Lp Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Spychalska Zuzanna Koronowo Junior A - (17-18 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
2 Niewęgłowski Szymon Gdańsk Junior B - (15-16 lat)
3 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański Junior B - (15-16 lat)
4 Fiałkowska Oliwia Bydgoszcz Junior B - (15-16 lat) Rollteam Bydgoszcz
5 Świątek Kajetan Gdynia Junior C - (11-12 lat)
6 Baccino Leonardo Savona Junior C - (11-12 lat) Pattinatori Savonesi
7 Lewandowska Wanda Bydgoszcz Junior C - (11-12 lat) Rollteam Bydgoszcz
8 Kędra Tomasz Straszyn Junior C - (11-12 lat) Rolkowy Straszyn
9 Reglińska Iza Smołdzino Junior C - (11-12 lat)
10 Regliński Tymon Smołdzino Junior C - (11-12 lat)
11 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański Junior C - (11-12 lat)
12 Kwidzińska Maja Żukowo Junior C - (11-12 lat)
13 Piróg Franek Straszyn Junior C - (11-12 lat) Rolkowy Straszyn
14 Ćwikliński Marcel Borzechowo Junior C - (11-12 lat)
15 Astapov Aleksandr Gdansk Junior C - (11-12 lat)
16 Topolińska Emilia Koronowo Junior D - (9-10 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
17 Baccino Gabriele Geo Savona Junior D - (9-10 lat) Pattinatori Savonesi
18 Mechova Uliana Gdańsk Junior D - (9-10 lat)
19 Kędra Natalia Straszyn Junior D - (9-10 lat) Rolkowy Straszyn
20 Sztajkowska Natalia JUSZKOWO Junior D - (9-10 lat) Rolkowy Straszyn
21 Główczewska Marysia Gdynia Junior D - (9-10 lat)
22 Reglińska Ania Smołdzino Junior D - (9-10 lat)
23 Przybysz Cezary Rumia Junior D - (9-10 lat)
24 Pofelska Helena Sikorzyno Junior D - (9-10 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
25 Kryszewska Krystyna Pruszcz Gdański Junior D - (9-10 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
26 Glowacka Anna Pruszcz Gdański Junior D - (9-10 lat)
27 Sadowska Milena Pruszcz Gdański Junior D - (9-10 lat) SP1 Pruszcz Gdański
28 MARSZEWSKA MARTYNA Gdansk Junior D - (9-10 lat)
29 Majewski Julian Juszkowo Junior D - (9-10 lat) Stowarzyszenie Wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
30 Toczek Liliana Gdańsk Junior D - (9-10 lat)
31 Kolenbetova Olesia Gdansk Junior D - (9-10 lat)
32 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk Junior E - (7-8 lat)
33 Kędra Antoni Straszyn Junior E - (7-8 lat) Rolkowy Straszyn
34 MATYSIAK Sara PRUSZCZ GDAŃSKI Junior E - (7-8 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
35 Bujacz Zofia Pruszcz Gdański Junior E - (7-8 lat)
36 Bazyluk Małgorzata Pruszcz Gdański Junior E - (7-8 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
37 Krawczyk Nikola GDAŃSK Junior E - (7-8 lat)
38 Piróg Maksymilian Straszyn Junior E - (7-8 lat) Rolkowy Straszyn
39 Napora Ivan Gdansk Junior E - (7-8 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
40 Bieniek-Rybicki Oskar Gdańsk Junior E - (7-8 lat) GABI
41 Majewski Antoni Juszkowo Junior E - (7-8 lat) Stowarzyszenie Wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
42 Owsianik Monika Gdańsk Junior E - (7-8 lat)
43 Fułek Juliusz Sopot Junior E - (7-8 lat)
44 Gołkowska Karina Gdańsk Junior E - (7-8 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
45 Gołkowska Laura Gdańsk Junior E - (7-8 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
46 Kryszak Dorota Władysławowo Junior E - (7-8 lat)
47 Łukasiewicz Jakub Gdańsk Junior E - (7-8 lat)
48 Topoliński Patryk Koronowo Junior F (do 6 lat samodzielnie)
49 Piwkowska Nadia Pruszcz Gdański Junior F (do 6 lat samodzielnie) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
50 Sztajkowski Grzegorz JUSZKOWO Junior F (do 6 lat samodzielnie) Rolkowy Straszyn
51 Bujacz Antoni Pruszcz Gdański Junior F (do 6 lat samodzielnie)
52 Hillar Zofia Pruszcz Gdański Junior F (do 6 lat samodzielnie)
53 Skowron Kaja Bydgoszcz Junior F (do 6 lat samodzielnie) Rollteam Bydgoszcz
54 Zaremba Adam Gdańsk Junior F (do 6 lat samodzielnie)
55 Zaremba Klara Gdańsk Junior F (do 6 lat samodzielnie)
56 Krasowska Karolina GDAŃSK Junior F (do 6 lat samodzielnie)
57 Toczek Julia Pruszcz Gdański Junior F (do 6 lat samodzielnie)
58 Kryszak Henryk Władysławowo Junior F (do 6 lat samodzielnie)
59 Skiera Antonina Bydgoszcz Junior F (do 6 lat samodzielnie) Rollteam Bydgoszcz
60 KADO WIKTOR ROTMANKA Junior F (do 6 lat z rodzicem) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
61 KADO HUBERT ROTMANKA Junior F (do 6 lat z rodzicem) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
62 Kędra Aleksandra Straszyn Junior F (do 6 lat z rodzicem) Rolkowy Straszyn
63 Wąsowicz Julka Wąsowicz INOWROCŁAW Junior F (do 6 lat z rodzicem) Przedszkole Miś w Inowrocławiu
64 Kryszak Gabriel Władysławowo Junior F (do 6 lat z rodzicem)
65 Kusa Oliwia Bydgoszcz Kadet - Junior Młodszy (13-14 lat) Rollteam Bydgoszcz
66 Kusa Wiktoria Bydgoszcz Kadet - Junior Młodszy (13-14 lat) Rollteam Bydgoszcz
67 Mróz Mateusz Rumia Kadet - Junior Młodszy (13-14 lat)
68 Ivashchenko Oleksandra Gdansk Kadet - Junior Młodszy (13-14 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY


Wyświetleń: 3132

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ