Wyścig Wyścig w piance

Wyścig

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kategoria M kat Miejscowość Klub Dystans Meta
1 132 WIECZORKOWSKI NIKODEM WIECZORKOWSKI M 1 M 17-26 SZCZECIN MKP SZCZECIN Wyścig 00:15:18.03
2 93 OTŁOWSKI ALEKSY M 2 M 27-36 WARSZAWA TRIMASTERS Wyścig 00:16:30.58
3 31 FIGAS ALICJA K 1 K 17-26 SZCZECIN MKP SZCZECIN Wyścig 00:16:31.07
4 181 NOWAK DOBROMIR M 3 M 17-26 Wyścig 00:17:19.70
5 116 STECKI JĘDRZEJ M 4 M 17-26 1 GDYNIA AZS GUMED Wyścig 00:17:51.45
6 74 LUBIŃSKI KAMIL M 5 M 27-36 1 GDYNIA Wyścig 00:17:54.75
7 171 GAJEWSKI RAFAŁ M 6 M 27-36 2 Wyścig 00:17:54.90
8 152 KONOPKA MATEUSZ M 7 M 17-26 2 GDYNIA Wyścig 00:18:22.66
9 131 WAŚNIEWSKA MARTYNA K 2 K 17-26 ELBLĄG KLUGE TEAM Wyścig 00:18:30.66
10 79 MALTSEV ARTEM M 8 M 17-26 3 ELBLĄG KLUGETEAM Wyścig 00:18:38.82
11 47 JABŁOŃSKA NATALIA K 3 K 0-16 CIECHOCINEK MTP KORMORAN Wyścig 00:18:46.21
12 23 DEMBIŃSKI MAREK M 9 M 47-56 1 ROKIETNICA W TRI TEAM Wyścig 00:19:04.96
13 17 CIEŚNIK KAROLINA K 4 K 27-36 1 GRUDZIĄDZ Wyścig 00:19:09.73
14 176 BIANKOWSKI PIOTR M 10 M 47-56 2 RUMIA GWSC TEAM #EKIPABIANKOWSKIEGO Wyścig 00:19:09.90
15 106 REUTER TOMASZ M 11 M 47-56 3 SOPOT AZS PG MASTERS Wyścig 00:19:11.74
16 77 MALINOWSKA MARTYNA K 5 K 0-16 1 GRUDZIĄDZ UKS RUCH GRUDZIĄDZ Wyścig 00:19:16.34
17 94 PAKULSKI MILOSZ M 12 M 0-16 1 BANINO DWOJKA MORENA Wyścig 00:19:42.70
18 184 BAUZA PIOTR M 13 M 37-46 1 SOPOT GRUPA PIOTRA Wyścig 00:20:09.10
19 30 FELCHNER JAN M 14 M 17-26 4 WEJHEROWO Wyścig 00:20:10.27
20 59 KOCZOROWSKA KLAUDIA K 6 K 37-46 1 GDANSK BAŁTYCKIE TOWARZYSTWO PŁYWANIA LODOWEGO Wyścig 00:20:13.43
21 80 MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI ADAM M 15 M 47-56 4 OLSZTYN MASTERS OLSZTYN Wyścig 00:20:20.69
22 10 BOGUSZ WALDEMAR M 16 M 57-66 1 TCZEW Wyścig 00:20:27.63
23 137 ZIOMKOWSKA PAULINA K 7 K 27-36 2 GDAŃSK Wyścig 00:20:30.47
24 182 SĄCZYŃSKA EMILIA K 8 K 27-36 3 Wyścig 00:20:45.30
25 67 KRAWIEC PAWEŁ M 17 M 17-26 5 CEWICE Wyścig 00:20:57.59
26 108 SAWICKI SERGIEJ M 18 M 37-46 2 KRZYWY RÓG/ GDYNIA UKRAINIAN BIKE FAMILY Wyścig 00:21:11.57
27 98 PIOTROWSKA MARTA K 9 K 27-36 4 GDYNIA Wyścig 00:21:14.05
28 161 DZIOBA MICHAŁ M 19 M 47-56 5 Wyścig 00:21:15.00
29 133 WILKOWSKI LESZEK M 20 M 47-56 6 GDAŃSK Wyścig 00:21:16.10
30 128 WACHOWSKI RYSZARD M 21 M 47-56 7 GDYNIA STREFA PLYWANIA Wyścig 00:21:17.79
31 120 SZARMACHER ARTUR M 22 M 27-36 3 DZIAŁDOWO Wyścig 00:21:19.75
32 142 NADOLSKI ADAM M 23 M 37-46 3 Wyścig 00:21:21.48
33 22 DEMBIŃSKA DARIA K 10 K 47-56 1 ROKIETNICA W TRI TEAM Wyścig 00:21:28.29
34 83 MICHALEWICZ NATALIYA K 11 K 37-46 2 GDAŃSK Wyścig 00:21:35.84
35 81 MAZERANT MACIEJ MAZERANT M 24 M 37-46 4 90-413 Wyścig 00:21:41.59
36 92 OSTROUMOV EVGENY M 25 M 37-46 5 GDAŃSK Wyścig 00:21:52.83
37 88 NAWROCKI PAWEŁ M 26 M 0-16 2 GDAŃSK Wyścig 00:22:06.75
38 13 CIEPLUCH MARIUSZ M 27 M 37-46 6 REDA TATA ROCHA Wyścig 00:22:22.93
39 147 FRĄCKOWIAK MATEUSZ M 28 M 27-36 4 REKOWNICA Wyścig 00:22:43.25
40 70 LESZCZYŃSKI MACIEJ M 29 M 47-56 8 GDANSK Wyścig 00:22:48.39
41 85 MIRNY ZUZANNA K 12 K 37-46 3 SOPOT Wyścig 00:22:51.25
42 64 KOWALSKA KATARZYNA K 13 K 37-46 4 GDYNIA Wyścig 00:22:51.62
43 112 SOBINA ALEKSANDER M 30 M 47-56 9 GDAŃSK NIEZRZESZONY Wyścig 00:22:51.70
44 175 KWAPISZ PRZEMYSŁAW M 31 M 47-56 10 Wyścig 00:23:11.37
45 68 KUBIAK ALEKSANDRA K 14 K 27-36 5 REDA Wyścig 00:23:12.21
46 27 DYMACZ GRZEGORZ M 32 M 47-56 11 HIPOLITÓW WARSAW MASTERS TEAM Wyścig 00:23:22.47
47 36 GIRTLER ANNA K 15 K 47-56 2 GDAŃSK SOPOCKI KLUB PŁYWACKI Wyścig 00:23:34.42
48 18 CZUPRYN WOJCIECH M 33 M 57-66 2 WARSZAWA WARSAW MASTERS TEAM Wyścig 00:23:39.28
49 71 LEWANDOWSKI MARCIN M 34 M 27-36 5 GDAŃSK Wyścig 00:23:40.33
50 89 NAWROCKI PRZEMEK M 35 M 37-46 7 GDANSK NEPTUN GDAŃSK Wyścig 00:23:41.46
51 177 STEFANIAK JAN M 36 M 17-26 6 SOPOT Wyścig 00:23:46.17
52 115 STANKIEWICZ KATARZYNA K 16 K 47-56 3 GDAŃSK GRUPA PIOTRA Wyścig 00:23:52.28
53 113 SOBINA KORNELIA K 17 K 27-36 6 GDAŃSK Wyścig 00:24:00.33
54 178 STEFANIAK ADAM M 37 M 17-26 7 Wyścig 00:24:13.61
55 158 GWARDA PAWEŁ M 38 M 17-26 8 EŁK Wyścig 00:24:24.44
56 43 GRZELCZAK TOMASZ M 39 M 37-46 8 ŚRODA WIELKOPOLSKA NIEZRZESZONY Wyścig 00:24:29.93
57 149 KUCHCZYŃSKI MICHAŁ M 40 M 47-56 12 Wyścig 00:25:05.35
58 40 GRUCHAŁA ALEKSANDRA K 18 K 17-26 1 GDYNIA Wyścig 00:25:15.67
59 21 DAJUK ŁUKASZ M 41 M 27-36 6 SOPOT STYLISTYCZNE UCHYBIENIA Wyścig 00:25:22.85
60 41 GRUCHAŁA WIKTOR M 42 M 0-16 3 GDYNIA Wyścig 00:25:28.71
61 109 SIKORA MARIOLA K 19 K 57-66 1 GDYNIA SOPOCKI KLUB PŁYWACKI Wyścig 00:25:29.94
62 145 STĘPIŃSKI KRZYSZTOF M 43 M 57-66 3 Wyścig 00:25:36.32
63 166 JANICKI SEBASTIAN M 44 M 47-56 13 Wyścig 00:25:43.10
64 129 WARSZA PIOTR M 45 M 37-46 9 WARSZAWA Wyścig 00:25:47.08
65 45 HOGA FRYDERYK M 46 M 27-36 7 GDYNIA Wyścig 00:25:51.39
66 4 BIELEC GRZEGORZ M 47 M 47-56 14 GDAŃSK Wyścig 00:26:08.64
67 39 GRUCHAŁA AGNIESZKA K 20 K 37-46 5 GDYNIA MEWA GDYNIA Wyścig 00:26:09.77
68 180 ROKICKI PAWEŁ M 48 M 57-66 4 Wyścig 00:26:11.57
69 56 KARCZ TOMASZ M 49 M 47-56 15 SOPOT Wyścig 00:26:12.16
70 159 CIAK PIOTR M 50 M 47-56 16 Wyścig 00:26:13.90
71 8 BOBRYK-KOPCIŃSKA KAROLINA K 21 K 17-26 2 GDAŃSK BAŁTYCKIE TOWARZYSTWO PŁYWANIA LODOWEGO Wyścig 00:26:25.44
72 69 LASOTA DAMIAN M 51 M 37-46 10 GDYNIA Wyścig 00:26:31.04
73 19 CZYKIER PAWEŁ M 52 M 27-36 8 GDYNIA Wyścig 00:26:34.24
74 44 HAPKE TOMASZ M 53 M 37-46 11 WILKOWO KWIDZYN BIEGA Wyścig 00:26:37.53
75 53 JELNICKA ANNA K 22 K 47-56 4 GDAŃSK BBL Wyścig 00:26:40.22
76 32 FRĄCKIEWICZ-HEIDRICH ANNA K 23 K 37-46 6 GDYNIA Wyścig 00:26:41.13
77 60 KOLINCIO KAMIL M 54 M 27-36 9 GDANSK Wyścig 00:26:42.40
78 121 SZCZYKOWSKI MACIEJ M 55 M 37-46 12 GDAŃSK Wyścig 00:26:43.29
79 111 SOBINA ADAM M 56 M 17-26 9 GDAŃSK Wyścig 00:26:43.84
80 155 LAMPARSKI SŁAWOMIR M 57 M 27-36 10 Wyścig 00:26:44.34
81 87 NAWROCKA ALEKSANDRA K 24 K 37-46 7 GDAŃSK Wyścig 00:26:58.93
82 174 KWAPISZ JAROSŁAW M 58 M 47-56 17 Wyścig 00:27:09.63
83 20 CZYNSZ ALEKSANDER M 59 M 57-66 5 REDA Wyścig 00:27:18.09
84 42 GRZEGOREK MAŁGORZATA K 25 K 27-36 7 GDAŃSK Wyścig 00:27:24.65
85 135 WRZOSEK DANIEL M 60 M 27-36 11 SOPOT Wyścig 00:27:28.92
86 164 BOHDZIEWICZ BARBARA M 61 M 47-56 18 Wyścig 00:27:40.87
87 160 GAŁUSZKO MIKOŁAJ M 62 M 47-56 19 Wyścig 00:27:42.09
88 24 DRAGAN KAROL M 63 M 47-56 20 GDYNIA Wyścig 00:27:48.53
89 148 BRODOWSKA KAMILLA K 26 K 37-46 8 GDYNIA Wyścig 00:28:02.08
90 9 BOGALECKI MAREK M 64 M 57-66 6 STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM Wyścig 00:28:02.27
91 156 BEISTER WOJCIECH M 65 M 57-66 7 GDYNIA SOPOCKI KLUB PŁYWACKI Wyścig 00:28:28.68
92 154 STANGRECIAK MAREK M 66 M 0-16 4 Wyścig 00:29:08.00
93 141 PANKOWSKI ANDRZEJ M 67 M 57-66 8 GDAŃSK Wyścig 00:29:17.84
94 90 NIETUPSKI MARCIN M 68 M 47-56 21 SOPOT JAMES Wyścig 00:29:45.42
95 50 CZARZYŃSKA-JACHIM MAGDALENA K 27 K 47-56 5 SOPOT Wyścig 00:29:45.51
96 3 BARAN AGATA K 28 K 27-36 8 GDYNIA STREFA PLYWANIA Wyścig 00:29:56.11
97 170 WALIGÓRA BOŻENA K 29 K 47-56 6 Wyścig 00:30:03.89
98 144 HINZ TOMASZ M 69 M 37-46 13 GDYNIA Wyścig 00:30:11.42
99 151 KAUS RYSZARD M 70 M 67+ 1 Wyścig 00:30:13.03
100 127 TROJANOWSKA KATARZYNA K 30 K 57-66 2 GDAŃSK Wyścig 00:30:16.07
101 16 CIESIELSKI WALDEMAR M 71 M 67+ 2 WARSZAWA Wyścig 00:30:25.41
102 168 RÓŻAŃSKA MALINA K 31 K 47-56 7 Wyścig 00:30:33.76
103 58 KLAWIKOWSKI MACIEJ M 72 M 47-56 22 SOPOT SOPOCKI KLUB MORSÓW Wyścig 00:30:48.67
104 29 DZIADUŁA JAROSŁAW M 73 M 47-56 23 GDYNIA Wyścig 00:31:00.40
105 86 MORAWSKA RENATA K 32 K 47-56 8 SOPOT Wyścig 00:31:09.21
106 114 STANISZEWSKI JACEK M 74 M 57-66 9 GDYNIA Wyścig 00:31:17.28
107 38 GOROCKIEWICZ SYLWIA K 33 K 47-56 9 CZARNOWICE KS WARTA POZNAŃ Wyścig 00:31:23.08
108 185 PIETRZYK JERZY M 75 M 57-66 10 OLSZTYN Wyścig 00:31:26.52
109 186 SZOTA JANINA K 34 K 57-66 3 OLSZTYN Wyścig 00:31:32.71
110 72 LIPIŃSKI ZYGMUNT LIPIŃSKI M 76 M 57-66 11 KARWIA Wyścig 00:31:37.63
111 97 PIETKIEWICZ HENRYK M 77 M 57-66 12 GDAŃSK Wyścig 00:31:56.82
112 62 KOPERSKI ANDRZEJ M 78 M 67+ 3 BERLIN NIEZRZESZONY Wyścig 00:32:17.17
113 57 KIKOLSKI WOJTEK M 79 M 47-56 24 SOPOT SOPOCKI KLUB PŁYWACKI Wyścig 00:32:34.21
114 150 OSTROWSKI MARCIN M 80 M 67+ 4 PRUSZCZ GDAŃSKI Wyścig 00:32:52.91
115 2 BAJOR MAGDALENA K 35 K 37-46 9 GDYNIA Wyścig 00:33:32.15
116 165 CIMOSZKO PIOTR M 81 M 57-66 13 Wyścig 00:33:36.05
117 102 PRUŃSKI WOJCIECH M 82 M 37-46 14 GDYNIA SOPOCKI KLUB MORSÓW Wyścig 00:33:44.08
118 63 KORNOWSKI WALDEMAR M 83 M 67+ 5 GDYNIA Wyścig 00:34:16.57
119 146 JEZIERSKI SŁAWOMIR M 84 M 37-46 15 TCZEW Wyścig 00:34:22.43
120 122 SZULC-KRYZEL ALEKSANDRA K 36 K 37-46 10 GDYNIA Wyścig 00:34:27.70
121 14 CIEPLUCH ROCH M 85 M 0-16 5 REDA TRI-TEAM RUMIA Wyścig 00:34:28.18
122 100 POLINCEUSZ MAŁGORZATA K 37 K 67+ 1 GDAŃSK Wyścig 00:34:38.02
123 140 ŻYRA MONIKA K 38 K 37-46 11 GDAŃSK SOPOCKI KLUB MORSÓW Wyścig 00:34:39.00
124 138 ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW M 86 M 67+ 6 GDAŃSK NIEZRZESZONY Wyścig 00:35:06.45
125 25 DRĄŻKIEWICZ ZUZANNA K 39 K 57-66 4 GDYNIA GDYNIA MASTERS Wyścig 00:35:08.85
126 7 BOBROWSKI PIOTR M 87 M 47-56 25 GDYNIA Wyścig 00:35:14.02
127 73 LISZEWSKI JOLANTA K 40 K 57-66 5 GDANSK Wyścig 00:35:35.38
128 35 GACKA ZUZANNA K 41 K 0-16 2 GDYNIA Wyścig 00:36:01.20
129 34 GACKA KATARZYNA K 42 K 37-46 12 GDYNIA Wyścig 00:36:02.74
130 126 TROJANOWSKA BOGUMIŁA K 43 K 57-66 6 GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ Wyścig 00:36:52.79
131 157 TOMCZYK ANDRZEJ M 88 M 57-66 14 GDYNIA Wyścig 00:37:12.00
132 15 CIEPLUCH ZBIGNIEW M 89 M 57-66 15 KIELCE DZIADEK ROCHA Wyścig 00:37:22.85
133 169 KUBIŚ MAŁGORZATA K 44 K 47-56 10 Wyścig 00:38:09.78
134 123 TOKMINA ALEKSANDER M 90 M 67+ 7 SOPOT 81-813 MALOPOLSKA 31 A SOPOCKI KLUB PLYWACKI Wyścig 00:38:44.34
135 179 MONIUK ARKADIUSZ M 91 M 67+ 8 Wyścig 00:40:37.23
136 5 BŁAWAT MICHAŁ M 92 M 47-56 26 GDAŃSK Wyścig 00:40:51.51
137 82 MAZUR MARCIN M 93 M 27-36 12 GDYNIA GDYŃSKIE ORŁY Wyścig 00:41:41.09
138 172 WIECHOWSKI JAROSŁAW M 94 M 67+ 9 Wyścig 00:43:03.86
139 139 ZWOLIŃSKI MIECZYSŁAW M 95 M 67+ 10 GDAŃSK ZASPA Wyścig 00:46:21.07
140 143 KRIGGER JAN M 96 M 57-66 16 Wyścig 00:48:31.25


Wyścig w piance

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kategoria M kat Miejscowość Klub Dystans Meta
1 51 JEDNASZEWSKI MIKOŁAJ M 1 M OPEN 1 OLSZTYN MTP KORMORAN Wyścig w piance 00:15:19.09
2 183 GAWLIK JAROSŁAW M 2 M OPEN 2 Wyścig w piance 00:17:32.13
3 96 PIENIĄŻKIEWICZ MONIKA K 1 K OPEN 1 GDAŃSK Wyścig w piance 00:18:50.34
4 162 WAWRZYNIECKI KAMIL M 3 M OPEN 3 Wyścig w piance 00:20:03.43
5 84 MIKOŁAJCZAK MATEUSZ M 4 M OPEN 4 RUMIA Wyścig w piance 00:20:20.44
6 153 LEWANDOWSKA WIKTORIA K 2 K OPEN 2 GDAŃSK Wyścig w piance 00:21:05.00
7 118 STUKAN ŁUKASZ M 5 M OPEN 5 MORĄG Wyścig w piance 00:23:23.47
8 125 TRIEBWASSER JACK M 6 M OPEN 6 GDAŃSK Wyścig w piance 00:24:40.75
9 163 WAWRZYNIECKI ARTUR M 7 M OPEN 7 Wyścig w piance 00:25:32.50
10 37 GOLOMBEK PIOTR M 8 M OPEN 8 GRUDZIĄDZ Wyścig w piance 00:25:43.45
11 61 KONSTANTYNOWICZ ALICJA K 3 K OPEN 3 GDYNIA Wyścig w piance 00:25:58.62
12 48 JAKUBOWSKA MONIKA K 4 K OPEN 4 GDAŃSK Wyścig w piance 00:26:15.88
13 173 GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA K 5 K OPEN 5 TSUNAMI TRI Wyścig w piance 00:29:28.38
14 65 KRAĆ JANUSZ M 9 M OPEN 9 GDAŃSK CZITOS Wyścig w piance 00:32:29.50
15 78 MALISZEWSKI ADRIAN M 10 M OPEN 10 GDYNIA MAMY TO Wyścig w piance 00:38:51.54

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ