BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2022 - biegi główne: 5 km, 10 km, 20 km
Bursztynowa 20
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Klabis Iwona Lubliniec Bursztynowa 20 75.00 PLN
2 Wróblewski Krzysztof Tczew Bursztynowa 20 PressGlass biegam I wspieram opłacono on-line
3 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki Bursztynowa 20 Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew opłacono on-line
4 Dabrowski Remigiusz Reda Bursztynowa 20 Rembrantech opłacono on-line
5 Klarkowski Jakub Gdańsk Bursztynowa 20 75.00 PLN
6 Korotkij Alexei Gdansk Bursztynowa 20 opłacono on-line
7 Zawicka Anna Malbork Bursztynowa 20 opłacono on-line
8 Gawkowski Piotr Starogard Gdański Bursztynowa 20 75.00 PLN
9 Torłop Małgorzata Gdańsk Wrzeszcz Bursztynowa 20 75.00 PLN
10 Kwiatkowski Kajetan Kowale Bursztynowa 20 Kowale Biegają opłacono
11 Glinka Karol Pułtusk Bursztynowa 20 opłacono on-line
12 Gajewski Mariusz Pułtusk Bursztynowa 20 opłacono on-line
13 Stolc Ireneusz Gołubie Bursztynowa 20 Kaszubski Biegacz opłacono on-line
14 Zychora Piotr Warszawa Bursztynowa 20 opłacono on-line
15 Grzędzicki Mateusz Borkowo Bursztynowa 20 opłacono on-line
16 Wałdowska Anna Gdańsk Wyspa Sobieszewska Bursztynowa 20 xRunners opłacono
17 Wałdowski Dominik Gdańsk Wyspa Sobieszewska Bursztynowa 20 xRunners opłacono
18 Iefymenko Oleksandr Sopot Bursztynowa 20 Centaur opłacono on-line
19 Antoniewski Przemyslaw Gdańsk Bursztynowa 20 75.00 PLN
20 Kępa Jakub Grodzisk Mazowiecki Bursztynowa 20 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
21 Mizgajska-Kępa Katarzyna Grodzisk Mazowiecki Bursztynowa 20 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
22 Gutowska Magdalena Gdańsk Bursztynowa 20 FIT IMPET opłacono on-line
23 Kanigowski Grzegorz Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
24 Kiedrowski Adrian Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
25 Król Dariusz Król Wołomin Bursztynowa 20 Zabiegany Wołomin opłacono on-line
26 Ingielewicz Magda Braniewo Bursztynowa 20 Braniewskie Gazele opłacono on-line
27 deputat wojciech elbląg Bursztynowa 20 grupa biegowa NDI opłacono on-line
28 Piwański Krzysztof Pruszcz Gdański Bursztynowa 20 opłacono on-line
29 zlotowski piotr gdansk Bursztynowa 20 Sportevo opłacono on-line
30 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA BRANIEWO Bursztynowa 20 Braniewskie Gazele opłacono on-line
31 Deputat Joanna Elblag Bursztynowa 20 opłacono on-line
32 Staszkiewicz Lucyna Bydgoszcz Bursztynowa 20 STASHKY TEAM opłacono on-line
33 Krzemiński Paweł Poznań Bursztynowa 20 UAM WPIA opłacono on-line
34 Szymańska Agata Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
35 Szewczyk Łukasz Warszawa Bursztynowa 20 opłacono on-line
36 Kamiński Paweł Elbląg Bursztynowa 20 opłacono on-line
37 Ruszkiewicz Małgorzata Susz Bursztynowa 20 opłacono on-line
38 Kłodawski Marek Bratian Bursztynowa 20 opłacono on-line
39 Kowalski Kamil Kwidzyn Bursztynowa 20 opłacono on-line
40 Matyszewski Jarosław Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
41 Bąk Piotr Rumia Bursztynowa 20 opłacono on-line
42 Wiśniewski Witold Gdańsk Bursztynowa 20 EvoTriathlon opłacono on-line
43 Siek Marek Jagatowo Bursztynowa 20 SPORT EVO opłacono on-line
44 Plichta Małgorzata Reda Bursztynowa 20 Reda Marianowo opłacono on-line
45 Olszewski Wojciech Reda Bursztynowa 20 Reda Marianowo opłacono on-line
46 FERENS Paweł Inowrocław Bursztynowa 20 Solankowi Biegacze opłacono on-line
47 Frejer Monika Gdańsk Bursztynowa 20 75.00 PLN
48 Biernat Magdalena Inowrocław Bursztynowa 20 Solankowi Biegacze opłacono on-line
49 Drzewiecki Paweł Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
50 Tyrała Karol Warszawa Bursztynowa 20 opłacono on-line
51 Parzych Sebastian Czyżew Bursztynowa 20 opłacono on-line
52 Zakharchuk Vitalii Gdańsk Bursztynowa 20 Biegun OCR Team opłacono on-line
53 Trzebiatowska Sylwia Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
54 Kowalski Michał Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
55 Edel Asia Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
56 Derlaga Kamil Szymankowo Bursztynowa 20 PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA 75.00 PLN
57 Wyrwa Tomasz Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
58 duda tomasz sztum Bursztynowa 20 LKS Zantyr Sztum 75.00 PLN
59 RUTKOWSKI Marcin Gdańsk Bursztynowa 20 7PBOT opłacono
60 Olbrych Piotr Częstochowa Bursztynowa 20 opłacono on-line
61 Zima Jan Minięta Bursztynowa 20 75.00 PLN
62 Domański Krzysztof Kraków Bursztynowa 20 opłacono on-line
63 Stasiński Adam Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
64 Pańczuk Robert Elbląg Bursztynowa 20 Dom Brokerski NEGOCJATOR opłacono on-line
65 Dudek Barbara Lublin Bursztynowa 20 opłacono on-line
66 Kozłowski Jan Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
67 Leśny Kacper Działdowo Bursztynowa 20 75.00 PLN
68 NOWAK Andrzej GDAŃSK Bursztynowa 20 7PBOT 75.00 PLN
69 Fierka Wojtek Lębork Bursztynowa 20 opłacono on-line
70 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Bursztynowa 20 75.00 PLN


Wyświetleń: 5544

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ