BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2022 - biegi główne: 5 km, 10 km, 20 km
Bursztynowa 10
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Świtała Katarzyna Gdańsk Bursztynowa 10 65.00 PLN
2 Zwoinska Iwona Kowale Bursztynowa 10 MORSjANKI & MORSjANIE 65.00 PLN
3 RORZKOWSKI ARTUR Gdańsk Bursztynowa 10 Ustaw się na bieganie w Gdańsku 65.00 PLN
4 Żuchowski Sebastian Gdańsk Bursztynowa 10 Ustaw się na bieganie w Gdańsku 65.00 PLN
5 Załęska Agnieszka Gdańsk Bursztynowa 10 MORSjANKI & MORSjANIE opłacono on-line
6 Zimna Anna Tczewskie Łąki Bursztynowa 10 Biegający Tczew opłacono on-line
7 Wiecheć Anna Gdańsk Bursztynowa 10 65.00 PLN
8 Zielski Grzegorz Bogaczewo Bursztynowa 10 opłacono on-line
9 Paprocki Paweł Gdańsk Bursztynowa 10 SOMSIADY 65.00 PLN
10 Chociej Karolina Gdynia Bursztynowa 10 CTM Active Team opłacono on-line
11 Fuszara Wojciech Gdańsk Bursztynowa 10 Gdańskie Wody Aktywują 65.00 PLN
12 Pawłowski Mirosław Gdańsk Bursztynowa 10 CTM Active Team opłacono on-line
13 Wysocka Aleksandra Elbląg Bursztynowa 10 opłacono on-line
14 Szymańska Magdalena Gdańsk Bursztynowa 10 65.00 PLN
15 Kałan Klaudia Gdynia Bursztynowa 10 65.00 PLN
16 Krużycka Żaneta Gdynia Bursztynowa 10 Chylońskie Dziki Gdynia opłacono
17 Świtońska Aleksandra Gdynia Bursztynowa 10 65.00 PLN
18 Frankowska Martyna Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
19 Buzała Daniel Gdynia Bursztynowa 10 opłacono on-line
20 Ramocka Anna Warszawa Bursztynowa 10 opłacono on-line
21 Piekarska Karolina Brudnice Bursztynowa 10 opłacono on-line
22 Zalejasz Paulina Gdańsk Bursztynowa 10 xRunners opłacono on-line
23 Żabiński Sebastian Pogórze Bursztynowa 10 opłacono
24 Stachewicz Dariusz Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
25 Lamparski Sławek Sopot Bursztynowa 10 Hapag-Lloyd Running Crew opłacono on-line
26 Gutowski Łukasz Gdańsk Bursztynowa 10 FIT IMPET opłacono on-line
27 Koprowska Witosława Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
28 Wodynski Jan Gdansk Bursztynowa 10 opłacono on-line
29 Pęśko Michał Gdańsk Bursztynowa 10 65.00 PLN
30 Hryszko Rafał Pruszcz Gdański Bursztynowa 10 KADR opłacono on-line
31 Frączak Radosław Gdynia Bursztynowa 10 RAGE opłacono on-line
32 Stepanau Aleh Gdansk Bursztynowa 10 opłacono on-line
33 Nowakowska Justyna Gdańsk Bursztynowa 10 65.00 PLN
34 Dąbkowski Roman Gdańsk Bursztynowa 10 65.00 PLN
35 Janik Robert Gdansk Bursztynowa 10 opłacono on-line
36 Skoczylas Łukasz Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
37 Wnuk Damian Wielki Klincz Bursztynowa 10 Ziaja opłacono on-line
38 Zwoliński Michał Pszczółki Bursztynowa 10 opłacono on-line
39 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bursztynowa 10 Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
40 Szarko Maciej Elbląg Bursztynowa 10 65.00 PLN
41 Kamiński Paweł Gdańsk Bursztynowa 10 Centrum Sportu Stocznia opłacono on-line
42 Leskov Ivan Warszawa Bursztynowa 10 opłacono on-line
43 Kupryciuk Magdalena Tczew Bursztynowa 10 opłacono on-line
44 Kiwior Izabela Kraków Bursztynowa 10 opłacono on-line
45 Bieganska Sandra Gdansk Bursztynowa 10 Ustaw się na bieganie w Gdańsku 65.00 PLN
46 Kruszyński Łukasz Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
47 Błachut Natalia Wrocław Bursztynowa 10 opłacono on-line
48 Maciejewski Maciej Wrocław Bursztynowa 10 opłacono on-line
49 Michalczuk Michał Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
50 Neugebauer Aleksander Wejherowo Bursztynowa 10 Grupa Biegowa NDI opłacono on-line
51 Jabłoński Marcin Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
52 Handtke Tomasz Pruszcz Gdański Bursztynowa 10 opłacono on-line
53 Pszenny Adam Gdansk Bursztynowa 10 opłacono on-line
54 schutz tomasz Sopot Bursztynowa 10 BROWAR GDYNIA 65.00 PLN
55 Jachimowicz Bartosz Gdansk Bursztynowa 10 65.00 PLN
56 Bednarz Maciej Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
57 Skomska Oksana Gdansk Bursztynowa 10 opłacono on-line
58 Szpiller Piotr Pruszcz Gdański Bursztynowa 10 opłacono on-line
59 Józefczyk Natalia Kiełpino Bursztynowa 10 BIEGAM BO LUBIĘ opłacono on-line
60 Janiszewski Karol Ostróda Bursztynowa 10 opłacono on-line
61 Szadkowski Grzegorz Pruszcz Gdański Bursztynowa 10 OLO Team opłacono on-line
62 Skonka Aleksander Gdańsk Bursztynowa 10 OLO Team opłacono on-line
63 Kroemer Rafał Gdańsk Bursztynowa 10 OLO Team opłacono on-line
64 Zabrocka Anna Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
65 Janecki Krzyszof Pieniężno Bursztynowa 10 opłacono on-line
66 Sułkowski Wojciech Gdynia Bursztynowa 10 Arka Gdynia opłacono on-line
67 Rutkowska Danuta Grabiny-Zameczek Bursztynowa 10 opłacono on-line
68 Rutkowski Wojtek Grabiny Zameczek Bursztynowa 10 opłacono on-line
69 Szymański Artur Gdańsk Bursztynowa 10 LOTOS Running Team opłacono on-line
70 Boza Beata Chłapowo Bursztynowa 10 PADŁ NA RYJ TEAM 65.00 PLN
71 Osiński Radosław Gdańsk Sobieszewo Bursztynowa 10 opłacono
72 Ubowska Monika Ubowska Tczew Bursztynowa 10 opłacono on-line
73 Choinski Michal Gdansk Bursztynowa 10 Euro Styl Perspektywa opłacono on-line
74 Piekarska Aleksandra Opoczno Bursztynowa 10 opłacono on-line
75 Bielecka Marta Sopot Bursztynowa 10 opłacono on-line
76 Jansen Emiel Goes (Nederland) Bursztynowa 10 65.00 PLN
77 Bazan Bartłomiej Rumia Bursztynowa 10 BAZAN TEAM opłacono on-line
78 Bazan Joanna Rumia Bursztynowa 10 BAZAN TEAM opłacono on-line
79 Bach Łukasz Pruszcz Gdański Bursztynowa 10 Smurfit Kappa Adventure Team opłacono on-line
80 jankowski marek gdańsk Bursztynowa 10 65.00 PLN
81 Chmielarski Robert Gdynia Bursztynowa 10 opłacono on-line
82 Bladowski Adam Reda Bursztynowa 10 opłacono on-line
83 Dagiel Janusz Warszawa Bursztynowa 10 opłacono on-line
84 Religa Lila Warszawa Bursztynowa 10 opłacono on-line
85 Karpińska Barbara Gdańsk Bursztynowa 10 Ustaw się na bieganie w Gdańsku 65.00 PLN
86 Trzcińska Klaudia Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
87 Rezler-Dunajewska Magdalena Gdynia Bursztynowa 10 opłacono on-line
88 Szynwelski Jacek Gdynia Bursztynowa 10 opłacono on-line
89 Wróbel Weronika Rotmanka Bursztynowa 10 opłacono on-line
90 Piątek Paweł Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
91 Piątek Justyna Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
92 Kurowski Andrzej Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
93 Zamiatowska Kinga Bydgoszcz Bursztynowa 10 BELLA LINE opłacono on-line
94 Żorawik Danauta Gliwice Bursztynowa 10 65.00 PLN
95 Łatas Paweł Gdańsk Bursztynowa 10 Fighting Runners opłacono on-line
96 Kordunowski Tomasz Jeleń Bursztynowa 10 Team Tapflo opłacono on-line
97 Czajka Bartłomiej Tczew Bursztynowa 10 Team Tapflo opłacono on-line
98 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bursztynowa 10 Kwidzyn Biega opłacono on-line
99 Prusinowski Michał Elbląg Bursztynowa 10 opłacono on-line
100 Skrzątek Anna Przyłęki Bursztynowa 10 opłacono on-line


Wyświetleń: 5545

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ