Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piaszczyński Andrzej | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
2 | Potocka Nicole | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
3 | Potocka Vanessa | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
4 | Mazerska Irena | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
5 | Boratyński Marcin | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
6 | Jodzio Aleksandra | Ełk | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
7 | Zabłudowski Michał | Mońki | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
8 | Wysocka Julia | Sochonie | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
9 | Kitlas Dominika | Sochonie | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
10 | Kanoza Kamil | Jastrzebna | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
11 | Piaszczynski Katarzyna | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
12 | Włodkowska Marlena | Łomża | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
13 | Forfa Magdalena | Kolno | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
14 | Wiszniewa Justyna Wiszniewa | Warszawa | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
15 | Jaworska Aleksandra | Warszawa | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
16 | Śmierciak Katarzyna Śmierciak | Warszawa | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
17 | GAZDZIAK KRZYSIEK | WARSZAWA | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
18 | DĄBROWSKI TOMIR | Warszawa | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
19 | Talarczyk Izabela | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
20 | Ryszkiewicz Daniel | Straduny | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
21 | Kosiorek Jakub | Nowinka | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
22 | Piotrowski Szymon | Pruska | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
23 | Garlicka Aneta | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
24 | Garlicka Ewa | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
25 | Zubrycki Paweł | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
26 | Lisiewicz Maciej | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
27 | Kamieńska Monika Kamieńska | Bialystok | Polska | Drużyna "Gmina Korycin" | opłacono on-line | |
28 | Kamieński Andrzej | Turosn Koscielna | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
29 | Bychowska Aleksandra | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
30 | Wojtecka Monika | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
31 | Bujak Aneta | Markowszczyzna | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
32 | Świderska Aleksandra | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
33 | Sitko Maciek | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
34 | Talarczyk Paweł | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
35 | Potocka Viki | Białystok | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | opłacono on-line | |
36 | Zawistowski Janusz Zawistowski | Księżyno | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | Błotniaki | opłacono on-line |
37 | Kander Bartłomiej | Złota Góra | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | Błotniaki | opłacono on-line |
38 | Lachowicz Rafał | Złota Góra | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | Błotniki | opłacono on-line |
39 | Kitlas Wojciech | Fasty | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | Błotniki | opłacono on-line |
40 | Car Adrian | Malinniki | Polska | Drużyna "Reszta Świata" | Shrek | opłacono on-line |
Wyświetleń: 3254