Marszu NW 5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Małka Marian Gliwice Marszu NW 5 km
2 Golonka Renata Mysłowice Marszu NW 5 km
3 Małka Irena Gliwice Marszu NW 5 km
4 Przybyła Ewelina Przeczyce Marszu NW 5 km
5 BUCZKO ADAM KRAKÓW Marszu NW 5 km
6 Bierońska Ewa Sławków Marszu NW 5 km
7 Mucha Katarzyna Mucha Łazy Marszu NW 5 km
8 Ciesielska Sylwia Siemianowice Śląskie Marszu NW 5 km
9 Badowiec Magdalena Tarnowskie Góry Marszu NW 5 km
10 Kempys Aneta Myślachowice Marszu NW 5 km
11 Szczerba Sylwia SOSNOWIEC Marszu NW 5 km
12 Szczerba Izabela SOSNOWIEC Marszu NW 5 km
13 Kałużna Anna Sosnowiec Marszu NW 5 km
14 Stradomska Monika Dąbrowa Górnicza Marszu NW 5 km
15 Latos Katarzyna Będzin Marszu NW 5 km
16 Szala Danuta Tarnowskie Góry Marszu NW 5 km
17 Sobczyk-Szwed Justyna Częstochowa Marszu NW 5 km
18 Adamczyk Rafal Będzin Marszu NW 5 km
19 Adamczyk Anna Bedzin Marszu NW 5 km
20 Turos Barbara Będzin Marszu NW 5 km
21 Molenda Dorota Myślachowice Marszu NW 5 km
22 Cygan Danuta Rogożnik Marszu NW 5 km
23 Cygan Wojciech Rogożnik Marszu NW 5 km
24 Sobczak Patryk Dąbrowa Górnicza Marszu NW 5 km
25 Kocot Barbara Rogożnik Marszu NW 5 km
26 Cysarz Mirosława Gródków Marszu NW 5 km
27 Więcek Beata Sosnowiec Marszu NW 5 km
28 Grabda Łukasz Zawiercie Marszu NW 5 km
29 Grabda Agnieszka Zawiercie Marszu NW 5 km
30 Naziemiec-Komperda Sylwia Dąbrowa Górnicza Marszu NW 5 km
31 Wylężek Bozena Chruszczobród Marszu NW 5 km
32 Brożek Ania Zawiercie Marszu NW 5 km
33 Marchewka Ewa Zawiercie Marszu NW 5 km
34 Wiśniowska Izabela Mikołów Marszu NW 5 km
35 Wrona Dominika Mikolow Marszu NW 5 km
36 Czerwiński Andrzej Będzin Marszu NW 5 km
37 Czerwinska Bogumiła Będzin Marszu NW 5 km
38 Kosteczka Sabina Siewierz Marszu NW 5 km
39 Kosteczka Mateusz Siewierz Marszu NW 5 km
40 Gorynowicz-Wieczorek Grażyna Mikołów Marszu NW 5 km
41 Foks Małgorzata Tarnowskie Góry Marszu NW 5 km
42 Poskart Elżbieta Częstochowa Marszu NW 5 km
43 KARLIŃSKA ZOFIA WOJKOWICE Marszu NW 5 km
44 KARLIŃSKI HENRYK WOJKOWICE Marszu NW 5 km
45 MAŃKA WACŁAWA WOJKOEICE Marszu NW 5 km
46 MAGNER ALEKSANDRA WOJKOWICE Marszu NW 5 km
47 CHORZELA JOLANTA WOJKOWICE Marszu NW 5 km
48 JAWORECKA ANNA WOJKOWICE Marszu NW 5 km
49 Wieczorek Krystyna Katowice Marszu NW 5 km
50 Wyleżoł Agnieszka Ruda Śląska Marszu NW 5 km
51 Daszek Wiesława RUDA ŚLĄSKA Marszu NW 5 km
52 WYLEŻOŁ HANNA RUDA ŚLĄSKA Marszu NW 5 km
53 WYLEŻOŁ Filip RUDA ŚLĄSKA Marszu NW 5 km
54 CIEMNOŁOŃSKI GENADIUSZ DĄBROWA GÓRNICZA Marszu NW 5 km
55 Sałek Aleksandra Sławków Marszu NW 5 km
56 Pawlikowska Dorota Myślachowice Marszu NW 5 km
57 Horzela Jerzy Siemianowice Śląskie Marszu NW 5 km
58 Ziarnik Marta Myślachowice Marszu NW 5 km
59 Horzela Amelia Katowice Marszu NW 5 km
60 Horzela Sylwia Katowice Marszu NW 5 km
61 Włodarczyk Aneta Sławków Marszu NW 5 km
62 Jasinski Jozef Czestochowa Marszu NW 5 km
63 Matyszkiewicz Irmina Czeladź Marszu NW 5 km
64 Nabrdalik Urszula Dąbie Marszu NW 5 km
65 Nowak Dorota Będzin Marszu NW 5 km #byledomety
66 Żelezik Krzysztof Będzin Marszu NW 5 km #byledomety
67 Kołat Tomasz Będzin Marszu NW 5 km #byledomety
68 Żelezik Marzena Będzin Marszu NW 5 km #byledomety
69 Tkaczewska Agnieszka Będzin Marszu NW 5 km #byledomety
70 Szostek Marlena Będzin Marszu NW 5 km #byledomety
71 Sieka Magdalena Mysłowice Marszu NW 5 km BiegaMYsłowice
72 Krzyworączka Piotr Krzyworączka Kraków Marszu NW 5 km BMW Biegamy Mimo Wszystko
73 Zielińska Grażyna Dobieszowice Marszu NW 5 km Bobry Walking
74 Grabowska Anna Bytom Marszu NW 5 km Bobry Walking
75 Cichońska Alicja Rogożnik Marszu NW 5 km Bobry Walking / Aktywny Senior Bobrowniki
76 Wadowski Henryk Bobrowniki Marszu NW 5 km Bobry Walking / Aktywny Senior Bobrowniki
77 Hetmańczyk Michalina Rogoźnik Marszu NW 5 km Bobry Walking / Aktywny Senior Bobrowniki
78 Kocjan Łukasz Dąbrowa Górnicza Marszu NW 5 km BTH100
79 MACHNIK JANUSZ ZAWIERCIE Marszu NW 5 km CLLEO Zawiercie
80 KRECZMER MARZENA ZAWIERCIE Marszu NW 5 km CLLEO Zawiercie
81 POLEWCZAK MARIUSZ ZAWIERCIE Marszu NW 5 km CLLEO Zawiercie
82 Polewczak ANETA ZAWIERCIE Marszu NW 5 km CLLEO Zawiercie
83 Wower Maria Katowice Marszu NW 5 km Csc Adventure Academy
84 Olej Agata Jaworzno Marszu NW 5 km Dobra Naprzód
85 Zadroga Paweł Knurów Marszu NW 5 km Gora Team
86 Zadroga Dorota Knurów Marszu NW 5 km Gora Team
87 Gębska Elżbieta Będzin Marszu NW 5 km Harpagan Sosnowiec NW
88 Sieczka Anna Sosnowiec Marszu NW 5 km Harpagan Sosnowiec NW
89 Popczyk Ewa Będzin Marszu NW 5 km Harpagan Sosnowiec NW
90 Grela Marzena Dąbrowa Górnicza Marszu NW 5 km I LO Kopernik Będzin
91 Marciniak Agnieszka Sarnów Marszu NW 5 km I LO Kopernik Będzin
92 Kołton Helena Zawiercie Marszu NW 5 km Jura'PL
93 Kubasiewicz Bartosz Sosnowiec Marszu NW 5 km K.S.Kalinowa
94 Sztanderski Grzegorz Janów Marszu NW 5 km Kabex Podkowa Janów
95 Dors Łukasz Janów Marszu NW 5 km Kabex Podkowa Janów
96 Dors Grzegorz Janów Marszu NW 5 km Kabex Podkowa Janów
97 Górnik Jerzy katowice Marszu NW 5 km Katowice 49
98 Anyż Maria Będzin Marszu NW 5 km Kije w dobrych rękach
99 Biedra Krystyna Będzin Marszu NW 5 km Kije w dobrych rękach
100 Kulińska Dorota Będzin Marszu NW 5 km Kije w dobrych rękach


Wyświetleń: 8809

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ