Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Woźniak Helena Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe
2 Bodzioch Adela Tomice Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe
3 Mitkowski Aleksandra Koronowo Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe
4 Płodzik Hanna Pniewy Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe
5 Siodłak Zuzanna Grojec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe
6 Karaś Bianka Warszawa Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe #karasiewtrasie
7 Rybak Kinga Wolbórz Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe Akademia Łyżwiarstwa Kristensen
8 Jóźwik Julia Lubochnia Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki
9 Apola Tymon Wieliczka Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe KKSW Krak
10 Apola Aleks Wieliczka Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe KKSW Krak
11 Mikołajewska Alicja Warszawa Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe Legia Warszawa
12 Płodzik Krzysztof Pniewy Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe LKS Pniewy
13 Raczyńska Kaja Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe Przedszkole Bajka
14 Błońska Anna Lewiczyn Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP im. UNICEF w Lewiczynie
15 Zawadzki Szymon Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP nr 1 w Grójcu
16 Derlak Bartłomiej Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP nr 1 w Grójcu
17 Woźniak Hanna Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP nr 1 w Grójcu
18 Dawiczewska Amelia GROJEC Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP nr 2 w Grójcu
19 Bąkowska Aleksandra Kobylin Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP nr 2 w Grójcu
20 Jaskółowska Joanna Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP nr 2 w Grójcu
21 Łikasik Filip Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP nr1 w Grójcu
22 Woźniak Magdalena Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP nr1 w Grójcu
23 Czempiński Cezary Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe rolkigrojec.pl PSP nr 2 w Grójcu
24 Olczak Oliwia Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu
25 Saskowska Joanna Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe Szkoła Podstawowa nr 2 Grójec
26 Wojtczak Bartosz Uleniec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe Szkółka rolkarska SOUL
27 Turek Sonia Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe Szkółka rolkarska SOUL
28 Sobiecka Kaja Gostynin Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe U.K.S. Zwoleń-Team
29 SIODŁAk Aleksandra GRÓJEC Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe Uczeń
30 Puławski Jagoda Grodzisk Mazowiecki Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki
31 Puławski Paweł Grodzisk Mazowiecki Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki
32 Deroń Hanna Gostynin Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe UKS Zwoleń Team
33 Deroń Zofia Gostynin Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe UKS Zwoleń Team
34 Gruszka Grzegorz Warszawa Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe WTŁ Stegny/SP 310 W-wa
35 Gruszka Tadeusz Warszawa Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe WTŁ Stegny/SP 310 W-wa


Wyświetleń: 30066

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ