Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#byledomety | |||||||||
1 | Nowak Dorota | Będzin | Marszu NW 5 km | #byledomety | |||||
#byledomety | |||||||||
2 | Żelezik Krzysztof | Będzin | Marszu NW 5 km | #byledomety | |||||
3 | Szostek Marlena | Będzin | Marszu NW 5 km | #byledomety | |||||
4 | Tkaczewska Agnieszka | Będzin | Marszu NW 5 km | #byledomety | |||||
5 | Żelezik Marzena | Będzin | Marszu NW 5 km | #byledomety | |||||
6 | Kołat Tomasz | Będzin | Marszu NW 5 km | #byledomety | |||||
#czeladzbiega | |||||||||
7 | Hoły Leszek | Czeladź | Bieg 5km | #czeladzbiega | |||||
8 | Kołodziejczyk Adam | Czeladź | Bieg 5km | #czeladzbiega | |||||
9 | Pobiedzińska Karolina | Sosnowiec | Bieg 5km | #czeladzbiega | |||||
10 | Nowak Małgorzata | Czeladź | Bieg 5km | #czeladzbiega | |||||
11 | Sobolewski Piotr | Czeladź | Bieg 5km | #czeladzbiega | |||||
#grubybiega | |||||||||
12 | Ożóg Paweł | Czeladź | Bieg 5km | #grubybiega | |||||
BEZ SPINY | |||||||||
13 | Równicki Marcin | Będzin | Bieg 5km | BEZ SPINY | |||||
14 | Pacyna Wojciech | Będzin | Bieg 5km | BEZ SPINY | |||||
BMW Biegamy Mimo Wszystko | |||||||||
15 | Krzyworączka Piotr Krzyworączka | Kraków | Marszu NW 5 km | BMW Biegamy Mimo Wszystko | |||||
BTH100 | |||||||||
16 | Kocjan Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Marszu NW 5 km | BTH100 | |||||
Białczyk | |||||||||
17 | Białczyk Agnieszka | Sławków | Bieg 5km | Białczyk | |||||
18 | Białczyk Damian | Sławków | Bieg 5km | Białczyk | |||||
BiegaMYsłowice | |||||||||
19 | Sieka Magdalena | Mysłowice | Marszu NW 5 km | BiegaMYsłowice | |||||
Biegam dla siebie | |||||||||
20 | Górski Tomasz | Będzin | Bieg 5km | Biegam dla siebie | |||||
Biegowa Kuźnia | |||||||||
21 | Pietrzyk Sylwester | BĘDZIN | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
22 | Piórkowski Marek | Będzini | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
23 | Skalski Rafał | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
24 | Skalska Jadwiga | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
25 | Szaleniec Jakub | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
26 | Szaleniec Sebastian | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
27 | Szaleniec Patrycja | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
28 | WOŹNIAK MAREK | Wojkowice | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
29 | Sibielak Tomasz | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
30 | Jankowska Barbara | Sosnowiec | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
31 | Stencel Szymon | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
32 | Kowal Zofia | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
33 | Zachariasz Agnieszka | Gródków | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
34 | Popczyk Magdalena | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
35 | Cymerman Piotr | Sosnowiec | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
36 | Mordziołek Katarzyna | Sosnowiec | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
37 | Pawęzowska Anna | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
Biegowa Kuźnia | |||||||||
38 | JASKÓLSKA-PIETRZYK KINGA JASKÓLSKA-PIETRZYK | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
Bobry Walking | |||||||||
39 | Grabowska Anna | Bytom | Marszu NW 5 km | Bobry Walking | |||||
40 | Zielińska Grażyna | Dobieszowice | Marszu NW 5 km | Bobry Walking | |||||
Bobry Walking / Aktywny Senior Bobrowniki | |||||||||
41 | Hetmańczyk Michalina | Rogoźnik | Marszu NW 5 km | Bobry Walking / Aktywny Senior Bobrowniki | |||||
42 | Wadowski Henryk | Bobrowniki | Marszu NW 5 km | Bobry Walking / Aktywny Senior Bobrowniki | |||||
43 | Cichońska Alicja | Rogożnik | Marszu NW 5 km | Bobry Walking / Aktywny Senior Bobrowniki | |||||
Bratek Team | |||||||||
44 | Bratek Łukasz | Sławków | Bieg 5km | Bratek Team | |||||
45 | Bratek Ewa Bratek | Sławków | Bieg 5km | Bratek Team | |||||
CLLEO Zawiercie | |||||||||
46 | KRECZMER MARZENA | ZAWIERCIE | Marszu NW 5 km | CLLEO Zawiercie | |||||
47 | MACHNIK JANUSZ | ZAWIERCIE | Marszu NW 5 km | CLLEO Zawiercie | |||||
48 | Polewczak ANETA | ZAWIERCIE | Marszu NW 5 km | CLLEO Zawiercie | |||||
49 | POLEWCZAK MARIUSZ | ZAWIERCIE | Marszu NW 5 km | CLLEO Zawiercie | |||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
50 | Latusek Wioletta | Bytom | Bieg 5km | Carbon Silesia Sport | |||||
Cidry Lotajom | |||||||||
51 | Sas Paweł | Sosnowiec | Bieg 5km | Cidry Lotajom | |||||
CoJaBiegnę TEAM | |||||||||
52 | Cichos Konrad | Chorzów | Bieg 5km | CoJaBiegnę TEAM | |||||
Csc Adventure Academy | |||||||||
53 | Wower Maria | Katowice | Marszu NW 5 km | Csc Adventure Academy | |||||
Davids Camstudio | |||||||||
54 | Sobczyk Dawid | Brynek | Bieg 5km | Davids Camstudio | |||||
Dobra Naprzód | |||||||||
55 | Olej Agata | Jaworzno | Marszu NW 5 km | Dobra Naprzód | |||||
Dwernik Kamień Trial | |||||||||
56 | Hałgas Marcel | Będzin | Bieg 5km | Dwernik Kamień Trial | |||||
57 | Hałgas Anna | Będzin | Bieg 5km | Dwernik Kamień Trial | |||||
58 | Hałgas Sławomir | Będzin | Bieg 5km | Dwernik Kamień Trial | |||||
FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | |||||||||
59 | Sularz Agnieszka | Siewierz | Bieg 5km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | |||||
Fundacja Oko w Oko z Rakiem | |||||||||
60 | Dec Justyna | Katowice | Bieg 5km | Fundacja Oko w Oko z Rakiem | |||||
GILe | |||||||||
61 | Szymanski Iwo | Sosnowiec | Bieg 5km | GILe | |||||
62 | Szymanski Leszek | Sosnowiec | Bieg 5km | GILe | |||||
Gora Team | |||||||||
63 | Zadroga Dorota | Knurów | Marszu NW 5 km | Gora Team | |||||
64 | Zadroga Paweł | Knurów | Marszu NW 5 km | Gora Team | |||||
Harpagan Beast | |||||||||
65 | Błachut Artur | Jaworzno | Bieg 5km | Harpagan Beast | |||||
66 | Wilczewski Rafał | Jaworzno | Bieg 5km | Harpagan Beast | |||||
67 | Kowierski Jacek | Jaworzno | Bieg 5km | Harpagan Beast | |||||
Harpagan Sosnowiec | |||||||||
68 | Sieczka Karolina | SOSNOWIEC | Bieg 5km | Harpagan Sosnowiec | |||||
Harpagan Sosnowiec NW | |||||||||
69 | Gębska Elżbieta | Będzin | Marszu NW 5 km | Harpagan Sosnowiec NW | |||||
70 | Sieczka Anna | Sosnowiec | Marszu NW 5 km | Harpagan Sosnowiec NW | |||||
71 | Popczyk Ewa | Będzin | Marszu NW 5 km | Harpagan Sosnowiec NW | |||||
Huragan Ligota | |||||||||
72 | Bielańska Beata | Katowice | Bieg 5km | Huragan Ligota | |||||
73 | Samul Karolina | Sosnowiec | Bieg 5km | Huragan Ligota | |||||
74 | BURCZYK Celina | KATOWICE | Bieg 5km | Huragan Ligota | |||||
75 | Żywica Dorota | Katowice | Bieg 5km | Huragan Ligota | |||||
76 | Sakowski Maciej | Katowice | Bieg 5km | Huragan Ligota | |||||
77 | Zieleziński Łukasz | Katowice | Bieg 5km | Huragan Ligota | |||||
I LO Kopernik Będzin | |||||||||
78 | Marciniak Agnieszka | Sarnów | Marszu NW 5 km | I LO Kopernik Będzin | |||||
79 | Grela Marzena | Dąbrowa Górnicza | Marszu NW 5 km | I LO Kopernik Będzin | |||||
80 | Białorudzka Magdalena | Sosnowiec | Bieg 5km | I LO Kopernik Będzin | |||||
JW 2771 Rzaska | |||||||||
81 | kaleta jan | kraków | Bieg 5km | JW 2771 Rzaska | |||||
Jura'PL | |||||||||
82 | Kołton Helena | Zawiercie | Marszu NW 5 km | Jura'PL | |||||
83 | Kołton Tomasz | Zawiercie | Bieg 5km | Jura'PL | |||||
Jurajska Armia Biega | |||||||||
84 | Krytowski Piotr | Zawiercie | Bieg 5km | Jurajska Armia Biega | |||||
Jurajska Armia Biega | |||||||||
85 | Łączkowski Dawid Łączkowski | Zawiercie | Bieg 5km | Jurajska Armia Biega | |||||
K.S.Kalinowa | |||||||||
86 | Kubasiewicz Bartosz | Sosnowiec | Marszu NW 5 km | K.S.Kalinowa | |||||
KP PSP BĘDZIN | |||||||||
87 | Babiarz Aleksander | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | KP PSP BĘDZIN | |||||
Kabex Podkowa Janów | |||||||||
88 | Sztanderski Grzegorz | Janów | Marszu NW 5 km | Kabex Podkowa Janów | |||||
89 | Dors Grzegorz | Janów | Marszu NW 5 km | Kabex Podkowa Janów | |||||
90 | Dors Łukasz | Janów | Marszu NW 5 km | Kabex Podkowa Janów | |||||
Katowice 49 | |||||||||
91 | Górnik Jerzy | katowice | Marszu NW 5 km | Katowice 49 | |||||
Kije w dobrych rękach | |||||||||
92 | Drygalska Aleksandra | Będzin | Marszu NW 5 km | Kije w dobrych rękach | |||||
93 | Kulińska Dorota | Będzin | Marszu NW 5 km | Kije w dobrych rękach | |||||
94 | Biedra Krystyna | Będzin | Marszu NW 5 km | Kije w dobrych rękach | |||||
95 | Anyż Maria | Będzin | Marszu NW 5 km | Kije w dobrych rękach | |||||
Klub Sportowy Gminy Psary | |||||||||
96 | Zięba Aleksander | Strzyżowice | Bieg 5km | Klub Sportowy Gminy Psary | |||||
Klub sportowy seniora Royal | |||||||||
97 | Kozieł Małgorzata | Bobrowniki | Marszu NW 5 km | Klub sportowy seniora Royal | |||||
98 | Fugas Danuta | Bobrowniki | Marszu NW 5 km | Klub sportowy seniora Royal | |||||
99 | Jaskuła Teresa | Bobrowniki | Marszu NW 5 km | Klub sportowy seniora Royal | |||||
Kobylica | |||||||||
100 | Wydmański Paweł | Zalesie Golczowskie | Bieg 5km | Kobylica | |||||
Kusy Bukowno | |||||||||
101 | Rusek Paweł | Bukowno | Bieg 5km | Kusy Bukowno | |||||
102 | Dziurzyński Adrian | Bukowno | Bieg 5km | Kusy Bukowno | |||||
103 | Labisko Paweł | Bukowno | Bieg 5km | Kusy Bukowno | |||||
LUX TORPEDA Małopolska | |||||||||
104 | KOWALCZYK Tadeusz | Kraków | Marszu NW 5 km | LUX TORPEDA Małopolska | |||||
Lecymy Durś | |||||||||
105 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Lecymy Durś | |||||
Lisy pustyni | |||||||||
106 | rychlik sebastian | Klucze | Bieg 5km | Lisy pustyni | |||||
Lux Torpeda Małopolska | |||||||||
107 | Kowalczyk Joanna | Kraków | Marszu NW 5 km | Lux Torpeda Małopolska | |||||
MALINOWE GWIAZDY | |||||||||
108 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Marszu NW 5 km | MALINOWE GWIAZDY | |||||
MAXIMUS | |||||||||
109 | Partyka Boguslaw | Ruda Śląska | Bieg 5km | MAXIMUS | |||||
MK TEAM | |||||||||
110 | Witor Marek | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | MK TEAM | |||||
111 | Witor Klaudia | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Bieg 5km | MK TEAM | |||||
MK team | |||||||||
112 | Raczek Klauda | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | MK team | |||||
113 | Bober Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | MK team | |||||
114 | Ziętek Ewa | Sosnowiec | Bieg 5km | MK team | |||||
115 | Brol Marcin | Katowice | Bieg 5km | MK team | |||||
116 | Zaradna-Szymańska Iwona | Siemianowice Śląskie | Marszu NW 5 km | MK team | |||||
117 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Marszu NW 5 km | MK team | |||||
Mafia Team Lubliniec | |||||||||
118 | Hajda Justyna | Radzionków | Bieg 5km | Mafia Team Lubliniec | |||||
Miraz Race Team | |||||||||
119 | Kotarba Katarzyna | Sosnowiec | Bieg 5km | Miraz Race Team | |||||
120 | Franz Izabela | Ruda Śląska | Bieg 5km | Miraz Race Team | |||||
121 | Sikora Arkadiusz | Chorzów | Bieg 5km | Miraz Race Team | |||||
Mk_team | |||||||||
122 | Kapica Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | Mk_team | |||||
123 | Pytel Aleksandra | Siemianowice śląskie | Bieg 5km | Mk_team | |||||
Mk team | |||||||||
124 | Domin Krystyna | Siemianowice Śląskie | Marszu NW 5 km | Mk team | |||||
Mors Hubertus Mysłowice | |||||||||
125 | Kulka Tomasz | Sosnowiec | Bieg 5km | Mors Hubertus Mysłowice | |||||
126 | Bałaziński Paweł | Mysłowice | Bieg 5km | Mors Hubertus Mysłowice | |||||
Myrta's Team | |||||||||
127 | Myrta Irena | Dąbrowa Górnicza | Marszu NW 5 km | Myrta's Team | |||||
128 | Myrta Olga | Wojkowice Kościelne | Marszu NW 5 km | Myrta's Team | |||||
129 | Myrta Ewa | Wojkowice Kościelne | Marszu NW 5 km | Myrta's Team | |||||
Nasze Czekoladowe Podróże YT | |||||||||
130 | Fatyga-Juma Justyna | Olkusz | Bieg 5km | Nasze Czekoladowe Podróże YT | |||||
Nord Walkers Jaworzno | |||||||||
131 | Bomba Dorota | Trzebinia | Marszu NW 5 km | Nord Walkers Jaworzno | |||||
Nordic Team Częstochowa | |||||||||
132 | Szwed Roman | Częstochowa | Marszu NW 5 km | Nordic Team Częstochowa | |||||
Nordic Team Ruda Śląska | |||||||||
133 | Taisner Tymoteusz | Ruda Śląska | Bieg 5km | Nordic Team Ruda Śląska | |||||
134 | Taisner Milena | Ruda Śląska | Bieg 5km | Nordic Team Ruda Śląska | |||||
135 | Taisner Tomasz | Ruda Śląska | Bieg 5km | Nordic Team Ruda Śląska | |||||
Olkuszbiega. Pl | |||||||||
136 | Sroka Marek | Olkusz | Bieg 5km | Olkuszbiega. Pl | |||||
Olkuszbiega.pl | |||||||||
137 | Jureczko Rafal | Olkusz | Bieg 5km | Olkuszbiega.pl | |||||
138 | Ziębiński Adam | Bukowno | Bieg 5km | Olkuszbiega.pl | |||||
Optyka K.M. Szczerba | |||||||||
139 | Łączyk Barbara | Czeladź | Marszu NW 5 km | Optyka K.M. Szczerba | |||||
140 | Łączyk Jerzy | Czeladź | Marszu NW 5 km | Optyka K.M. Szczerba | |||||
Ostro Run Team | |||||||||
141 | Kuc Krzysztof | Sosnowiec | Bieg 5km | Ostro Run Team | |||||
142 | Malina Rozalia | Sosnowiec | Bieg 5km | Ostro Run Team | |||||
143 | Malina Otylia | Sosnowiec | Bieg 5km | Ostro Run Team | |||||
144 | Romańska-Malina Olga | Sosnowiec | Bieg 5km | Ostro Run Team | |||||
145 | Boroń Przemysław | Sosnowiec | Bieg 5km | Ostro Run Team | |||||
146 | Boroń Klaudia | Sosnowiec | Bieg 5km | Ostro Run Team | |||||
PAPESY | |||||||||
147 | Kubas Klaudia | Psary | Bieg 5km | PAPESY | |||||
148 | Kubas Stasiu | Psary | Bieg 5km | PAPESY | |||||
149 | Kubas Aneta | Psary | Marszu NW 5 km | PAPESY | |||||
150 | Kubas Grzegorz | Psary | Bieg 5km | PAPESY | |||||
Parkrun Chrzanów | |||||||||
151 | Zając Mirosława | Trzebinia | Marszu NW 5 km | Parkrun Chrzanów | |||||
152 | Zając Zdzisław | Trzebinia | Bieg 5km | Parkrun Chrzanów | |||||
Parkrun Sosnowiec | |||||||||
153 | Gorgoń Ewa | Sosnowiec | Bieg 5km | Parkrun Sosnowiec | |||||
154 | Rygalik Agnieszka | Sosnowiec | Bieg 5km | Parkrun Sosnowiec | |||||
Parkrun Sosnowiec | |||||||||
155 | Gardias Marek | Sosnowiec | Bieg 5km | Parkrun Sosnowiec | |||||
Piwo chipsy tv i na końcu bieganie | |||||||||
156 | Głąb Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | Piwo chipsy tv i na końcu bieganie | |||||
Politechnikaz Śląska | |||||||||
157 | Wojcik Stanislaw | Dabrowa Gornicza | Bieg 5km | Politechnikaz Śląska | |||||
Ragnar Team | |||||||||
158 | Wola Radosław | Sosnowiec | Bieg 5km | Ragnar Team | |||||
159 | Zuwała Anna | Sosnowiec | Bieg 5km | Ragnar Team | |||||
160 | Zuwała Robert | Sosnowiec | Bieg 5km | Ragnar Team | |||||
161 | Wola Joanna | Sosnowiec | Marszu NW 5 km | Ragnar Team | |||||
Rebellion Of Free Runners | |||||||||
162 | Cebulska Magdalena | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | Rebellion Of Free Runners | |||||
Run'Em All | |||||||||
163 | TURAK Rafał | Katowice | Bieg 5km | Run'Em All | |||||
Ruszamy Dąbrowę | |||||||||
164 | Morawski Konrad | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | Ruszamy Dąbrowę | |||||
SABOTAGE | |||||||||
165 | Szczęsny Maciej | Czeladź | Marszu NW 5 km | SABOTAGE | |||||
SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||||||
166 | Hofler Łukasz | Sławków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
167 | Purc Paweł | Sławków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
168 | Kania Grzegorz | Sławków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
169 | Chałupczak Damian | Sławków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
170 | Koziński Dominik | Sławków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
171 | Wiekiera Łukasz | Sławków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
172 | Maciążek Grzegorz | Sławków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
173 | Siutka Konrad | Sławków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
174 | Ziętek Jakub | Slawków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
175 | Szczęsna Magdalena | Kraków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
176 | Katanowska ELWIRA | Sławków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
SP9 Sosnowiec | |||||||||
177 | Socha Mateusz | Sosnowiec | Bieg 5km | SP9 Sosnowiec | |||||
178 | Socha Marek | Sosnowiec | Bieg 5km | SP9 Sosnowiec | |||||
Saint-Gobain SQUAD | |||||||||
179 | Rutkowski Maciej | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | Saint-Gobain SQUAD | |||||
Saturn Czeladz | |||||||||
180 | Puta Zdzisław | Sosnowiec | Bieg 5km | Saturn Czeladz | |||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
181 | Kubarek Piotr | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA | |||||||||
182 | Chuchla Irena | Siemonia | Marszu NW 5 km | Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA | |||||
183 | Pierzchała Anna | Siemonia | Marszu NW 5 km | Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA | |||||
184 | Cholewa Krzysztof | Siemonia | Marszu NW 5 km | Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA | |||||
185 | Cholewa Wiesława | Siemonia | Marszu NW 5 km | Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA | |||||
186 | Kubański Henryk | Siemonia | Marszu NW 5 km | Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA | |||||
187 | Kubańska Zdzisława | Siemonia | Marszu NW 5 km | Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA | |||||
188 | Kozieł Małgorzata | Wojkowice | Marszu NW 5 km | Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA | |||||
Silesian Explorers | |||||||||
189 | Ścipień Krzysztof | Katowice | Bieg 5km | Silesian Explorers | |||||
Socios Silesia | |||||||||
190 | Doman Łukasz | Ruda Śląska | Bieg 5km | Socios Silesia | |||||
Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||||||
191 | Nowicki Tomasz | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||
192 | Polczyk Katarzyna | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||
193 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||
194 | Benisz Wojciech | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
195 | Gałuszka Gabriela | Gliwice | Bieg 5km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
196 | Gwózdz Joanna Gwózdz | TArnowskie Góry | Bieg 5km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||
197 | Koziara Grzegorz | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||
198 | Rogowski Maciek | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||
199 | Sikora Mariusz | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||
200 | Karolczak Joanna | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||
Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne RAZEM Czeladź | |||||||||
201 | Koper Jacek | Bukowno | Marszu NW 5 km | Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne RAZEM Czeladź | |||||
202 | Koper Ewa | Bukowno | Marszu NW 5 km | Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne RAZEM Czeladź | |||||
203 | Sowińska Irena Sowińska | Sosnowiec | Marszu NW 5 km | Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne RAZEM Czeladź | |||||
Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | |||||||||
204 | Dołba Weronika | Sławków | Marszu NW 5 km | Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | |||||
205 | Hajduk-Dołba Monika | Sławków | Marszu NW 5 km | Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | |||||
206 | Cebo Marta | Sławków | Marszu NW 5 km | Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | |||||
207 | Bagińska Dorota | Sławków | Marszu NW 5 km | Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | |||||
Team siemion | |||||||||
208 | Skworc Grzegorz | Siemianowice Slaskie | Bieg 5km | Team siemion | |||||
Tkkf Saturn Czeladź | |||||||||
209 | Głodowicz Jullia | Czeladz | Marszu NW 5 km | Tkkf Saturn Czeladź | |||||
210 | ptaś jolanta | czeladz | Marszu NW 5 km | Tkkf Saturn Czeladź | |||||
Truchtacz Mysłowice | |||||||||
211 | gruszka marian | Mysłowice | Bieg 5km | Truchtacz Mysłowice | |||||
UKS Kusy Bukowno | |||||||||
212 | Łaskawiec Magdalena | Bukowno | Marszu NW 5 km | UKS Kusy Bukowno | |||||
213 | Jasica Iwona | Sławków | Marszu NW 5 km | UKS Kusy Bukowno | |||||
214 | Jasica Krzysztof | Sławków | Bieg 5km | UKS Kusy Bukowno | |||||
215 | Jasica Mateusz | Sławków | Bieg 5km | UKS Kusy Bukowno | |||||
UKS Sławków | |||||||||
216 | Jadczyk Tomasz | Sławków | Bieg 5km | UKS Sławków | |||||
Ukraine | |||||||||
217 | Panasenko Valeriia | Katowice | Bieg 5km | Ukraine | |||||
218 | Karpenko vitalii | Katowice | Bieg 5km | Ukraine | |||||
219 | Danylchuk Danylo | katowice | Bieg 5km | Ukraine | |||||
220 | Kryvulia Varvara | katowice | Bieg 5km | Ukraine | |||||
221 | Tymoshchuk Yulia | Katowice | Bieg 5km | Ukraine | |||||
222 | Kolesnyk Valentyna | Katowice | Bieg 5km | Ukraine | |||||
Ukraine | |||||||||
223 | Kolodii Nikita | Katowice | Bieg 5km | Ukraine | |||||
Uniwersytet III Wieku | |||||||||
224 | Krzykawska Teresa | Wojkowice | Marszu NW 5 km | Uniwersytet III Wieku | |||||
WIKING Team | |||||||||
225 | Jeżewski Filip | Sosnowiec | Bieg 5km | WIKING Team | |||||
226 | JEŻEWSKA AGNIESZKA | SOSNOWIEC | Marszu NW 5 km | WIKING Team | |||||
227 | Michał Jeżewski | Sosnowiec | Bieg 5km | WIKING Team | |||||
W POGONI ZA DUCHEM | |||||||||
228 | Bień Natalia | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | W POGONI ZA DUCHEM | |||||
Warto Biegać Zawiercie | |||||||||
229 | Żmuda Małgorzata | Zawiercie | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
230 | Lange Marcin Lange | Zawiercie | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
231 | Kozera Adam | Zawiercie | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
232 | Gordel Sylwia | Zawiercie | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
233 | Kuwak Bogdan | Myszków | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
234 | Kuwak Anna | Myszków | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
235 | Wyszyńska - Rauk Justyna | Poręba | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
236 | Bernacki Krzysztof | Zawiercie | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
237 | Mateńko Danuta Mateńko | Poręba | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
238 | MiśkiewIcz Andrzej | ZAWIERCIE | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
239 | Miśkiewicz Lucyna | Zawiercie | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
Wojsko Polskie | |||||||||
240 | Florek Michał | Kraków | Marszu NW 5 km | Wojsko Polskie | |||||
W pogoni za duchem | |||||||||
241 | Bień Mariusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | W pogoni za duchem | |||||
242 | Kołodziej Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | W pogoni za duchem | |||||
243 | Randak Marek | Będzin | Bieg 5km | W pogoni za duchem | |||||
244 | Dziubek Monika | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | W pogoni za duchem | |||||
245 | Matyszkiewicz Piotr | Czeladź | Bieg 5km | W pogoni za duchem | |||||
246 | Matyszkiewicz Paweł | Czeladź | Bieg 5km | W pogoni za duchem | |||||
ZIELONE ZAŁEŻE | |||||||||
247 | SZYDZINA MARIUSZ | KATOWICE | Bieg 5km | ZIELONE ZAŁEŻE | |||||
Zabiegani Nauczyciele | |||||||||
248 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | Bieg 5km | Zabiegani Nauczyciele | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
249 | Nawrot Dariusz | Siewierz | Bieg 5km | ||||||
250 | Marchewka Ewa | Zawiercie | Marszu NW 5 km | ||||||
251 | Mucha Piotr | Cieślin | Bieg 5km | ||||||
252 | Rus Marta | Sławków | Bieg 5km | ||||||
253 | Jagieła Adam | Rogoźnik | Bieg 5km | ||||||
254 | Kozera Simonova Svetlana | Żarki Letnisko | Bieg 5km | ||||||
255 | Wiązania-Gacek Ewa | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
256 | Mucha Katarzyna Mucha | Łazy | Marszu NW 5 km | ||||||
257 | Lvova-Hrytsak Viktoriia | Katowice | Bieg 5km | ||||||
258 | Naziemiec-Komperda Sylwia | Dąbrowa Górnicza | Marszu NW 5 km | ||||||
259 | Swoboda Paweł | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
260 | Latos Katarzyna | Będzin | Marszu NW 5 km | ||||||
261 | Formicki Rafał | Zawiercie | Bieg 5km | ||||||
262 | ZIELEZINSKI Grzegorz | Katowice | Bieg 5km | ||||||
263 | Barczyk Piotr | Olkusz | Bieg 5km | ||||||
264 | Barczyk Krzysztof | Olkusz | Bieg 5km | ||||||
265 | Nowicka Agnieszka | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | ||||||
266 | Ziarnik Marta | Myślachowice | Marszu NW 5 km | ||||||
267 | tańcula łukasz | sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
268 | Szastak Małgorzata | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
269 | DĄBROWIECKA AGATA | SOSNOWIEC | Bieg 5km | ||||||
270 | Wrona Dominika | Mikolow | Marszu NW 5 km | ||||||
271 | Wiśniowska Izabela | Mikołów | Marszu NW 5 km | ||||||
272 | Rapcia Rafał | Zawiercie | Bieg 5km | ||||||
273 | Bierońska Ewa | Sławków | Marszu NW 5 km | ||||||
274 | DULIAN ANNA | JAWORZNO | Bieg 5km | ||||||
275 | Kacprzak Anna | Jaworzno | Bieg 5km | ||||||
276 | KAPAŁKA TOMASZ | Gliwice | Bieg 5km | ||||||
277 | Kosteczka Mateusz | Siewierz | Marszu NW 5 km | ||||||
278 | Kosteczka Sabina | Siewierz | Marszu NW 5 km | ||||||
279 | Białas Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
280 | Myczka Paulina | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
281 | Skworc Betina | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | ||||||
282 | Mucha Mateusz | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | ||||||
283 | Sobczyk-Szwed Justyna | Częstochowa | Marszu NW 5 km | ||||||
284 | Knopek Bartłomiej | Bieruń | Bieg 5km | ||||||
285 | Świetlicka Aleksandra | Sławków | Bieg 5km | ||||||
286 | Adamczyk Piotr | Toporowice | Bieg 5km | ||||||
287 | Grzesiak Justyna Grzesiak | sławków | Bieg 5km | ||||||
288 | Kaczmarek Rafał | Będzin | Bieg 5km | ||||||
289 | Kaczmarek Ewelina | Będzin | Bieg 5km | ||||||
290 | Wiśniowski Dominik | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | ||||||
291 | Breske Mariusz | Będzin | Bieg 5km | ||||||
292 | Kowalik Dorota | Rędziny | Bieg 5km | ||||||
293 | Kantor Marcin | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
294 | Iwanek Dominik | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | ||||||
295 | Sobieraj Bartosz | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
296 | Łukaszewski Marcin | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
297 | ŁUKASZEWSKA Agnieszka | DĄBROWA GÓRNICZA | Bieg 5km | ||||||
298 | Jankowski Marcin | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
299 | Tarik Amin | Będzin | Bieg 5km | ||||||
300 | Baranek Natalia | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
301 | Gołąbek Piotr | Gliwice | Bieg 5km | ||||||
302 | Janik Kamila | Bukowno | Bieg 5km | ||||||
303 | Turos Barbara | Będzin | Marszu NW 5 km | ||||||
304 | Potempa Joanna | Zabrze | Bieg 5km | ||||||
305 | Jęczmyk Dominik | Będzin | Bieg 5km | ||||||
306 | Klimczyk Jakub | Bedzin | Bieg 5km | ||||||
307 | Klimczyk Agata | Bedzin | Bieg 5km | ||||||
308 | Klimczyk Łukasz | Będzin, Grodziec | Bieg 5km | ||||||
309 | Brudek Anna | Będzin | Bieg 5km | ||||||
310 | Raszewski Wiktor | Góra Siewierska | Bieg 5km | ||||||
311 | IZDEBSKA ANNA | DĄBROWA GÓRNICZA | Bieg 5km | ||||||
312 | Przybyła Ewelina | Przeczyce | Marszu NW 5 km | ||||||
313 | Nabrdalik Urszula | Dąbie | Marszu NW 5 km | ||||||
314 | Mieszczanin Michał | Będzin | Bieg 5km | ||||||
315 | Rudawska Karolina | Olkusz | Bieg 5km | ||||||
316 | Uniejewski Tomasz | Katowice | Bieg 5km | ||||||
317 | Kabza Beata | Wojkowice | Bieg 5km | ||||||
318 | Dyrda Jacek | Brudzowice | Bieg 5km | ||||||
319 | Kołodziejczyk Adam | Bukowno | Bieg 5km | ||||||
320 | Ćwiękowska Aneta | Będzin | Bieg 5km | ||||||
321 | BUCZKO ADAM | KRAKÓW | Marszu NW 5 km | ||||||
322 | Czerwinska Bogumiła | Będzin | Marszu NW 5 km | ||||||
323 | Czerwiński Andrzej | Będzin | Marszu NW 5 km | ||||||
324 | Sobczak Patryk | Dąbrowa Górnicza | Marszu NW 5 km | ||||||
325 | Badowiec Magdalena | Tarnowskie Góry | Marszu NW 5 km | ||||||
326 | Jasinski Jozef | Czestochowa | Marszu NW 5 km | ||||||
327 | Poskart Elżbieta | Częstochowa | Marszu NW 5 km | ||||||
328 | Potempa Artur | Zabrze | Bieg 5km | ||||||
329 | Kidawa Aleksander | Jaworzno | Bieg 5km | ||||||
330 | Malinowski Adrian | Będzin | Bieg 5km | ||||||
331 | Urbisz Grzegorz | Tychy | Bieg 5km | ||||||
332 | Pawlikowska Dorota | Myślachowice | Marszu NW 5 km | ||||||
333 | Czapczyńska Iwona | Imielin | Bieg 5km | ||||||
334 | Poloczek Zbigniew | Myszków | Bieg 5km | ||||||
335 | Musialik Marek | piekary sl | Bieg 5km | ||||||
336 | Musialik Sabina | Piekary sl | Bieg 5km | ||||||
337 | Kucharska Anna | Piekary Śląskie | Bieg 5km | ||||||
338 | Napieraj Łukasz | Radzionków | Bieg 5km | ||||||
339 | Żurowski Paweł Żurowski | Kraków Małopolskie | Bieg 5km | ||||||
340 | Brzeziński Błażej | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
341 | Kołodziejczyk Katarzyna | Płaza | Bieg 5km | ||||||
342 | Kozak Piotr | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
343 | Szkoda-Kozak Maria | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
344 | Sikora Tomasz | Chorzów | Bieg 5km | ||||||
345 | Barczyk Michał | Olkusz | Bieg 5km | ||||||
346 | Rutkowski Bartosz | Będzin | Bieg 5km | ||||||
347 | Adamczyk Anna | Bedzin | Marszu NW 5 km | ||||||
348 | Adamczyk Rafal | Będzin | Marszu NW 5 km | ||||||
349 | Stelmaszczyk Agnieszka | Częstochowa | Bieg 5km | ||||||
350 | Stelmaszczyk Dominik | Częstochowa | Bieg 5km | ||||||
351 | Misiurek Ernest | Będzin | Bieg 5km | ||||||
352 | Purc Jarosław | Sławków | Bieg 5km | ||||||
353 | Żemlińska Magdalena | Kraków | Bieg 5km | ||||||
354 | Duży Aleksandra | Katowice | Bieg 5km | ||||||
355 | Pilch Anna | Łaziska Górne | Bieg 5km | ||||||
356 | Roznowski Piotr Roznowski | Myslowice | Bieg 5km | ||||||
357 | Lachowicz Łukasz | Ruda Śląska | Bieg 5km | ||||||
358 | Wieczorek Krystyna | Katowice | Marszu NW 5 km | ||||||
359 | Wieczorek Adam | Katowice | Bieg 5km | ||||||
360 | Gorynowicz-Wieczorek Grażyna | Mikołów | Marszu NW 5 km | ||||||
361 | Chromik Szymon | Będzin | Bieg 5km | ||||||
362 | Golonka Renata | Mysłowice | Marszu NW 5 km | ||||||
363 | Golonka Marek | Mysłowice | Bieg 5km | ||||||
364 | Szczerba Izabela | SOSNOWIEC | Marszu NW 5 km | ||||||
365 | Szczerba Sylwia | SOSNOWIEC | Marszu NW 5 km | ||||||
366 | Szczerba Andrzej | SOSNOWIEC | Bieg 5km | ||||||
367 | Bednarski Mariusz | Toporowice | Bieg 5km | ||||||
368 | Kołodziej Janusz | Olkusz | Bieg 5km | ||||||
369 | Czechowski Sławomir | Kostkowice | Bieg 5km | ||||||
370 | WYLEŻOŁ Filip | RUDA ŚLĄSKA | Marszu NW 5 km | ||||||
371 | WYLEŻOŁ HANNA | RUDA ŚLĄSKA | Marszu NW 5 km | ||||||
372 | Daszek Wiesława | RUDA ŚLĄSKA | Marszu NW 5 km | ||||||
373 | Wyleżoł Agnieszka | Ruda Śląska | Marszu NW 5 km | ||||||
374 | Daszek Damian | Ruda Śląska | Bieg 5km | ||||||
375 | WYLEŻOŁ Jarosław | RUDA ŚLĄSKA | Bieg 5km | ||||||
376 | Mazur Krzysztof | Mysłowice | Bieg 5km | ||||||
377 | Poloczek Maciej Poloczek | Mysłowice | Bieg 5km | ||||||
378 | Suszczyk Monika | Mysłowice | Bieg 5km | ||||||
379 | Olszak Anna | Mysłowice | Bieg 5km | ||||||
380 | Stradomska Monika | Dąbrowa Górnicza | Marszu NW 5 km | ||||||
381 | Rychlik Patryk | Klucze | Bieg 5km | ||||||
382 | Cysarz Mirosława | Gródków | Marszu NW 5 km | ||||||
383 | Kocot Barbara | Rogożnik | Marszu NW 5 km | ||||||
384 | Cygan Wojciech | Rogożnik | Marszu NW 5 km | ||||||
385 | Cygan Danuta | Rogożnik | Marszu NW 5 km | ||||||
386 | Wójcik Adrian | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
387 | JAWORECKA ANNA | WOJKOWICE | Marszu NW 5 km | ||||||
388 | CHORZELA JOLANTA | WOJKOWICE | Marszu NW 5 km | ||||||
389 | MAGNER ALEKSANDRA | WOJKOWICE | Marszu NW 5 km | ||||||
390 | MAŃKA MIROSŁAW | WOJKOWICE | Bieg 5km | ||||||
391 | MAŃKA WACŁAWA | WOJKOEICE | Marszu NW 5 km | ||||||
392 | KARLIŃSKI HENRYK | WOJKOWICE | Marszu NW 5 km | ||||||
393 | KARLIŃSKA ZOFIA | WOJKOWICE | Marszu NW 5 km | ||||||
394 | CHROBASIK MONIKA CHROBASIK | SIEMIANOWICE SLASKIE | Bieg 5km | ||||||
395 | Dubiel Krzysztof | Podlesie | Bieg 5km | ||||||
396 | Molenda Dorota | Myślachowice | Marszu NW 5 km | ||||||
397 | Sapała Jarosław | Chorzów | Bieg 5km | ||||||
398 | Wąsowska Karolina | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
399 | Wąsowska Milena | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
400 | Kempys Aneta | Myślachowice | Marszu NW 5 km | ||||||
401 | Wajdzik Mateusz | Sławków | Bieg 5km | ||||||
402 | Dyrda Zbigniew | Krzykawka | Bieg 5km | ||||||
403 | Ścipień Marek | Katowice | Bieg 5km | ||||||
404 | Ścipień Marta | Katowice | Bieg 5km | ||||||
405 | Ścipień Agnieszka | Katowice | Bieg 5km | ||||||
406 | Wylężek Bozena | Chruszczobród | Marszu NW 5 km | ||||||
407 | Kret Brian | Myszków | Bieg 5km | ||||||
408 | Gos Barbara | MYSŁOWICE | Bieg 5km | ||||||
409 | Gabor Robert | Chorzów | Bieg 5km | ||||||
410 | Gabor Aleksandra | Chorzów | Bieg 5km | ||||||
411 | Horzela Sylwia | Katowice | Marszu NW 5 km | ||||||
412 | Horzela Amelia | Katowice | Marszu NW 5 km | ||||||
413 | Horzela Jerzy | Siemianowice Śląskie | Marszu NW 5 km | ||||||
414 | Foks Małgorzata | Tarnowskie Góry | Marszu NW 5 km | ||||||
415 | Krzak Rafał | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | ||||||
416 | Jałowiec Łukasz | Zawiercie | Bieg 5km | ||||||
417 | Kałużna Anna | Sosnowiec | Marszu NW 5 km | ||||||
418 | Ciesielska Sylwia | Siemianowice Śląskie | Marszu NW 5 km | ||||||
419 | Swoboda Paulina | Sławków | Bieg 5km | ||||||
420 | Matyszkiewicz Irmina | Czeladź | Marszu NW 5 km | ||||||
421 | Żydek Monika | Chorzów | Bieg 5km | ||||||
422 | Żydek Rafał | Chorzów | Bieg 5km | ||||||
423 | Kołodziej Dorota | Olkusz | Bieg 5km | ||||||
424 | Włodarczyk Aneta | Sławków | Marszu NW 5 km | ||||||
425 | Sałek Aleksandra | Sławków | Marszu NW 5 km | ||||||
426 | MOSUR MIROSŁAW | BOLESŁAW | Bieg 5km | ||||||
427 | Frąckiewicz Paweł | Sławków | Bieg 5km | ||||||
428 | Radzięta Anna | Czeladź | Bieg 5km | ||||||
429 | Rusek Przemysław | Katowice | Bieg 5km | ||||||
430 | Król Kamil | Mysłowice | Bieg 5km | ||||||
431 | Król Magdalena | Sławków | Bieg 5km | ||||||
432 | Król Zbigniew | Sławków | Bieg 5km | ||||||
433 | Brożek Ania | Zawiercie | Marszu NW 5 km | ||||||
434 | Grabda Agnieszka | Zawiercie | Marszu NW 5 km | ||||||
435 | Grabda Łukasz | Zawiercie | Marszu NW 5 km | ||||||
436 | Sieczka Robert Sieczka | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
437 | Biedra Marcin | Będzin | Bieg 5km | ||||||
438 | Dymek Adrian | Będzin | Bieg 5km | ||||||
439 | Betka Bartłomiej | Będzin | Bieg 5km | ||||||
440 | Baniak Przemyslaw | Zawiercie | Bieg 5km | ||||||
441 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
442 | Lebioda Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
443 | Kryshmaru Viktor | Dambrowa Gonicza | Bieg 5km | ||||||
444 | Jęczmyk Jakub | Będzin | Bieg 5km | ||||||
445 | Dyba Barbara Dyba | Siemianowice śląskie | Bieg 5km | ||||||
446 | filipkiewicz grzegorz | siemianowice slaskie | Bieg 5km | ||||||
447 | Filipkiewicz Monika | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | ||||||
448 | Błaszczyk Marcin | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
449 | Derejczyk Paweł | Stara Huta | Bieg 5km | ||||||
450 | Juszczuk Przemysław | Będzin | Bieg 5km | ||||||
451 | Łyko Adrianna | Częstochowa | Bieg 5km | ||||||
452 | Szala Danuta | Tarnowskie Góry | Marszu NW 5 km | ||||||
453 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | ||||||
454 | Brożek Łukasz | Zawiercie | Bieg 5km | ||||||
455 | Małka Irena | Gliwice | Marszu NW 5 km | ||||||
456 | Małka Marian | Gliwice | Marszu NW 5 km | ||||||
457 | CIEMNOŁOŃSKI GENADIUSZ | DĄBROWA GÓRNICZA | Marszu NW 5 km | ||||||
458 | Wacowski Bartosz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
459 | Wacowska Anna | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
460 | Więcek Beata | Sosnowiec | Marszu NW 5 km | ||||||
461 | Więcek Przemysław | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
462 | Stryniak Tomek | Mierzęcice | Bieg 5km | ||||||
biegaMYsłowice | |||||||||
463 | Kurzawa Łukasz | Mysłowice | Bieg 5km | biegaMYsłowice | |||||
464 | Kurzawa Justyna | Mysłowice | Bieg 5km | biegaMYsłowice | |||||
465 | Fryt Marcin | Mysłowice | Bieg 5km | biegaMYsłowice | |||||
466 | Różycka-Fryt Katarzyna | Mysłowice | Bieg 5km | biegaMYsłowice | |||||
fRUNiemy | |||||||||
467 | Garbacz Łukasz | Będzin | Bieg 5km | fRUNiemy | |||||
fRUNiemy | |||||||||
468 | Chojnicka Agnieszka | Ruda Śląska | Bieg 5km | fRUNiemy | |||||
iru75 / Opyka K.M Szczerba Czeladź | |||||||||
469 | Kwiatek Ireneusz | Będzin | Bieg 5km | iru75 / Opyka K.M Szczerba Czeladź | |||||
sylvija | |||||||||
470 | Kasprzyk Sylwia | Myślachowice | Marszu NW 5 km | sylvija | |||||
teleelektronik | |||||||||
471 | paryż Zbigniew | BĘDZIN | Marszu NW 5 km | teleelektronik | |||||
wolny strzelec | |||||||||
472 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Marszu NW 5 km | wolny strzelec | |||||
www.strefabiegacza.com | |||||||||
473 | Sadowska Natalia | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | www.strefabiegacza.com | |||||
włóczkijki | |||||||||
474 | Paryż anna | Dąbie | Marszu NW 5 km | włóczkijki | |||||
475 | krytowska barbara | Dąbie | Marszu NW 5 km | włóczkijki | |||||
Ślimaczki Olkusz - slow jogging | |||||||||
476 | Kamińska Mirella | Tychy | Bieg 5km | Ślimaczki Olkusz - slow jogging | |||||
477 | Adamczyk Michal | Olkusz | Bieg 5km | Ślimaczki Olkusz - slow jogging | |||||
Żelazny&Żelazny healthy body | |||||||||
478 | Ślusarczyk-Lebioda Anna | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | Żelazny&Żelazny healthy body |
Wyświetleń: 13909