Nordic Walking 5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Płotka Renata Rozłazino Nordic Walking 5 km opłacono
2 Śmigiecka Sylwia Rozłazino Nordic Walking 5 km opłacono
3 Wójcik Piotr Gdynia Nordic Walking 5 km morsik weteran opłacono
4 Kuźmicz Dominik Maszewko Nordic Walking 5 km Polipack Team GWE opłacono
5 Kuźmicz Magdalena Maszewko Nordic Walking 5 km Polipack Team GWE opłacono
6 Śliwiński Anna Lipowa Nordic Walking 5 km opłacono
7 Agatowska Hanna Mosty Nordic Walking 5 km
8 Jankowiak Alicja Lębork Nordic Walking 5 km opłacono
9 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking 5 km Polipack Team GWE opłacono
10 Kuźmicz Adam Maszewko Nordic Walking 5 km Polipack Team GWE opłacono
11 Troka Jakub. Starogard Gdański Nordic Walking 5 km PSP 4
12 Śledziewski Bogdan Reda Nordic Walking 5 km opłacono
13 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański Nordic Walking 5 km Speed Ladies
14 Tofil Adriana Gdynia Nordic Walking 5 km opłacono
15 Tofil Adrian Gdynia Nordic Walking 5 km opłacono
16 Hrycyk Krzysztof Lębork Nordic Walking 5 km opłacono
17 Rębowska Agnieszka. Pasłęk Nordic Walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono
18 Rębowska Martynka Pasłęk Nordic Walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono
19 Rębowski Tomasz Pasłęk Nordic Walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono
20 Formela Andrzej Gdynia Nordic Walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono
21 Rębowski Grzesiek Pasłęk Nordic Walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono
22 Rębowski Mateusz Pasłęk Nordic Walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono
23 Krauza Jerzy Bolszewo Nordic Walking 5 km Run Babys opłacono
24 Witt Henryk Sopot Nordic Walking 5 km S...K...S... opłacono
25 Neubauer Małgorzata Kostkowo Nordic Walking 5 km opłacono
26 Gnyba Oskar STĘŻYCA Nordic Walking 5 km Metrożercy opłacono
27 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic Walking 5 km opłacono
28 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking 5 km Polipack Team GWE opłacono
29 Brzozowski Piotr Brzozowski Sławno Nordic Walking 5 km AKTYWNI POSTOMINO opłacono
30 Michalak Izabela Lebork Nordic Walking 5 km CRF Lębork opłacono
31 Skurtys Karolina Reda Nordic Walking 5 km
32 Michalak Janina Gieczno Nordic Walking 5 km opłacono
33 SZMIGIELSKA MARZENA GOŚCICINO Nordic Walking 5 km opłacono
34 HOŁOWIECKA DANUTA REDA Nordic Walking 5 km opłacono
35 HOŁOWIECKA PATRYCJA REDA Nordic Walking 5 km opłacono
36 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Nordic Walking 5 km
37 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 5 km Elite Team
38 Trela Zenek Żuromino Nordic Walking 5 km Metrożercy opłacono
39 Mielewczyk Renata Łyśniewo Nordic Walking 5 km Łyśniewianki PL
40 Sawa Helena Lębork Nordic Walking 5 km Lęborskie Lwy opłacono
41 Koszałka Emil Lębork Nordic Walking 5 km LKB im BRACI PETK opłacono
42 Terefenko Bogdan Lębork Nordic Walking 5 km LKB im BRACI PETK opłacono
43 LIPSKI JAN D0MINIK Lębork Nordic Walking 5 km LKB im BRACI PETK opłacono
44 Bikowski Marek Lębork Nordic Walking 5 km Lęborskie Lwy opłacono
45 Bikowska Gabriela Lębork Nordic Walking 5 km Lęborskie Lwy opłacono
46 Sibik Beata Lębork Nordic Walking 5 km Lęborskie Lwy opłacono
47 Grobelniak Patrycja Żukowo Nordic Walking 5 km opłacono
48 Grobelniak Wiktoria Żukowo Nordic Walking 5 km opłacono
49 Nowy Katarzyna Gdynia Nordic Walking 5 km ESJA TEAM opłacono
50 Szymanowski Eugeniusz Lębork Nordic Walking 5 km Lęborskie Lwy opłacono
51 Szymanowska Anna Lębork Nordic Walking 5 km Lęborskie Lwy opłacono
52 Wiaderski Wojciech Elbląg Nordic Walking 5 km opłacono
53 Kocoń Sylwia Siemianice Nordic Walking 5 km opłacono
54 LEWAŃCZYK SYLWIA STĘŻYCA Nordic Walking 5 km Metrożercy opłacono
55 Zientkiewicz Witold Banino Nordic Walking 5 km ESJA TEAM opłacono
56 Zientkiewicz Aga Banino Nordic Walking 5 km ESJA TEAM opłacono
57 Jagla Danuta Wielistowo Nordic Walking 5 km opłacono
58 Frąckowiak Roman Wieleń Nordic Walking 5 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin
59 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń Nordic Walking 5 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin
60 Dawidowska Mirosława Bozepole wielkie Nordic Walking 5 km opłacono
61 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic Walking 5 km
62 Szerement Katarzyna Ustka Nordic Walking 5 km
63 KUSIAK Maria Gdańsk Nordic Walking 5 km KLUB EMERYTA opłacono
64 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic Walking 5 km KLUB EMERYTA opłacono
65 Konkol Krystyna Lębork Nordic Walking 5 km KreativSport Lębork opłacono
66 Ostrówka Waldemar Lębork Nordic Walking 5 km LKB im BRACI PETK opłacono
67 Wiaderska Grażyna Elbląg Nordic Walking 5 km opłacono
68 Pankiewicz Anna Gowino Nordic Walking 5 km
69 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino Nordic Walking 5 km opłacono
70 Grobelniak Hanna Żukowo Nordic Walking 5 km opłacono
71 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Nordic Walking 5 km opłacono
72 Szpyra Edward Gdynia Nordic Walking 5 km opłacono
73 Zwierz Andrzej Gdynia Nordic Walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono
74 Depczyński Adam Gdynia Nordic Walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono
75 Depczyński Rafał Gdynia Nordic Walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono
76 Skurtys Amelia Reda Nordic Walking 5 km Mardy Bum opłacono
77 Skurtys Dagmara Reda Nordic Walking 5 km Mardy Bum opłacono
78 Samojłowicz Gabrysia Pasłęk Nordic Walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono
79 Samojłowicz Julia Pasłęk Nordic Walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono
80 Samojłowicz Arkadiusz Pasłęk Nordic Walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono
81 Samojłowicz Dorota Pasłęk Nordic Walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono


Wyświetleń: 8400

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ