Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kamieńska Monika Kamieńska Bialystok Drużyna "Gmina Korycin" opłacono on-line
2 Ryszkiewicz Daniel Straduny Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
3 Kanoza Kamil Jastrzebna Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
4 Kosiorek Jakub Nowinka Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
5 Piotrowski Szymon Pruska Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
6 Garlicka Aneta Białystok Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
7 Garlicka Ewa Białystok Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
8 Zubrycki Paweł Białystok Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
9 Lisiewicz Maciej Białystok Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
10 Kamieński Andrzej Turosn Koscielna Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
11 Bychowska Aleksandra Białystok Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
12 Wojtecka Monika Białystok Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
13 Bujak Aneta Markowszczyzna Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
14 Świderska Aleksandra Białystok Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
15 Sitko Maciek Białystok Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
16 Talarczyk Paweł Białystok Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
17 Talarczyk Izabela Białystok Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
18 Potocka Viki Białystok Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
19 Potocka Nicole Białystok Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
20 Potocka Vanessa Białystok Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
21 Mazerska Irena Białystok Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
22 Boratyński Marcin Białystok Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
23 Jodzio Aleksandra Ełk Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
24 Zabłudowski Michał Mońki Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
25 Wysocka Julia Sochonie Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
26 Kitlas Dominika Sochonie Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
27 Piaszczyński Andrzej Białystok Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
28 Piaszczynski Katarzyna Białystok Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
29 Włodkowska Marlena Łomża Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
30 Forfa Magdalena Kolno Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
31 Wiszniewa Justyna Wiszniewa Warszawa Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
32 Jaworska Aleksandra Warszawa Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
33 Śmierciak Katarzyna Śmierciak Warszawa Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
34 GAZDZIAK KRZYSIEK WARSZAWA Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
35 DĄBROWSKI TOMIR Warszawa Drużyna "Reszta Świata" opłacono on-line
36 Zawistowski Janusz Zawistowski Księżyno Drużyna "Reszta Świata" Błotniaki opłacono on-line
37 Kander Bartłomiej Złota Góra Drużyna "Reszta Świata" Błotniaki opłacono on-line
38 Car Adrian Malinniki Drużyna "Reszta Świata" Shrek opłacono on-line
39 Lachowicz Rafał Złota Góra Drużyna "Reszta Świata" Błotniki opłacono on-line
40 Kitlas Wojciech Fasty Drużyna "Reszta Świata" Błotniki opłacono on-line


Wyświetleń: 1519

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ