Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wronowski Rafał Banie Mazurskie 5 km Wrona Run opłacono on-line
2 Wierzbowski Tomasz Wierzbowski Bartoszyce 10 km opłacono on-line
3 Jakacki Sylwester Bartoszyce 10 km Góral z Mazur Running Team opłacono on-line
4 Wierzbowski Krzysztof Bartoszyce 10 km opłacono on-line
5 Jakacki Sylwester Bartoszyce 5 km Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono on-line
6 Poniatowski Adam Bełda 10 km Maratonka Grajewo opłacono on-line
7 Poniatowski Marek Bełda 10 km Maratonka Grajewo opłacono on-line
8 Bartczak Marcin Bisztynek 10 km DRUŻYNA ML opłacono on-line
9 NIEWIAROWSKA ANNA CIECHANOWIEC 10 km CIECHANOWIEC opłacono on-line
10 Cygas Ewa Czarna 5 km Zabiegany Wołomin opłacono on-line
11 Cygas Łukasz Czarna 5 km opłacono on-line
12 Pydynkowski Łukasz Działdowo 10 km Rozbiegane Działdowo opłacono on-line
13 Biniewicz Łukasz Elbląg 10 km opłacono on-line
14 Januszewski Maciej Ełk 10 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
15 Czaplejewicz Marta Ełk 10 km 41 blp / Super Drużyna Ełk opłacono on-line
16 Fiedorczyk Janusz Ełk 5 km opłacono on-line
17 Czopek Jaroslaw EŁK 5 km Maratonka
18 Wojtanowska Aneta Galiny 10 km opłacono on-line
19 Radziewicz Marcin Garbno 10 km Drużyna ML opłacono on-line
20 Pusio Adam Gdańsk 5 km GF Acer opłacono on-line
21 Hyjek Karol Giżycko 10 km Góral z Mazur Running Team opłacono on-line
22 Frejtag Dawid Giżycko 10 km opłacono on-line
23 Konopko Małgorzata Giżycko 10 km opłacono on-line
24 Konopko Andrzej Giżycko 10 km opłacono on-line
25 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO 10 km BBL GIŻYCKO opłacono on-line
26 Grabowski Bogusz Giżycko 5 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
27 Drężek Krzysztof Grajewo 10 km opłacono on-line
28 Dmochowski Tomasz Grajewo 10 km opłacono on-line
29 Jarmuszewicz Irena Ketrzyn 5 km Mroźniaki z Kętaki opłacono on-line
30 Harnus Damian Kędzierzyn-Koźle 10 km opłacono on-line
31 Jarosz Wojciech Kętrzyn 10 km opłacono on-line
32 Liśkiewicz Beata Kętrzyn 10 km GF Acer opłacono on-line
33 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn 10 km Drużyna ML opłacono on-line
34 Moroz Elżbieta Kętrzyn 10 km Drużyna ML opłacono on-line
35 Lenart Miłosz Kętrzyn 10 km Drużyna ML
36 Rzyp Justyna Kętrzyn 10 km Drużyna ML opłacono on-line
37 Liśkiewicz Roman Kętrzyn 10 km GF Acer opłacono on-line
38 Woźniak Łukasz Kętrzyn 10 km
39 Stępień Sylwester Kętrzyn 10 km Drużyna ML opłacono on-line
40 Stępień Edyta Kętrzyn 10 km Drużyna ML opłacono on-line
41 Wysocka Martyna Kętrzyn 10 km Drużyna ML opłacono on-line
42 Lijka Bogusław Kętrzyn 10 km Drużyna ML opłacono on-line
43 Dawidziuk Daniel Kętrzyn 10 km Mroźniaki z Kętaki opłacono on-line
44 Kazubek Jan Kętrzyn 5 km Mroźniaki z Kętaki opłacono on-line
45 Lech Justyna Kętrzyn 5 km Mroźniaki z Kętaki opłacono on-line
46 Długosz Lucyna KĘTRZYN 10 km opłacono on-line
47 Łuckiewicz Paweł Kętrzyn 10 km Mroźniaki z Kętaki opłacono on-line
48 Bartko Dariusz Kętrzyn 10 km Drużyna ML
49 Gnatkowski Adrian Kleszczewo 5 km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
50 Windloch Emilia Kobyłka 10 km Zabiegany Wołomin opłacono on-line
51 Kosiński Marcin Kolno 5 km Petunie opłacono on-line
52 Duda Paulina Kolno 5 km KOLNO BIEGA opłacono on-line
53 Marczuk Norbert Kowale Oleckie 10 km 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy opłacono on-line
54 Staszkun Patryk Kruklanki 10 km opłacono on-line
55 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 10 km Marijampole sport center
56 Klonowska Aleksandra Klonowska Łęgajny 5 km opłacono on-line
57 Zach Kamil Łomża 5 km opłacono on-line
58 Zawrotny Jan Marcinkowo 10 km opłacono on-line
59 Karwowski Krzysztof Marcinowa Wola 10 km opłacono on-line
60 Bielak Roman Mikołajki 5 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
61 Oborski Ryszard Mrągowo 5 km opłacono on-line
62 Samborska Maja Mrągowo 5 km - osoby poniżej 18 roku życia
63 Siergiej Elzbieta Odoje 10 km Run Team Tygrysy Orzysz0 opłacono on-line
64 Warykowski Stanislaw Olecko 10 km Olecko Biega opłacono on-line
65 Suchodolski Paweł Olecko 10 km Olecko Biega opłacono on-line
66 Suchodolska Edyta Olecko 5 km Olecko Biega
67 Truszczyńska Edyta Olecko 5 km Olecko Biega opłacono on-line
68 Rożek Gerard Olecko 5 km Olecko Biega opłacono on-line
69 Chmielewska Dorota Oleckp 5 km Olecko Biega
70 kotowski dariusz olszyny 5 km opłacono on-line
71 Gacioch Jarosław Orzysz 10 km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono on-line
72 Siergiej Zbigniew Orzysz 10 km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono on-line
73 Jakubowska Anna Pijawne Polski 10 km ATP Augustów opłacono on-line
74 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie 10 km ATP Augustów opłacono on-line
75 Gacki Krzysztof Pisz 10 km opłacono on-line
76 Stokowski Marcin Pobiedziska 10 km LKS Atleta Gniezno opłacono on-line
77 Kościński Patryk Pozezdrze 10 km Akademia Marynarki Wojennej
78 Borowski Dariusz Przechlewo 10 km opłacono on-line
79 Kruk Wojciech Radzieje 10 km opłacono on-line
80 Krzyżanowski Karol Rajgród 10 km Maratonka Grajewo opłacono on-line
81 Strumiłowski Karol Rosocha 10 km 11MPA opłacono on-line
82 Kalinowska Anna Ruda 5 km BBL GIŻYCKO opłacono on-line
83 Gładykowski Tomasz Rumia 10 km opłacono on-line
84 Dzięgielewski Zbyszek RYN 10 km opłacono on-line
85 Walczak Sylwia Ryn 10 km KS Prefbet-Sonarol opłacono on-line
86 Burnos Kamil Ryn 10 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
87 Turowski Robert Sojczyn Borowy 10 km Maratonka Grajewo
88 Przemielewska Ewa Stożne 10 km Olecko Biega opłacono on-line
89 Przemielewski Kamil Stożne 10 km Olecko Biega opłacono on-line
90 Sznurkowska Sylwia Suwalki 5 km Team Kopeć opłacono on-line
91 Sznurkowski Dawid Suwałki 10 km Team Kopeć opłacono on-line
92 Koziatek Sebastian Szczytno 5 km Team Kopeć opłacono on-line
93 Koziatek Jakub Szczytno 5 km Zenon Klimik Kantor Wymiany Walut Szczytno opłacono on-line
94 Soszyński Mirosław Warszawa 10 km Legia opłacono on-line
95 Kowalczyk Wojciech Warszawa 5 km - osoby poniżej 18 roku życia
96 Kuleszka Anna Węgorzewo 10 km Drużyna ML opłacono on-line
97 Stańczak Józef Wodzisław Śląski 5 km - osoby powyżej 70 roku życia
98 Boryceusz-Matusiak Iwona WOŁOMIN 10 km Zabiegany Wołomin opłacono on-line
99 Kazaniecki Wieslaw Wydminy 10 km BBL Wydminy opłacono on-line
100 Gaworska Gabriela Wydminy 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 4816

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ