Lp | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Król Marcelina | Gdańsk | Polska | Kids Run | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
2 | Król Aleksander | Gdańsk | Polska | Kids Run | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
3 | Kamiński Jakub | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
4 | Kamińska Pola | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
5 | Czajkowska Pola | Gdynia | Polska | Kids Run | BCT Team Gdynia | ||
6 | Szatkowska Ania | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
7 | Gołąbek Matylda | Bolszewo | Polska | Kids Run | |||
8 | Patelczyk Hanna | Góra | Polska | Kids Run | |||
9 | Gołąbek Tymon | Bolszewo | Polska | Kids Run | |||
10 | Bendyk Nikodem | Bolszewo | Polska | Kids Run | |||
11 | Salamon Mikołaj | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
12 | Pietrusiak Julka | Gdansk | Polska | Kids Run | |||
13 | Pietrusiak Wiktoria | Gdańsk | Polska | Kids Run | |||
14 | Prokopski Kuba | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
15 | Sirocki Oskar | Jeleńska Huta | Polska | Kids Run | |||
16 | Sirocka Olga | Jeleńska Huta | Polska | Kids Run | |||
17 | Łukwiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Kids Run | |||
18 | Łukwińska Lidia | Gdańsk | Polska | Kids Run | |||
19 | Lica Adam | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
20 | Naruszewicz Nikodem | Rumia | Polska | Kids Run | |||
21 | Naruszewicz Rita | Rumia | Polska | Kids Run | |||
22 | Mischke Hania | Bojano | Polska | Kids Run | |||
23 | Cichocka Basia | Pisary | Polska | Kids Run | |||
24 | Tocha Paulina | Kosakowo | Polska | Kids Run | |||
25 | Wysocka Zofia | Gdynia | Polska | Kids Run | SP nr 47 w Gdyni | ||
26 | Wysocki Adam | Gdynia | Polska | Kids Run | SP nr 47 w Gdyni | ||
27 | Idaszak Wiktoria | Gdańsk | Polska | Kids Run | Daniele Sport Team | ||
28 | Idaszak Zofia | Gdańsk | Polska | Kids Run | Daniele Sport Team | ||
29 | Skrobacz Aleksander | Reda | Polska | Kids Run | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
30 | Makarska Michalina | Czeczewo | Polska | Kids Run | |||
31 | Zubowicz Julia | Tuchom | Polska | Kids Run | |||
32 | Zubowicz Maja | Tuchom | Polska | Kids Run | |||
33 | Masalska Izabella | Rumia | Polska | Kids Run | ZOELLER TECH | ||
34 | Masalski Antoni | Rumia | Polska | Kids Run | ZOELLER TECH | ||
35 | Lezner Julia | Szemud | Polska | Kids Run | Zespół Szkolno Przedszkolny w Szemudzie | ||
36 | Miotk Kajetan | Łebno | Polska | Kids Run | |||
37 | Hallmann Klaudiusz | Łebno | Polska | Kids Run | |||
38 | Budnik Sara | Gdańsk | Polska | Kids Run | Budnik Team | ||
39 | Budnik Jeremiasz | Gdańsk | Polska | Kids Run | Budnik Team | ||
40 | Ryszowska Oliwia | Rumia | Polska | Kids Run | |||
41 | Trendel Ignacy | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
42 | Trendel Olaf | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
43 | Rompczyk Cassidy | Kamien | Polska | Kids Run | Szkoła Podstawowa Szemud | ||
44 | Maksymiuk Tobiasz | Gdańsk | Polska | Kids Run | |||
45 | Meyer Zuzanna | Luzino | Polska | Kids Run | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
46 | Walder Antoni | Łebno | Polska | Kids Run | |||
47 | HAŁĘZA ALICJA | Wejherowo | Polska | Kids Run | |||
48 | Orzoł Laura | Gdynia | Polska | Kids Run | Party Animals Gdynia | ||
49 | Orzoł Liwia | Gdynia | Polska | Kids Run | Party Animals Gdynia | ||
50 | Krasowski Jan | Mechelinki | Polska | Kids Run | |||
51 | Hirt Karol | szemud | Polska | Kids Run | |||
52 | Hirt Karolina | szemud | Polska | Kids Run | |||
53 | Grzankowska Dorota | Kowalewo | Polska | Kids Run | Dora Team | ||
54 | Dunst Franciszek | Kielno | Polska | Kids Run | |||
55 | Miziarska Julia | Reda | Polska | Kids Run | LUK-CONNECT TRI TEAM |
Wyświetleń: 3380