 Lewandowska Wanda Bydgoszcz Junior C - (11-12 lat) Rollteam Bydgoszcz
34 Kusa Oliwia Bydgoszcz Kadet - Junior Młodszy (13-14 lat) Rollteam Bydgoszcz
35 Piwkowska Nadia Pruszcz Gdański Junior F (do 6 lat samodzielnie) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
36 Baccino Gabriele Geo Savona Junior D - (9-10 lat) Pattinatori Savonesi
37 Baccino Leonardo Savona Junior C - (11-12 lat) Pattinatori Savonesi
38 KADO HUBERT ROTMANKA Junior F (do 6 lat z rodzicem) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
39 KADO WIKTOR ROTMANKA Junior F (do 6 lat z rodzicem) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
40 Świątek Kajetan Gdynia Junior C - (11-12 lat)
41 Niewęgłowski Szymon Gdańsk Junior B - (15-16 lat)
42 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk Junior E - (7-8 lat)
43 Topoliński Patryk Koronowo Junior F (do 6 lat samodzielnie)
44 Topolińska Emilia Koronowo Junior D - (9-10 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo


Wyświetleń: 1447

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ