Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borkowski Maciej | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 10;30 Bieg najmłodszych z rodzicami | PM nr 16 | |
2 | Borkowski Michał | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;00 Bieg dzieci i młodzieży | SP nr 5 klasa sportowa | |
3 | Grzelecka Martyna | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;30 Bieg OPEN | ||
4 | Grzelecka Weronika | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;30 Bieg OPEN | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
5 | Borkowska Karolina | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;00 Bieg dzieci i młodzieży | II LO Ostrołęka | |
6 | Baczewski Mikołaj | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;00 Bieg dzieci i młodzieży | 2 LO Ostrołęka | |
7 | Laszczkowska Aleksandra | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;00 Bieg dzieci i młodzieży | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
8 | Galanek Klaudia | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;00 Bieg dzieci i młodzieży | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
9 | Bielacka Eliza | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;00 Bieg dzieci i młodzieży | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęk | |
10 | Olszewska Małgorzata | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 10:00 Bieg najmłodszych z rodzicami | Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostrołęce | |
11 | Tyc Anna | Olszewo-Borki | Polska | 12 minut - 13:30 Bieg Solidarności | ||
12 | Karlak Ziemowit | Opęchowo | Polska | 12 minut - 11;00 Bieg dzieci i młodzieży | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
13 | Wołosz Jakub | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;00 Bieg dzieci i młodzieży | ||
14 | Bramowicz Kuba | Kadzidło | Polska | 12 minut - 11;00 Bieg dzieci i młodzieży | 2 LO Ostrołęka | |
15 | Rogoziński Karol | Dzbenin | Polska | 12 minut - 13;00 Bieg po rekord | UKS Siódemka Ostrołęka | |
16 | Parzych Justyna | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 13:30 Bieg Solidarności | ||
17 | Chełchowska Zuzanna | Sypniewo | Polska | 12 minut - 11;00 Bieg dzieci i młodzieży | 2 LO Ostrołęka | |
18 | Cybulska Katarzyna | Żebry-Ostrowy | Polska | 12 minut - 11;00 Bieg dzieci i młodzieży | 2LO ostrołęka | |
19 | Orzoł Marta | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 10:00 Bieg najmłodszych z rodzicami | SP nr 1 UKS Clan Ostrołęka | |
20 | Kwiatkowski Przemysław | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 12:30 Bieg Norwidowski | 2 LO Ostrołęka | |
21 | Żebrowski Radosław | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;30 Bieg OPEN | ||
22 | Modzelewska Dominika | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 10:00 Bieg najmłodszych z rodzicami | ||
23 | Modzelewski Patryk | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 10:00 Bieg najmłodszych z rodzicami | ||
24 | Modzelewska Kinga | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 10:00 Bieg najmłodszych z rodzicami | ||
25 | Gogulski Kamil | Ostroleka | Polska | 12 minut - 11;30 Bieg OPEN | ||
26 | Świerdzewski Damian | Dzbenin | Polska | 12 minut - 13;00 Bieg po rekord | Następny Krok TEAM | |
27 | Kornacka Karolina | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;00 Bieg dzieci i młodzieży | ||
28 | Kornacki Stanisław | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;00 Bieg dzieci i młodzieży | ||
29 | Ciskowska Zuzanna | Czerwin | Polska | 12 minut - 13;00 Bieg po rekord | SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
30 | Trzciński Kamil | Siarcza Łąka | Polska | 12 minut - 12:30 Bieg Norwidowski | ||
31 | Drężek Hubert | Myszyniec | Polska | 12 minut - 12:30 Bieg Norwidowski | Fvck60 | |
32 | Majewski Zdzisław | Rzekuń | Polska | 12 minut - 11;30 Bieg OPEN | KK24h | |
33 | Biernat Tomasz | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 13:30 Bieg Solidarności | Run Team Piątnica | |
34 | Pragacz Leszek | Nowa Wieś | Polska | 12 min -12;00 Bieg OPEN | ||
35 | Pragacz Renata | Nowa Wieś | Polska | 12 min -12;00 Bieg OPEN | Warsztaty Terapii Zajęciowej "Domino" w Ostrołęce | |
36 | Dulewicz Daniel | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 13;00 Bieg po rekord | ||
37 | Żebrowski Bartosz | Czerwin | Polska | 12 minut - 13:30 Bieg Solidarności | SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
38 | Slobodian Nazar | Czerwin | Polska | 12 minut - 13:30 Bieg Solidarności | SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
39 | Kępista Zuzanna | Rzekuń | Polska | 12 minut - 11;00 Bieg dzieci i młodzieży | Ks Jantar Ostrołęka | |
40 | Budna Maja | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;00 Bieg dzieci i młodzieży | KS Jantar Ostrołęka | |
41 | Szabłowska Natalia | Czerwin | Polska | 12 minut - 13;00 Bieg po rekord | SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
42 | Denkiewicz Amelia | Nowa Wieś | Polska | 12 minut - 12:30 Bieg Norwidowski | KS Jantar Ostrołęka | |
43 | Wołosz Maja | Łazy | Polska | 12 minut - 11;00 Bieg dzieci i młodzieży | Ks Jantar Ostrołęka | |
44 | Zalewska Magdalena | Zabrodzie | Polska | 12 minut - 10:00 Bieg najmłodszych z rodzicami | SP Antonie UKS Clan Ostrołęka | |
45 | Kalinowski Jarosław | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;30 Bieg OPEN | 2 Pułk Saperów | |
46 | Tusińska Patrycja | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 12:30 Bieg Norwidowski | BOLO | |
47 | Pych Laura | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;00 Bieg dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrołęce | |
48 | Pych Hubert | Ostrołęka | Polska | 12 min -12;00 Bieg OPEN | ||
49 | Pajka Izabela | Ostroleka | Polska | 12 minut - 11;00 Bieg dzieci i młodzieży | ||
50 | Sadłowski Szymon | Dylewo | Polska | 12 minut - 12:30 Bieg Norwidowski | ||
51 | Mróz Malwina | Kadzidło | Polska | 12 minut - 12:30 Bieg Norwidowski | CTB | |
52 | Jakubiak Szymon | Białobiel | Polska | 12 minut - 12:30 Bieg Norwidowski | Fvck60 | |
53 | Grabowska Zuzanna | Czerwin | Polska | 12 minut - 13;00 Bieg po rekord | SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
54 | Tyszka Nikola | Czerwin | Polska | 12 minut - 13;00 Bieg po rekord | SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
55 | Skarzyńska Julia | Czerwin | Polska | 12 minut - 13;00 Bieg po rekord | SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
56 | Michalak Aleksandra | Czerwin | Polska | 12 minut - 13;00 Bieg po rekord | SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
57 | Tyszka Anna | Czerwin | Polska | 12 minut - 13;00 Bieg po rekord | SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
58 | Stanisławska Aleksandra | Czerwin | Polska | 12 minut - 13;00 Bieg po rekord | SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
59 | Pyskło Laura | Czerwin | Polska | 12 minut - 13;00 Bieg po rekord | SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
60 | Komuda Michał | Czerwin | Polska | 12 minut - 13:30 Bieg Solidarności | SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
61 | Dzierzgowska Amelia | Czerwin | Polska | 12 minut - 13:30 Bieg Solidarności | SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
62 | Damiański Patryk | Czerwin | Polska | 12 minut - 13:30 Bieg Solidarności | SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
63 | Jakubiak Kinga | Czerwin | Polska | 12 minut - 13:30 Bieg Solidarności | SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
64 | Popławska Joanna | Czerwin | Polska | 12 minut - 13:30 Bieg Solidarności | SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
65 | Bożyk Oliwia | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;00 Bieg dzieci i młodzieży | ||
66 | Bożyk Marzena Bożyk | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;00 Bieg dzieci i młodzieży | ||
67 | Prachniak Oliwia | Siarcza Łąka | Polska | 12 minut - 12:30 Bieg Norwidowski | Fvck60 | |
68 | Krukowski Adrian | Łęg przedmiejski | Polska | 12 minut - 12:30 Bieg Norwidowski | Fvck60 | |
69 | Mróz Dominik | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 12:30 Bieg Norwidowski | Fvck60 | |
70 | Sieruta Paweł | Białobiel | Polska | 12 minut - 12:30 Bieg Norwidowski | Fvck60 | |
71 | Bakuła Piotr | Siemnocha | Polska | 12 minut - 12:30 Bieg Norwidowski | Fvck60 | |
72 | Kotowska Beata | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 12:30 Bieg Norwidowski | UKS Clan Ostrołęka | |
73 | Mrozek Zofia | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 10:00 Bieg najmłodszych z rodzicami | SP nr 2 UKS Clan Ostrołęka | |
74 | Mysiorski Wiktor | Zabrodzie | Polska | 12 minut - 10:00 Bieg najmłodszych z rodzicami | SP Antonie UKS Clan Ostrołęka | |
75 | Jankowski Wojciech | Łęg Przedmiejski | Polska | 12 minut - 10:00 Bieg najmłodszych z rodzicami | SP nr 10 UKS Clan Ostrołęka | |
76 | Jankowski Mateusz | Łęg Przedmiejski | Polska | 12 minut - 10:00 Bieg najmłodszych z rodzicami | SP nr 1 UKS Clan Ostrołęka | |
77 | Grabowski Błażej | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 10;30 Bieg najmłodszych z rodzicami | SP nr 3 | |
78 | Grabowski Olaf | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 10;30 Bieg najmłodszych z rodzicami | SP nr 3 | |
79 | Grabowska Marianna | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 13:30 Bieg Solidarności | PPP | |
80 | Grabowski Jerzy | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 13:30 Bieg Solidarności | Rada Miasta Ostrołęki | |
81 | Bożomańska Elżbieta | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 13:30 Bieg Solidarności | UKS Clan Ostrołęka | |
82 | Bożomański Tomasz Bożomański | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 13:30 Bieg Solidarności | UKS Clan Ostrołęka | |
83 | Lipka Aleksandra | Antonie | Polska | 12 minut - 10:00 Bieg najmłodszych z rodzicami | SP Antonie UKS Clan Ostrołęka | |
84 | Rolka Małgorzata | Antonie | Polska | 12 minut - 10:00 Bieg najmłodszych z rodzicami | SP Antonie UKS Clan Ostrołęka | |
85 | Zera Antonina | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 10:00 Bieg najmłodszych z rodzicami | SP nr 1 UKS Clan Ostrołęka | |
86 | Korsak Grzegorz Korsak | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 13;00 Bieg po rekord | UKS ,,Clan'' | |
87 | Piotrowski Zdzisław | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;30 Bieg OPEN | ||
88 | Brodacki Michał | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 13:30 Bieg Solidarności | UKS Clan Ostrołęka | |
89 | Trzcińska Natalia | Siarcza Łąka | Polska | 12 minut - 11;30 Bieg OPEN | UKS Clan Ostrołęka | |
90 | Wilczek Wojciech | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;30 Bieg OPEN | ||
91 | Olbryś Wiktor | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 13:30 Bieg Solidarności | UKS Clan Ostrołęka | |
92 | Tłomacka Gabrysia | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 10;30 Bieg najmłodszych z rodzicami | PM nr 7 | |
93 | Tłomacki Filip | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 10;30 Bieg najmłodszych z rodzicami | PM nr 7 | |
94 | Glicner Michał | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;30 Bieg OPEN | ||
95 | Glicner Liliana | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;30 Bieg OPEN | ||
96 | Glicner Wiktor | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;30 Bieg OPEN | ||
97 | Pragacz Krzysztof | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;30 Bieg OPEN | ||
98 | Madrak Jarosław | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;30 Bieg OPEN | ||
99 | Madrak Wiktoria | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 10;30 Bieg najmłodszych z rodzicami | PM nr 7 | |
100 | Brzostek Patryk | Ostrołęka | Polska | 12 minut - 11;30 Bieg OPEN |
Wyświetleń: 7609